>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

firel 142

firel

Użytkownik
Grasz np real ktory w poprzednim sezonie chyba nie mial zadnego 0;0 a 2 sezony temu tylko jeden mecz. Zalozmy ze w 11 meczu jest 0;0 i np po tym meczu wydaje mi sie ze mozesz spokojnie na nich zwiekszyc stawkowanie i zarabiac wiecej. Gdy np przy 20 mecz znowu beda mieli 0;0 to ponownie zwiekszasz stawki na te druzyne.
Myslicie, ze takie wyjscie bylo by ok ?

EDIT: Pytanko : Mozna sprawdzic na bet365 przed zdarzeniami ktory mecz bedzie live i bedzie w nim mozliwosc obstawiania do 10,20,30,40 itd minuty ?
Tylko na real kursy nawet po @3 nie chodzą
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
&quot;Ulepszeń&quot; systemu ciąg dalszy.
Nic nowego nie opatentowałem ale chciałbym Was zapytać co myślicie o takim rozwiązaniu?
Skoro wybieramy zdarzenie, w którym ma padać wiele bramek, to zakładamy, że padnie co najmniej 1 bramka w pierwszej połowie - czyż nie?
Nie wiem jak wy, ale ja kiedy mam postawić próg &quot;do 70 min&quot; to już się waham, a &quot;do 80 min&quot; to praktycznie już nie stawiam, bo skoro w 70 min nic nie mogli ustrzelić to oznacza, że zły mecz wybrałem.
Dlatego zarzucam propozycję innego (bezpieczniejszego?) grania (stawkowania)
Gramy od 00:00 do 60:00 min (albo jak kto woli to nawet do 50)
Czyli tak jak byśmy grali troszkę więcej niż 1 połowę.
Poniżej przedstawiam 2 stawkowania:

Dla kursu 3.00



Dla kursu 2.50, w którym jest większa szansa na złapanie zakładki.


W jednym rozwiązaniu wystarczy mi kapitał 6,10j.
W drugim 8j.
W grze do 80 min musiałem wyłożyć w sumie 15j na jeden mecz, przy takich samych zyskach za wygrany próg.
 
seba28 11

seba28

Użytkownik
WERSJA DLA GRACZY Z WIEKSZYM KAPITAŁEM I STALOWYMI NERWAMI
Wybieramy JEDNO ,ew. max 2 spotkania na dzień.Oczywiscie te najbardziej overowe i stawkujemy wdg pierwszego postu _Hank_a ,ale juz ze stawkami o wiele większymi.Minimalny dzienny zysk z takiego spotkania czy dwóch powinien być satysfakcjonujący.Ryzyko straty to prawie 2000 zł!Ale jeśli będziemy sie trzymać tego jednego spotkania dziennie, ryzyko straty bardzo spada .Wybierałem tylko 1 spotkanie dziennie, czasami 2 przez ponad miesiąc.Oczywiscie stawkami 3j,5j,8j.... żadnej wpadki,sam + dokładnie 36 meczy.Szkoda rozpisywać.Zaraz polecą gromy ... wiem .Może lepiej grac po 2 single dziennie płaską stawką i bedzie to samo?Czekam na Wasze opinie,porady,sugestie ???? .Chce zacząć stawkowanie jak niżej
10 - 20 min 30zł
20 - 30 min 50zł
30 - 40 min 80zł
40 - 50 min 130zł
50 - 60 min 200zł
60 - 70 min 350zł
70 - 80 min 500zł
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Może lepiej grac po 2 single dziennie płaską stawką i bedzie to samo?Czekam na Wasze opinie,porady,sugestie ???? .Chce zacząć stawkowanie jak niżej
Zakładki tutaj generują zyski.
Jak Byś grał typy, w których nie będziez łapał zakładek to bardziej opłaca się zagrać over 0.5 (zaczynając po 10 min?)
Do tego to magiczne zdarzenie &quot;do 80 min&quot;... to jakieś intensywne 10-15 min wycięte z meczu....

Grany był nawet 1 singiel dziennie i w ostatecznym rozrachunku autor tematu zaliczył bankrut (gdzieś było na forum) Śliska sprawa.
voic3d to drugie niezłe. dasz to w excellu?
Proszę bardzo.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Sądząc po tendencji to w przyszlym miesiącu czuje że pojawi się propozycja grania miedzy 20 a 40 min ^^
Okrajacie te mecze z każdej strony ????

Jako że tego tematu od deski do deski juz nikt nie czyta to przypomne tylko że u podstaw tego systemu lezala między innymi moja frustracja zwiazana z niemoznoscia wplywania na stan moich funduszu przeznaczonych na dany mecz po jego rozpoczeciu. Jedna z zalet systemu jest mozliwosc przerwania progresji przy wybitnie nieciekawym meczu czy też granie do konca jezeli sytuacja wyglada bardzo dobrze.
Część forumowiczów stara się iść drogą zupełnie przeciwną do mojej a mianowicie zautomatyzować ten system.
Czy dobrze to czy źle to zależy jak kto na tym wychodzi ????
Faktem jednak jest że to już niewiele ma wspólnego z moim systemem

Seba28, jeśli idzie o budżet na system ( nie na pojedynczy mecz) powinien byc tak dobrany że ew strata powinna mocno zaboleć ale nie zabić ;)
Przeznaczanie jakiejś śmiesznej kwoty dla zabawy nie ma sensu bo za duzo luzu jest a za malo skupienia. Inna sprawa że taka kwota dla jednego będzie 500 zl a dla drugiego 10000. Co do wyboru meczu to nie ma sensu sie trzymac tak sztywno bo czasem w tygodniu nie ma ani jednego takiego pewnego jak w sobote jest 5. Obecnie sam stawkuje nawet grubiej, ale jak chcesz sie tak bawic to budzet minimum te 20k musi byc.

Odniose sie teraz do voic3d
Zakładki tutaj generują zyski.
Jak Byś grał typy, w których nie będziez łapał zakładek to bardziej opłaca się zagrać over 0.5 (zaczynając po 10 min?)
yyyy dlaczego ? grajac nawet z 1min zakladka to i tak o wiele lepsze niż granie over 0.5. Co ty masz z tym wycinaniem tej pierwszej 10minutówki?
Meczy z bramka w pierwszych 10 minutach trafilem już ponad 100 ;)

Do tego to magiczne zdarzenie &quot;do 80 min&quot;... to jakieś intensywne 10-15 min wycięte z meczu....
...powiedzial facet co wyciał właśnie pierwsze 10min...
Progresja jest rozpisana do 80 min bo potem każdy mecz należy rozpatrywac inydywidualnie a nie znaczy że trzeba koniecznie kończyć.



Wielu z was okraja ten system bo chcialoby ew stracic niewiele ale zyskac duzo, zapominajac że tak na prawde to gramy zdarzenie z kursem 1,02- 1,10 tylko w inny sposób. Szybko to mozna tylko pieniądze stracić ;)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piotrek0401 0

piotrek0401

Użytkownik
Zasadnicze pytanie do autora wątku. Czy grasz nadal tym systemem i czy jest dla Ciebie opłacalny? Zagrałem 28 meczy z których w dwóch padły bezbramkowe remisy i powiem, że gdyby ich było więcej to gruby minus, bardzo dużo dają zakładki. Trzeba uważać z wyborami meczy.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Po raz kolejny powtórzę - zakładki to klucz do zysków w tym systemie ale...
Przeliczał ktoś może jaka byłaby różnica zysków nie grając zakładek lecz czekając na najwyższy kurs do końca danego przedziału czasowego?
Dzisiaj zagapiłem się trochę i mecz Liverpoooooolu postawiłem po kursie 3.50.
Efekt końcowy był bardzo ciekawy.
Gdy zagramy po kursie 3.00 i nie bedzie zakładki szału nie ma
Gdy to zagramy za 3.50 to bez zakładki wiadomo, że zysk bedzie interesujący
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Aby złapać taki kurs musisz zaryzykować kilka minut bez postawienia zakładu. W tym czasie padnie gol i po meczu. Warto tak grać??
Tak może być dla meczu Realu, czy Salzburga.
Inne do pogrania 3.50 mają jeszcze przed pełną dziesiątka.
dla przykładu: 07:30 Barca - Grenada i kurs 3.40
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Kurs 2,5
do 20 minuty stawka 5 *2,5 =12,5 i do 30 minuty stawka 8*2,5=20
Kurs 3,4
do 20 minuty stawka 5*3,4=17 i do 30 minuty stawka 8*3,4=27,20
W pierwszym przypadku wchodzi nam zakładka a w drugim nie.
12,5+20 = 32,5 Dla kursu 3,4 wygrasz 27,20 ???? Moim skromnym zdaniem nie warto czekać na taki kurs. Zawsze może być karny czy czerwona kartka i zawieszenie rynku.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
jak nie rozumiesz kalkulatora to znaczy ze nie umiesz rać tym systemem, a od tego powinieneś zacząć, a nie od ściągania kalkulatora, który jest tylko narzędziem.
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
po 5 minutach od tego posta ogarnalem kalkulator a co za tym idzie system ???? Nie da sie skupic na kminieniem nad systemem gdy jednoczesnie zona opowiada o swoim dniu ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
rozumiem :razz:
to radę taką dam - nie graj jak żonę masz nad głową, bo ja (co prawda nie z żoną) parę razy popełniłęm taki błąd i popłynąłem z kasą troszkę.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Pytanko co do stawkowania
Myślał ktoś z was nad takim stawkowaniem by np 2 ostatnie progi były zwrotne?
W przypadku zakładki i tak byłby zysk , a zawsze zmniejszyć ryzyko.
 
Do góry Bottom