>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher GO+bet - opinie

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja tam grałem na mundial za stawki 150-800zł z tych promocji powitalnych i nie miałem żadnych limitów czy innych problemów, dwie wypłaty przyszły po kilku minutach, w tym jedna 3k.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Założyłem niedawno konto, bez promocji wejściowej. Kilka zawartych zakładów za stawki 100-200 zł, bez większych sukcesów. Oferują GO BOOSTERS czym chwalą się w mediach społecznościowych z limitem 50 zł. Gram za 50 zł i komunikat:
Twój zakład jest w trakcie weryfikacji. Poczekaj na informację czy został zaakceptowany lub odrzucony. To zajmie tylko chwilę.
Po czym odrzucają zakład. Trochę śmieszne.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Te informacje powyzej nie zrobily na mnie wrazenia , juz w latach 2002 kolo tego roku, bukmacherzy na zawartych kuponach potrafili zmieniac handicapy , mowie o popularnych bukmacherach, a takie sytuacje jak limity nie dotyczy tylko malych bukmacherow, tutaj w Angli limity szybko sie dostaje jak w WH czy Ladbrokes, betfair, limitow nie dostaja tylko ci co sa na stracie albo kreca sie kolo zera bedac potencjalnie zyskownym klientem dla bukmachera, to wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +655
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Muszę przyznać, że większego gówna chyba nie ma aktualnie na rynku. Wygrałem u nich dosłownie kilka kuponów, na łączną sume max 2-3 tysięcy złotych i chyba tyle wystarczy, żeby ktoś tam się zdrowo osrał. Wielkie promocje na europejskie puchary, a kuponu na LM nie mogę puścić nawet za 10 PLN, a opcja "+bet" jest niedostępna po północy. Więc sobie nic nie pograsz. Co za totalne ścierwo...

Po kiego grzyba tworzyć firmę bukmacherską u której nie da się obstawiać? Ktoś tam myśli w tym go+bet? Może ktoś od nich to czyta... ogarnijcie się [CUT], bo z takim podejściem znikniecie szybciej niż myśleliście w najgorszych przewidywaniach.
Post automatycznie złączony:

Za 1 pln też możecie tam nie zagrać :) Rozgrywki NHL, play-offy xD 1681856671297.png
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Generalnie bukmachera sobie chwalę i już byłbym w stanie pochwalił ich za ofertę i możliwość grania w porównaniu do konkurencji, ale wczoraj załatwili mnie koncertowo :D wpłaciłem a próbę kilka stówek po jakimś czasie bez grania, bo wcześniej odrzucali zakłady - zagrałem kupon, przyjęli normalnie po weryfikacji. Dopłaciłem więc 2000zł, by pograć mocniej. Odrzucili i dali mi limit 0.00 (nie mogę nawet za 2zł wysłać zakładu). Próbuję od wczoraj grać cokolwiek - za każdym razem to samo. Luz, bywa. Problem taki, by wypłacić muszę zrobić 50% obrót depozytem, tylko jak, skoro nie mogę grać? Pytam od dwóch dni supportu i niestety jakbym gadał z automatem.

Jakiś pomysł co można zrobić?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Generalnie bukmachera sobie chwalę i już byłbym w stanie pochwalił ich za ofertę i możliwość grania w porównaniu do konkurencji, ale wczoraj załatwili mnie koncertowo :D wpłaciłem a próbę kilka stówek po jakimś czasie bez grania, bo wcześniej odrzucali zakłady - zagrałem kupon, przyjęli normalnie po weryfikacji. Dopłaciłem więc 2000zł, by pograć mocniej. Odrzucili i dali mi limit 0.00 (nie mogę nawet za 2zł wysłać zakładu). Próbuję od wczoraj grać cokolwiek - za każdym razem to samo. Luz, bywa. Problem taki, by wypłacić muszę zrobić 50% obrót depozytem, tylko jak, skoro nie mogę grać? Pytam od dwóch dni supportu i niestety jakbym gadał z automatem.

Jakiś pomysł co można zrobić?
Mialem tak na lvbet. Musiałem puscic ok 700kuponow po 2zl tam gdzie limity były w miarę spoko czyli dla mnie po 2-3zl. Swoją drogą kiedyś wplacalem na goplusbet i wyplacalem od razu. Wtedy się dało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Generalnie bukmachera sobie chwalę i już byłbym w stanie pochwalił ich za ofertę i możliwość grania w porównaniu do konkurencji, ale wczoraj załatwili mnie koncertowo :D wpłaciłem a próbę kilka stówek po jakimś czasie bez grania, bo wcześniej odrzucali zakłady - zagrałem kupon, przyjęli normalnie po weryfikacji. Dopłaciłem więc 2000zł, by pograć mocniej. Odrzucili i dali mi limit 0.00 (nie mogę nawet za 2zł wysłać zakładu). Próbuję od wczoraj grać cokolwiek - za każdym razem to samo. Luz, bywa. Problem taki, by wypłacić muszę zrobić 50% obrót depozytem, tylko jak, skoro nie mogę grać? Pytam od dwóch dni supportu i niestety jakbym gadał z automatem.

Jakiś pomysł co można zrobić?
sporty wirtualne... sprawdź czy możesz to grać. Gry karciane, esport, gonitwy... nie wiem czy to zgodne z polskim prawem wymuszanie na osobie grania tego. Musiałbyś się zapytać o to prawnika (za darmo w necie o poradę...) albo sprawdzić czy możesz złożyć reklamację z tego powodu do ministerstwa finansów jako nadzorcy.

Miałem tak w bellona n.v. i sharks77 limited. Zakaz gry w zakładach bukmacherskich po wpłacie... obrót 5x depozytem po kursie 1.8 chyba i kazali mi grać sporty wirtualne... na nieszczęście dla nich grałem przeciwko logice xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Mam taki widok i komunikat przy każdej stawce i kursie nawet 2zł.
222.jpg


A to odpowiedź supportu:

Marcin 19:56
Otrzymałem informację, że dział bukmacherski nie przyjmie tego zakładu.

ja
rozumiem, że to nie błąd techniczny, a jakiś dziwny limit ze strony działu bukmacherskiego?


Marcin 19:58
Dział Bukmacherski ma prawo nie przyjąć zakładu bez podania przyczyny.

i dzisiaj:

Witam,
od wczoraj mam jakiś limit na koncie, pisałem w tej sprawie i dostałem informację, że dział bukmacherski odmawia przyjęcia mi zakładów. Chcę zatem wypłacić wszystkie środki, ale niestety też wyskakuje błąd. Jaki jest tego powód?
Michał 16:21
Aby móc wypłacić środki należy obrócić depozytem na poziomie min. 50 %.

==

Wypłacić muszą wypłacić, bez jaj, nie po to gram w takich "śmieciach", płacąc do tego 12% podatku, ale sam fakt robienia w ten sposób "pod górkę" jest dla mnie karygodny w sytuacji, gdy mówimy o LEGALNYM buku.

A wszystko przez to, że grałem wczoraj mecz Włochy - Bułgaria u nich z błędnie (wg mnie) wystawioną linią handicap i jak na złość wzięli mi po 3 akceptacjach całkiem dobrą sumę (więcej opisywałem w temacie). Problemy w tym, że cały rynek na tamtą chwilę tak miał, więc to nie żadna jawna pomyłka i próba wykorzystania błędu w mojej strony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Ciekawe jak to prawnie się ma, pewnie na luzie można by ich było pozwać o jakieś przywłaszczenie (kodeks karny, doniesienie do prokuratury?). Skoro nie dają możliwości gry, to albo wypłata bez warunków albo buda. Ewentualnie cywilnie, wezwanie do zapłaty, ale raczej KK tutaj można spróbować, bo to jawny wał.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
komunikat "skontaktuj się z działem obsługi klienta" zazwyczaj oznacza wykluczenie gracza. Nie ma czegoś takiego jak legalny bukmacher moim zdaniem. Prawo zostało ustawione pod lobbystów... spółka z o.o. śmieszne zabezpieczenie 480k ze strony państwa... brak reklamacji... tzn. reklamacja złożona do ministerstwa finansów polega na tym aby odesłać gracza do złożenia reklamacji u bukmachera a potem sąd przy odrzuceniu reklamacji. Ministerstwo finasów powinno być odpowiedzialne za pozasądowe rozstrzyganie sporów w takich przypadkach... (na Litwie np. tak jest). Czytałem jakiś czas temu, że system prawny w Polsce to "dramat debila"... i ogólnie u nas prawo jest tak ustawione, żeby nie stało się tym na górze nic... brak czegoś takiego jak IBAS...

Jest jeszcze coś takiego jak "trustbet" i tam można złożyć skargę, wtedy oni proszą bukmachera o to aby się wypowiedział. Zapewne bukmacher przedstawi regulamin... ale możesz napisać, że nie możesz postawić żadnego zakładu co ogranicza Twoje prawa i obowiązki czy coś przez co Twoje pieniądze są zablokowane i nie możesz w żaden sposób spełnić warunku o obrocie, ponieważ bukmacher sam to blokuje.

Wiem, że prawo konsumenckie nie obowiązuje bukmacherów (ciekawe dlaczego ;)) ale można spróbować https://polubowne.uokik.gov.pl/
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
Do góry Bottom