>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

R 16

remkac96

Użytkownik
Ciekawa sytuacja tutaj była. Był karny i sędzie nie mógł zapanować nad zawodnikami. Rynek zamknięty a tu sekundy lecą. Dobrze że karny się odbył przed 30 minutą ;)
PS. Myślę że tu jedna bramkę jeszcze wpadnie. Zacięty mecz jest ;|
 
M 0

michauu92

Użytkownik
Takie sytuacje z karnym przy granicach minut są najgorsze, dlatego zakładki mogą ratować często.
Co do Sevilli i nie tylko nie radzę grać meczy przy stanie gdy padła bramka na kolejny gol.(wyjątek to mocna drużyna przeciwko słabej).
Grałem tym systemem i zarówno wiele zyskiwałem jak i traciłem. Najgorsze co można zrobić to nie trzymać się zasad systemu. Gorąca głowa najgorszym doradcą. Z drugiej strony trzeba przegrać, żeby być kompletnym i to zrozumieć.
 
gatti 0

gatti

Użytkownik
Takie sytuacje z karnym przy granicach minut są najgorsze, dlatego zakładki mogą ratować często.
Co do Sevilli i nie tylko nie radzę grać meczy przy stanie gdy padła bramka na kolejny gol.(wyjątek to mocna drużyna przeciwko słabej).
Grałem tym systemem i zarówno wiele zyskiwałem jak i traciłem. Najgorsze co można zrobić to nie trzymać się zasad systemu. Gorąca głowa najgorszym doradcą. Z drugiej strony trzeba przegrać, żeby być kompletnym i to zrozumieć.
dobrze napisane ja od roku przerabiam taktyke do tego systemu gdzie inni dopiero go odkrywają ,uczymy sie na błedach
 
P 22

pgrom

Użytkownik
dobrze napisane ja od roku przerabiam taktyke do tego systemu gdzie inni dopiero go odkrywają ,uczymy sie na błedach
Są wyjątki, przykład podawałem wcześniej mecz Tianjin Teda - Guangzhou Evergrande, sam nie polecam tak grać
 
K 5

krecikpecik23

Użytkownik
Ja gram dzisiaj to ???? :

Saprissa - Alajuelense (04:00) ✅

Sunshine Coast - Redlands (06:15) ✅

Betis - Sevilla ✅ (12:00)
No to pięknie dzień się zaczął, szczególnie na dwóch pierwszych spotkaniach, w których zakładli wchodziły ???? Myślę że opłacało się zrywać o tej godzinie. No to macie ostatnie spotkania, na dzisiaj ????

Hannover II-Victoria Hamburg (14:00) ✅

Swansea - Chelsea (17:00) ✅

AC Milan - Catania ( 20:45) ✅

Defensor Sporting - Club Nacional de Football (21:00)
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Fajnym patentem na szybką orientację czy buk daje możliwość grania takiego zakładu na live jest zaznaczenie sobie gwiazdki przy tym zakładzie w którymś z meczów i potem jeśli w innym meczu buk udostępnia ten rynek, to mamy go od razu na górze, nie trzeba szukać ???? (testowane tylko na live)
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Jeśli chodzi o Chelsea to bym był ostrożny wiadomo że walczą o mistrzostwo ale też wiadomo jak grają na wyjazdach...
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
A widziałeś post, w którym Hank prosi o nie komentowanie w tym temacie? Zakładam, że tak. A jeżeli widziałeś i nadal uważasz że taki bajzel jaki się tu zrobił w weekend jest w porządku no to sorry. Owszem, w tym dziale nie można zabronic komentowania, ale jeżeli autor wyraził taką swoją wolę to tak trudno ją uszanowac? Zamiast tego podejście w stylu &#39;Będę to robił bo mi wolno, a to co uważa autor tematu mnie ***** obchodzi&#39;.
Jedyne komentarze, które powinny tu byc to te wnoszące coś do systemu. Zamiast tego mamy chwalenie się kto co wygrał, kto miał pecha 5 minut temu, te same pytania po raz kolejny. No i najlepsze według mnie- już pojawia się rozliczanie spotkań i plusy ???? Może kolega krecikpecik23 tu swoje statystyki zaraz wpakuje, kto wie.
 
K 5

krecikpecik23

Użytkownik
No to pięknie dzień się zaczął, szczególnie na dwóch pierwszych spotkaniach, w których zakładli wchodziły ???? Myślę że opłacało się zrywać o tej godzinie. No to macie ostatnie spotkania, na dzisiaj ????

Hannover II-Victoria Hamburg (14:00) ✅

Swansea - Chelsea (17:00) ✅

AC Milan - Catania ( 20:45) ✅

Defensor Sporting - Club Nacional de Football (21:00) ✅
No to pięknie dzień się zaczął, szczególnie na dwóch pierwszych spotkaniach, w których zakładli wchodziły Myślę że opłacało się zrywać o tej godzinie. No to macie ostatnie spotkania, na dzisiaj
Hannover II-Victoria Hamburg (14:00) ✅
Swansea - Chelsea (17:00) ✅
AC Milan - Catania ( 20:45) ✅
Defensor Sporting - Club Nacional de Football (21:00) ✅
I oto właśnie dzień zakończony ładnym ✅ ???? Ogółem tą metodą zarabiam tydzień czasu, i pokaźna sumka się uzbierała ???? , a na sam koniec polecam jeszcze jedno spotkanie:

River Plate - Atl. Rafaela 23.15
Na zakończenie dodam jeszcze tylko, że udzielając się dzisiaj w tym temacie, chcę pokazać, że jak ktoś się zna na piłce nożnej (umiejąc odpowiednio przeanalizować spotkania), to może ładną, regularą sumkę zarabiać dzięki tej &quot;progresji&quot;. Dobra faktycznie zrobił się zamęt w temacie tego autora, dlatego też przepraszam cię autorze tego tematu ???? .
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Są fora , gdzie do założonych wątków można utworzyć powiązany z nim czat na wszelkie komentarze , lecz na FB po otwarciu wątku jak tu w otwartym dziale SYSTEMY BUKMACHERSKIE, autorowi pozostaje jedynie po przekazaniu informacji o swoim pomyśle na grę - dla zachowania przejrzystości prowdzenie jej w swoim własnym wątku KUPONY lub KUPONY ze STATYSTYKĄ , tam bowiem można zachować sobie prawo do indywidualnego toku...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Zarzylo sie komus zeby buk (bet365) blokowal celowo kursy?
Celowo to bardzo wątpliwe ale to że rynki są zawieszane na kilka minut to bardzo częste zdarzenie i nie doszukiwał bym się tu celowości,po prostu czasami tak dużo się dzieje na boisku że wolą na chwilę zawiesić
W tym sposobie kilka minut to bardzo dużo już kiedyś o tym pisałem w tym temacie że jest to jedno z kilku zagrożeń
Dziś np. dwa razy mi się to zdarzyło i gdyby nie to że gram troszkę inaczej niż autor tematu(który się długo nie odzywa i wcale mu się nie dziwię bo w tym śmietniku trudno się połapać)czyli staram się łapać trzy progi to dużo nie straciłem
 
Do góry Bottom