>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

miko5454 80

miko5454

Użytkownik
no właśnie z tego co sprawdzałem jak na razie może się myle ale widziałem że już po upływie np 2 minut mozna łapac spokojnie 2,00 na przed 20 minutą i tak samo u schylku 20 minuty czyli gdzies koło 18 na kolejne 2,00 przed 40...
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ważne jaki mecz sprawdzałeś.

Jak zwykle we wtorek jestem niedostępny więc nie będę miał jak sprawdzić ale jutro pewnie już sprawdzę Twoje stawkowanie. To co mi się pierwsze rzuca jako minus to mniej zakładek bo u mnie to jest zwykle 7, u Ciebie 3. A jak pisałem z zakładek wyciągam większość zysków. W pozostałych kwestiach wygląda to podobnie i raczej kwestia gustu.
Co do przenoszenia progresji na następny mecz to zdecydowanie niepolecam, bo 2 mecze 0-0 do 80 wcale nie jest aż tak trudno trafić a po takim czymś musiałbyś się miesiąc odbijać.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
A ja gram tak że próbuje ustrzelić trzy zakładki
Przykład http://zapodaj.net/24387a9c31ca2.jpg.html
Gram twoimi stawkami z tym że do 10 minuty 3j ,do 20 minuty 5j, a do 30 minuty 8j dziele na pół i najpierw gram za 4j a później jak kurs osiągnie @3,00 to następne 4j
Kurs rzeczywisty wtedy wychodzi coś około @2,55 ale mam możliwość trafienia trzech zakładek i powiem Ci że parę razy już tak trafiłem
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
nie no na całe zdarzenie,napisałem tylko początek,później gram analogicznie czyli do 40 minuty 13j dziele na pół i jak pojawia się kurs @2,00 to gram za połowę a kurs @3,00 za drugą połowę
do 50 - 20j na pół,do 60 - 35j na pół ...itd.
W 80 minucie z reguły odpuszczam no chyba że naprawdę dużo się dzieje,ale o tym aspekcie już pisałeś że obserwujemy i mamy możliwość odpowiednio zareagować
pozdrawiam i powodzenia!
...i jak najmniej 0:0 i staraj się je omijać zaglądając tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f18/ht-ft-dutching-emoboy-101597-12.html
...bo coś ostatnio dużo tego trafiam tylko że w tym przypadku przynosi to zysk :)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
To też musiałbym sobie przetestować, ale generalnie to niewiele wprowadza zmian w efekcie końcowym. Różnica jest taka że zysk z zakładek u Ciebie jest mniej podatny na odchyły. U mnie występuję rzadziej ale jest większy, u Ciebie częściej ale mniejszy. To wszystko kwestia gustu, ale dobrze że każdy znajduje coś dla siebie ;)
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dla grajacych ta metoda...bo moze nie wszyscy to wiedza.
Zaklad;pierwsze 10min-gole mozna postawic na Bet365 jeszcze przed meczem zanim pokaza sie kursy live.I wazne ze ten zaklad ma zawsze sporo wyzszy kurs(0.5-1.0)niz to samo zdarzenie potem live tuz przed rozpoczeciem meczu.
Np.na dzis.mecz Dortmund-Real over 0.5 w pierwszych 10min to w tej chwili 4.33.I pewnie wzrosnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dla grajacych ta metoda...bo moze nie wszyscy to wiedza.
Zaklad;pierwsze 10min-gole mozna postawic na Bet365 jeszcze przed meczem zanim pokaza sie kursy live.I wazne ze ten zaklad ma zawsze sporo wyzszy kurs(0.5-1.0)niz to samo zdarzenie potem live tuz przed rozpoczeciem meczu.
Np.na dzis.mecz Dortmund-Real over 0.5 w pierwszych 10min to w tej chwili 4.33.I pewnie wzrosnie.
W trakcie meczu też można obstawić over 0,5 w pierwszych 10 minutach, zamiast gola przed 10 minutą, a kurs na ten over jest taki sam jak przed meczem. Wiem, bo parokrotnie to sprawdzałem ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Uwaga jest słuszna, chociaż już o tym pisałem wcześniej, do 10 min gramy over 0.5 gola w 0:00- 9:59 bo w 95% przypadków kurs jest lepszy niż na gol do 10 min.

Wczoraj w sumie nie dało się przegrać. Pechowo bo zakładki nie wchodziły, ale zawsze coś wpadło. Pograłem 3 austriackie, 2 angielskie i 2 LM. Bezstresowo wyszło ✅264j

Na pierwszy rzut oka to dzisiaj nie ma za bardzo co grać poza LM, jak coś znajdę ciekawego to napiszę.

Bilans Progresji ✅3904j
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dziś jak dziś - jutro to dopiero jest słabo (chyba, że coś przeoczyłem) i pozostaje tak właściwie tylko LE, a ja nie lubię grać LM i LE, bo tam lubią się dziać dziwne rzeczy.
A co do dziś, to ja to widzę tak, że:
Atletico w tym momencie ma awans, a nie będzie Diego Costa grał, więc prawodpodobny jest dla mnie autobus, także z golami różnie może być.
Drugi mecz analogicznie - Bayern ma awans, a co więcej - strzelenie jednej bramki nic im nie daje, ponieważ zakładając że ManU im właduje gola, to Bayern musi strzelić już wtedy minimum dwie.
Tak ja to widzę, ale może pomijam jakieś ważne fakty, także jak ktoś by chciał mnie konstruktywnie skorygować, to proszę bardzo ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Osobiście się z Toba nie zgodzę co do przebiegu ww spotkań, ale to zweryfikuje wieczorem boisko.
Atletico najprawdopodobniej się nie otworzy w dzisiejszym spotkaniu ale autobusu to oni nie będą stawiać. Prawdopodobnie zagrają mocno pressingiem i gra z kontry. Nie zdziwie się jak do przerwy będzie 0:0 ale bramka padnie bo im dłużej będzie 0:0 tym mocniej będzie cisła Barcelona i tym groźniejsze kontry Atletico.

Z Bayernem nie zgodzę się jeszcze bardziej, Bayern będzie w tym meczu atakował. To nie jest ta mentalność że będą liczyć na 0:0. Co do wyniku nie przesądzam, ale posiadanie piłki i sytuacje bramkowe będą wyraźnie po stronie Bawarczyków.

A przynajmniej takie jest moje zdanie ;)
 
G 4

gawron-106774

Użytkownik
Osobiście się z Toba nie zgodzę co do przebiegu ww spotkań, ale to zweryfikuje wieczorem boisko.
Atletico najprawdopodobniej się nie otworzy w dzisiejszym spotkaniu ale autobusu to oni nie będą stawiać. Prawdopodobnie zagrają mocno pressingiem i gra z kontry. Nie zdziwie się jak do przerwy będzie 0:0 ale bramka padnie bo im dłużej będzie 0:0 tym mocniej będzie cisła Barcelona i tym groźniejsze kontry Atletico.

Z Bayernem nie zgodzę się jeszcze bardziej, Bayern będzie w tym meczu atakował. To nie jest ta mentalność że będą liczyć na 0:0. Co do wyniku nie przesądzam, ale posiadanie piłki i sytuacje bramkowe będą wyraźnie po stronie Bawarczyków.

A przynajmniej takie jest moje zdanie ;)
Dokładnie gdybym mógł to podpisał bym się pod tymi słowami.
 
K 5

krecikpecik23

Użytkownik
Zauwazylem na becie, ze nie ktore mecze, z danej ligi sa poblokowane np. Z ligi mexykanskiej, a szkoda tam mozna znajdowac pewniaczki. Mam pytanko.jakie serwisy oprocz bet365 sa dobre do tej &quot;progresji&quot; ?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
krecikpecik23 to pytanie już padało wielokrotnie wcześniej, tą konkretną oferte ma tylko bet365, bwin i inne mają podobną, ale jednak nie taką samą.


A wracając do wczorajszych meczów to kto przytulił ładną kasę na Bayernie ? ???? Piękna zakładka i u mnie chyba wyszedł rekord spotkania bo ✅565j. Inna sprawa że trochę dałem ciała z Barca bo po 1 golu zagrałem 2... No ale z jakiegoś powodu Webbowi się karnych nie chciało gwizdać, a jak dobrze pamiętam to był w stanie za mniejsze przewinienia gwizdnąć :]
Na szczęście odpuszczone w 80 min.
Tak czy owak wczoraj raptem 5 meczy pogranych, 1 wtopa a bilans ✅402,50.

Dzisiaj jeszcze mniej do grania bo w sumie jest tylko LE za którą nie przepadam. Jak ktoś ma jakieś pomysły co grać i dlaczego to można śmiało pisać ;)

Bilans Progresji ✅4306j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 440

straszaksam

Użytkownik
A wracając do wczorajszych meczów to kto przytulił ładną kasę na Bayernie ? ????
Noo, ja się jednak zdecydowałem pograć bayern właśnie i niestety, ale czekałem, czekałem i tak się wyczekałem, że tylko 1 próg mi wszedł...ale i tak ważne, że zysk ;)

ja dziś wybiorę i zagram jakiś pojedynczy mecz z LE. Podejrzewam że jeden z dwójki:
Benfica - AZ Alkmaar
Sevilla - FC Porto

Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W lidze Singapuru w poprzednich 3 spotkaniach było dość ostre strzelanie w HT każdorazowo over 1.5:

18.05.13 Tanjong Pagar Utd. - Warriors 2:1 (1:1) +
23.03.12 Tanjong Pagar Utd. - Warriors 1:3 (0:2) - ( bramki w 1. i 5. minucie ) ????
11.05.11 Tanjong Pagar Utd. - Warriors 2:2 (1:1) =

więc może i dziś...

.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Niestety w takich egzotycznych ligach nie ma mojego zakładu:;/:

Jak patrzałem to na dzisiaj tylko jeszcze w Bułgarskiej i Duńskim pucharze może być ten zakład, bieda straszna a na siłe słać nie zamierzam.

Co do LE to zagram na pewno Seville, Benfice, ale z uważnym śledzeniem i pomyśle nad pozostałymi dwoma jak zobaczę co się dzieje.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Hank a podobno to system jednobramkowy:grin:
Ja się tak rozpędziłem że sam zagrałem dopiero przy stanie 1:1;) Ryzyko wliczone w taką grę, tylko zarobek niewielki 86j bez zakładki niestety.
Z meczami do grania mam problem w sensie takim że bet365 nie podaje kursów na &quot;Czas 1 gola&quot; przed meczem, chyba że nie umiem znaleźć
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Nie umiesz znaleźć :p

Zakładke &quot;10minutowe&quot; masz i over 0.5 gola do 10 min

co do 2 bramki to faktycznie grane w sumie może z 10 raz, może mniej ale 1 wtopa. Sędziemu rachunek wyśle, Gabi się dorzuci i będzie ok ;)
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Jest jeszcze l.angielska
Woking - Cambridge Utd ewentualnie
Dartford - Grimsby
Pierwsze 10 minut jest a czy będą pozostałe dziesięciominutówki? Kto to wie
 
Do góry Bottom