>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

K 107

krisu3

Użytkownik
A jak się ma takie granie do postawienia stawki za przykładowo 4 progi łącznie na gola przed 40min? Grałem na przykład na gola Brondby, postawiłem łącznie 12j na 5 progów, dzięki zakładce wygrałem 21,75 czyli łączny kurs wyszedł 1,81. Kojarzę, że mniej więcej takie kursy gdzieś się przewijały, ale nie umiem dokładnie powiedzieć jakie i której minuty dotyczyły.
 
U 0

Usunięty użytkownik 108733

Gość
Z góry przepraszam za offtopic, ale mam pytanie, który bukmacher oprocz bet365 oferuje takie zakłady?
Tak naprawdę to żaden, bo tu chodzi o bramkę przed którąś minutą, a reszta ma przedziały typu 10-20 min.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Grają co popadnie byle zagrać jak najwięcej zamiast przeanalizować mecze wybrać przykładowo 3 mecze w danym dniu dobrać do nich stawki i byc na + ;)
Potwierdzam że belgijska liga nie nadaje się do tej progresji tak samo szwajcarska ????
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Łącze się w bólu z tymi, którzy dzisiaj się przejechali na LM. Chyba jutro trzeba będzie grubiej pograć np: PSG na odkucie : )
Ale przecież dzisiejszy mecz w w LM absolutnie nie nadawał do grania tym systemem... zbyt duże zagrożenie brakiem bramki.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Chelsea&#39;s CL semi-final scores under Mourinho: 0-0, 0-1, 1-0, 0-1, 0-0. 1 goal scored in 480 minutes (inc extra time).
Statystyki mówią same za siebie.
Nie warto było grać Atletico - Chelsea.
 
A 18

arko22

Użytkownik
Ok. To dziś chce się odkuć a nie mam możliwości zagrania PSG (chyba że nie strzelą w pierwszej połowie to sie wyrobie na drugą) to grać real -bayern?
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
To może pisz ktoś dobre typy do tego systemu. Też grałem atletiko i wtopa. Na dziś też nie grać realu z bayernem?
No ten mecz to już można grać , ale nie przesadzałbym ze stawką , bo kursy mogą być nieco zaniżone.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ale przecież dzisiejszy mecz w w LM absolutnie nie nadawał do grania tym systemem... zbyt duże zagrożenie brakiem bramki.
Kolega trafił w sedno, bardziej underowego z założenia meczu w tym sezonie chyba nie było ;)

Chociaz widziałem że niektórzy Marsylie ostatnio też słali a under był pewny

Edit: Lukasz99, na ekstraklasę są.
 
G 0

gamzur

Użytkownik
Łącze się w bólu z tymi, którzy dzisiaj się przejechali na LM. Chyba jutro trzeba będzie grubiej pograć np: PSG na odkucie : )
mecz bardzo underowy, wiadome było że Mou nie będzie chciał przedewszystkim stracić bramki. Dla Chelsea 0-0 to dobry wynik. Real-Bayern myślę że śmiało można grać chyba, że kursy będą słabiutkie ale to już wyjdzie na live ????
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
przeciez wiekszosc tu gra kazdy mecz jaki sie napatoczy, chelsea ktora przyjechala by przegrac maksymalnie 1 bramka? spoko, pogramy progresje ze ktos strzeli. no i na odkucie zagramy nastepny nieprzemyslany mecz w ktorym musza pasc bramki
 
A 18

arko22

Użytkownik
To może taka mądra głowa jak ty podpowie tu na forum co grać ? Gdyby padła bramka do 80 nie było by tematu. Sam nie analizuje tych spotkań. Korzystam z forum z typów dnia i jeszcze innych stron mało kto stawiał na bezbramkowy remis. Mądry Polak po szkodzie i tyle...
 
P 13

pusty

Użytkownik
Wczoraj to trzeba wyło grac Austrie, bramki w 2 połowie wpadały.
Ja zazwyczaj, sugeruje się statystykami meczowymi i golami, jak 1 połowie są gole to i w 2 coś wpadnie. a nawet wole grac tylko 2 polowy za większe stawki.
 
Do góry Bottom