>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX minuty- progresja

P 33

pr_zemo

Użytkownik
Dziś np. dwa razy mi się to zdarzyło
ostatnie dni faktycznie często zdaza się blokowanie kursów czy problemy z zegarem meczowym lub czasem bramek(jak przed momentem). Zaczynam mieć wrażenie że trzeba &quot;ufać i sprawdzać&quot; jakby to powiedziała moja dziewczyna ;)
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
nie ma co snuć teorii spiskowych to że ktoś wygrywa trochę pieniędzy nie oznacza od razu że buk robi krecią robotę...jak będą te rynki dla nich nie opłacalne to po prostu znikną z oferty i tyle
 
P 33

pr_zemo

Użytkownik
nie chodziło mi o snucie teorii, mysle raczej że występują jakieś problemy(mechaniczne) z systemem. Większe opoźnienie między rozliczaniem/przyjmowaniem zakładów w stosunku do realnego czasu gry etc. i tak samo uważam że w momencie w którym przestanie im sie do opłacać po prostu zamkną taką możliwość zakładów
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
takie problemy występują tylko w jakichś bardziej egzotycznych ligach. W premiership i tego typu podobnych takich problemów raczej się nie uświadczy i zakłady są blokowane faktycznie tylko wtedy, kiedy jest taka konieczność.
 
P 33

pr_zemo

Użytkownik
cieżko uznać Azjatycką LM za lige o małym znaczeniu, zwłaszcza ze buk(bet365) jest raczej światowy ;) prędziej bym posądził o to że nadmiar chętnych na zakłady zmusza do powiekdzenia delay&#39;a i częstrzego blokowania by ułatwić sobie prace ;)
 
firel 142

firel

Użytkownik
W Bwinie często jest tak iż np. mecz ligi typu kostaryka, gwatemala, zakłady są zawieszone przez dosłownie 7-8minut, a w tym czasie w meczu nic sie nie dzieje.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
cieżko uznać Azjatycką LM za lige o małym znaczeniu, zwłaszcza ze buk(bet365) jest raczej światowy ;) prędziej bym posądził o to że nadmiar chętnych na zakłady zmusza do powiekdzenia delay&#39;a i częstrzego blokowania by ułatwić sobie prace ;)
no sory, ale jeśli porównujesz azjatycką LM do jakichkolwiek rozgrywek europejskich na podobnym poziomie, czy też np. Copa Liberadores, to nie mamy o czym rozmawiać.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
no sory, ale jeśli porównujesz azjatycką LM do jakichkolwiek rozgrywek europejskich na podobnym poziomie, czy też np. Copa Liberadores, to nie mamy o czym rozmawiać.
no to już nie rozmawiaj,jeśli nie wiesz co to Azja i jej rynki,bo to właśnie dzięki jej rynkom min.są ustalane kursy w Europie....także Bet365 korzysta z wahań na rynkach azjatyckich....
Ty pewnie chodzisz w firmowych ciuchach adidasa,nike czy pumy i Azja cię cie nie obchodzi....
tylko że te firmy mają większość swoich fabryk na Tajwanie czy w Singapurze.....
 
P 33

pr_zemo

Użytkownik
swoją drogą jestem nieco rozczarowany moimi, nie wiem czy ktoś ma podobnie, wynikami. Meczy mnie to że mecz zakończony wynikiem 0:0 zjada praktycznie cały zysk z dnia(a nawet ponad to) tak jak naprzykład dziś w moim wypadku anderlecht. Cały dzień grania, o ile dobrze licze 10 meczy na plus zjedzonych przez tylko 1 na minusie. A najbardziej irytuje mnie fakt że analizując mecz, na 95% zagrałbym go ponownie. podobnie PSG(-ok 700, bo grane na gol wlasnie psg, z mnożnikiem[tu przyznam nieco mnie poniosło]). Wracając do rzeczy, w ciągu 7 dni obrót na koncie osiągną 5 k, a przy jedynie 3 całkowicie przegranych meczach(jeszcze około 4-5 odpuszczonych przy stracie max 80 zl) mam niewiele wiecej niż zainwestowałem. Zastanowie się poważnie czy jutro będe grał w ten sposób, sam nie wiem. A jak wam idzie? mnożycie stawki? ile meczy skończyło sie dla was porażką?
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
swoją drogą jestem nieco rozczarowany moimi, nie wiem czy ktoś ma podobnie, wynikami. Meczy mnie to że mecz zakończony wynikiem 0:0 zjada praktycznie cały zysk z dnia(a nawet ponad to) tak jak naprzykład dziś w moim wypadku anderlecht. Cały dzień grania, o ile dobrze licze 10 meczy na plus zjedzonych przez tylko 1 na minusie. A najbardziej irytuje mnie fakt że analizując mecz, na 95% zagrałbym go ponownie.
no właśnie!
też kiedyś grałem w ten sposób ale na rynkach sztywnych od-do 10 i 15 minutowych i tak samo jeden mecz niweczył dorobek kilku wcześniejszych
w dodatku wile straconego czasu i zysk też nie duży bo jak się gra progresją to niestety żeby zysk był duży to i na progresję potrzebny spory kapitał
kiedyś się już nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku że
tylko b. duży kapitał pozwoli na odrobienie strat taki kapitał którym można obstawić progresją po kolei 3 mecze
gdyż ponieważ albowiem trzeba mieć naprawdę zajebistego pecha żeby w ten sposób przegrać 3 kolejne mecze np. w lidze holenderskiej
chociaż wszystko jest mozliwe
co do anderlechtu to ja akurat tego meczu bym nie obstawił bo liga belgijska jest równie porąbana jak np. austriacka i wszystko jest tam możliwe
po co to grałeś?
przecież dziś grał BDortmund, Rangers i Arsenal - trzy o wiele pewniejsze mecze
 
P 33

pr_zemo

Użytkownik
i grałem je(bez rangers)również, na każdym z nich plus odnotowano, dortmund grany x2 a czemu grałem anderlecht, statystycznie wyglądał bardzo dobrze, Number games (home games): 30 (15)
Over 2.5: 17 (56.67%)
Under 2.5: 13 (43.33%)
Over 2.5 home games: 7 (46.67%)
Over 2.5 away games: 10 (66.67%)
Over 3.5: 10 (33.33%)
Under 3.5: 20 (66.67%)
Over 3.5 home games: 6 (40.00%)
Over 3.5 away games: 4 (26.67%)
Over 1.5: 26 (86.67%)
Under 1.5: 4 (13.33%)
Over 1.5 home games: 13 (86.67%)
Over 1.5 away games: 13 (86.67%)
Home wins: 12 (80.00%)
Draw home games: 1 (6.67%)
Draw away games: 2 (13.33%)
Away wins: 6 (40.00%)
Most frequent home result: 2:0 (33.33%)
Most frequent away result: 2:1 (20.00%)
Average scored goals: 2.03
Average scored home goals: 2.47
Average scored away goals: 1.60
Average goals against: 1.03
Average goals against home games: 0.67
Average goals against away games: 1.40
Average points home games: 2.47
Average points away games: 1.33
i dodatkowo goście
Over 2.5: 13 (43.33%)
Under 2.5: 17 (56.67%)
Over 2.5 home games: 7 (46.67%)
Over 2.5 away games: 6 (40.00%)
Over 3.5: 10 (33.33%)
Under 3.5: 20 (66.67%)
Over 3.5 home games: 5 (33.33%)
Over 3.5 away games: 5 (33.33%)
Over 1.5: 24 (80.00%)
Under 1.5: 6 (20.00%)
Over 1.5 home games: 12 (80.00%)
Over 1.5 away games: 12 (80.00%)
Home wins: 11 (73.33%)
Draw home games: 4 (26.67%)
Draw away games: 7 (46.67%)
Away wins: 3 (20.00%)
Most frequent home result: 1:0 (20.00%)
Most frequent away result: 1:1 (33.33%)
Average scored goals: 1.70
Average scored home goals: 2.07
Average scored away goals: 1.33
Average goals against: 1.27
Average goals against home games: 0.93
Average goals against away games: 1.60
Average points home games: 2.47
Average points away games: 1.07
 
P 33

pr_zemo

Użytkownik
inaczej mówiąc:
anderlecht. strzełone u siebie 2,47 tylko 4 under 1,5
goscie strzelone na wyjeździe 1,33; stracone 1,6 oraz 6 under 1,5
dotego bardzo mało meczy kończących się wynikiem 0:0
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
a czemu grałem anderlecht, statystycznie wyglądał bardzo dobrze
no właśnie!
statystycznie!
statystycznie to i III RP wygląda zajebiście
jest wzrost gospodarczy i płac realnych ;)
najważniejsze jest doświadczenie a nie statystki
obserwuj ligi i drużyny każdego dnia na wieczór zrób sobie takie posumowanie rozegranych w ciągu dnia meczy, kursów remisów wyników typu 0:0
po pewnym czasie sam zauważysz ze pewne ligi są po prostu niepewne ;)
do tego typu grania w/g mnie najlepiej nadają się ligi holenderska i szkocka oraz młodzieżówki szczególnie czeska ale nie wiem czy tego typu zakłady obejmują młodzieżówki
 
P 33

pr_zemo

Użytkownik
też myslalem o tym by nie konczyć progresji po meczu lecz grac dalej, np 2 francuska, bardzo dużo goli pada w pierwszych 20 max 30 min meczu, tak zaobserwowałem ostatnie 2 kolejki, tylko tak jak mówisz tu potrzeba na prawde dużego kapitału..
a to dlaczego sie zastanawiam to czas, do tej pory spędzając nad analizą ok 2 max 3 h dziennie wychodzilem na plus, ostatnio siedze, nieoszukujmy sie, caly dzien przed kompem i gram, ustawiam plan dnia pod najwazniejsze mecze a 3 mecze zniwelowaly praktycznie caly zysk z tygodnia
 
P 33

pr_zemo

Użytkownik
hym, już nie:d czeska młodzieżówke udało się złapać 1 i 2 dnia, od tamtego czasu nie ma już tych zakładów tam.. co do reszty to się zgodze, jednak analizując mecze, i wystepowanie wlasnie wyniku 0:0 to liga belgijska wyglada dobrze, Most frequent results: 1:1 (12.50%)
2:0 (11.67%)
1:0 (10.42%) a wszyskie remisy stanowią ledwie 23.75% wszystkich meczy,
są gorsze ligi które trzeba omijać np hiszp 2, tur 2 czy nawet 2 bundesliga.
a że wszystko sie może zdażyć i liga jest nie przewidywalna to, hym, kazda jest, wspomniana w topiku barca również nawala
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
a to dlaczego sie zastanawiam to czas, do tej pory spędzając nad analizą ok 2 max 3 h dziennie wychodzilem na plus, ostatnio siedze, nieoszukujmy sie, caly dzien przed kompem i gram, ustawiam plan dnia pod najwazniejsze mecze a 3 mecze zniwelowaly praktycznie caly zysk z tygodnia
no a ja dziś zagrałem tylko dwa mecze
obstawiłem laya przeciw remisowi
dortmund - wolfsburg oraz arsenal - westham
na każdym zakasowałem po 10 euro
ważne jest by grać jak najmniej meczy najbardziej pewnych zeby do maksimum ograniczyć możliwość wtopy
wczoraj podobnie Bilbao - Malaga, Udinese - Juventus
w niedziele Lyon - ParisSG, Milan - Catania i Getafe - Madrid
w sobotę Sporting - Vicente, Twente - Roda i Bayern - Dortmund
dlatego lay przeciw remisowi ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
no to już nie rozmawiaj,jeśli nie wiesz co to Azja i jej rynki,bo to właśnie dzięki jej rynkom min.są ustalane kursy w Europie....także Bet365 korzysta z wahań na rynkach azjatyckich....
Ty pewnie chodzisz w firmowych ciuchach adidasa,nike czy pumy i Azja cię cie nie obchodzi....
tylko że te firmy mają większość swoich fabryk na Tajwanie czy w Singapurze.....
Ale ja nie mówię teraz o ustalaniu kursów przez bukmacherów, o czym Ty wspominasz, tylko o azjatyckiej lidze mistrzów, a to chyba drobna różnica, nie uważasz? :?
Zanim zaczniesz komuś coś zarzucać, to przeczytaj co napisałem dokładniej.


a to o czym koledzy Uszaty i pr zemo rozmawiali stronę wcześniej, to ja już pisałem przedtem, ale widocznie mam zbyt mało postów i zbyt niedawną datę rejestracji, żeby ktoś posłuchał.
 
K 5

krecikpecik23

Użytkownik
Ja tam nie narzekam, gram tym systemem od 3 tygodni, i codziennie jestem na dużym plusie.Dziennie mam wyselekcjonowane spotkania, co 2 godz. także jest ich gdzieś z 7, i przeważnie kończę po trzech spotkaniach, dlatego że wyciągam z nich dobry pieniądz,a dalej nie chcę, bo nie jestem zachłannym, Zdarzyły mi się 3 dni, w których jedne spotkanie mi nie weszły, ale szybko to odrobiłem w ciągu tego samego dnia, po prostu pograłem następne 2 spotkania, od początkowego progu i kasa odrobiona. Z resztą przyjąłem sobie jedną kluczową zasadę grając tym system, z którą większość ludzi chyba się zemną zgodzi , w przypadku gdy przegram jakieś spotkanie, to w następnym nie podwajam stawki!!!.Gram następne spotkanie od początkowego progu. Według mnie to na wygrywanie tym systemem wpływają 2 czynniki, przede wszystkim wiedza na temat danego spotkanie (analizy itp...), a drugi czynnik to zaplecze pieniężne, na wypadek odrabiania strat. Tyle w temacie. ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Nie próbuje Ci niczego zarzucać tylko uświadomić gdzie jest masa pieniędzy które mają ogromny wpływ na to się dzieje też w europejskiej piłce
Wiadomo że dla Ciebie czy Europejczyków zawsze ważniejsze będą rozgrywki na twoim Kontynecie tylko zastanów się skąd tak ogromne pieniądze w Lidze Mistrzów? od sponsorów powiesz-zgoda tylko zobacz jakich?nawet ostatnio Nissan zastąpił Forda...
A co do rangi rozgrywek to zgoda ale to nie Azjaci przed sezonem przyjeżdżają do Europy na tournee tylko największe tuzy światowego futbolu tam jadą-zapytam retorycznie po co?
P.S
Aha,i data rejestracji ani ilość postów nie świadczy o tym co masz w głowie,bo ja też dyskretnie próbowałem przestrzegać przed graniem w ten sposób ale widać wszystkich w pewnym momencie zaślepiły cyferki i chęć łatwego i szybkiego zysku...
niestety to nie jest takie łatwe...
Dzisiaj koledzy pisali o zawieszonych zakładach że być może buk nie chce dać im wygrać....otóż wcale nie musi tego robić,bo to co dał zarobić to podejrzewam że od kilkunasty ludzi odebrał sobie z nawiązką na Anderlechcie...na niektórych pewnie x3 lub x5 bo to taki overowy mecz...ot i cała filozofia..
Nie mówię bo też chwilę tak pograłem jak miałem czas i ogólnie bilans mam na lekkim ✅ jednak stwierdzam że to nie dla mnie i wszystkie swoje środki przeznaczam na granie tego http://forum.bukmacherskie.com/f18/ht-ft-dutching-emoboy-101597-13.html wolę małą łyżeczkę ale do przodu
Pozdrawiam Ciebie jak i wszystkich i życzę powodzenia!!
 
Do góry Bottom