>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panowie pgrom i arosbetos, dziecinne i irytujące to jest wypowiadanie się w temacie, na którym jednak większość ludzi zarabia, osób które nic na te forum nie wniosły. Komu pomogliście i kto dzieki wam zarobił ?


Jakie to typowo Polskie, coś się komuś udaje, dzieli się pomysłem za darmo to zawsze znajdzie się ktoś komu i tak bedzie malo...

Co do podawania typów to już pisałem, że skoro ktoś daje wkład, płaci mi prowizje za dobór spotkań i granie to na jakiej podstawie mam to dawac tu za darmo. Moim zdaniem byłoby to nieuczciwe.
Nie pamietam żebym w tym temacie zobowiązał się do czegokolwiek.


W tym momencie definitywnie koncze z tym tematem bo poziom niektórych komentarzy jest poniżej krytyki.

Pozdrawiam i Życzę Wesołych Świąt wszystkim czytelnikom tematu, nawet tym mniej rozgarnietym ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 22

pgrom

Użytkownik
To ja moze przypomne...
Widzę zainteresowanych nie brakuje, zawsze to miło ????
Bilanse będę wklejać, wraz z tym co grałem.
W drodze wyjątku rzucę jeszcze mecz które rozważam do gry
Almeria-Real Sociedad
Piast Gliwice-Legia Warszawa
Altach-A. Lustenau
Gaziantepspor-Fenerbahce
oraz Teplice-Mlada Boleslav ale na pewno nie od początku, zobaczymy co się będzie działo
Hank wymysliles dobry system i chwala ci za to ale nie masz monopolu na rację. Wyrazilem swoje zdanie i tyle. Powyzej twoj post. Dobrze by bylo wiedziec co sie pisze. Z szacunku dla ludzi ktorzy podniesli ci reputacje moglbys sie trzymac tego co pisałeś ale oczywiscie nikt cie do tego nie zmusi i nic nie musisz. Koncze te dywagacje. Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych

ps. A co do podawania typów?? Typy to podają koledzy w zakładce &quot;Typy dnia&quot; gdzie podają konkretnie co grają w danym meczu, over, under BTS itd. Ty możesz co najwyżej podać mecze które grasz swoim systemem, choć nadal nie rozumiem co mają do tego twoi &quot;inwestorzy&quot;. Sam stwierdziłeś że udoskonaliłeś swój system, wprowadziłeś poprawki o których nie piałeś na forum to zrozumiałe. Czy twoi inwestorzy stracą jak zagram mecz który ty grasz??? A co jeśli ty zagrasz mecze ABCD a ja zagram BDEF i zyskam więcej niż ty? Con a to twoi inwestorzy? Zakładam że rozumiesz o co mi chodzi.
 
W 0

warchol007

Użytkownik
Dzisiaj ładnie bet365 w konia ludzi zrobił postawiłem zakład na pierwsze 10 minut gol w meczu Benfica-Olhanense i chciałem w czasie meczu postawić do 20 min i juz takiego zakładu nie ma...
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dzisiaj ładnie bet365 w konia ludzi zrobił postawiłem zakład na pierwsze 10 minut gol w meczu Benfica-Olhanense i chciałem w czasie meczu postawić do 20 min i juz takiego zakładu nie ma...

A byl ten zaklad na poczatku?
Bo nie w kazdym meczu Bet365 oferuje te zaklady.A jesli faktycznie w trakcie meczu zdjeli(buk moze wszystko)to dlatego juz kiedys radzilem miec tez kase u bukmachera majacego podobne zaklady.
 
W 0

warchol007

Użytkownik
Było na pewno na pierwsze 10 minut nie spojrzałem czy na następne minuty było bo dotychczas jak było na pierwsze 10 minut to zawsze było na następne minuty tez moze ktos tez stawiał ten mecz i sie wypowie?
 
P 0

pawelpod1

Użytkownik
Hmm według mnie to nie było opcji na bramki bo sam szukałem i nie było więc wybrałem mecz Sevilli.
Ogólnie zacząłem progresję w czwartek i efekty są fajne zwłaszcza dzisiaj. Doładowałem konto kwotą 250 zł a w tej chwili mam 514 zł ????
Zwłaszcza dzisiaj ładnie bo wszystko co stawiałem od 12 to do przodu i akurat tak się fajnie zgrywało, że np Everton strzelał bramkę i akurat po tym zaczynał się mecz Stuttgart - Schalke więc przerzucałem się odrazu na następny mecz ???? Ogólnie to najbardziej zmęczyło mnie Atletico w Piątek a tak to póki co fajnie fajnie.
Bilans dzisiejszy to
Postawione 228 zł
Wygrane 403 zł
Na dzisiaj jeszcze planuję zagrać konkretnie na bramkę Barcy ze stawką razy 2 i jeżeli w miarę szybko wejdzie to przerzuce się na Marsylia-Lille jeżeli będzie 0-0 po ewentualnej bramce Barcy
 
P 0

pawelpod1

Użytkownik
Lokeren - Zulte jeszcze zagrałem i pięknie wlazła zakładka.
Postawione w 8 minucie 8 zł że bramka do 20 minuty i w 17 minucie że bramka do 30 minuty i dzięki temu 16 postawione a 53 wygrane ????
Oczywiście mam dowody jakbyco zeby nie było, że sobie wymyślam tu nie wiadomo co ;)
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Osobiscie gram stawkami 3,8,12,20,30,50 na poszczegolne poziomy i od wczoraj +274.61(zaliczajac wpadke w japonii) Dzis jeszcze Marsylia, Barca i ide spac ????

P.s wielkie dzieki Hank ????
 
W 0

warchol007

Użytkownik
Osobiscie gram stawkami 3,8,12,20,30,50 na poszczegolne poziomy i od wczoraj +274.61(zaliczajac wpadke w japonii) Dzis jeszcze Marsylia, Barca i ide spac ????

P.s wielkie dzieki Hank ????
To jak grasz te poziomy bo 6 poziomow starcza do 60 minuty i kończysz grę czy jak?
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
Hank to czy coś Ci się udało jak piszesz tego nie wiemy bo za mało podałeś typów dla potwierdzenia i sam przyznajesz że to stystem dla nielicznych i wybitnych a laicy niech dadzą sobie spokój itp i wciąz nie wiemy czy Ty nim jesteś tym geniuszem
Po drugie piszesz że dałeś nam coś za darmo bezinteresownie a w kolejnym zdaniu zaprzeczasz sobie że oczekujesz prowizji więc poprostu się reklamujesz w celach zarobkowych
Pozatym to Ty mnie zaatokowałeś agresywnie i ironicznie na małą sugestie że może warto przeanalizować kilkaset typów z historii o ile podnosi się value kursów przedmeczowych over 0,5 grając tym systemem gdyż zauważyłem ze ludzie zaczeli grac mecze z oferty overowych drużyn jak leci i tyle bez zadnej krytyki twojej osoby
Na koniec potwierdzam za pomysł z zakładkmi za świetny dla tych co lubią sobie pograć meczyki co walili np że padnie jeszcze jedna bramka 55 min za płaską stawkę Twoja progresja bardziej efektywna
 
S 72

siargiej

Użytkownik
zauwazyliscie, ze czas na kurs 3 waha sie od 4min (dzisiaj pumas) do nawet 7min(dzisiaj lfc) co daje nawet 30% mniej czasu na wejscie zakladki

Marsylia 3:30 nawet, z kolei w meczu Barcy zdarzylo sie nawet w 9:00 ????
 
P 22

pgrom

Użytkownik
zauwazyliscie, ze czas na kurs 3 waha sie od 4min (dzisiaj pumas) do nawet 7min(dzisiaj lfc) co daje nawet 30% mniej czasu na wejscie zakladki
No różnie to jest w zależności od ligi i grających drużyn, kurs 3 może pojawić się nawet od 18..28 minuty itd., zależy jak bramkostrzelne drużyny grają. System jest dobry ale głębsze analizy grających drużyn wg mnie na nic się tu nie zdają, nawet najbardziej bramkostrzelna drużyna może mieć słabszy dzień, szczęście też jest ważne
.
 
A 22

abc123456

Użytkownik
Odważył się ktoś grać te zakłady na telefonie/tablecie ? Nie powiem trochę meczące jest to siedzenie prawie cały dzień na laptopie i zastanawiam się czy nie przerzucić się na inne urządzenie.
 
P 0

pawelpod1

Użytkownik
Uff ale nerwy z tą Barceloną. Co prawda 50 zł czysty zysk z meczu ale ze 2 zakładki powinny wejść ale Messi sam na sam i Pedro sknocili a by było prawie 200 zł zysku.
Ale dzień kończę ze stanem konta 603 a więc dzisiaj 250 zł zarobku ????
Fakt cały dzień przy lapku z piwkiem ale nie przeszkadza mi to w końcu święta wiec trzeba odpoczywać :p
 
P 13

pusty

Użytkownik
Odważył się ktoś grać te zakłady na telefonie/tablecie ? Nie powiem trochę meczące jest to siedzenie prawie cały dzień na laptopie i zastanawiam się czy nie przerzucić się na inne urządzenie.
ja gram przez telefon, żadnych problemów . Można tez cały dzień spędzić z telefonem w ręku,
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Uff ale nerwy z tą Barceloną. Co prawda 50 zł czysty zysk z meczu ale ze 2 zakładki powinny wejść ale Messi sam na sam i Pedro sknocili a by było prawie 200 zł zysku.
Ale dzień kończę ze stanem konta 603 a więc dzisiaj 250 zł zarobku ????
Fakt cały dzień przy lapku z piwkiem ale nie przeszkadza mi to w końcu święta wiec trzeba odpoczywać :p
było obstawiać gola ogólnie, to byś miał dwie zakładki.
 
Do góry Bottom