>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX minuty- progresja

P 22

pgrom

Użytkownik
Dlatego ja nie gram tej ligii, ostatnio można było popłynąć na Basel, mimo statystyk jakoś nie za bardzo nadaje się do grania, tylko 10 zespołów, ryzyko duże, coś mi nie za bardzo pasuje.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
ja jutro widzę ciekawy mecz atletico i st. etienne
w bilansie 3 dniowym tez jestem na plusie tylko szkoda takiej wtopy ;)
liga szwajcarska w moich oczach przepadła
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Pisałem już tutaj że odpuszczam takie granie ale z drugiej strony jestem człowiekiem który łatwo się nie podaję i zacząłem próbować grać w ten sposób na underdoga i powiem wam że jak na razie efekty są,oczywiście szansę na przegraną się zwiększają ale szczerze mówiąc wolę przegrać z kursami @7,00-9,00 i nie angażować dużo cennych jednostek
Przykład z dzisiaj : http://zapodaj.net/bd08d2e5564bb.jpg.html
O 17:00 gram na Sonderjyske
 
P 33

pr_zemo

Użytkownik
Pisałem już tutaj że odpuszczam takie granie ale z drugiej strony jestem człowiekiem który łatwo się nie podaję i zacząłem próbować grać w ten sposób na underdoga i powiem wam że jak na razie efekty są,oczywiście szansę na przegraną się zwiększają ale szczerze mówiąc wolę przegrać z kursami @7,00-9,00 i nie angażować dużo cennych jednostek
Przykład z dzisiaj : http://zapodaj.net/bd08d2e5564bb.jpg.html
O 17:00 gram na Sonderjyske
czytasz mi w myślach, myślałem o takim graniu wczoraj w nocy! w razie porażki ryzykujesz ledwie niecałe 20 zł( jak ty to zrobiłeś, ja jeszcze nie myślałem o stawkowaniu) a patrząc na relacje zysku do ryzyka to wypada to genialnie w porównaniu do &quot;standardu&quot;.pytanie tylko jak często wchodzi taka progresja ????
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Sposób dobry, bo często zdarzają się BTS-y lub po prostu drużyna z kursem wyższym przedmeczowym strzela bramkę. Ja dziś spróbuję zagrać na Rennes w meczu St. Etienne - Rennes.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Dobra,gram Trabzonspor typ bardzo ryzykowny no ale ryzykuję 27j a nie ponad 200j

Edit...za wiele nie pograłem,udało mi się puścić drugi próg z kursem @6,00
wkład 2,5j wygrana 18j zysk 15,5j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Też mi ryzykowny ;) Dobrze, że zdążyłem chociaż drugi próg dołożyć ;)
patrząc na tak uwielbiane przez niektórych statystyki(wybacz @edi8) to w 10 ostatnich meczach Trabsonspor 4 x 0:0 poza tym gospodarze walczą o życie...stąd wydawał mi się ryzykowny ;)
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Dzisiaj spróbuje jeszcze nie przegrać na Angers i Istres.... i znikam stąd,bo dołożyłem swoją cegiełkę żeby @hankowi zrobić śmietnik tutaj :-(
Powodzenia i kupę wygranej kasy życzę!!!
 
K 5

kakster90

Użytkownik
Przepraszam, że tutaj pytam ale ładuje Wam się bet365 ? mi od 13 nie wchodzi ta strona. Myślałem, że pogram trochę progów a tu kupa. I parę meczy przepadło.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
wudar72, powiem Ci że fajny ten Twój pomysł na grę, aczkolwiek pewnie zdajesz sobie sprawę, że miałeś sporo farta, że udało Ci się tyle trafićw tak krótkim czasie ;)
niewykluczone, że po świętach potestuję za drobne ten sposób też. Grunt to (też mi nowość) wybrać odpowiednie spotkanie.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
no i?
system na gola ogólnie wymaga przy stawkowaniu x1 ponad 200zł na jeden mecz.
Poza tym to nie wiem jak Ty żeś wyliczył te 100zł na mecz...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Przy takich kursach jak gra Wudar72 200zl starcza na ok.18progow czyli....2 mecze ????
Miałem już tu nie pisać ale nie mogę nie zareagować jak ktoś piszę bzdury albo po prostu nie umie liczyć....????
po to też dałem linki....
Nie wiem jakimi stawkami grasz ale ja grając minimalnymi zamykam progresję w 27j więc 200j po dołożeniu 16j starcza mi na 8 progresji...
1j
1,5j
2j
2,5j itd...
bez odbioru...

Edit...Już naprawdę po raz ostatni
Małe podsumowanie:
Zagranych 5 meczy
wygrane 4,poległem na Istres ale zacząłem od gola do 20 minuty i strata 26j
Stan kasy przeznaczony na takie granie 54j
Stan kasy po 5 meczach 151j
Tak więc naprawdę wole takie granie gdzie przegram raz czy dwa a będę i tak na plusie(magia dużych kursów)...i oczywiście że macie rację że miałem masę szczęścia że wygrałem parę groszy ale według starego przysłowia &quot;...głupi ma zawsze szczęście..&quot;
Pozdrawiam !
 
Do góry Bottom