>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
U21 jest dostepny everton - sanderland. Ma ktos statystyki bo livesport nie ma?
Dzięki za cynk, na pizze wpadlo :p

Dobrym pomyslem jest dzielenie się właśnie takimi meczami, że są w ofercie.
Czy grać to decyzja indywidualna, ale samemu człowiek wszystkim minutówek nie złapie ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Akurat value tego systemu jest przy graniu do 80min w stosunku do kursow na gol do 80min. Jeżeli od razu zakladasz ze grasz do konca to raczej value tutaj nie ma, albo jest znaczaco zmniejszone.
Oczywiscie sa przypadki gdzie sam gram po 80min bo az sie prosi ale jest to okolo 20% przypadkow.
Vallecano dzisiaj odpuscilem mimo że poczatkowo mialem go w spisie. Natomiast na pewno nie byl to mecz, ktory gralbym do konca patrzac bo przebiegu.
Tak czy owak gratuluje ????
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Na jutro do rozważenia CSK-Amkar. Obydwie drużyny nie miały jeszcze w tym sezonie wyniku 0-0, dodatkowo CSK, które jeżeli chce cały czas się liczyć w walce o mistrzostwo powinno sobie spokojnie poradzić z będącą w słabej formie drużyną Amkar. Niby przyjezdni to drużyna underowa, ale zawsze 1/2 bramki w meczu padnie, szczególnie z takim przeciwnikiem.
Edit: Kolejna propozycja to Barnsley- Doncaster. Barnsley to zespół overowy u siebie, a Doncaster overowy na wyjazdach. Mecz w ramach League One
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Na jutro do rozważenia CSK-Amkar. Obydwie drużyny nie miały jeszcze w tym sezonie wyniku 0-0, dodatkowo CSK, które jeżeli chce cały czas się liczyć w walce o mistrzostwo powinno sobie spokojnie poradzić z będącą w słabej formie drużyną Amkar. Niby przyjezdni to drużyna underowa, ale zawsze 1/2 bramki w meczu padnie, szczególnie z takim przeciwnikiem.
I teraz nie mogę nie odnieść się do Twojego posta wcześniej... skoro jeszcze nie było 0:0 w tym sezonie u nich, to dlaczego nie teraz? :razz:
wystarczy mała niemoc CSKA i 0:0 gotowe, bo jak sam zaznaczyłeś, Amkar jest raczej underowy i ma problemy z graniem ofensywnej piłki.
Podobnie CSKA - nie są jacyś ciency w obronie i są dość zrównoważoną drużyną.
Ja, nie jeden raz już, licząc na to że jedna drużyna powinna zgnieść/pokonać drugą, przejechałem się.
Zawsze lepiej wybieraćspotkania, gdzie obie drużyny mają większe szanse n strzelenie gola, niż tylko jedna, dodatkowo tutaj można wziąć czynnik taki, że ani jedna ani druga drużyna nie jest jakaś mocno overowa właśnie.

Ja nie mówię, że typ jest całkowicie do śmietnika, ale na pewno jest tym z bardziej ryzykownych w moim mniemaniu.
CSKA grało w LM w tygodniu, w weekend mecz ligowy i teraz kolejny mecz. Napięty terminarz również nie pomaga ;)
To, że grają u siebie to zarówno plus jak i minus. Plus bo CSKA się czuje pewniej, a minus, bo nie wyobrażam sobie, żeby Amkar na wyjeździe z CSKA prowadziło otwartą grę.

Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że komuś to w jakiś sposób bardziej rozjaśni spojrzenie na dobó spotkań... i nie tylko tego.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Nie mogę teraz popatrzeć na statystyki, lecz widząc kto z kim gra dziś nie widzę wielu pewnych meczy. Dziś to może Real z beznadziejnymi kursami. Jutro są lepsze mecze, cała liga angielska do gry, Chelsea Tottenham, Arsenal Southampton(tu bym radził popatrzeć na live jak wygląda przebieg meczu), Everton Hull i Sunderland City
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Jutro polecam (zawsze gol ogólny, mimo że piszę tylko nazwę 1 drużyny czasem, chyba że wyraźnie podkreślę inaczej):
Real Madryt (o ile będą zakłady. Jak będą to Real nawet 3 składem coś tam pyknie)
Manchester United
są niby jeszcze jakieś ciekawe mecze, ale głównie w jakichś rozgrywkach typu puchary, a tam zawsze trzeba ostrożnie.
No to teraz odbiję piłeczkę. :razz: Przeanalizowałeś choćby trochę mecz United- Stoke? Stoke na 7 meczy wyjazdowych aż 4 razy osiągnęli under 1,5. Nie od dziś wiadomo, że Stoke to drużyna, która na wyjazdach się głównie broni i mało w jej meczach pada goli a dodatkowo tegoroczne mecze Stoke z mocnymi przeciwnikami na wyjazdach:
29.11.14 PRE Liverpool Stoke 1 : 0
09.11.14 PRE Tottenham Stoke 1 : 2
25.10.14 PRE Southampton Stoke 1 : 0
30.08.14 PRE Manchester City Stoke 0 : 1
Także kolego może najpierw analiza swoich typów, a później innych :p
Edit: I przyczepiłeś się do mnie kolego, bo ostatnio jak napisałem o stawianiu dobrych drużyn, które w ostatnim meczu miały 0-0 to mnie skrytykowałeś, mimo, że ten pomysł popierają statystyki, teraz jak napisałem, że żadna z drużyn nie miała wyniku 0-0, to też źle, na coś się zdecyduj ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panowie bez śmiesznych napinek :p
Każdy podaje to co sam uważa za słuszne, a czy ktoś inny to zagra to już jego decyzja.
Cska sam planuje grać bo CSKA u siebie gra bardzo skutecznie z prawie 3 golami na mecz, Amkar traci z kolei ponad 2 bramki na mecz na wyjazdach. W ostatniej kolejce CSKA grala u bardziej underowa UFA i jak sie skonczylo wszyscy wiemy ????
Co do grania meczu po 0-0 to jakubeq93 musialbys przejrzec parenascie stron wstecz bo te pomysly juz byly i Betis Sevilla pokazal gdzie takie pomysly można sobie wsadzić ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nikt się do nikogo nie przyczepił, ale niektórym nie da się zwrócić uwagi. Przywykłem do tego. Temat jest do wklejania typów, ale także do ich komentowania, aby móc wspólnie poddać mecze analizie pod kątem jak największej ilości czynników.
Teraz na dniach ogólnie będzie duużo do grania, póki niektóre ligi nie zaczną przerwy.
 
dzenus 28

dzenus

Użytkownik
Co tam macie dziś na oku ?
ja pogram :
20:45 Man Utd v Stoke
co myślicie o Sassuolo - Pescara z puchru Włoch? O 18:00
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
ojtam ojtam, straszak straszy przy każdym meczu :p
Sassuolo nie zapowiada się tak źle, chociaż też nie na tyle dobrze zebym to grał, ale każdy sam zdecyduje
 
Do góry Bottom