>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX minuty- progresja

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
dzis ogladalem na live zakaldy meczu Interu i byl zaklad 0-10 min i 10-20 min pozniej juz nie bylo i w tym 3 progu wlasnie padl gol... ???? i juz pozniej zaklad na 30-40min sie pojawil ...

jak mozecie to prosze o odp czy to jest normalne a miejsce mialo na expekt i na jakich gracie bukach.?

pozdrawiam.
Czy tak ciezko przeczytac pierwszy post tego tematu ? Masz tam wszystko opisane, ale proponuje wogole nie zaczynac grac tym systemem skoro myslenie boli.
 
P 0

piachu01

Użytkownik
Czytałem cały temat przed napisaniem posta. Widziałem, że są takie zdarzenia na bwinie, na którym nie chce grać i czasami są na betfair, ale ostatnio ich nie widziałem. Czy gdziekolwiek indziej jeszcze można to znalezc?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Czytałem cały temat przed napisaniem posta. Widziałem, że są takie zdarzenia na bwinie, na którym nie chce grać i czasami są na betfair, ale ostatnio ich nie widziałem. Czy gdziekolwiek indziej jeszcze można to znalezc?
Skoro czytales caly temat to chyba musialo byc napisanie w jakims nie zrozumialym jezyku dla Ciebie bo mozna grac tym systemem tylko na B E T 3 6 5 zeby lapac zakladki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Troche trzeba rozruszac temat.
Lepiej grac mniej czy wieksza ilosc meczy ?
Oczywiscie nie grajac kazdy mecz jak leci tylko po swoich analizach.
I nie wyskakiwac mi z matematyka bo nigdy nie wiadomo ile wyniesiemy na ✅ czy ⛔ z meczu. Wiec nie da sie za bardzo policzyc ze jak zagramy 10 a 20 meczy to tu bedziemy na ✅ a tam na ⛔
Teoretycznie mniejsza ilosc granych meczy zmniejsza ryzyko trafienia wyniku 0:0. Tylko ze np. zagrasz 10 a nie 20 a z tych 10 trafisz wiecej 0:0 niz w 20.
Tak samo z wysokoscia wygranych. Mozesz wygrac wiecej z mniejsza iloscia granych meczy bo trafisz mniej 0:0 i zagrac wieksza stawka. I na odwrot.
Poprostu trzeba miec BARDZO DOBRA skutecznosc w doborze meczy.
Poprawcie mnie jezeli sie myle.
 
K 1

kaoak

Użytkownik
kawal farmazonu mysle jak trafisz 1 mecz 0.0 a pozniej 19 bedzie padal gol to gdzie tu twoje rozumowanie? po drugie pisanie postu sam do siebie to tak jak przybijanie sobie piatki XD
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Troche trzeba rozruszac temat.

Lepiej grac mniej czy wieksza ilosc meczy ?
Oczywiscie nie grajac kazdy mecz jak leci tylko po swoich analizach.

I nie wyskakiwac mi z matematyka bo nigdy nie wiadomo ile wyniesiemy na ✅ czy ⛔ z meczu. Wiec nie da sie za bardzo policzyc ze jak zagramy 10 a 20 meczy to tu bedziemy na ✅ a tam na ⛔

Teoretycznie mniejsza ilosc granych meczy zmniejsza ryzyko trafienia wyniku 0:0. Tylko ze np. zagrasz 10 a nie 20 a z tych 10 trafisz wiecej 0:0 niz w 20.

Tak samo z wysokoscia wygranych. Mozesz wygrac wiecej z mniejsza iloscia granych meczy bo trafisz mniej 0:0 i zagrac wieksza stawka. I na odwrot.

Poprostu trzeba miec BARDZO DOBRA skutecznosc w doborze meczy.

Poprawcie mnie jezeli sie myle.

What the fuck?? :grin:
 
M 0

melepeta1

Użytkownik
To mój pierwszy post, więc witam wszystkich serdecznie!
Mam pytania do osób, które są w grupie grającej tym systemem, jak na tym wychodzicie , z jaką częstotliwością wchodzicie w zakłady, jak często zdarza się Wam wtopa?
Pytam, bo od pewnego czasu przyglądam się całemu forum i jak dla mnie system ten jest &quot;najpewniejszy&quot;. Z moich dotychczasowych analiz i prób &quot;na sucho&quot; wynika że grając systematycznie przez 100 dni zaliczyłem tylko 3 wtopy i miałbym tym samym ok . 500 j do przodu, ale to bezstresowe granie . . .
Chętnie podjąłbym się próby za prawdziwe pieniądze 1j - 1e na buku sbobet - czy to możliwe, nie będzie limitów ? czy dany buk oferuje dużo zakładów live i czy można stawiać zakłady o których mowa w systemie ?
Pozdrawiam
 
M 0

melepeta1

Użytkownik
Powiem Wam P. jedno , 3 posty, jeden pod drugim , i nic nie wnosicie do tematu , prócz swojej arogancji i gruboskórności, ani jeden z Was nie odpowiedział nawet na 1 pytanie...
Chętnie podjąłbym się próby za prawdziwe pieniądze 1j - 1e na buku sbobet - czy to możliwe?
Jeśli na sbobet nie da się grać minutówek to wystarczy napisać że takowej możliwości nie ma, a nie mi tu wyśmiewiska i podśmiechujki sobie urządzacie.
Pytania ponawiam i o odpowiedź proszę ludzi, którzy nie piszą postów dla ich ilości na koncie, lecz udzielą mi konkretnej odpowiedzi.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Arogancji? Chcesz grać, więc przeczytałeś temat na 1 stronie. Jest napisane, że tylko Bet365 daje możliwość gry tym systemem.
Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem i Twój post byłby zbędny.
Druga sprawa - bardzo prosta. Wchodzisz na sbobet na live, zaglądasz na parę meczy czy jest w ofercie możliwość gry tym systemem. Więc sam sobie odpowiadasz czy możesz grać czy nie.
Jeśli chcesz się za coś zabrać, rób to z głową...
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Powiem Wam P. jedno , 3 posty, jeden pod drugim , i nic nie wnosicie do tematu , prócz swojej arogancji i gruboskórności, ani jeden z Was nie odpowiedział nawet na 1 pytanie...
Wogole czytales pierwszy post w tym temacie ? A jak nie to pare postow wyzej przed Twoim pierwszym w tym temacie masz napisane B E T 3 6 5 . No ale lepiej maznac posta niz cokolwiek przeczytac. Proponuje nie zaczynac tym systemem grac bo widocznie myslenie boli.
 
M 0

melepeta1

Użytkownik
Hmm, o ile się nie mylę, forum jest po to by zadawać pytania i rozwiewać swoje wątpliwości czyż nie ? Popraw mnie kolego jeśli się mylę.
bet365 daje taką możliwość - Super , chociaż 1 udzielona odpowiedź.
Dyskusję z Tobą zakończę, gdyż kolejny raz sugerujesz, że nie czytałem tematu. Napisałem wyraźnie w swoim pierwszym poście, że to uczyniłem, a jeśli czegoś nie doczytałem, to zamiast w sposób, jak napisałem wcześniej, arogancki , zwracać mi uwagę mógłbyś mi w jednym zdaniu odpisać, byłoby przyjemniej.
Odniosę się również stwierdzenia
Jeśli chcesz się za coś zabrać, rób to z głową...
Zgadzam się. Zawsze robię wszystko z głową, dlatego piszę i pytam w tym temacie zanim zacznę inwestować pieniądze w ten system.
Wogole czytales pierwszy post w tym temacie ? A jak nie to pare postow wyzej przed Twoim pierwszym w tym temacie masz napisane B E T 3 6 5 . No ale lepiej maznac posta niz cokolwiek przeczytac. Proponuje nie zaczynac tym systemem grac bo widocznie myslenie boli.
KOooolejny...
Twój poprzednik już to napisał, po co więc kolejny post ? SPamer
\Proponuje nie zaczynac tym systemem grac bo widocznie myslenie boli.
propozycje w buty sobie włóż
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Dyskusję z Tobą zakończę, gdyż kolejny raz sugerujesz, że nie czytałem tematu. Napisałem wyraźnie w swoim pierwszym poście, że to uczyniłem.
Ciekawe gdzie to wyraznie jest napisane ?
To mój pierwszy post, więc witam wszystkich serdecznie!
Mam pytania do osób, które są w grupie grającej tym systemem, jak na tym wychodzicie , z jaką częstotliwością wchodzicie w zakłady, jak często zdarza się Wam wtopa?
Pytam, bo od pewnego czasu przyglądam się całemu forum i jak dla mnie system ten jest &quot;najpewniejszy&quot;. Z moich dotychczasowych analiz i prób &quot;na sucho&quot; wynika że grając systematycznie przez 100 dni zaliczyłem tylko 3 wtopy i miałbym tym samym ok . 500 j do przodu, ale to bezstresowe granie . . .
Chętnie podjąłbym się próby za prawdziwe pieniądze 1j - 1e na buku sbobet - czy to możliwe, nie będzie limitów ? czy dany buk oferuje dużo zakładów live i czy można stawiać zakłady o których mowa w systemie ?
Pozdrawiam
Bo jak bys temat przeczytal to bys nie pytal czy na innym buku mozna grac.
 
M 0

melepeta1

Użytkownik
wklejam pierwszy post w tym temacie Panowie proszę pokazać mi gdzie znajduje się info o tym że tylko na bet365 sie da grac . Bo ja ślepy jestem chyba , ale jestem otwarty na krytykę i postanowiłem to sprawdzić .
I fakt, nie napisałem, ale czytałem , przepraszam :] DAŁBYM SOBIE RĘKĘ UCIĄĆ ;p
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
wklejam pierwszy post w tym temacie Panowie proszę pokazać mi gdzie znajduje się info o tym że tylko na bet365 sie da grac . Bo ja ślepy jestem chyba , ale jestem otwarty na krytykę i postanowiłem to sprawdzić .

I fakt, nie napisałem, ale czytałem , przepraszam :] DAŁBYM SOBIE RĘKĘ UCIĄĆ ;p
Pewnie masz wlaczonego ad blokera dlatego nie widzisz. Ja na kompie tez nie widze a na komorce juz widac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

melepeta1

Użytkownik
✅Rep.

Dzięki , to faktycznie jest przyczyną.
W takim razie od początku , czy granie tym systemem przynosi rzeczywiście takie profity, czy grasz tym systemem systematycznie ? jeśli tak, to jak długo ? z jaką częstoliwością?
 
Do góry Bottom