>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX minuty- progresja

P 0

pawelpod1

Użytkownik
Ale na Barce był wyższy kurs a tak jak Hank napisał na początku za to można nawet nerkę oddać mimo słabszej formy Barcy.
Dzisiaj bawimy się dalej a na wieczór planuje City konkretnie wziąć i też stawkę razy dwa oby mniej nerwów niż wczoraj z Barceloną :p
 
A 18

arko22

Użytkownik
Możecie mi podpowiedzieć jak stawkować ? Ja np Gram od 2zl a następnie podwajam do momentu aż padnie gol. Zawsze gram do pierwszego gola wtedy system jest najpewniejszy. Może ktoś ma lepszy sposób?
 
P 0

pawelpod1

Użytkownik
Różnie zależy jaki mecz. Ja póki co stawkuje tak jak Hank napisał na początku. Jak uzbieram jakis kapitał to wtedy będę grał częśćiej razy dwa razy trzy itp. I tak samo do ilu bramek zależy kto gra i jak wygląda mecz trzeba po prostu ślęczeć przed kompem i oglądać.
 
G 1

grzesix

Użytkownik
Moje propozycje na dziś:
Midtjylland - Viborg (15:00)
Sirius - Varbergs (17:00)
Molde - Sarpsborg (18:00)
FC Porto - Rio Ave (21:00)
 
A 18

arko22

Użytkownik
To daj znać co można zagrać ???? . Ostatnio 6 meczy na raz grałem z włoskiej ligi ???? . Jeśli możesz to podaj kilka pewniaków ????
 
P 0

pawelpod1

Użytkownik
Ale ja nie patrzę cały dzień tylko najbliższa np godzina i sobie wybieram jakiś mecz i go gram jeżeli wejdzie to rozglądam się za nastepnym nawet trwającym i tak dalej. O 14.30 będę grał Brugge - Standard, jak padnie bramka to przeskoczę na 2 holenderską na Willem II albo Dordrecht chyba że padną tam już bramki to jakiś inny z holenderskiej w którym będize bez bramek jeszcze. To jest plan na najbliższy czas a co później to będę na bieżąco sprawdzał ????
Dzisiaj grałem ligę duńską narazie i tylko ją bo miałem jeszcze grać Leyton - Wolverhampton ale jak w Danii padła bramka to w anglii już był 0-1 wiec odpuściłem ten mecz co było błędem bo po chwili było 0-2 ale nie ma co marudzić:p ważne że do przodu 15 zł z Danii ;)
 
P 0

pawelpod1

Użytkownik
Możliwe możliwe dlatego najpierw gram Belgijską bo tam powinna być opcja bramek bo wczoraj też była ????
A na 15 planuję Midtjylland-Viborg Ff konkretnie na bramkę gospodarzy.
Ja w ogóle nie rozumiem tego że w opcji bramka 0:00-9:59 bywa kurs nawet 5.50 a w opcji bramka przed 10 minutą 4.50 np
Edit: Są bramki na 2 holenderską ale kursy bardzo niskie więc trzeba by za stawki razy 2 albo chociaż na konkretną druzynę.
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Ja tak zauwazyłem że wy gracie co popadnie i co akurat ma dostępne zakłady :p A tu już tyle razy było powiedziane, że belgijska to śmiech na sali
 
P 0

pawelpod1

Użytkownik
E tam o każdej lidze tak można powiedzieć.
Zaczynamy odrabianie strat:
bramka konkretnie Victorii Pilzno zagrane łącznie za 49 wygrane 100. Ciułamy dalej :p
 
Do góry Bottom