>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

dzenus 28

dzenus

Użytkownik
Dlaczego nie grałeś do 80?? Te kilka stówek mogłeś spokojnie rozłożyć na wszystkie progi nawet do końca.
noo żałuje ale nic nie poradzę, mogłem zagrać, nawet w 76&#39; miałem ochote na kurs 10, no alee.. ????
 
A 18

arko22

Użytkownik
noo żałuje ale nic nie poradzę, mogłem zagrać, nawet w 76&#39; miałem ochote na kurs 10, no alee.. ????
Ja to czasem zaluje ze nie stawialem w 78 na over 0,5 przy kursie 2,37 - 2,75 a gol padal w 79 - 80 ????
Tak jak dzis swansea ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
jak 78 masz kurs 2.75 to znaczy że chlopaki juz hotdogi jedza na boisku zamiast w pilke grac ;)
w normalnych meczach ( nie tych mocno overowych, bo tam kolo 1.9) w ktorych sie cos dzieje to 2.37 jest problem zlapac
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
A tam, ja wczoraj w meczu Almeria- Vallecano, w którym działo się bardzo dużo w okolicach 79 minuty złapałem over 0,5 po kursie 3.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
A tam, ja wczoraj w meczu Almeria- Vallecano, w którym działo się bardzo dużo w okolicach 79 minuty złapałem over 0,5 po kursie 3.
Z tym duzo się działo to bym polemizował, ale akurat ja też grałem go do końca.
Widzę większość dziś duży plus... ja skromnie, ale zawsze coś ;)
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Z tym duzo się działo to bym polemizował, ale akurat ja też grałem go do końca.
Widzę większość dziś duży plus... ja skromnie, ale zawsze coś ;)
Zliczyłbyś setki to nie jeden mecz można by obdzielić :razz:
Na jutro od razu proponuje Atletico (chociaż nie szalałbym ze stawkami) i Barcelonę za większe stawki. Ewentualnie Sevilla jeszcze z pucharu króla, ale oni to mają już bardzo dużą zaliczkę i mogą całkiem rezerwy puścić. A z angielskiej ligi to myślę, że warto pograć Chelsea- Tottenham, obie drużyny raczej overowe, Chelsea 1 mecz w PL poniżej 1,5 (ostatni, ale kiedyś niemoc musiała nadejść), natomiast Tottenham aka &quot;dziurawa obrona&quot; ostatnio zwyżka formy, zapowiada się ciekawy, overowy mecz.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
do tego co powyżej kolega podał to można rozwazyc
Kazan - Zenit Petersburg
Olympiakos - PAOK
chociaż ja podejrzewam że nie będę tego grał
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Na sevilli to beda kursy tylko troche lepsze niz na Realu wczoraj.
Kazan - Zenit to faktycznie ciekawie zapowiadajacy sie mecz a do tego zakladki beda na prawde grube. Trzeba to przemyslec.
Olympiakos przyznam się że rozwazalem, ale jak na spotkanie druzyn z kotrych 1 stracila u siebie tylko 2 bramki, a druga na wyjezdzie jeszcze ich nie stracila to liczylem na zakladki grubsze niż w Rosji. A tutaj zapowiadaja się normalne ;/
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No i co do tego spotkania w Grecji, to jest to spotkanie &#39;na szczycie&#39;, dwóch najważniejszych ekip w Grecji, więc mogą do tego podejść zachowawczo. Nie sprawdzałem jakie są kursy na over, więc ciężko mi się odnieść do kursów minutówek, ale jeśli faktycznie jest jak mówisz, to na pewno grał nie będę.
 
dzenus 28

dzenus

Użytkownik
Pune City - Mumbai City ✅
Oglądam, - wygląda że można grać
Uff
5x sie zastanowić zanim grać tą ligę, sytuacje sam na sam, o karniaku nie wspominam ????
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
Uważaj na ta ligę. Ja już ją omijam z daleka.
ja tez ale uzaleznienie zagrania jest wieksze dobrze ze tylko za grosze do polowy sie gra pozniej niech sobie robia co chca ???? tam duzo wynikow ze srodka tabeli to 0:0
 
dzenus 28

dzenus

Użytkownik
ja tez ale uzaleznienie zagrania jest wieksze dobrze ze tylko za grosze do polowy sie gra pozniej niech sobie robia co chca ???? tam duzo wynikow ze srodka tabeli to 0:0
Dziś atakują, ale teraz to słabo widze ????
e: gracie Kazan - Zenit? ✅ (nie mój typ bo wcześniej podane, ale rozliczę, bo z -/+ temat ładniej wygląda)
ii brama, szkoda że nie zdążyłem na zakładkę ????
 
Do góry Bottom