>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

U 0

Usunięty użytkownik 108733

Gość
Panowie, to zależy od kursu jaki jest wtedy na to zdarzenie. Najlepiej łapać w granicach ~3.00 następny próg, ale są mecze, w których kurs jest dość niski (duża szansa na zdobycie bramki w meczu) i wtedy lepiej złapać w okolicach nawet ~2.70.
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
pytanie do autora

Jak typujesz do 20min, następny próg w której minucie obstawiasz?(do 30 minuty)? 27,28,29min?
Wszystko zalezy od kursu. Skoro jest przyjete ze min. 3 kurs to wyczekujesz tego kursu. Wiadomo mecze sa rozne i kursy takze. Nie raz osiagniesz ten kurs w 32 min a czasem w 39:30. Ja gdy gram to i kurs wchodzi w okolicy np 35 min czekam tak z minute lub 2 (kurs podnosi sie o okolo 0,50) i gram. Wtedy mam 3-4 minuty szansy na podwojne trafienie a kurs 3,5 ( przy zalozeniu kursu 3) jest bardzo dobry.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Ja przede wszystkim chciałbym zauważyc, że naprawdę robimy autorowi straszny śmietnik. Tu już ledwo widac jego posty pomiędzy setką pytań i dyskusjami innych użytkowników.
Do usunięcia później.
 
G 1

grzesix

Użytkownik
Może autor, zdecydowałby się poprowadzić swojego autorskiego bloga? Spamu by nie było, bez konieczności czytania ,,między wierszami&quot;, między jednym mądrzejszym komentarzem od drugiego...
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panowie nie ma co się napinać, jak ktoś chce coś napisać to niech pisze. Ci którzy śledzą temat i tak znajda to czego szukają. Proszę tylko kolejny raz osoby wypowiadajace się w temacie o przeczytanie poprzednich postów bo 90% odpowiedzi na wasze pytania tam znajdziecie. Jak pisałem ja łapie kursy 3, przy meczach z nizszymi kursami lapie 2,75 czy nawet 2,5 ale przy zmodyfikowanym stawkowaniu.

Typ dnia wszedł bardzo gładko, ale dzisiaj najwiecej zarobilem na Groningen bo zakładka w 2 połowie to zawsze kumulacja ????

Pograne Bayer 5,10 itd, Zwolle x2, Marsylia x3, Litwa, Łotwa, Estonia wszystko x2

Sumarycznie ✅ 442j na dzis

Bilans Progresji ✅3584j
 
A 85

aksior

Użytkownik
a może zacząłbyś podawać mecze przed meczami? dopatrzyłem sie tylko planów gry na leverkusen...
a później wyskakujesz z czterema meczami i bilansem.. po meczach to każdy może sobie same + wystawić i bilans w tysiącach pisać...
ogarnij jakoś temat! Bo nie ma tu ładu i składu, zero systematyki. Nawet jesli live- powiienes podać mecz który zamierzasz stawkować przed meczem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Kolejny, ktory sie napina a nawet nie poswiecił 5 min zeby przeczytać całość. To nie jest dział z kuponami tylko systemem. Temat ma na celu sprawdzeniu czy system przynosi zyski czy straty. Co do wczesniejszych typów to tłumaczyłem dlaczego nie będę podawał wszystkiego przed. Myślę że swoją wiarygodność już potwierdziłem.
No ale zawsze komuś żal dupę ściska.

Niech bedzie, proszę.

http://zapodaj.net/dcd69b45985d6.png.html


Wprowadzam bezwzględny zakaz komentowania. Zapraszam na pw ewentualnie tych z konkretnymi pytaniami/uwagami.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
a może zacząłbyś podawać mecze przed meczami? dopatrzyłem sie tylko planów gry na leverkusen...
a później wyskakujesz z czterema meczami i bilansem.. po meczach to każdy może sobie same + wystawić i bilans w tysiącach pisać...
ogarnij jakoś temat! Bo nie ma tu ładu i składu, zero systematyki. Nawet jesli live- powiienes podać mecz który zamierzasz stawkować przed meczem!
Po 1 to jest temat z opracowanym systemem. Dział z wklejonymi kuponami masz wyżej. Ciesz się, że ktoś w ogóle temat założył i się nim zajmuje, bo podejrzewam, że bez niego nie korzystałbyś z tego systemu (zakładam że korzystasz, albo że ewentuanie chcesz korzystać)


Dwa, to że wybacz mi post Hank, ale nie mam 10 postów i nie mam jak wysłać PW, także ten post będzie można usunąć, jak go przeczytasz ;)
Trzy - gratuluję meczu Groningen, sam go grałem i weszło pięknie, chociaż miałem obawy, jak oglądałem ich wyczynyna boisku, kiedy ciągle było &quot;blisko&quot;.

No i na koniec życzyć mogę tylko powodzenia i jak najdłuższego grania bez zlimitowania, bo potem będzie trzeba kombinować, a chyba niewielu bukmacherów ma w swojej ofercie zakłady live tego typu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Hank &gt;&gt;&gt; z całym szacunkiem dla Ciebie , ale po prostu nie masz żadnej podstawy do wprowadzania ogłoszonego zakazu komentowania - gdyż to nie jest prywatny wątek w dziale własne KUPONY lub KUPONY ze STATYSTYKĄ ( gdzie taki zakaz masz prawo wprowadzić ) a swój wątek o tej technice grania założyłeś w otwartej części forum SYSTEMY BUKMACHERSKIE , gdzie dosłownie każdy może zadać Ci pytanie lub zamieścić jakąś uwagę.
Taka już jest specyfika tego działu...

Zaznaczam, że jako ten który w tym akurat dziale zamieściłem już lekko licząc kilkanaście rozmaitych opracowań na temat metod czy systemów gry - tę w/w możność komentowania przez innych sam odbieram i odbierałem jako niekiedy irytującą , gdy autor pytania nie raczył nawet przeczytać wpisu a już zgłaszał swoje pytania na które odpowiedzi były w treści 1. wpisu...

Aby nie być gołosłownym: rzuć w wolnej chwili okiem na to , jak takimi &quot;problemami&quot; wynikającymi z niedoczytania czy niezrozumienia tego co podane jak na talerzu - zostały wręcz poszatkowane niektóre moje wątki np:

http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-by-edi8-37147.html

http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-c-d-80865.html

http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005.html

Sam więc widzisz, że decydując się na publiczne przekazanie tego co wg naszych najlepszych chęci ma w zamyśle pomóc innym użytkownikom - musimy także liczyć się z tym, że nie wszyscy w lot schwytają tego sens lub też niekiedy opór materii co do czytania jest u poniektórych tak silny, że wymaga to n-ty raz udzielania tych samych odpowiedzi.
Znaczne różnice w doświadczeniu grających, też są tym czynnikiem wpływającym na to, że to jedni zrozumieją po 1. przeczytaniu - a innym to i referatu mało ????

Tak więc trzeba nieraz zacisnąć zęby i kolejny raz w odpowiedzi pisać to samo , choćby nie wiam jak burzyło to tok tego co w wątku przedstawiamy - jeśli zdecydowało się na działanie pro publico bono.


Pozdrawiam i życzę Ci wytrwałości!

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Edi8 akurat to że nie mogę zakazać komentarzy w tym temacie to właśnie Ci z &quot;najlepszymi&quot; pytaniami i komentarzami nie wiedzieli.... aż do teraz :razz:

No ale cóż, już po herbacie ;). Jeżeli faktycznie liczba irytujących komentarzy przekroczy pewien poziom to zwyczajnie zostawie ten temat. Bo jak się nad tym zastanowić to nie tylko nic z tego nie mam a tylko działam na swoją niekorzyść bo jak zbyt dużo ludzi zacznie wygrywać zbyt dużo pieniędzy to prędzej czy później to ukrócą. Bo za tą reputę to w sklepie za dużo nie kupię;) To raczej sygnał, że ktoś to czyta i korzysta, i że nie pisze sam do siebie.
Dzisiaj tyle dobrych meczy że chyba nie muszę się produkować. Życie dzisiaj mnie dopadlo więc nie bedzie za bardzo czasu na granie a 500j to moim zdaniem lekko by wpadło:;/:

Może jutro

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 4

gawron-106774

Użytkownik
_Hank_ nie zostawiaj tematu! Jeśli nadal bd. taka ilość niepotrzebnych komentarzy przenieś go do Kuponów ze statystyką i tam wnieś zakaz.
Pozdrawiam i dalej trzymam kciuki ;)
 
A 52

androlo

Użytkownik
witam autora wątku
mam takie spostrzezenie a mianowicie
chodzi mi o ostatnia opcje czyli
czas 1 gola PRZED 80 minuta ok obstawiam to a ostatnie 10 minut
powinno byc
czas 1 gola przed 90 minuta a tej opcji nie ma
tak wiec jak dalej obstawiac?
badz opcja nastepne 10 minut
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Już wcześniej wspominalem system naprawdę dobry, brawo dla autora, ale juz widze a raczej jestem pewien ze buki wprowadza jakies zmiany i to nawet nie chodzi o limity ale kursy, bo przy sporej wiedzy i doświadczeniu mozna zarobic naprawde dobre pieniadze. Pewnie ze zdarzaja sie wpadki bo nie ma pewniakow ale przy odpowiednim stawkowaniu straty mozna bardzo ograniczyc. Sam nie jestem doswiadczonym graczem a bez stresu w ciagu godziny obstawiajac progresje x2 do poziomu tylko 16zl zarobilem 150zl grajac 3 spotkania. Nie mialem czasu bo w ciagu dnia znalazlo by sie dzis conajmniej 10-15 spotkan wartych uwagi. Co do stawkowania i pytania &quot;kiedy obstawiac&quot; to wyręczę trochę autora;) ale kazdy kto gra musi sam dotego dojść, nie ma 100% recepty na wygrywanie, autor i tak duzo powiedział. Z gory przepraszam za polskie znaki ale pisze z tableta. Pozdrawiam
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
@pgrom
Niekoniecznie musi być, tak jak mówisz. Ten system jest dobry, ale do czasu. Wystarczy, że wytypujesz sobie spotkanie w którym musi paść gol, dajesz stawkowanie np. x5, a później okazuje się, że klapa, no i mamy kłopot, bo żeby to odrobić, trochę będzie się trzeba namęczyć ;)
Oczywiście wiadomo, że dobry typer wybiera takie spotkania, żeby minimalizować to ryzyko, ale nie sądzę, żeby to był taki problem, żeby buki się musiały tym zająć.
A co do zmniejszenia kursów - nic to nie da, bo zmniejszenie kursów będzie poprostu oznaczało bardziej agresywną progresjęstawek (no chyba, że mówimy o jakimś absurdalnym obniżeniu kursów, do jakichś wartości przekraczających jakąkolwiek opłacalność, ale to prędzej się po prostu zrezygnują z tego typu zakładów...)
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
az tak dlugie te odrabianie to nie musi byc ???? gram troche tym i gralem wczesniej. Od 3 dni z 50 zl na 190 zl stan konta sie podniosl. Troche farta i nawet porazke mozna szybko odrobic... Tutaj na wlasnym przekladzie mam.. Przegralem wczoraj na norweskiej lidze -70zł ale zaraz odrobilem 60 zł na innym meczu gdzie weszly 2 poziomy bo gol padl w 69 min. a puscilem juz zaklad ,,1 gol przed 80 min&quot; z kursem 3,75 ????
 
P 22

pgrom

Użytkownik
@pgrom
Niekoniecznie musi być, tak jak mówisz. Ten system jest dobry, ale do czasu. Wystarczy, że wytypujesz sobie spotkanie w którym musi paść gol, dajesz stawkowanie np. x5, a później okazuje się, że klapa, no i mamy kłopot, bo żeby to odrobić, trochę będzie się trzeba namęczyć ;)
Oczywiście wiadomo, że dobry typer wybiera takie spotkania, żeby minimalizować to ryzyko, ale nie sądzę, żeby to był taki problem, żeby buki się musiały tym zająć.
A co do zmniejszenia kursów - nic to nie da, bo zmniejszenie kursów będzie poprostu oznaczało bardziej agresywną progresjęstawek (no chyba, że mówimy o jakimś absurdalnym obniżeniu kursów, do jakichś wartości przekraczających jakąkolwiek opłacalność, ale to prędzej się po prostu zrezygnują z tego typu zakładów...)
Widać kolega nie przeczytał całego tematu a to raptem 7 stron;), a poza tym w swoim poście napisałem jakie jest ryzyko i jak je można zminimalizować.
Zmniejszenie kursów nic nie da? Ja myśle że ... oj da, ja osobiście poniżej pewnych poziomów nie pchałbym się w ten system jak i samą progresję.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Przeczytałem cały temat bardzo uważnie, tak jak i Twój post, aczkolwiek Ty mojego już chyba nie, albo się nie zrozumieliśmy... ale nieważne, nie czuję potrzeby kontynuowania i wyjaśniania, bo nie chcę robić tu syfu, większego niż już jest w tej chwili. Można tylko życzyć dalszego szczęścia, skoro Ci tak dobrze poszło i wierzę, że dalej będzie tak samo, skoro jesteś w stanie wyeliminować wady grania tym systemem ;)
 
Do góry Bottom