>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
5 liga ? nie będzie tego zakładu.

Następnych 10minutówek nie ma, nie było i pewnie nie będzie. Kolejne stawki są zależne od przebiegu spotkania
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Błagam was, czytajcie poprzednie posty.........
Pisane nieraz, ze te pewniejsze mecze stawkuje 5,10, 20 itd czyli tak jak pytasz. Przy 0:0 ten uklad generuje ogromne straty wiec tylko dla najpewniejszych meczy
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dobra dzisiaj było grubo, zakładki na 4 LE, na Bułgarskiej i pucharze Danii. Wiedziałem że po cięzkich chwilach przyjdzie dobry dzień ;)

Bilans dnia

✅771,50 :cool::cool::cool::cool::cool:

Bilans Progresji ✅ 5078j


całkiem ok zważywszy że miałem tylko 300j na granie niecały miesiąc temu ;)
 
S 1

slovinho

Użytkownik
Hank napisz lepiej jak opanować chęć grania z nudów w egzotyczne mecze bez analizy kiedy idzie tak dobrze? Czy tylko ja mam taki problem z kliknięciem na przycisk &quot;Wyloguj&quot; po udanej serii? I tak jestem już mądrzejszy bo nie gram 3 gola (nigdy, przenigdy) tak jak na początku robiłem.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
dokładnie, porażka to część systemu. Trzeba wziąć na klatę i grać dalej od nowa.
Jednak Copa nie takie złe, Atletico +26 teraz czekam na Nacional z Independiente, ale z tego co oglądam to wygląda to bardzo dobrze.
Dla ciekawych o limity mimo ze pękło 800 j dzisiaj to pojedynczy zakład był słany za kwote max 52 zl. Limit w tym momencie mam 14850 więc jeszcze jest czas ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
i na dobranoc + 24 za Nacional, po ładnym początku spotkania zmieniłem z x2 na x3
pierwszy mecz bez zakładki dzisiaj więc idę spać ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
ajjj ale na Benficę piękna zakładka weszła ;) aż żal, że na Valencię nie grałem, bo analogiczna sytuacja...
co do grania spotkań, których się nie powinno: ja nie mam z tym problemu, tzn. zawsze ale to zawsze wychodzę po 1 golu, to rzecz święta. A co do grania lig &#39;egzotycznych&#39;, to zależy... jak mam klarowną sytuację i jestem dość pewny spotkania, to wchodzę, jak nie, to pas. Myślę, że tego można się nauczyć (tak jak ja), po dwóch wtopach prawie z rzędu ;)
zachłanność to wielki błąd, jaki można popełnić w tym systemie i szczerze przed tym przestrzegam.
Tak informacyjnie jeszcze... co prawda nie dorobiłem się jak autor tematu jeszcze, aczkolwiek też ładnie mi już idzie, ale o limitach ani widu, ani słychu ;)
Wydaje mi się, że grając &#39;normalne&#39; ligi nie jest tak łatwo o limit jak np. grając turnieje ITF w tenisie, czy jakieś sporty mało popularne... ale to tylko moje gdybanie, aczkolwiek obym miał rację ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panowie czas sobie zdać sprawę że od kilku stron nie padło pytanie, na które nie byłoby już odpowiedzi w temacie. Skoro interesujecie się danym tematem to trzeba przeczytać od deski do deski a potem ewentualnie dopytywać ;)


Jak pisałem stawkowanie na 1 stronie gram z mnożnikiem, np. wczoraj Benfica szła x6 każda stawka. czyli 18, 30 , 48 itd.
Czasem stawkuje tez 5,10,20,40 itd. jeśli mecz jest mocno overowy z założenia.

Co do zakładki to również pisałem że kolejny zakład puszczam gdy osiągnie kurs 3 .
Czyli przykładowo w 26 min puszczam że bramka będzie do 40. Oczywiście do 30 mam już puszczone 10 min wcześniej więc jak gol pada w 29min np. to wchodzi zakład do 30 i do 40 czyli &quot;zakładka&quot;.

Ostatni raz odpowiadam na pytanie, na które już była odpowiedz :p
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Weekend w robocie więc nie będzie kiedy pisać dlatego podaje od razu Typ Dnia

Schalke - Eintracht Frankfurt

Stawkowanie 5,10,20.... albo nawet zacznę 10,20,40...
poczekam i poczytam o sytuacji bezpośrednio przed meczem
zakładka przy kursie 2.5

btw, wczoraj milyjony wam wygrałem a aż 3 reputy poszlo xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom