>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Dzieki za usuniecie posta ????
Ale takie pytanie to chyba tylko przedszkolaki zadaja. Bo nie sadze ze jestes malolatem ktory pierwszy raz ma stycznosc z pilka i bukmacherka. Co innego jak bys sie spytal o dzialanie systemu. To bym to zrozumial.
Na dzisiaj:
CSKA Moscow - Sporting ✅
Leverkusen - Lazio ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Do Soboty jeszcze długa droga, ale listę szykuje się wcześniej może to będzie ważna informacja: Bayern Monachium na mecz z Leverkusen osłabiony w obronie bez Benati i Boatenga pierwszy kontuzja minimum 4 tygodnie przerwy, drugi w ostatnim spotkaniu z Hoffenhaim czerwona kartka.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Na dzisiaj:
CSKA Moscow - Sporting
Leverkusen - Lazio
Dzięki za typy, ale dałbyś w swoim podpisie większą czcionkę to wygląda jak regulamin reklamacji, które po odejściu od kasy nie są uwzględniane ????
Co by nie było offtopowo, to chciałbym się odnieść jeszcze do pytania kolegi @krissq10
Z tym doborem spotkań przyznam szczerze, że to trochę totolotek. Fakt, mozna sugerować się statystykami, ale KAŻDY MECZ JEST INNY i najbardziej overowe drużyny mogą popłynąć (nie trzeba daleko szukać)
Ja osobiscie preferuję hardcorowe podejście i gram może nie tyle co underowe mecze, ale te z dużymi kursami, bo w tym sposobie gry zakładka to zakładka za nas zarabia i mecze, gdzie w np. łapiesz ja w X8 lub X9 min. są słabe.
Jest ryzyko , jest przyjemność ????
Ode mnie:
20:45 Partizan (Srb) - BATE (Blr) ✅ zakładka
Jedna bramka przewagi to nie awans.
Partizan u siebie naciska. Coś musi wpaść.
Kurs przedmeczowy = 6.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dzieki za usuniecie posta ????

Ale takie pytanie to chyba tylko przedszkolaki zadaja. Bo nie sadze ze jestes malolatem ktory pierwszy raz ma stycznosc z pilka i bukmacherka. Co innego jak bys sie spytal o dzialanie systemu. To bym to zrozumial.

Na dzisiaj:

CSKA Moscow - Sporting

Leverkusen - Lazio
Miałem to sam wrzucić i i delektować się chwałą po meczach albo przyjąć mężnie porażke. W tych okolicznościach to zostało mi tylko delektowanie po ew porażkę na klate bierze Yamakasi:razz:

Budżet na każdy z meczy 4j
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Dzięki za typy, ale dałbyś w swoim podpisie większą czcionkę to wygląda jak regulamin reklamacji, które po odejściu od kasy nie są uwzględniane ????
W razie wtopy to mam nadzieje ze ludzie nie czytaja tego co jest napisane mala czcionka bo z reguly tak ludzie robia ????

Co by nie było offtopowo, to chciałbym się odnieść jeszcze do pytania kolegi @krissq10
Z tym doborem spotkań przyznam szczerze, że to trochę totolotek. Fakt, mozna sugerować się statystykami, ale KAŻDY MECZ JEST INNY i najbardziej overowe drużyny mogą popłynąć (nie trzeba daleko szukać)
Tutaj masz racje bo tak naprawde nawet po doglebnej i szczegolowej analizie nie daje nam to gwarancji ze mecz wejdzie , ale dzieki temu zawsze istnieje szansa ze unikniemy wtopy.


Miałem to sam wrzucić i i delektować się chwałą po meczach albo przyjąć mężnie porażke. W tych okolicznościach to zostało mi tylko delektowanie po ew porażkę na klate bierze Yamakasi:razz:
Budżet na każdy z meczy 4j
No to mnie @Hank teraz pocieszyles. Mam juz sie zaczac bac ? A 4 j to ile to jest ?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No to mnie @Hank teraz pocieszyles. Mam juz sie zaczac bac ? A 4 j to ile to jest ?

4j, to jest 4 x jedna jednostka ;) Każdy ma inny min. budżet na mecz. Nie bede pisal tysiąc, dwa czy 10 bo portfel u każdego trochę inny.

btw, popieram typ voic3d na Partizan ale za 1j i z dokładnym śledzeniem sytuacji

Edit: Przy tych kursach to na Partizanie polecam łapać 3.25 ✅(zakładka przy 3.25)

Bayer ✅ zakładka
Sporting ✅

Lubie takie wieczory ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik


Bilbao x4, reszta x2

edit. Ajax piękne długie zakładki, mam nadzieję na taką w okolicy 5-6 progu ????

Jak Ty planujesz grać Dortmund normalnie to nawet najstarsi górale nie wiedzą. Kursy jak na Barcy czy Realu w środku sezonu
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Brommapojkarna - IK Frej brak minutówek :/ byłaby zakładka ✅✅
Hajduk Split - Liberec brak minutówek ✅
Bilbao - Zilina brak minutówek ✅
Co za pechh :/
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Hank uprzedziłeś mnie z ST Etienne ✅
Nie spodziewałem się takich kursów w tym meczu no to atakujemy ;)
edit
Szkoda trochę brakło do zakładki, a jeszcze się zastanawiałem przed tym rogiem czy chociaż połowy progu nie postwawić po 2,75
Hank grałeś agresywnie St Etienne?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
@Destro,

zamiast grać minutówki na te typy, spróbuj każdy z nich pograć DW: 0-0. Pozdro
Jaki Ty madry jak juz wiadomo ze Ajax nie wszedl. Zeby tego karniaka strzelil to bys cicho siedzial. I to z ladna zakladka.

Fakt faktem to @Destro ostatnio nie idzie.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Hank uprzedziłeś mnie z ST Etienne ✅
Nie spodziewałem się takich kursów w tym meczu no to atakujemy ;)

edit
Szkoda trochę brakło do zakładki, a jeszcze się zastanawiałem przed tym rogiem czy chociaż połowy progu nie postwawić po 2,75

Hank grałeś agresywnie St Etienne?
Grałem konkretie St Etienne. Dlatego nie pisałem przeciwnika ????
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
No k...a kolejny mecz i brak minutówek. W pierwszym przepadła zakładka :/ zobaczymy co będzie w drugim.
Drugi też na plus ehhh.
To sobie dziś nie pogram heh w Bilbao też brak minutówek.
 
Do góry Bottom