>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

P 22

pgrom

Użytkownik
Ja wczoraj grałem tylko Porto od stanu 1:0 i Benfice a żałuje reszy bo ładnie by weszły. System jest jednobramkowy ale po tylu bramkach aż żal że tyle zakładów by siadło a nie zagrane, ale kto to wiedział. Widzę Hank że podnosisz poprzeczkę, x6? Ja tam wolę małe łyżeczki, wczoraj tylko Benfica x4 a porto x3. Zawsze kusi - większy zakład większy zysk ale już z doświadczenia wiem że łatwo się na tym przejechać. Powodzenia i oby tak dalej.

ps. Rehabilitacja, reputy poszły
 
A 22

abc123456

Użytkownik
Mecz Schalke-Frankfurt i w 26 min. według bet365 pada gol dla Frankfurtu (komentator nic nie krzyczał o golu ani nic) wchodzę na livesports i widzę wynik 0-0 po czym stawiam przypadkowo czas 2 gola do 40 minuty. W 36 minucie według bet365 pada gol dla Schalke ... tylko ja mam jakieś chore błędy ? Przerwałem progresję i nie wiem czy pisać do supportu czy co ?
EDIT:
Konsola na żywo to tylko przewodnik i chociaż dokładamy wszelkich starań, aby informacje tam zawarte były poprawne, odpowiedzialnością Klienta jest sprawdzenie wszelkich informacji, zanim zatwierdzi on swój zakład. Nasze zasady odnośnie konsoli za żywo mówią wyraźnie: &#39;W przypadku jakichkolwiek błędnych informacji (wynik, czas gry itp.) bet365 nie ponosi żadnej odpowiedzialności.” Informacje odnośnie zasad rozliczania poszczególnych rynków znajdzie Pan w naszym regulaminie stawiania zakładów.
Zaczynam oglądać mecze ... jak na razie jestem sfrustrowany tą sytuacją. Dobrze, że przed meczem obiecałem sobie, że zaczynam od małych stawek testować tą progresję i dużo nie straciłem.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Sorka za drugi post ale musze ????
progresja na poziomie 190zł i brameczka siadła ????
Co do stawek to faktycznie lepiej zaczynać od mniejszych kwot ;)
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Coś tylko dla odważnych w ramach ciekawostki ???? Choć zaryzykowałem to nie polecam tak grać ???? Jak wiadomo system Hanka jest z założenia jednobramkowy. Dziś zainteresował mnie mecz z ligi chińskiej Tianjin Teda - Guangzhou Evergrande zakończony wynikiem hokejowym 2:5. Przeczucie że będzie się duzo działo w tym meczu działo mnie nie myliło, no i się zaczęło ???? Wygrana może nie oszołamiająca jak na taki wynik ale i ryzyko duże. Poniżej stawkowanie, w nawiasach zakładki które siadły przy danym golu.
1. gol przed 10.00 stawka 5j wygrana 27,5j
2. gol przed 20:00 (30:00) stawka 32j wygrana 93j
4. gol przed 60:00 stawka 48j wygrana 78j
5. gol przed 60:00 stawka 9j wygrana 45j
6. gol przed 60:00 (70:00,80:00) stawka 22j wygrana 60,41j
7. gol przed 70:00 stawka 9j wygrana 33,75j
Łącznie stawek: 125j Wygrana: 337,66j
Poza tym dziś grałem
Istres - Caen stawka 24j wygrana 76,5j
Groningen - NAC stawka 148j wygrana 165j
Schalke - Eintracht Frankfurt (dzięki Hank ???? ) stawka 400j wygrana 781,25j
Dzień z dużym plusem ????
@abc123456 Bet365 czasem tak ma, bramka niby pada może z powodu pomyłki ich systemu, albo z powodu spalonego, ale bardzo szybko to prostują, nie ma co popadać w panikę. W systemie Hanka jest na tyle dużo czasu do grania że nie ma co przerywać gry, napewno nie z powodu błędnie uznanej bramki. Pozdrawiam i szczęścia życzę.
 
A 22

abc123456

Użytkownik
@pgrom W sumie bym nie przerwał gdyby nie fakt, że grałem małe stawki i mi nie zależało na przegranej, a druga sprawa, że do końca meczu miałem zakład: czas 2 gola do 50/60 min. itd.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Przyznam się że Schalke zaczalem grac miedzy drinkami od 30 min wiec kasa nie tak ladna jak planowałem ale nie narzekam ;D. Hitem dnia okazało się Belupo ;)

sumarycznie ✅1038 j dzisiaj i kolejny rekord :cool:
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
Dziwie sie ze nikt wczesniej tak nie gral(ktos pewnie gral ale nie bylo tematu na forum) Niektorzy maja jakis wstret do progresji(bo wiekszosc wiadomo jak sie konczy) ale jest tyle tematow z progresjami na over 0.5 po kursach 1.05 a tu temat w miesiac od 300 do ponad 5000. Powodzenia i zycze kolejnych rekordow : P
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Prawda jest taka ze kluczem w tym systemie jest wlasciwy dobor meczy no i odrobina szczescia. Bramki najlepiej po 60min. z zakladka ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dziwie sie ze nikt wczesniej tak nie gral(ktos pewnie gral ale nie bylo tematu na forum) Niektorzy maja jakis wstret do progresji(bo wiekszosc wiadomo jak sie konczy) ale jest tyle tematow z progresjami na over 0.5 po kursach 1.05 a tu temat w miesiac od 300 do ponad 5000. Powodzenia i zycze kolejnych rekordow : P
Przecież grali tak ludzie wcześniej...
To czyli jak do 80 min, nie wpada zaden gol, to nalezy sie juz pozniej wycofac?, i grac nowe spotkanie?
Zależy, ja np. w meczu Juventusu widziałem, że cisną ładnie, to dałem na koncuover 0,5 w meczu (pod koniec 80minuty) i słusznie, bo weszło... to nie ma sztywnych reguł, grasz jak uważasz.
Co do Bwin... tam nie ma konkretnie takich zakładów jak w bet365, a są przedziały po 15 minut, więc nie zmylajcie ludzi ????
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Dziwie sie ze nikt wczesniej tak nie gral(ktos pewnie gral ale nie bylo tematu na forum) Niektorzy maja jakis wstret do progresji(bo wiekszosc wiadomo jak sie konczy) ale jest tyle tematow z progresjami na over 0.5 po kursach 1.05 a tu temat w miesiac od 300 do ponad 5000. Powodzenia i zycze kolejnych rekordow : P
Tutaj jestes w bledzie. Byl 1 temat (dosc dlugi) w zakladce systemy bukmacherskie a 2 (innego uzytkownika) w zakladce kupony. Niestety ich zly dobor meczy po 2 miesiaciach gry obracal sie w kolo i wychodzili na 0 po czym zremisowali. Hank podaje duzo bardziej pewne typy i gra glownie ligi europejskie. Poprzednici stawiali bardziej na co sie da omijajac tylko mocno underwowe druzyny. Niestety to im nie wystarczylo.

Edit. Dodatkowo. Kluczem do wygranej Hanka jest mnozenie stawek przy pewniejszych meczach i ich skutecznosc przy np 5x. Poprzednici grali wedlug 1 stawkowania nie zaleznie od ,,ryzyka&quot;.
 
A 22

abc123456

Użytkownik
Heh ... gram 4 mój mecz tą progresją i trafiam na mecz Vorskla vs. Shaktar i odpuszczam w 80 minucie. Wczoraj jakieś dziwne sytuacje z bet365 w meczu Schalke a dzisiaj brak bramek. No curwa jak pech to pech !
EDIT: Haha, nie wierzę gol w 83 min. No motyla noga !
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Przed meczem były zakłady 10minutowe teraz wchodzę na live (wolfsburg-nurnberg) i nie ma... Pojawią się przed samym meczem?
Nie wiem dlaczego tak jest w bet365 ale cóż wolfsburg wbił w 8min więc okej
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Jakby wszystko było w porządku to bym nie pytał. Nie miałem możliwości w trakcie meczu postawić na zdarzenie 10min... I nie wiem teraz od czego to zależy. Jak ktoś wie coś na ten temat to prosiłbym o udzielenie odpowiedzi ;)
 
Do góry Bottom