>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher GO+bet - opinie

X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Odnośnie trustbet to nie wiem czy oni w ogóle jeszcze działają, od kwietnia nie opublikowali żadnej skargi (chyba że po prostu żadnej nie było, ale zawsze była przynajmniej jedna co kilka dni)
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Dobry pomysł, faktycznie widziałem coś na Twitterze, że rozwiązują spory z polskimi legalnymi.

Dzięki za wszystkie pomysły, kupony z Włoszkami są już rozliczone jako wygrane i spróbuję to wykorzystać do wypłaty całej kasy.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Mimo, że w widniało dalej, że do wypłaty nie jest cała kwota - brak obrotu, to zleciłem wypłatę całości i już jest na koncie ;) temat więc nieaktualny i gdyby nie ta akcja na końcu to bym nawet pochwalił i polecił tego buka.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
napisz im, że złamali prawo pozwalając Ci wypłacić całą kwotę i zamierzasz złożyć skargę do ministerstwa finansów i zobacz co się stanie ;) (ja bym tak zrobił, ale ja to jestem dziwny xD i lubię sprawdzać takie sytuacje ;) )

edit: wydaje się bez sensu takie pytanie, ale... dlaczego pozwolili wypłacić pieniądze? :) może się :poop: i napiszą, że wypłacili, bo nie mogłeś wykonać obrotu z ich winy ;)
 
Ostatnia edycja:
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
O zachowaniu GO+ pisałem już jakiś czas temu i ostrzegałem jak kończy się u nich granie. Jeśli chodzi Wam po głowie wpłata tam większej kwoty (czyt. powyżej 100 pln) to naprawdę nie warto. IGaming też nic nie zrobi bo niestety wszystko jest zgodne z regulaminem. Mogą sobie zlimitować gracza jak chcą. Natomiast kwestia wypłaty to już czyste skur*** bo wiedząc jaka jest sytuacja powinni ją przepuścić i mają taką możliwość. Ale jak widać to hieny żerujące na każdym groszu.

Co ciekawe - oni sobie te limity od ręki zmieniają. Kilka razy pisałem do nich na czat, że nie mogę zagrać za freebet bo mam chory limit to konsultant na czas zagrania potrafił od ręki go podnieść i potem zmienić. Ciekawą odpowiedź też dostałem od innego konsultanta, bo każdy zakład gdy próbuje puścić musi być zatwierdzony przez bukmachera, a oni pracują jakoś w godzinach 7 (albo 8) do 22. Więc uwaga - drugiej połowy np w LM nie obstawicie :D. Napisałem do nich z zapytaniem "czy to oznacza, że po 22 nie mogę zawrzeć kuponu bo nikt nie pracuje?". Odpowiedź, uwaga - "proszę próbować" xD

Proszę próbować :D Przecież w normalnym kraju zamknęłoby się coś takiego na 3 spusty, a u nas taki twór normalnie funkcjonuje z licencją. Ale można ostrzegać innych i to proponuję robić, żeby to zdechło śmiercią naturalną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
No cóż, dostałem info z 2 źródeł (w tym od pracownika Go+) więc podzielę się z wami. Sami sobie zdecydujecie co z tym zrobić.
Wspominałem wyżej o śmierci naturalnej tego tworu i wygląda na to, że może to być szybciej niż dalej.
Sytuacja w firmie podobno jest fatalna. Finansowo nic się nie spina, masa ludzi pozwalniana w dodatku w bardzo nieprzyjemny sposób. Szukają już wszędzie oszczędności, jednocześnie nie odpuszczają kompletnie z promocjami więc nie wiem jaka w tym logika.
Krążą też głosy, że jeden z właścicieli (udziałowców, prezesów, zwał jak zwał, w każdym bądź razie ktoś na szczycie firmy) ma bardzo szemraną przeszłość. Sytuacja przypomina więc trochę tą z BestBetem. Nie będę spamował, ale jeszcze raz dla własnego bezpieczeństwa odradzam wam wpłatę tam jakichkolwiek środków, bo to naprawdę może upaść z dnia na dzień.
I tak będąc szczerym, ani trochę nie jest mi ich szkoda.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
No cóż, dostałem info z 2 źródeł (w tym od pracownika Go+) więc podzielę się z wami. Sami sobie zdecydujecie co z tym zrobić.
Wspominałem wyżej o śmierci naturalnej tego tworu i wygląda na to, że może to być szybciej niż dalej.
Sytuacja w firmie podobno jest fatalna. Finansowo nic się nie spina, masa ludzi pozwalniana w dodatku w bardzo nieprzyjemny sposób. Szukają już wszędzie oszczędności, jednocześnie nie odpuszczają kompletnie z promocjami więc nie wiem jaka w tym logika.
Krążą też głosy, że jeden z właścicieli (udziałowców, prezesów, zwał jak zwał, w każdym bądź razie ktoś na szczycie firmy) ma bardzo szemraną przeszłość. Sytuacja przypomina więc trochę tą z BestBetem. Nie będę spamował, ale jeszcze raz dla własnego bezpieczeństwa odradzam wam wpłatę tam jakichkolwiek środków, bo to naprawdę może upaść z dnia na dzień.
I tak będąc szczerym, ani trochę nie jest mi ich szkoda.
Czyli betcris również jest zagrożony.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Czyli betcris również jest zagrożony.
Niee, to nie do końca tak. Z tego co słyszałem tam akurat sytuacja się poprawiła i wszystko zmierza w fajnym dla firmy kierunku. Natomiast absolutnie nie łączyłbym ze sobą Go+, Betcrisa i Bettersów. To nie są "problemy" dostawcy, to są kompletnie niezależne od siebie twory. Inaczej i przez inne osoby zarządzane - a to jest kluczowe. Nie wiem kto dokładnie siedzi w Go+ ale podobno z relacji byłych i obecnych pracowników tam jest dramat i z miesiąca na miesiąc tylko się sytuacja pogarsza. Natomiast nie można tego łączyć z innymi firmami. Podobno oni nawet między sobą mają dość napięte relacje, mimo jednego dostawcy, ale szczegółów nie znam.
Co do LV to nie wiem, bo od dłuższego czasu też krążą głosy, że będą się zawijać, w podobnej formie w której został wchłonięty noblebet. Ale mówi się o tym już tak długo, że ciężko to traktować poważnie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Niee, to nie do końca tak. Z tego co słyszałem tam akurat sytuacja się poprawiła i wszystko zmierza w fajnym dla firmy kierunku. Natomiast absolutnie nie łączyłbym ze sobą Go+, Betcrisa i Bettersów. To nie są "problemy" dostawcy, to są kompletnie niezależne od siebie twory. Inaczej i przez inne osoby zarządzane - a to jest kluczowe. Nie wiem kto dokładnie siedzi w Go+ ale podobno z relacji byłych i obecnych pracowników tam jest dramat i z miesiąca na miesiąc tylko się sytuacja pogarsza. Natomiast nie można tego łączyć z innymi firmami. Podobno oni nawet między sobą mają dość napięte relacje, mimo jednego dostawcy, ale szczegółów nie znam.
Co do LV to nie wiem, bo od dłuższego czasu też krążą głosy, że będą się zawijać, w podobnej formie w której został wchłonięty noblebet. Ale mówi się o tym już tak długo, że ciężko to traktować poważnie.
a kogo szukasz z go plus bet?


https://www.linkedin.com/in/lukasz-zielinski-35494b228/?originalSubdomain=pl

https://www.linkedin.com/posts/inte...public_profile_like_view&originalSubdomain=pl - miesiąc temu doszło do zmiany w zarządzie. 2 tygodnie temu było ogłoszenie o tym, że szukają analityka.

https://www.linkedin.com/in/grzegorz-kiczko-7107949/ - tego zwolnili(?) "z powodów osobistych"
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nikogo nie szukam i nawet szkoda mi tracić czasu na głębsze wnikanie w ten twór. Daje jedynie znać co usłyszałem, żeby potem nie było przynajmniej aż tylu pokrzywdzonych jak w przypadku BestBet.
pisałeś, że ktoś tam ma ciemną przeszłość, kto? :) Członek zarządu? Nie ciekawi Cię to? :) A może ta osoba powiązana jest z innym bukmacherem, bo np. news o zmianach w goplusbet lubi gość od superbet... i jakaś babka co lubi bukmacherów... Tak w ogóle to ilu pracowników zwolniono jak piszesz o masowych zwolnieniach? Wisła Kraków będzie miała problem... Nie wiem czy to prawda czy nie, bo konto zamknąłem jak wywalili grę bez podatku singlami.

https://krs-pobierz.pl/go-bet-i6265935 - jak się komuś chce to może przeszukać zarząd, może ktoś trafi na info o przeszłości jednego z członków.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Członek zarządu? Nie ciekawi Cię to? :)
Jak wyżej napisałem - nie. Zwłaszcza, że ten KRS, co udowadnia przykład BestBet, można o kant wiadomo czego potłuc. Nie napisałem też, że pracuje tam ktoś wcześniej skazany. Ale nie chce mi się tego ciągnąć. To nie mój problem bo nie jestem z nimi w żaden sposób powiązany i od dawna u nich nie gram.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Beznadziejny bukmacher z mojej perspektywy po zastąpieniu punktów naziemnych superbeta. Na niszowe ligi marża na zakładach na poziomie 10-15% (dwudrogowo!, na 3way to 15-20%). Na topówkach kursy raczej nie odstają od konkurencji, ale takie zdarzenia nie są moim priorytetem. W punkcie w przypadku mniej popularnych lig też nie mają alternatywnych linii, co było normą w rumuńskim bukmacherze. Myślę że z kursami @1.81 - @1.81 długo nie pociągną w punktach stacjonarnych, a w necie pewnie też bez szału ale chyba ta firma nie jest od zarabiania pieniędzy ;)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Beznadziejny bukmacher z mojej perspektywy po zastąpieniu punktów naziemnych superbeta. Na niszowe ligi marża na zakładach na poziomie 10-15% (dwudrogowo!, na 3way to 15-20%). Na topówkach kursy raczej nie odstają od konkurencji, ale takie zdarzenia nie są moim priorytetem. W punkcie w przypadku mniej popularnych lig też nie mają alternatywnych linii, co było normą w rumuńskim bukmacherze. Myślę że z kursami @1.81 - @1.81 długo nie pociągną w punktach stacjonarnych, a w necie pewnie też bez szału ale chyba ta firma nie jest od zarabiania pieniędzy ;)
Skoro superbet nie dał rady w naziemnych to goplusbet tym bardziej. Z reszta ci ostatni limitują graczy jak leci. To jakaś pralnia a nie Bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +199
L 0

lacrimosa

Użytkownik
O zachowaniu GO+ pisałem już jakiś czas temu i ostrzegałem jak kończy się u nich granie. Jeśli chodzi Wam po głowie wpłata tam większej kwoty (czyt. powyżej 100 pln) to naprawdę nie warto. IGaming też nic nie zrobi bo niestety wszystko jest zgodne z regulaminem. Mogą sobie zlimitować gracza jak chcą. Natomiast kwestia wypłaty to już czyste skur*** bo wiedząc jaka jest sytuacja powinni ją przepuścić i mają taką możliwość. Ale jak widać to hieny żerujące na każdym groszu.

Co ciekawe - oni sobie te limity od ręki zmieniają. Kilka razy pisałem do nich na czat, że nie mogę zagrać za freebet bo mam chory limit to konsultant na czas zagrania potrafił od ręki go podnieść i potem zmienić. Ciekawą odpowiedź też dostałem od innego konsultanta, bo każdy zakład gdy próbuje puścić musi być zatwierdzony przez bukmachera, a oni pracują jakoś w godzinach 7 (albo 8) do 22. Więc uwaga - drugiej połowy np w LM nie obstawicie :D. Napisałem do nich z zapytaniem "czy to oznacza, że po 22 nie mogę zawrzeć kuponu bo nikt nie pracuje?". Odpowiedź, uwaga - "proszę próbować" xD

Proszę próbować :D Przecież w normalnym kraju zamknęłoby się coś takiego na 3 spusty, a u nas taki twór normalnie funkcjonuje z licencją. Ale można ostrzegać innych i to proponuję robić, że
O zachowaniu GO+ pisałem już jakiś czas temu i ostrzegałem jak kończy się u nich granie. Jeśli chodzi Wam po głowie wpłata tam większej kwoty (czyt. powyżej 100 pln) to naprawdę nie warto. IGaming też nic nie zrobi bo niestety wszystko jest zgodne z regulaminem. Mogą sobie zlimitować gracza jak chcą. Natomiast kwestia wypłaty to już czyste skur*** bo wiedząc jaka jest sytuacja powinni ją przepuścić i mają taką możliwość. Ale jak widać to hieny żerujące na każdym groszu.

Co ciekawe - oni sobie te limity od ręki zmieniają. Kilka razy pisałem do nich na czat, że nie mogę zagrać za freebet bo mam chory limit to konsultant na czas zagrania potrafił od ręki go podnieść i potem zmienić. Ciekawą odpowiedź też dostałem od innego konsultanta, bo każdy zakład gdy próbuje puścić musi być zatwierdzony przez bukmachera, a oni pracują jakoś w godzinach 7 (albo 8) do 22. Więc uwaga - drugiej połowy np w LM nie obstawicie :D. Napisałem do nich z zapytaniem "czy to oznacza, że po 22 nie mogę zawrzeć kuponu bo nikt nie pracuje?". Odpowiedź, uwaga - "proszę próbować" xD

Proszę próbować :D Przecież w normalnym kraju zamknęłoby się coś takiego na 3 spusty, a u nas taki twór normalnie funkcjonuje z licencją. Ale można ostrzegać innych i to proponuję robić, żeby to zdechło śmiercią naturalną.
Potwierdzam,granie u nich to jakiś żart,żeby postawić kupon za freebet trzeba wejść na czat i uzyskać zgodę ,trwa to kilkanascie minut i albo łaskawie wyrażą zgodę albo nie,odradzam granie u nich
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Ten buk to jakiś żart. U mnie w mieście superbet miał punkt stacjonarny, który był potężnie oblegany. Ciągle tam było pełno osób, a 4 miesiące temu sprzedali punkt go plus betowi I to miejsce świeci pustkami.
Dosłownie tylko w godzinach wieczornych tam czasem ktoś zagląda, jak inne buki w okolicy są już zamknięte
 
Do góry Bottom