>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

arni87 52

arni87

Użytkownik
Każdy gra indywidualnie od czasu, budżetu itd...
Co to za pytania? Z Policji jesteś?
Bo po nicku Twoim stwierdzam, że jesteś dziwny ????
Bo chyba kumasz znaczenie swojego nicku ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Nie bawmy sie w 100 pytan do ...
Tak jak Arni napisal zalezy to od wielu czynnikow.
Nikt Ci konkretow nie poda bo to nic Ci nie pomoze.
Sprobuj, pograj troche a sie sam przekonasz.
 
M 0

melepeta1

Użytkownik
Każdy gra indywidualnie od czasu, budżetu itd...
Konkretny gościu jesteś. Odpowiadasz jak mój syn , kiedy wymiguje się bo konkretnej odpowiedzi nie zna. Jest ktoś kto gra regularnie tym systemem ?

Co to za pytania?
Pytania na które chciałbym znać odpowiedź.
Z Policji jesteś?
Nic mi o tym nie wiadomo, pewnie koleżko wiesz lepiej.
Bo po nicku Twoim stwierdzam, że jesteś dziwny ????
Bo chyba kumasz znaczenie swojego nicku ????
Albo mam dystans do siebie i internetu, a komputer nie jest całym moim życiem. Jeśli po nicku stwierdzasz, że ktoś jest dziwny , to gratuluję kryteriów ocen personalnych.


Może pomoże jeśli powiem czego się spodziewałem. Jedna KONKRETNA ODPOWIEDŹ , w stylu . Gram tak od ... gram stawki jak w przykładzie/ większe / mniejsze / swoje . Od tego czasu udało mi się osiągnąć.... Dobieram mecze bardzo starannie , około 1/2/3/10/15 dziennie i je gram, ulepszyłem system wg własnego uznania tj, dodałem opcje wycofania się w trakcie drugiej połowy/ kontrowanie.
Chciałbym również porównać te czynniki o któych mówicie, budżety czas podejście i analizy. Znając kilka takich przykładów można łatwiej wyciągnąć wnioski bez potrzeby inwestowania własnego kapitału.
Myślałem, że łatwiej porozumieć się z ludźmi tu.
Nie bawmy sie w 100 pytan do ...
Myślałem, że taka właśnie jest polityka forum.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Konkretny gościu jesteś. Odpowiadasz jak mój syn , kiedy wymiguje się bo konkretnej odpowiedzi nie zna. Jest ktoś kto gra regularnie tym systemem ?
Ależ gościu udzieliłem Tobie konkretnej odpowiedzi. Granie zależy od wielu czynników. Yamakasi to potwierdził, a Ty dalej w swoje brniesz...
Co Ci to da, że napiszę że mam budżet na parę k i gram 5-6 dni w tygodniu. Druga osoba, napisze, że ma budżet np 400 zł i gra tylko w weekendy.
Każdy gra indywidualnie, no ale widać, że nie rozumiesz.
Więc nick robi swoje ????
Powodzenia Ci życzę w doborze meczy itd ... ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
To ze ja Ci podam te wszystkie dane to i tak na nic sie zdaja jak bedziesz zle mecze dobieral. I lapal minus a nie plus. Jak bedziesz mial wysoka skutecznosc w wyborze to pogadamy.
Z reszta co mnie to interesuje kto i za ile gra, ile meczy, jaki ma budzet itp.
Mnie interesuje tylko to zebym dobre mecze wybieral. A bedzie z tego plus w budzecie.
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
To ze ja Ci podam te wszystkie dane to i tak na nic sie zdaja jak bedziesz zle mecze dobieral. I lapal minus a nie plus. Jak bedziesz mial wysoka skutecznosc w wyborze to pogadamy.
Z reszta co mnie to interesuje kto i za ile gra, ile meczy, jaki ma budzet itp.
Mnie interesuje tylko to zebym dobre mecze wybieral. A bedzie z tego plus w budzecie.

I Ty i Kolega wyżej, trzymajcie jakikolwiek poziom...
Nowy użytkownik chciał zapytać jak to wygląda w praktyce, jeżeli nie potraficie/nie chcecie udzielić mu odpowiedzi, to po prostu milczcie ????

A to zdanie &quot;Z reszta co mnie to interesuje kto i za ile gra, ile meczy, jaki ma budzet itp.&quot; możesz mi powiedzieć jakie ono ma sens? Czy ktoś się pytał o to co Ciebie interesuje? Nie... Kolega zapytał bo JEGO TO INTERESUJE! ????
Skoro prosi Cię o dane, to znaczy że jednak mu się przydadzą ???? a teksty typu &quot;i tak Ci to nic nie da&quot; na pewno tu nie pomogą.

Ja niestety nie gram tym &quot;systemem&quot; więc nie podam Ci liczb, ale musiałem się wypowiedzieć bo czasami na prawdę aż ciężko jest się po prostu
przyglądać.

a co do wpisu Arni87,

Nie będę Cie obrażał, chociaż po tym wpisie pokazujesz że to właśnie tylko na takim poziomie potrafisz dyskutować. Więc powtórzę jeszcze raz, nie chcesz, to nie podawaj konkretnych cyfr, ale nie oceniaj kogoś kogo nie znasz. Skoro Ty nie masz bladego pojęcia po co melepeta1 chce mieć te dane, to nie znaczy od razu że zbieranie tych danych jest bezsensowne.
 
M 0

melepeta1

Użytkownik
I Ty i Kolega wyżej......
Dziękuję , dodam tylko, że nie spodziewałem się że &quot;profesjonalni&quot; gracze będą dziwić się mojemu zbieraniu informacji , skoro podobno codziennie prowadzą swoje wnikliwe analizy, a to chyba nic innego jak zbieranie danych.
Czy kolega Hank mógłby się wypowiedzieć ? Chociaż jak wygląda to w jego przypadku , jeśli się nie mylę od 2 lat (bo wtedy był założony temat)?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Melepeto, ale musisz zrozumieć, że koledzy chcą Ci przekazać, że w jednym tygodniu będzie np. 10 spotkań do gry, w tym 3 o jednym czasie, a w drugim tygodniu będą 4 spotkania, bo reszta będzie w oczach typującego ryzykowna. Inna sprawa, że zyski zależą ogromnie od tego, w której minucie padnie bramka. Przy takim samym stawkowaniu, może to być na przykład 50zł, ale przy trafieniu dwóch przedziałów czasowych, może to być nawet 300zł.
Tym samym, przy trudnej do przewidzenia ilości spotkań, może być tak (zakładając, że mówimy o zysku, bo moze byc i tak, że miesiąc wychodzi na minus), że w jednym miesiącu możesz być np. 2000zł na plus, a w innym 500zł na plus, przy jednakowych stawkach.
Rozumiesz już, dlaczego Twoje pytania są bezsensowne i ciężko udzielić Ci ogólnej odpowiedzi na liczbach?
 
E 6

esqlap

Użytkownik
Rozumiesz już, dlaczego Twoje pytania są bezsensowne i ciężko udzielić Ci ogólnej odpowiedzi na liczbach?
Ja nie rozumiem dlaczego. Przecież jeśli ktoś gra tym systemem i chce odpowiedzieć koledze, może dokladnie wszystko napisac np:
luty - 20 typów/ stawki od 10zł / zysk 340zł / 0 wtop,
styczen - 50 typow/ stawka od 5zł (30 typów), od 10 zł (20 typów) zł/ zysk 500zł / 1 wtopa, ITD.
Jeśli ktoś ma na to ochotę, to na prawdę nic trudnego odpowiedzieć na te pytania, bo są proste jak drut.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Skąd takie aparaty się biorą to ja nie mam pojęcia.
Skoro proste jak drut to napisz jak Ty grasz ile wyciągasz itd. Jeśli nie grasz tym systemem to zamilcz po prostu.
Na moim przykładzie w miesiącu zagram +/- 100 spotkań, a dokładnie nie wiem bo nie liczę.
Jeśli chodzi o zarobki - Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. ????
 
E 6

esqlap

Użytkownik
Na moim przykładzie w miesiącu zagram +/- 100 spotkań, a dokładnie nie wiem bo nie liczę.
Jeśli chodzi o zarobki - Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.
Czyli co? Dało sie odpowiedzieć? Nie takie trudne.
A proste jest i owszem ale dla tych osob CO CHCA ODPOWIEDZIEC, jeśli Ty nie chcesz o tym mówić to wlaśnie Ty powienieneś zamilczeć, albo napisać jak wyżej, że nie chcesz sie tymi info dzielić i koniec tematu, bez zbędnego obrażania się.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Po czym tutaj można się obrażać hmm?
Nadal nie udzieliłes odpowiedzi koledze jak Ty grasz, a czepiasz się innych.
Dwie osoby poza mną odpisały, że trudno stwierdzić ile kto wygrywa itd. A Wy swoje dalej ciągnięcie.
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Wtrącając się do dyskusji, też szukam sposobu na granie tym systemem. Powiem wprost, że nie jestem typerem w piłce nożnej, czasem jakiś mecz obejrzę, lecz raczej będę grał czyjeś analizy, gdyż nie jestem na bieżąco.
Ok, przechodząc do meritum przerzuciłem się z naziemnego Ladbrokes i wpłaciłem 200 funtów na bet365 i chciałbym jakoś szybko pomnożyć bonus 100% od pierwszej wpłaty, więc mogłbyś ktoś podać opcję jak najlepiej rozłożyć stosunkowo stawki przy banku 400Ł?
Na wyścigi psów ten bonus jest raczej nieprzydatny, a w meczach overowych często jakaś bramka wpadnie więc wydaje się to pewniejsze. Ktoś ma jakiś pomysł jak grać by jak najszybciej obrócić kwotę 200Ł trzy razy?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
na dłuższą metę granie cudzych typów jest kiepskie moim zdaniem, ale co kto woli.
Do obrócenia pieniędzy u buka jest mnóstwo metod, ale jeśli się srednio na noznej znasz, to może jakiś inny sport?
No i przecież bonusowe pieniądze można obrócić w tym systemie właśnie i on jest dobry jak żaden inny, moim zdaniem.
A jeśli nie, to ja polecam coś, co polega głównie na statystykach i szczęściu, w takim razie :razz:
No np. to:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/lepiej-wygrac-malo-ale-czesto-120751.html
zysk z tego żaden, ale chodzi Ci o samo obrocenie bonusem, prawda?
 
K 1

kaoak

Użytkownik
yama raz probowal zablysnac czyms na temat i nie wyszlo dlatego woli duperele opowiadac bo problem napisac cos rzetelnie. osobiscie w tym momencie nie gram tym systemem z braku czasu ale na poczatek proponuje ci skupic sie na 2-3 ligach angielska czy hiszpanska (w hiszpanskiej) ktorej kursy czasem sa strasznie marne bo bardzo overowa liga nadrbaiasz stawkowaniem. Jest koniec sezonu walka o miejsca jest w kluczowym momencie wiec bramek powinno byc sporo. mozesz zaczac od stawki na mecz 80zl mozesz grac 400 ja gralem po 200zl na mecz a jak byl mecz w ktorym bylem pewny bramki to gralem 2x badz 3x zalezy od budzetu ale nie startuj z budzetem na 1 mecz bo moze sie szybko zabawa skkonczyc.




Troche trzeba rozruszac temat.

Lepiej grac mniej czy wieksza ilosc meczy ?
Oczywiscie nie grajac kazdy mecz jak leci tylko po swoich analizach.

I nie wyskakiwac mi z matematyka bo nigdy nie wiadomo ile wyniesiemy na ✅ czy ⛔ z meczu. Wiec nie da sie za bardzo policzyc ze jak zagramy 10 a 20 meczy to tu bedziemy na ✅ a tam na ⛔

Teoretycznie mniejsza ilosc granych meczy zmniejsza ryzyko trafienia wyniku 0:0. Tylko ze np. zagrasz 10 a nie 20 a z tych 10 trafisz wiecej 0:0 niz w 20.

Tak samo z wysokoscia wygranych. Mozesz wygrac wiecej z mniejsza iloscia granych meczy bo trafisz mniej 0:0 i zagrac wieksza stawka. I na odwrot.

Poprostu trzeba miec BARDZO DOBRA skutecznosc w doborze meczy.

Poprawcie mnie jezeli sie myle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 440

straszaksam

Użytkownik
@kaoak
ogólnie dobrze mówisz, ale z jednym zastrzeżeniem - ograniczyć się tak, ale nie do konkretnych lig i juz na pewno nie do takich, gdzie sugerujesz sie, ze kursy niskie... ograniczyć się można do pewnych lig, ale zwyczajnie akich, ktore sie lubi ogladac i o ktorych ma sie jakies tam pojęcie...
nie jest to moze najlepsze wyjście, spoglądanie całościowo na ligę, ale na pewno łatwiej się będzie wdrożyć w temat i można fajnie poznać zespoły pod tym kątem, który nas interesuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dzięki, właśnie próbowałem grać oglądając mecze na żywo i udało się ugrać trochę, przerobiłem jakieś 60 funtów i z tego 30 funtów z zyskiem bo straciłem na tenisie próbując grać na przełamanie w secie i sporo nerwów przy okazji, więc zostaje przy piłce choć tutaj mam pecha bo za każdym razem bardzo szybko wpadają bramki, jedynie Ruch - Pogoń zagrałem ryzykowniej aż do 90 minuty i się opłacało bo pięć bramek wpadło.
Mimo wszystko chyba zrezygnuję z tego bo za nerwowo gram, ale system wydaje się dobry tylko trzeba zasady wprowadzić i ich nie łamać pod żadnym warunkiem ;)
 
Do góry Bottom