>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

wudar72 346

wudar72

Użytkownik
przede wszystkim wiedza na temat danego spotkanie (analizy itp...), a drugi czynnik to zaplecze pieniężne, na wypadek odrabiania strat
Dzisiaj Anderlecht spełniał twoje wymogi chyba że miałeś za małą wiedzę...
Cieszę się że zarabiasz dobre pieniądze tym sposobem i życzę Ci żebyś nie trafił dwóch przegranych meczy na dzień po dniu bo wtedy nawet i dobre zaplecze finansowe ci nie pomoże...
Powtórzę jeszcze raz to co wiele razy już tu na tym forum przytaczałem &quot;...jaka wiedza,przecież zgadujemy...
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dzisiaj Anderlecht spełniał twoje wymogi chyba że miałeś za małą wiedzę...
Cieszę się że zarabiasz dobre pieniądze tym sposobem i życzę Ci żebyś nie trafił dwóch przegranych meczy na dzień po dniu bo wtedy nawet i dobre zaplecze finansowe ci nie pomoże...
Powtórzę jeszcze raz to co wiele razy już tu na tym forum przytaczałem &quot;...jaka wiedza,przecież zgadujemy...
Dokładnie, ja też trafiłem dwa spotkania praktycznie pod rząd, a przecież dobrze wyselekcjonowałem... ;)

Poprzedniego posta nie będę w całości cytował, bo chcę dbać o scrolle na myszkach forumowiczów ;)

oczywiście, co do tego co teraz napisałeś o AFC - mogę się już poniekąd zgodzić, aczkolwiek wciąż uważam, że pieniądze, patrząc od strony bukmacherskiej, są większe w ligach europejskich. Może to zły wyznacznik, ale wystarczy spojrzeć na płynność rynków na betfair i widać o co chodzi mniej więcej.

A tak personalnie - może trochę zbyt agresywnie zabrzmiała moja poprzednia wypowiedź... ja nie mam do Ciebie o nic pretensji - co więcej, testujesz różne sposoby gry na forum i to się chwali, bo uwierz, że już wcześniej obserwowałem Twoją aktywnośćw paru tematach w tym dziale. Liczę, że któryś w końcu Ci się powiedzie, bo widziałem, że w jednym miałeś niebywałego pecha, który zastosowałeś zresztą we własnym temacie w dziale kuponów.



Reasumując (bo nie chce mi się pisać tego już n-ty raz), jeśli komuś podoba się ta metoda, to super - jeśli udaje mu się wygrać pieniądze, to jeszcze lepiej... aczkolwiek ostrzegam przed dwoma, lub więcej, porażkami z rzędu.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ło, widzę że temat zaczął żyć własnym życiem więc chyba już nie jestem potrzebny ;) Ostatnio mniej czasu, a jak jest to trzeba grać a nie pisać na forum.
Rzuciło mi się tylko w oczy granie że PSG strzeli na Lyonie. Pomysł pierwsza klasa :grin::grin::grin::grin::grin:

Powodzenia Panowie, ta progresja nie jest dla każdego więc jak notujecie straty to odpuście.

Ja już się odmeldowuje, myślę nad kolejnym systemem więc jak coś się urodzi i zrobie testy to pewnie się odezwe. Wysokich wygranych życzę, w ten czy inny sposób.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
ktoś kto łamie podstawowe zasady zawsze wpada w kłopoty. Jedną z podstawowych zasad to zarządzanie kapitałem. Zachłanność prowadzi do bankruta a później do piekła :)
Jeżeli wyczytałem z Waszych postów że mieliście dwie wpadki praktycznie pod rząd wystarczyło podzielić kapitał na 3 części i grać progresję za 1/3 kapitału po dwóch wpadkach praktycznie pod rząd pozostaje jeszcze 1/3 początkowego kapitału do gry
Wiadomo że na ile podzielić kapitał zależy od skuteczności typera.
Teoretycznie jeżeli w naszych wybranych meczach over 0,5 sięga &gt;90% wystarczy podzielić kapitał na 10 części i za każdym razem grać za 1/10 kapitału. Wtedy nie ulegając pokusie powiększania stawek można grać i grać bez widma bankruta
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Rzuciło mi się tylko w oczy granie że PSG strzeli na Lyonie. Pomysł pierwsza klasa :grin::grin::grin::grin::grin:

Powodzenia Panowie, ta progresja nie jest dla każdego więc jak notujecie straty to odpuście.
Widzisz bo większość zobaczyła system na łatwą kasę i tyle. Większość gra &quot;masowo&quot;, PSG, Anderlecht czy Barcelona nie strzelą? Jak to nie? Muszą strzelić w każdym meczu i basta!!! Ci co robią analizę i dobrze dobierają mecze nie jest za wielu. Jak kolega z któregoś postu wyżej pisze że wybiera dziennie z siedem meczy które gra to powodzenia, z jakich lig niby?? Nie twierdze że nawet dobrym typerom zdarzają się wpadki ale racja Hank to nie system dla każdego. Sam nim gram ale bardziej zachowawczo bo dużo mozna szybko zyskać jak i stracić. Mniej doświadczonym radzę granie raczej na gola wogóle a nie gola konkretnej drużyny, no i za rozsądne stawki. Powodzenia!!!
 
G 1

grzesix

Użytkownik
Skoro autor przestaje brać czynny udział w tym temacie, to porponuje codziennie wrzucać waszym zdaniem konkretne mecze odpowiednie do tego systemu
 
J 2

jameswhyp

Użytkownik
Ludogorets Razgrad v Lokomotiv Płowdiw
za polowe stawek ????
44 minuta gol ✅
niestety przedzial 40-50 zawsze ma nizszy kurs niz poprzednie
na dzisiaj starczy egzotyki :grin:
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
A co myślicie o Barcelona Real w pucharze ?

Ps. piękna zakładka na 1 poziomie ! Oby więcej takich zakładek na pierwszym bezstresowym poziomie :)
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Szkoda, że Hank nie wypowiedział się na temat meczu Anderlechtu. Ciekawe czy pominął, (jeśli tak to czemu), czy pograł x5 ;)
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
Czy wpadnie over 0,5 na bank analizowanie nic nie da moim zdaniem a już najgorzej podniecać się zyskami autora tego bardzo interesującego tematu. Czy system ma value i jest opłacalny możemy sprawdzić np spojrzeć w statystyki powiedzmy min. ostatnich 300 meczy popularnych lig i meczów gdy kursy na over średnio były 1,03-1,04 przed meczem, ustalić w której minucie padła ewentualnie bramka, jak rozłożyłyby się progi 10 minutowe ile średnio są w odstępach są kursy w takich meczach , na ile procentowo moglibyśmy liczyć na zakładkę... I wtedy co nieco więcej będziemy mieli pogląd na tą sprawę .
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Czy wpadnie over 0,5 na bank analizowanie nic nie da moim zdaniem a już najgorzej podniecać się zyskami autora tego bardzo interesującego tematu. Czy system ma value i jest opłacalny możemy sprawdzić np spojrzeć w statystyki powiedzmy min. ostatnich 300 meczy popularnych lig i meczów gdy kursy na over średnio były 1,03-1,04 przed meczem, ustalić w której minucie padła ewentualnie bramka, jak rozłożyłyby się progi 10 minutowe ile średnio są w odstępach są kursy w takich meczach , na ile procentowo moglibyśmy liczyć na zakładkę... I wtedy co nieco więcej będziemy mieli pogląd na tą sprawę .
Najgorzej jak ktos sobie wymyśli że powie coś mądrego....
Zwykle wychodzi zupełnie na odwrót ????
Trochę brakło mi IQ żeby zrozumieć co autor miał na myśli.
Co niby ma pokazać porównanie 300 meczy ? To ten system jest losowy ?
Fakt troche mnie nie bylo ale chyba tyle sie nie zmienilo.
Analizowanie nic nie da ? To mecze wybieramy na podstawie czego.
Porównanie do over 0,5? Tłumaczyłem 5x, chyba starczy.

System co oczywiste nie jest bezobsługowy, bo inaczej to bym go tu nie wrzucal tylko trzepał kase ze sprzedazy. Czesc wygra, czesc nie. Jak to z bukmacherka. System pokazuje tylko ze sie da bo nie znalazlem tematu z over 0,5 gdzie ktos zrobił kapitał x30.

Były pytania o Anderlecht. Nie grałem bo.... Wtorek czyli mam trening wieczorem ;)
Byłaby wtopa x3


Ostatnia rada, grajcie ostroznie bo po komentarzach widac kto ile ma juz doswiadczenia w systemie. Ja tez zaczynalem powoli a potem sie adaptowalem.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Ja tam nie lubię meczy &quot;na szczycie&quot; takich jak właśnie Real - Barca, już wolałem dziesiejszy mecz w lidze angielskiej Everton - Crystal Palace, zagrane na dwie bramki, jeden i dwa progi ładnie weszły ????
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
To i ja dorzucę, mam nadzieję że cenną, uwagę. Jeżeli traficie na spotkanie, którego wyniku dokładnie nie śledzicie tzn wrzucacie zakład co te 10min i nie gapicie się w wynik czy aby przypadkiem się nie zmienił, to nie załamujcie się od razu kiedy zobaczycie że bet podał że bramka wpadła w 31,61,81 itd minucie (czyli kiedy minimalnie zabrakło do zakładki bądź w ogóle wygrania zakładu kiedy ktoś np jak ja gra do 70min). Bet oczywiście normalnie rozliczy wam wtedy zakład jako porażkę. W takiej sytuacji zawsze sprawdźcie oficjalną stronę rozgrywek aby upewnic się czy bramka aby na pewno nie padła te kilkanaście sekund wcześniej. Mi się już zdarzyły trzy takie przypadki. Pierwszy parę tygodni temu, mecz Fulham-Everton. Tak się składa, że akurat oglądałem ten mecz i jak byk widziałem, że bramka padła w 49:58 minucie. Bet rozliczył zakład jako 51min, a więc napisałem do supportu, poprosili o podanie linku potwierdzającego (oficjalna strona premier league, która potwierdzała moją wersję) i sprawa załatwiona na moją korzyśc, piękna zakładka. Kolejne przypadki wczoraj i dziś- w meczu azjatyckiej LM, oraz Brugge-Genk. Bramki według Bet odpowiednio w 61 i 71min. W rzeczywistości- na oficjalnych stronach czas bramek to 60 i 70min. Zakłady ponownie zgłoszone do rozpatrzenia. I myślę, że ponownie nie będzie problemów z ich właściwym, a więc pozytywnym rozliczeniem.
Tak więc jeżeli ktoś widzi, że bramka figuruje jako 61min itp to niech nie załamuje rąk &#39;ajj tak blisko zakładki&#39; tylko niech poszpera na oficjalnych stronach rozgrywek ???? No, mam nadzieję że komuś się to kiedyś przyda, pozdrawiam.
@Seyonne, tak jak mówię, jest to dla sytuacji, w które sam nie jesteś pewien kiedy padła. Kiedy nie obserwowałeś akurat tego meczu/zakładu i widzisz po fakcie daną minutę rozliczoną przez bukmachera ;d
 
Do góry Bottom