>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

noijuz 3

noijuz

Użytkownik
W Danii dzisiaj prowadzący Midtjylland gra u siebie z przedostatnim w tabeli Vestsjaelland. Gospodarze u siebie na 8 meczy 8 wygranych, goście na 8 meczy na wyjezdzie 7 porażek. Midtjylland srzela ponad 2 bramki na mecz, goście srednio 2 bramki na mecz traca. Na over2.5 w tym spotkaniu bukmacherzy daja +/- 1.65 . To spotkanie wydaje się na pewno ciekawe. Grałem już pare razy lige duńska, wiec zakłady na minuty powinny być. Mecz o 19:00.
Drugi ciekawy mecz do pogrania Rijeka-Osijek, już to, że bukmacherzy dają srednio kurs 1.50 na over2.5 mówi samo za siebie.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Najwiekszy prezent od buka dzisiaj to że nie dał minutówek na sparte u21 bo ładnie byśmy wszyscy popłynęli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
A co myślicie Panowie o graniu drużyn, które w swoim poprzednim meczu osiągnęły wynik 0-0? Bardzo rzadko zdarzają się sytuacje, w których dana drużyna 2x z rzędu osiąga wynik bezbramkowy. Oczywiście nie mam na myśli zespołów, których ulubionym wynikiem jest 0-0. Ale to oczywiście tylko taka luźna myśl.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
A co myślicie Panowie o graniu drużyn, które w swoim poprzednim meczu osiągnęły wynik 0-0? Bardzo rzadko zdarzają się sytuacje, w których dana drużyna 2x z rzędu osiąga wynik bezbramkowy. Oczywiście nie mam na myśli zespołów, których ulubionym wynikiem jest 0-0. Ale to oczywiście tylko taka luźna myśl.
To jest tylko Twoje mylne wrażenie z tym 0:0 i jest to błędne i nie polecam patrzeć na to w ten sposób, że 2x 0:0 pod rząd ma małą szansę &#39;wejścia&#39;.
Skoro było 0:0 to jakiś powód takiego wyniku musiał być.
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
To jest tylko Twoje mylne wrażenie z tym 0:0 i jest to błędne i nie polecam patrzeć na to w ten sposób, że 2x 0:0 pod rząd ma małą szansę &#39;wejścia&#39;.
Skoro było 0:0 to jakiś powód takiego wyniku musiał być.
Nie do końca. Z powietrza też tego nie wziąłem, tylko prześledziłem wyniki w tym sezonie w paru ligach. I np. w PL czy Bundeslidze, jeśli dana drużyna z szeroko pojętej czołówki remisowała 0-0 za każdym razem w jej kolejnym meczu padła przynajmniej jedna bramka. Oczywiście nie mówię o zespołach typu Sunderland czy Burnley, które nałogowo remisują.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Z tym takze jest loteria, nie tak dawno Feyenoord 0:0 i w nastepnej kolejce dwa gole po 80 minucie.. Wracam do systemu byc moze juz dzis, jesli nie to w nastepny weekend na spokojnie.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie do końca. Z powietrza też tego nie wziąłem, tylko prześledziłem wyniki w tym sezonie w paru ligach. I np. w PL czy Bundeslidze, jeśli dana drużyna z szeroko pojętej czołówki remisowała 0-0 za każdym razem w jej kolejnym meczu padła przynajmniej jedna bramka. Oczywiście nie mówię o zespołach typu Sunderland czy Burnley, które nałogowo remisują.
Jak chcesz to graj w ten sposób, ale jak pytasz o zdanie, to musisz liczyć się z tym, że ktoś może nie popierać tego co napisałeś ;)
@edit
NIE grajcie Venlo z 2 holenderskiej. Ta drużyna to najgorsza z możliwych do gry tym systemem w tej lidze. Nijmegen jest ok, tak samo jak Emmen dziś.
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Z tym takze jest loteria, nie tak dawno Feyenoord 0:0 i w nastepnej kolejce dwa gole po 80 minucie.. Wracam do systemu byc moze juz dzis, jesli nie to w nastepny weekend na spokojnie.
Nie chcę nic mówić, ale właśnie podałeś przykład na potwierdzenie mojej tezy. Mecz nie trwa 80 minut ???? A w tej metodzie chodzi szczególnie o konsekwencję.
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Jak chcesz to graj w ten sposób, ale jak pytasz o zdanie, to musisz liczyć się z tym, że ktoś może nie popierać tego co napisałeś ;)
Rozumiem i dzięki za odpowiedź ;) Aczkolwiek napisałem to jako mały dodatek do tego systemu, a nie jako samodzielną strategię.
 
emm 99

emm

Użytkownik
jakubeq, ja mimo wszystko uwazam ze wszystko zalezy od stawki. Jesli moje stawkowanie bylo na poziomie:
2,3,5,8,13... to zapewne gralbym do konca, natomiast granie xxx po kursie 2 do konca meczu jest dla mnie dosc ryzykownym posunieciem, tym bardziej ze zdarzylo mi sie pograc mecze w ktorych po prostu bylo 0:0..

Straszak atakujesz cos dzis np.
Rijeka - Osijek ?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja dziś spróbuję prawdopodobnie Legię zaraz (lekko), a do tego wieczorem Almerię z Rayo, no i zależy czy w Holenderskiej 2 będą minutówki. Jeśli tak to wyżej wymieniłem dwa spotkania które mnie interesują :razz:
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No udało się wam z tymi młodymi.
Ja natomiast uważam, że niepotrzebnie się wpieprzyłem w to Rayo. Almeria to jest przecież drużyna, która nieźle się broni, a atakuje tak sobie...
kij z tym, że to Rayo i grane małymi pieniędzmi - pieniądze to zawsze pieniądze i nie można ich inwestować w byle co :razz:
trzeba liczyć na to że strzelą i muszę znowu mieć się na baczności, bo zaczynam szaleć.

Jutro polecam (zawsze gol ogólny, mimo że piszę tylko nazwę 1 drużyny czasem, chyba że wyraźnie podkreślę inaczej):
Real Madryt (o ile będą zakłady. Jak będą to Real nawet 3 składem coś tam pyknie)
Manchester United
są niby jeszcze jakieś ciekawe mecze, ale głównie w jakichś rozgrywkach typu puchary, a tam zawsze trzeba ostrożnie.
 
dzenus 28

dzenus

Użytkownik
No udało się wam z tymi młodymi.
Ja natomiast uważam, że niepotrzebnie się wpieprzyłem w to Rayo. Almeria to jest przecież drużyna, która nieźle się broni, a atakuje tak sobie...
kij z tym, że to Rayo i grane małymi pieniędzmi - pieniądze to zawsze pieniądze i nie można ich inwestować w byle co :razz:
trzeba liczyć na to że strzelą
też mam taką nadzieje :p
Ale pare setek było :/
 
Do góry Bottom