>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX minuty- progresja

baqq 188

baqq

Użytkownik
Jakby wszystko było w porządku to bym nie pytał. Nie miałem możliwości w trakcie meczu postawić na zdarzenie 10min... I nie wiem teraz od czego to zależy. Jak ktoś wie coś na ten temat to prosiłbym o udzielenie odpowiedzi ;)
albo nie zauwazyles zakladu albo Ci sie strona zbudowala bo ja rwniez jak kolega wyzej to gralem i normalnie na live.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Wylogowałem się i ponownie zalogowałem i nie było takiego zakładu. Do teraz go zresztą nie mam ;) Postawiłem przed meczem i się dało może to mieć właśnie wpływ że się postawi kilka godzin przed meczem?
 
M 0

mactez

Użytkownik
Dość często w tym temacie pojawia się pojecie &quot;zakładka&quot;. &quot;Gramy z zakładką&quot; itd. Może mi ktoś wyjaśnić o co biega ? Proszę się nie oburzać, że być może nie znam jednego z podstawowych pojęć bukmacherskich, dopiero się uczę ;)
 
firel 142

firel

Użytkownik
Załóżmy taką sytuację:
60:00 - czas meczu
Stawiamy na gol przed 70minutą @3.00.
66:00 - czas meczu
Widzimy, że gol przed 80minutą ma kurs 3.00 - więc również gramy.

69:00 - czas meczu
Pada GOL! A więc zalicza nam zakład za gol przed 70minutą oraz przed 80 ???? !

Co do systemu: Przy większym budżecie można grać wlaściwie każde spotkanie w kolejce ligi niemieckiej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 0

gamzur

Użytkownik
Taki ładny dzisiaj dzień dopóki nie zdecydowałem się grać Barcelony od stanu 1-0. ???? W plecy ponad stówka, zrezygnowałem po 80min(powinienem stawiać już 128zł) coś mnie jednak tchnęło żeby już odpuścić no i była to jedyna słuszna decyzja co do tego meczu

PS. Mam nadzieje, że stracili już szansę na mistrzostwo :grin:

Pozdro i życze samych bramkowych meczy :grin:
 
gatti 0

gatti

Użytkownik
kursy srednio w meczach overowych chodzą do 20minuty okolo 3,6 ,do 30 -3,4 ,do 40-3,3 ,do 50- 3,0 do 60-2,9 do 70-2,8 , do 80-2,75 i over 0,5do konca meczu 2,6--2,7 autor tematu chyba troche zawyzyl kursy na pierwszych stronach tematu
 
G 0

gamzur

Użytkownik
kursy srednio w meczach overowych chodzą do 20minuty okolo 3,6 ,do 30 -3,4 ,do 40-3,3 ,do 50- 3,0 do 60-2,9 do 70-2,8 , do 80-2,75 i over 0,5do konca meczu 2,6--2,7 autor tematu chyba troche zawyzyl kursy na pierwszych stronach tematu
ja zazwyczaj łapie kurs 2,5-2,85 niezależnie od czasu gry ;)
 
R 16

remkac96

Użytkownik
Jak stawiać nie umiecie to się nie dziwcie że macie małe kursy. Zawsze kurs jest powyżej 3.0
PS. Jak wpadnie pierwszy gol to gracie dalej czy nie?
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
w meczu city na taki kurs bedzie trzeba dlugo czekac
co do sevilli to granie w derbach w poludnie tego moze byc ryzykowne, w tych najwczesniejszych meczach czesto sa undery
 
gatti 0

gatti

Użytkownik
remkac96 -zobacz mecze barcy ,realu czasem kursu 3 nie złapiesz po 60 minucie na bramke realu,grając co 10 minut,chyba mało grałes i widziałes
 
Do góry Bottom