>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

A 498

addam44

Użytkownik
Miałem już tu nie pisać ale nie mogę nie zareagować jak ktoś piszę bzdury albo po prostu nie umie liczyć....????
po to też dałem linki....
Nie wiem jakimi stawkami grasz ale ja grając minimalnymi zamykam progresję w 27j więc 200j po dołożeniu 16j starcza mi na 8 progresji...
1j
1,5j
2j
2,5j itd...
bez odbioru...


Edit...Już naprawdę po raz ostatni
Małe podsumowanie:
Zagranych 5 meczy
wygrane 4,poległem na Istres ale zacząłem od gola do 20 minuty i strata 26j
Stan kasy przeznaczony na takie granie 54j
Stan kasy po 5 meczach 151j
Tak więc naprawdę wole takie granie gdzie przegram raz czy dwa a będę i tak na plusie(magia dużych kursów)...i oczywiście że macie rację że miałem masę szczęścia że wygrałem parę groszy ale według starego przysłowia &quot;...głupi ma zawsze szczęście..&quot;
Pozdrawiam !
Wudar72&gt;&gt;&gt;Albo odbieramy na roznych falach albo co...ale wg.kalkulatora progresji fundusz 200j przy kursie 7.00 i stalym zysku 6j pozwala na 22progi.
Czyli niespelna 2.5meczu.
I inaczej byc nie chce.
Wiec nie zarzucaj komus bzdur....
 
A 498

addam44

Użytkownik
Weź pod uwagę, że przegrany mecz traktujemy jako przegrany i w nowym startujemy z progresją od 0
Ale grajcie jak chcecie.Moja uwage traktujcie jako dygresje ze mozna grac inaczej.Bo kurs 6-8jaki zaproponowal Wudar72 grajac na bramke doga pozwala na to.Bo wtedy ta sama ilosc jednostek pozwala nie na 1 mecz a 2.5.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Wudar72&gt;&gt;&gt;Albo odbieramy na roznych falach albo co...ale wg.kalkulatora progresji fundusz 200j przy kursie 7.00 i stalym zysku 6j pozwala na 22progi.
Czyli niespelna 2.5meczu.
I inaczej byc nie chce.
Wiec nie zarzucaj komus bzdur....
po raz kolejny powtarzam ci że zaczynając od 1j i podnosząc ją 0,5j suma stawek mojej progresji wynosi 27j czyli 1 mecz
następną(czyli kolejny mecz) zaczynam od początku czyli od 1j,więc bank 216j starczy mi na 8 progresji
Ty używasz kalkulatora progresji to go używaj dalej bo to co piszesz jest prawdą tylko nie wiele ma wspólnego z tym co ja gram...
i przepraszam jeśli cię uraziłem ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
Bo nie zrozumiales mojej intencji z postu o 21.07.
Chodzilo mi ze niekoniecznie trzeba przerywac ciag po przegranym meczu a te 200j starcza na drugi.
Ale juz kazdy ma wolnosc wyboru.
Jest tez inna mozliwosc.Gra na gol doga po kursie ok.3.00.Bo wtedy na mecz starcza...3 progi ???? Na starcie kurs ok.3.00 ze pierwszy gol strzeli underdog jest do 40min ???? itd bo nastepne progi to do 70min i 90.
Wtedy kapital 100j starczy na 3 mecze .
To takie przemyslenia-bo ja do progresji nigdy nie namawiam.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
No to już wszystko sobie wyjaśniliśmy,tobie chodzi o ciąg,ja notuje stratę i gram od początku
Na granie ciągu nie odważę się nawet w pierwotnym pomyśle autora na gola którejkolwiek z drużyn a co dopiero na doga...bo wiadomo że tu łatwiej trafić ze cztery mecze pod rząd bez gola
Ja tylko rzuciłem dzisiaj pomysł,przetestowałem,przyniósł parę groszy zysku i to wszystko
Tak czy siak jak piszesz,każdy ma wolność wyboru i będzie grał lub nie tak jak zechce
Ja choć często gram progresją-też do niej nikogo nie namawiam
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Tak to jest jak człowiek jest zbyt ostrożny i gra tylko do jednej bramki grałem Rumunię Vaslui v Corona Brasow i się skończyło 8:1 :)
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
HANK twoje przechwałki zaczynają być irytujace przyznaje ten pomysł z zakładką jest ciekawy i przez to system warty uwagi , ale oddałeś na oko tutaj 30 typów przed meczem i to nawet nie do końca można wywnioskować ma over 0,5 1 drużyny czy obu, a te dopisy po fakcie x5 i podsumowania to bez komenarza. A ten wywód po meczu że w Lyonie.... To mogłeś przed meczem ostrzec.Wiesz ja jaki jestem mądry po meczu to głowa mała
 
J 2

jameswhyp

Użytkownik
HANK twoje przechwałki zaczynają być irytujace przyznaje ten pomysł z zakładką jest ciekawy i przez to system warty uwagi , ale oddałeś na oko tutaj 30 typów przed meczem i to nawet nie do końca można wywnioskować ma over 0,5 1 drużyny czy obu, a te dopisy po fakcie x5 i podsumowania to bez komenarza. A ten wywód po meczu że w Lyonie.... To mogłeś przed meczem ostrzec.Wiesz ja jaki jestem mądry po meczu to głowa mała
po co sie czepiasz ? dodal system wart uwagi wiec podziekuj testuj i zarabiaj ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
HANK twoje przechwałki zaczynają być irytujace przyznaje ten pomysł z zakładką jest ciekawy i przez to system warty uwagi , ale oddałeś na oko tutaj 30 typów przed meczem i to nawet nie do końca można wywnioskować ma over 0,5 1 drużyny czy obu, a te dopisy po fakcie x5 i podsumowania to bez komenarza. A ten wywód po meczu że w Lyonie.... To mogłeś przed meczem ostrzec.Wiesz ja jaki jestem mądry po meczu to głowa mała
Dobrze się czujemy? Hank dał pomysł na grę, nie ma żadnego obowiązku niczego podawać, bo to nie jest temat z jego typami... a jak sam nie potrafisz wybrać odpowiednich spotkań, albo przegrałeś, to nie zrzucaj swojej winy na innych :zoltakartka:



A tak apropo... to ja się pochwalę, że dziś ładnie mi się udało, trochę zaryzykowałem i Central Coast i Leicester dały porządnie zarobić, ha! :p
 
P 22

pgrom

Użytkownik
HANK twoje przechwałki zaczynają być irytujace przyznaje ten pomysł z zakładką jest ciekawy i przez to system warty uwagi , ale oddałeś na oko tutaj 30 typów przed meczem i to nawet nie do końca można wywnioskować ma over 0,5 1 drużyny czy obu, a te dopisy po fakcie x5 i podsumowania to bez komenarza. A ten wywód po meczu że w Lyonie.... To mogłeś przed meczem ostrzec.Wiesz ja jaki jestem mądry po meczu to głowa mała
W sumie to zgodzę się z kolegą, Hank dał dobry system to fakt ale porzucił temat a miał niby dodawać swoje &quot;wzloty i upadki&quot;. Najbardziej żenujące jest dla mnie twierdzenie że &quot;nie podaje typów dla dobra moich inwestorów&quot;, dziwne bo mecze są ogólnie dostępne to nie tajemnica, co za problem powiedzieć co się gra? Zabiorę mu tą kasę czy jak? Z resztą i tak nie wiem jak stawkuje dany mecz i ile na nim zarobi czy straci. Jakoś jak popłynął ostatnio na lidze szwajcarskiej to potrafił o tym napisać. Niema systemów doskonałych dzięki którym się tylko wygrywa! Co najgorsze autor tematu o tym wie, dlatego nie rozumiem po co te podchody. Takie zachowanie jest dla mnie dziecinne i niczym nie usprawiedliwione. A to że ludzie piszą w temacie? Niby śmiecą? To powinien się cieszyć bo wzbudził zainteresowanie i tyle, a tak zabrał zabawki z piaskownicy i &quot;ja się już nie bawię&quot;. Ja zarabiam na tym systemie nie powiem, wtopy też zaliczam, a mecze które gram to nie tajemnica.

ps. @StraszakSam, ja nie mam bynajmniej do nikogo pretensji że przegrałem, a Central Coast i Sporting dały dobrze zarobić to fakt ????
 
J 2

jameswhyp

Użytkownik
W sumie to zgodzę się z kolegą, Hank dał dobry system to fakt ale porzucił temat a miał niby dodawać swoje &quot;wzloty i upadki&quot;. Najbardziej żenujące jest dla mnie twierdzenie że &quot;nie podaje typów dla dobra moich inwestorów&quot;, dziwne bo mecze są ogólnie dostępne to nie tajemnica, co za problem powiedzieć co się gra? Zabiorę mu tą kasę czy jak? Z resztą i tak nie wiem jak stawkuje dany mecz i ile na nim zarobi czy straci. Jakoś jak popłynął ostatnio na lidze szwajcarskiej to potrafił o tym napisać. Niema systemów doskonałych dzięki którym się tylko wygrywa! Co najgorsze autor tematu o tym wie, dlatego nie rozumiem po co te podchody. Takie zachowanie jest dla mnie dziecinne i niczym nie usprawiedliwione. A to że ludzie piszą w temacie? Niby śmiecą? To powinien się cieszyć bo wzbudził zainteresowanie i tyle, a tak zabrał zabawki z piaskownicy i &quot;ja się już nie bawię&quot;. Ja zarabiam na tym systemie nie powiem, wtopy też zaliczam, a mecze które gram to nie tajemnica.

ps. @StraszakSam, ja nie mam bynajmniej do nikogo pretensji że przegrałem, a Central Coast i Sporting dały dobrze zarobić to fakt ????
skoro dzieki niemu zarobiles chociaz zlotowke to ladnie podziekuj ???? stale pretensje wszystkich w necie juz staja sie drazniace :zoltakartka:
 
P 22

pgrom

Użytkownik
skoro dzieki niemu zarobiles chociaz zlotowke to ladnie podziekuj ???? stale pretensje wszystkich w necie juz staja sie drazniace :zoltakartka:
Dla twojej informacji już podziękowałem, ale nie rozumiem po co sam śmiecisz w temacie tym tekstem, wyraziłem swoją opinię i tyle a ty powielasz to co już wcześniej napisali koledzy wyżej, po co? Chyba tylko dla nabicia postów.
 
J 2

jameswhyp

Użytkownik
Dla twojej informacji już podziękowałem, ale nie rozumiem po co sam śmiecisz w temacie tym tekstem, wyraziłem swoją opinię i tyle a ty powielasz to co już wcześniej napisali koledzy wyżej, po co? Chyba tylko dla nabicia postów.
Ja wyrazilem swoja opinie ze nie potrzebnie sie udzielasz bo nie wnosisz nic nowego tylko krytykujesz :;/:
jesli chodzi o nabijanie postow to nie mierz wszystkich swoja miara :]
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Ja wyrazilem swoja opinie ze nie potrzebnie sie udzielasz bo nie wnosisz nic nowego tylko krytykujesz :;/:
jesli chodzi o nabijanie postow to nie mierz wszystkich swoja miara :]
A co ty wnosisz do tematu? Zjechałeś mnie i kolegę arosbetos, coś ty adwokat Hanka? Hank jak będzie chciał to sam się wypowie bądź nie, napisałem konkretnie o co mi chodzi i co napisał wcześniej Hank. Przeczytałem cały temat dla twojej informacji.

ps. A nabijanie postów mi nie jest potrzebne bo niby do czego???
 
J 2

jameswhyp

Użytkownik
A co ty wnosisz do tematu? Zjechałeś mnie i kolegę arosbetos, coś ty adwokat Hanka? Hank jak będzie chciał to sam się wypowie bądź nie, napisałem konkretnie o co mi chodzi i co napisał wcześniej Hank. Przeczytałem cały temat dla twojej informacji.

ps. A nabijanie postów mi nie jest potrzebne bo niby do czego???
Adwokat Diabła????
Nie umiesz czytac ze zrozumieniem to powtorze : wnies cos nowego do systemu Hanka a nie krytykuj !
 
P 22

pgrom

Użytkownik
No i dałeś dowód swojej ignorancji. Po pierwsze przeczytaj cały temat, a potem swoje ostatnie posty, nie męcz się za bardzo wystarczy że przeczytasz 5 czy 6 ostatnich i odpowiedz sobie na pytanie co ty wniosłeś do tematu oprócz pouczania innych. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 2

jameswhyp

Użytkownik
No i dałeś dowód swojej ignorancji. Po pierwsze przeczytaj cały temat, a potem swoje ostatnie posty, nie męcz się za bardzo wystarczy że przeczytasz 5 czy 6 ostatnich i odpowiedz sobie na pytanie co ty wniosłeś do tematu oprócz pouczania innych. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam
z tego co widzie to ty pouczasz autora tematu
jedno zapamietaj z tej lekcji nie krytykuj ????
 
Do góry Bottom