>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

S 440

straszaksam

Użytkownik
Bardzo ciekawa i trafna obserwacja z tym, że fajnie jest grać mecze, gdzie nie ma wyraźneo faworyta.
Kiedys tu ktoś też testował coś takiego (chyba wudar?), że grał mecze gdzie był faworyt, ale nie aż tak wyraźny (np. kurs w okolicy 1,80-2,00) i grał na gola... doga ;)
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Bardzo ciekawa i trafna obserwacja z tym, że fajnie jest grać mecze, gdzie nie ma wyraźneo faworyta.
Kiedys tu ktoś też testował coś takiego (chyba wudar?), że grał mecze gdzie był faworyt, ale nie aż tak wyraźny (np. kurs w okolicy 1,80-2,00) i grał na gola... doga ;)
Tzn. przy takim kursie łapał zakładki? To marne były kursy bardzo.
Mi się nie opłaca łapać zakładek już przy kursie poniżej 2,62 bo zysk w wypadku braku zakładki prawie zerowy lub minus. Kwestia ile ktoś na mecz przeznacza kasy.
Jeszcze jest problem w tym, że przed meczem trzeba zdecydować czy grać stawkami tak ułożonymi by starczyło kasy na over czy żeby nie wiem co się działo gramy do 80 minuty. Ja preferuję grę do końca więc mam niższe wygrane w ciągu meczu. Tylko pytanie ile takich meczów z bramką po 80 min. będzie. Może over traktować tylko jako cięcie strat?.
Ucinanie z kolei pierwszego progu mało opłacalne bo traci się często zakładkę po ładnym kursie. A bramki częściej padają w pierwszych 20 minutach niż w ostatnich 10. Wiem z praktyki, że w najgorszym meczu na koniec może paść bramka. I to czasem dla drużyny bez jednego zawodnika.
Ostatnio nawet stawiałem over i bramka padła w 92 minucie.

piotrek82: O czym Ty piszesz?
Gdzie tyle spotkań było rozegranych jednego dnia???
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Chyba sie nie zrozumielismy... kurs 1,80 - 2,00 byl na wygrana faworyta w 1x2.
Kursy jakie łapał na gola danej drużyny to nie pamietam i to też mocno zależało od meczu, ale to było często jakoś w granicy 4,0-5,0 chyba.
a co do goli w końcówce meczu - jest to dosyć częste nawet i ja zwykle jak już gram jakieś spotkanie i dochodzi do takiej sytuacji, to raczej gram do końca.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
strat nie tnę nigdy, albo nie stawiam wcale (najrzadziej), albo żeby wyjść na zero, albo żeby był normalny zysk. Opcja nr 2 i nr 3 to zaleznie jak &#39;czuję&#39; dany mecz.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Jak jest wysoki kurs to wydłużacie czas zakładki? Bo w sumie to nie wiem jak lepiej: Mieć pewną zakładkę ale po niższych kursach czy liczyć na szczęście i po większych (stawiając później).
Zauważyłem, że bardziej się opłaca grać nonstop zakładkami bo wygrane są zawsze większe niż gol bez zakładki po wysokim kursie. Ale minusem jest to że pozbawiamy się możliwości czasem nawet 2x wyższej wygranej na ostatnich progach.
 
P 13

przemas777

Użytkownik
Witam
Bardzo ciekawa progresja, zagrałem trochę na sucho, trochę za kasę, początek miałem niezły, później niestety wtopa, ale to z mojej winy...zły dobór spotkań, grałem w sumie na to co aktualnie było live...także zła selekcja, teraz postaram się podejść poważniej do tematu. Pozdrawiam
Ps. gra ktoś tym systemem...? Bo coś ostatnio tutaj cicho...jakie doświadczenia ? Pozdrawiam
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Przed meczem już widać typy (jednak nie dla każdego meczu opcja na gol przed daną minutą jest dostępna).
To prawda. Zwykle ok. 10-15 minut przed rozpoczęciem wraz z pojawieniem się meczu na live ale zdarza się niestety, że mecz pojawia się na liście w ostatnich sekundach dopiero.
 
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
Grałem systemem za mniejsze stawki niż autor tematu (zaczynałem od 2 i grałem od 30-40 minuty) i w tydzień z 80 złotych zrobiłem prawie 300, niestety zachłanność i granie tego co akurat dostępne doprowadziło praktycznie do spadku poniżej poziomu pierwszej wpłaty. Aczkolwiek system polecam i na pewno do niego wrócę.
 
T 6

typer84

Użytkownik
Grałem systemem za mniejsze stawki niż autor tematu (zaczynałem od 2 i grałem od 30-40 minuty) i w tydzień z 80 złotych zrobiłem prawie 300, niestety zachłanność i granie tego co akurat dostępne doprowadziło praktycznie do spadku poniżej poziomu pierwszej wpłaty. Aczkolwiek system polecam i na pewno do niego wrócę.
Na tym to polega że przez zachłanność najczęściej tracimy wszytko. Lepiej małymi kroczkami do przodu.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Tak to jest niestety, ja ostatnio w niedzielę trafiłem 3 mecze z wynikiem 0-0 i trochę popłynąłem, no ale ogólnie i tak jestem parę stówek do przodu grając 3 tygodnie ;)
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Na tym to polega że przez zachłanność najczęściej tracimy wszytko. Lepiej małymi kroczkami do przodu.
Pytanie tylko czy można przegiąć w drugą stronę i być do tyłu?
Mam na myśli grę tylko super pewnych meczów na tyle wysokimi stawkami by coś tam zarobić (wiadomo, że będą wtedy niskie kursy).
Wtedy jest tak:
1. Mniej meczów to mniej pomyłek
2. Same pewniejsze mecze/mocniejsza selekcja
3. Brak zachłanności

No i starać się grać na gola ogólnego głównie bo bywa, że faworyci często zawodzą.
 
icanseeelvis 122

icanseeelvis

Użytkownik
Pytanie tylko czy można przegiąć w drugą stronę i być do tyłu?
Mam na myśli grę tylko super pewnych meczów na tyle wysokimi stawkami by coś tam zarobić (wiadomo, że będą wtedy niskie kursy).
Wtedy jest tak:
1. Mniej meczów to mniej pomyłek
2. Same pewniejsze mecze/mocniejsza selekcja
3. Brak zachłanności
No i starać się grać na gola ogólnego głównie bo bywa, że faworyci często zawodzą.
Z tym, że nie ma mega pewnych meczów ???? zawsze coś nie wejdzie a to Arsenal a to Bayern ???? zwiększysz mega stawkę i na 3 progu trzeba będzie postawić 1000? ????
 
K 102

kristo45

Użytkownik
W ogólnym rozumieniu nie ma ale przecież każdy typer swoją skalę pewności ma.
Nie piszmy o kwotach bo każdy gra innymi ;)
Albo zwiększamy stawkę albo nie gramy bo nas nie stać i tyle. Nie mówię o tym by stawiać więcej niż potrzeba a tylko tyle by zarobić parę zł. By tylko nie być na minusie bez zakładki w razie gola. To przy małym budżecie, przy większym obrać też jakąś niewysoką wygraną. By kwota na cały mecz nie była kwotą która jest połową budżetu. Tylko, że takich meczów nie ma aż tak wiele, więc czy to się kalkuluje to nie wiem.
Natomiast podobno opłacalne jest mieć dwa stawkowania: Na pewniejsze mecze i te mniej pewne. Oczywiście przy słabym typerze to nic nie zda egzaminu.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ja jednak uwagi zamieszcze tu bo malo kto bedzie wstanie je kiedys powiazac gdy wstawie w innym dziale.
1.Jako przyklad podales mecz underowy.Dzieki temu zakladki byly i to do niemal do konca stawkowania.Ale najczesciej gracie ta metoda mecze zdecydowanie overowe.Wtedy zakladki szybko sie kurcza a w drugiej polowie czesto nie ma ich dla kursu 3.00 wcale i gracie czesto kursy nizsze,nawet i 2.50.A wiec stawkowanie ulega znacznej zmianie.
Do tego srednia wygrana 145zl zdecydowanie zawyza ewentualna wygrana 756zl ostatniej zakladki.Tyle ze jej najczesciej nie ma juz wtedy wcale a jak jest to nie po kursie 3.00.Bez tej zakladki srednia wygrana jest znacznie nizsza.
Pomijam juz fakt ze malo ktory gracz ma mocne nerwy i na ostatnim poziomie twardo stawia 330zl.Wiekszosc juz tnie straty.
No wielka szkoda, że na tego posta Hank nie odpowiedział, bo prawdę mówiąc po jego poście z wyliczeniami mam podobne przemyślenia jak kolega wyżej.
Bo co z tego, że się policzy wszystkie zakładki w underowym meczu po kursie 3.0 skoro bardzo często nie ma szans na takowe w meczach overowych pod koniec meczu? I w dodatku średnia była zawyżona i nie skorygowana. A ona jest najważniejszym punktem tych wyliczeń.
System ma rzecz jasna i inne zalety o których było tu pisane nie raz ale podstawowa brzmi, że daje większe zyski niż przed meczowy over 0,5. A to może być łatwo zachwiane przez różne czynniki.
 
Do góry Bottom