>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

S 72

siargiej

Użytkownik
Dzisiaj jest mnostwo fajnych meczow do systemu. Gra azjatycka LM, finska, slowenska. Mozna te 3 mecze wybrac. Ja osobiscie gram: cerezo osaka, al shabab(x2) i gorenje. Jesli bedzie finska(wczoraj hjk bylo) to tez zagram z 1mecz. Powodzenia ????
 
P 0

pawelpod1

Użytkownik
Ja na dziś 3 meczyki wybrałem:
Szachtar - Tavriya konkretnie na bramkę Szachtara x2
PSG - Evian konkretnie na bramkę PSG x2
Real - Bayern ogólnie za zwykłą stawkę
Jeszcze mecz Mariboru zapowiada się dobrze ale go odpuszczam bo zaczyna się o 17.30 a Szachtar o 18 więc wolę od początku Szachtar zagrać.
P.S. Nawet tak pazerny gracz jak ja odpuscił wczoraj mecz Atletico bo śmierdział na kilometr zwłaszcza statystykami Mou które juz ktoś tu wkleił ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panowie, trzeba patrzeć na kursy ;)
Szachtara moim standardowym stawkowaniem na pewno nie zagrasz bo nawet kursu 3 nie będzie do złapania (moim zdaniem nie będzie się dalo grac w ogole tego meczu)

PSG pewnie na granicy a czy to aż tak pewne że strzelą to nie wiem ????

Ja osobiście nie gram niczego poniżej 95% pewności moim zdaniem
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Macie, według statystyk serii over 0.5/1.5/2.5.do grania
wszystko pięknie, ale ligi słoweńskiej raczej nie zagrasz, bo nie wystawiają zakładów gol co 10 minut. Wątpię, żeby na mecz szachtaru była taka możliwość.
Co do PSG i Lyonu dziś - tak jak Hank napisał, pewnym być nie można. To takie dla ryzykantów trochę - ja nim jestem, ale często potem żałuję (jak np. wczoraj, ale na szczęście małą stawką pograne Atletico z Chelsea), aczkolwiek na pewno nie są to pewne spotkania, tak samo jak i dzisiejsza liga mistrzów.
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
jezeli dzisiejsza liga mistrzow jest ryzykiem to nie wiem czym byl wczorajszy mecz. bayern pewnie znowu bez defensywnych pomocnikow(bo po co) real musi strzelic zeby miec jakies szanse na final. kurs pewnie bedzie niski. wczorajszy mecz to co innego, atletico grajace z kontry i chelsea autobus. a co tu kontrowac jak the blues nie chcieli nawet ze swojej polowy wyjsc
 
firel 142

firel

Użytkownik
wszystko pięknie, ale ligi słoweńskiej raczej nie zagrasz, bo nie wystawiają zakładów gol co 10 minut. Wątpię, żeby na mecz szachtaru była taka możliwość.

Co do PSG i Lyonu dziś - tak jak Hank napisał, pewnym być nie można. To takie dla ryzykantów trochę - ja nim jestem, ale często potem żałuję (jak np. wczoraj, ale na szczęście małą stawką pograne Atletico z Chelsea), aczkolwiek na pewno nie są to pewne spotkania, tak samo jak i dzisiejsza liga mistrzów.
Ja nie mówię że te zakłady będą i że należy je grać i być bogatym, tylko że warto sie im przyjrzeć...
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Czyżby koniec żniw ? Phonang v Buriram w lidze mistrzów AFC postawiłem do 10 min i dalej rynek zawieszony !

Ps tak został odwieszony dalej 0:0 ciekawe czy to chwilowe zawieszenie spowodowało utratę potencjalnej większej wygranej czy uchroni przed większymi stratami :)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Kursy na LM wcale nie będą takie niskie, co mnie również zaskakuje. ( wyższe niż w meczu PSG)
Co do śmieszniejszych lig to trzeba patrzeć bo często jak jest transmisja to i na takie spotkania dają 10minutówki.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Prawda jest taka że 100% meczy nie ma jak wiadomo, jak by tak było to wszyscy byliby bogaci i piękni ???? , nawet najbardziej overowe drużyny czasem zawodzą, dostają w pewnym momencie zadyszki np. Barcelona czy Andrlecht, o wczorajszym meczu Atletico nie mówię bo tu można było przewidzieć wynik underowy, choć zawsze była szansa że jednak coś wpadnie. Czasem nawet super analizę można o kant...
 
P 0

pawelpod1

Użytkownik
Przecież te opcje często się pojawiają dopiero gdy mecz już jest w podglądzie.
Szachtar też jest i taka ciekawostka kurs na czas 1 gola ogólnie i 1 gola szachtara w pierwszych 10 minutach jest taki sam tak więc duże szansę mają goście według buka :p
Gramy na szachtar stawką x2.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
No nie do końca, kursy na szachtar są praktycznie takie same jak kursy na bramkę w ogóle tak że buk widzi tu jednostronne widowisko, popatrz jaki jest kurs na Tavriya? Obecnie do 20 min - 26
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Dzisiaj jest mnostwo fajnych meczow do systemu. Gra azjatycka LM, finska, slowenska. Mozna te 3 mecze wybrac. Ja osobiscie gram: cerezo osaka, al shabab(x2) i gorenje. Jesli bedzie finska(wczoraj hjk bylo) to tez zagram z 1mecz. Powodzenia ????
4/4. To pokazuje, ze nie trzeba szarpac sie na psg, szachtary, czy inne potegi
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
4/4. To pokazuje, ze nie trzeba szarpac sie na psg, szachtary, czy inne potegi
4/4 to nie jest żaden wyznacznik umiejętności typowania, ani skuteczności systemu. Zagraj tym systemem 200 meczy (o ile do tylu dotrwasz) i wtedy podaj liczbę trafnych i yield.
 
P 0

pawelpod1

Użytkownik
No cóż moja gra póki co zakończyła się. PSG wtopiłem na całej linii bo ostatnie dziesięć minut wziąłem że nie padnie gol bo mało się działo i gol padł w 89. Takie są skutki nie trzymania się zasad do końca meczu ???? Powodzenia reszcie ja może powróce po wyplacie bo szkoda mi kasy dalej ???? -250 zł ????
 
Do góry Bottom