>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher GO+bet - opinie

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ten buk to jakiś żart. U mnie w mieście superbet miał punkt stacjonarny, który był potężnie oblegany. Ciągle tam było pełno osób, a 4 miesiące temu sprzedali punkt go plus betowi I to miejsce świeci pustkami.
Dosłownie tylko w godzinach wieczornych tam czasem ktoś zagląda, jak inne buki w okolicy są już zamknięte
Wszytskie lokale superbet przejął goplusbet. Tam jest jakaś pralnia kasy teraz. U mnie tez pusto
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Dokładnie, ten sam przypadek, superbet z ich ofertą był mocno oblegany goplus to widać było z daleka do czego służą im punkty stacjonarne. Bo nie wierzę że do zarabiania z ich obrotami rzędu 300zl na punkt
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Wszytskie lokale superbet przejął goplusbet. Tam jest jakaś pralnia kasy teraz. U mnie tez pusto
Też tak myślę. Spółka której własnością superbet to musi być niezła ekipa, bo od kiedy weszli na rynek bukmacherski w Polsce to zniszczyli i zostawili w tyle każdego buka. Promocje, oferta, konkursy itp to wszystko to był nokaut z ich strony.
Ludzie tam grubą kasę wygrywali, a oni dalej się trzymają spokojnie na rynku.
Myślę, że masz rację i go plus bet to jest ich tzw "słup bukmacherski" bo to jest nierealne żeby im się opłacało utrzymywać te punkty stacjonarne.
Jak superbet śmigał to osiedlowi smakosze piwa i emeryci to tam oblegali ten punkt od otwarcia do zamknięcia.
Pół emerytury na tych wyścigach psów zostawiali, czy na live.
Teraz to tylko zyskała na tym fortuna i sts, bo wolą siedzieć tam, niż w go plus becie
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Moim zdaniem w Superbecie grają porostu taśmowcy dla których każdy bonus, promocja itp to jest wielkie wow i plus dla buka który to daje. Wszyscy moi znajomi grają na Superbecie bo ma superprzewage, jakieś koło z nagrodami itp. Ale nie kazdy buk chce takich graczy. Dlatego jedne buki daja masę promocji jak Superbet a inni maja to gdzieś. Superbet żeby zarobić 1k potrzebuje 100 graczy grających po 5zl. A buk X woli 5 graczy grających po 1k.Ot cała filozofia a nie jakies pralnie pieniędzy. Byłem dzisiaj w punkcie Fortuny otwartym 12-18. Pytam się dlaczego takie dziwne godziny a gość mówi że jak miał otwarte do 22 to miał pełno ludzi do samego zamknięcia ale 3/4 było żeby tylko posiedzieć ew zagrać za 2zl. A teraz ma otwarte połowę krócej a zyski lepsze bo nie ma maruderów tylko są gracze którzy grają. Ja też wolę obsłużyć jednego klienta za większą kasę na którym zrobię dniówkę i mieć spokój przez resztę dnia niz 30 przychodzących przez cały dzień.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Moim zdaniem w Superbecie grają porostu taśmowcy dla których każdy bonus, promocja itp to jest wielkie wow i plus dla buka który to daje. Wszyscy moi znajomi grają na Superbecie bo ma superprzewage, jakieś koło z nagrodami itp. Ale nie kazdy buk chce takich graczy. Dlatego jedne buki daja masę promocji jak Superbet a inni maja to gdzieś. Superbet żeby zarobić 1k potrzebuje 100 graczy grających po 5zl. A buk X woli 5 graczy grających po 1k.Ot cała filozofia a nie jakies pralnie pieniędzy. Byłem dzisiaj w punkcie Fortuny otwartym 12-18. Pytam się dlaczego takie dziwne godziny a gość mówi że jak miał otwarte do 22 to miał pełno ludzi do samego zamknięcia ale 3/4 było żeby tylko posiedzieć ew zagrać za 2zl. A teraz ma otwarte połowę krócej a zyski lepsze bo nie ma maruderów tylko są gracze którzy grają. Ja też wolę obsłużyć jednego klienta za większą kasę na którym zrobię dniówkę i mieć spokój przez resztę dnia niz 30 przychodzących przez cały dzień.
Nie no stary kompletne bzdury piszesz.
Superbet ma ogrom promocji, czy różnych gier na których można zarobić darmowa kasę.
To co mieli w poprzednim sezonie, że typowałes, który zawodnik w Premier League zrobi więcej punktów w kolejce to było zajebiste. Na tej grze w miesiącu zwycięzcy przytulali 1000zl na łebka.
Pozatym wystarczy mieć konto na Twitterze i tam często śmigają kupony postawione właśnie w superbet za grube siano.
Każdy woli tam grać, bo masz superprzewage praktycznie w każdym sporcie i dodatkowo dobre bonusy do kursów.
Nawet nie chce mi się liczyć ile to już razy superprzewaga ratowała kupon, czy to w piłce, czy NBA, lub ręcznej .
A nawiązując do Fortuny to nie wiem gdzie Ty miałeś punkt czynny do 22, skoro u nich takich punktów stacjonarnych nie ma, no chyba, że te prywatne ale z tego co słyszałem, to lepiej u takich nie grac, bo już nie jeden miał problem z wypłata ;)
Koło mnie dziadki siedzieli w superbecie i 100 wkładali w jakieś losowe i ustawione wyścigi psów. Raz im maszynka dała 3 stówki a potem topili 3 razy tyle.
Mnóstwo ludzi przeszło do superbetu, a zwlaszcza "grubych" graczy, bo jest większa szansa na wygraną.
Powiedziałbym, że nawet sam sobie przeczysz, bo przecież Ci gracze co wolą minimum klocka na kuponie zostawić, to raczej powinno zagrać w superbet, bo masz te superprzewagi, które Ci uratują kupon, a żadne fortuny i stsy tego nie maja , a właśnie dla gościa który gra taśmę za 5 zł na 15 meczów to jest mu lotto, czy on zagra tu, czy tu bo 5 zł to raczej mu nie szkoda, a 1000 już prędzej.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Co do punktu fortuny to nie wiem jak to dziala ale koleś mówi że sam ustala sobie godziny i dni otwarcia jak mu pasuje. Co do Superbeta i ogólnie gry to mówisz jak typowy tasmowiec. Nie obchodzą mnie kompletnie żadne bonusy/promocje itp wynalazki. Zakładając konto zawsze je odrzucam. Ja chcę żeby buk pozwolił mi w spokoju grać i mnie nie limitował. Nic więcej od niego nie chce. Nie znam nikogo kto bukmacherke traktuje na poważnie i gra na Superbecie. Wszystko co mówisz to oczywiście prawda ale tyczy się taśmowców i 5 zlotówkowiczów. Graczy grających dla zarobku nie interesują jakieś bonusy 200zl które potem trzeba obracać na warunkach buka. I Superbet właśnie swoimi promocjami przyciąga takich graczy. Zarabia kasę na ilości graczy. A inny buk woli mieć graczy 10x mniej ale grających większymi stawkami i zarobki będzie miał takie jak Superbet albo i wyższe bo nie wydaje kasy na reklamy.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Co do punktu fortuny to nie wiem jak to dziala ale koleś mówi że sam ustala sobie godziny i dni otwarcia jak mu pasuje. Co do Superbeta i ogólnie gry to mówisz jak typowy tasmowiec. Nie obchodzą mnie kompletnie żadne bonusy/promocje itp wynalazki. Zakładając konto zawsze je odrzucam. Ja chcę żeby buk pozwolił mi w spokoju grać i mnie nie limitował. Nic więcej od niego nie chce. Nie znam nikogo kto bukmacherke traktuje na poważnie i gra na Superbecie. Wszystko co mówisz to oczywiście prawda ale tyczy się taśmowców i 5 zlotówkowiczów. Graczy grających dla zarobku nie interesują jakieś bonusy 200zl które potem trzeba obracać na warunkach buka. I Superbet właśnie swoimi promocjami przyciąga takich graczy. Zarabia kasę na ilości graczy. A inny buk woli mieć graczy 10x mniej ale grających większymi stawkami i zarobki będzie miał takie jak Superbet albo i wyższe bo nie wydaje kasy na reklamy.
Ale głupoty piszesz. Kto niby te większe stawki przyjmuje. Akurat jedne z większych stawek jakie gram to superbet . Lvbet, betfan, forbet, fuksiarz, ebetx, goplusbet, betcris, betters a nawet sts odrzucalo moje stawki, wiec gram w superbet , ew w fortunie
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
glupoty, glupoty
A czemu taki powazny gracz nie moze grac w takim superbecie?
Wiadomo, ze podatek jest, ale oni bardzo duzo maja bledow i o dziwo je rozliczaja wiec nawet ten zlodziejski podatek nie przeszkadza w oplacalnosci betu.
Kazdy orze jak moze, czy to pozadne firmy zagraniczne, czy polskie z podatkiem.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Jak zaczneicie grać i wygrywać to zrozumiecie o czym mówię. Granie błędów buków? Zagrasz 3 i konto do smietnika. Grając na pl bukach płacicie 22% od wygranej. I nie piszcie mi, że kupony można dzielić i grać po kilka na dany typ bo nie można. Nie ma na to czasu. Piszecie że gracie na Superbecie za wyższe stawki. W takim razie Wy nie gracie tylko oddajecie kasę bukowi. Jak byście grali i wygrywali to kilka typów po 1-2k i po grze a. Grajcie oczywiście co uwazacie i za ile chcecie bo to nie moja sprawa ale nie wymyślajcie teorii spiskowych. Superbet przyciąga tasmowcow bonusami i zarabia kasę na ilości graczy. A inny buk ma w dupie promocje i zwiazane z nimi pretensje dzieciaków. Woli obsłużyć jednego gracza niż 30 i zarobić tyle samo. To się nazywa rozne podejście do biznesu a nie jakeos durne teorie o praniu kasy. Wszyscy przechodzą do Superbe? Wszyscy taśmowcy. Normalni gracze grają tam gdzie grali bo w tylku mają śmieszne promocje.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
a ile Ty bys chcial grac zakladow? Jeden chu. czy naziemny czy nie naziemny, wszedzie masz konto smiernik po raptem paru zakladach - ameryki nie odkryles
Widocznie jak nie potrafisz zarobic na bukach naziemnych to slaby zawodnik z Ciebie - tyle ode mnie.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Co do punktu fortuny to nie wiem jak to dziala ale koleś mówi że sam ustala sobie godziny i dni otwarcia jak mu pasuje. Co do Superbeta i ogólnie gry to mówisz jak typowy tasmowiec. Nie obchodzą mnie kompletnie żadne bonusy/promocje itp wynalazki. Zakładając konto zawsze je odrzucam. Ja chcę żeby buk pozwolił mi w spokoju grać i mnie nie limitował. Nic więcej od niego nie chce. Nie znam nikogo kto bukmacherke traktuje na poważnie i gra na Superbecie. Wszystko co mówisz to oczywiście prawda ale tyczy się taśmowców i 5 zlotówkowiczów. Graczy grających dla zarobku nie interesują jakieś bonusy 200zl które potem trzeba obracać na warunkach buka. I Superbet właśnie swoimi promocjami przyciąga takich graczy. Zarabia kasę na ilości graczy. A inny buk woli mieć graczy 10x mniej ale grających większymi stawkami i zarobki będzie miał takie jak Superbet albo i wyższe bo nie wydaje kasy na reklamy.
Dalej nie rozumiesz ?
Stawiasz kupon w fortunie za przykładowo 2 k na wygraną Realu i Barcelony
- Real wygrywa 2:0 i dowozi to do końca więc masz +, a Barcelona prowadząc 2:0 remisuje 2:2. Kupon przegrywasz , a grając to samo w superbet już masz kasę na koncie w momencie strzelenia bramek na 2:0.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dalej nie rozumiesz ?
Stawiasz kupon w fortunie za przykładowo 2 k na wygraną Realu i Barcelony
- Real wygrywa 2:0 i dowozi to do końca więc masz +, a Barcelona prowadząc 2:0 remisuje 2:2. Kupon przegrywasz , a grając to samo w superbet już masz kasę na koncie w momencie strzelenia bramek na 2:0.
fuksiarz miał taką samą promocje i w ten sposób to reklamował. Ta superprzewaga ma marginalmy wpływ... 2% czy jakoś tak, ktoś przedstawiał wyliczenia w temacie fuksiarza i miało to znaczenie w granicach błędu statystycznego. To tak jak reklama lotto i mówienie o tym ile osób wygrało, ale lotto to nie fundacja charytatywna i nie mówi się ile osób przegrało. Buki mają takie rzeczy wyliczone i służy to tylko w celach reklamowych.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Jak zaczneicie grać i wygrywać to zrozumiecie o czym mówię. Granie błędów buków? Zagrasz 3 i konto do smietnika. Grając na pl bukach płacicie 22% od wygranej. I nie piszcie mi, że kupony można dzielić i grać po kilka na dany typ bo nie można. Nie ma na to czasu. Piszecie że gracie na Superbecie za wyższe stawki. W takim razie Wy nie gracie tylko oddajecie kasę bukowi. Jak byście grali i wygrywali to kilka typów po 1-2k i po grze a. Grajcie oczywiście co uwazacie i za ile chcecie bo to nie moja sprawa ale nie wymyślajcie teorii spiskowych. Superbet przyciąga tasmowcow bonusami i zarabia kasę na ilości graczy. A inny buk ma w dupie promocje i zwiazane z nimi pretensje dzieciaków. Woli obsłużyć jednego gracza niż 30 i zarobić tyle samo. To się nazywa rozne podejście do biznesu a nie jakeos durne teorie o praniu kasy. Wszyscy przechodzą do Superbe? Wszyscy taśmowcy. Normalni gracze grają tam gdzie grali bo w tylku mają śmieszne promocje.
logiczne jest ze u bukow z podatkiem nie ma sensu grac na powaznie bez bonusow, ale jesli juz grac to w wielu przypadkach superbet ma najlepsze kursy na rynku polskim a w dodatku ma superprzewage. Dla mnie na pewno top 3 w polsce a mysle ze wyzej nawet
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
fuksiarz miał taką samą promocje i w ten sposób to reklamował. Ta superprzewaga ma marginalmy wpływ... 2% czy jakoś tak, ktoś przedstawiał wyliczenia w temacie fuksiarza i miało to znaczenie w granicach błędu statystycznego. To tak jak reklama lotto i mówienie o tym ile osób wygrało, ale lotto to nie fundacja charytatywna i nie mówi się ile osób przegrało. Buki mają takie rzeczy wyliczone i służy to tylko w celach reklamowych.
Marginalny to miał może w fuksiarzu, bo tam superprzewaga dotyczyła tylko piłki nożnej . W superbet masz to w bodajże 6 dyscyplinach.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Marginalny to miał może w fuksiarzu, bo tam superprzewaga dotyczyła tylko piłki nożnej . W superbet masz to w bodajże 6 dyscyplinach.
To jaka jest w innych dyscyplinach %? :) Gość, który ją reklamował w fuksiarzu pracował dla firmy zewnętrznej i miał za zadanie reklamować bukmachera, tutaj macie jego posty i możecie sobie popatrzeć jak takie osoby "uwierzytelniają".

 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
W NBA zdarza się to naprawdę często, bo odrobienie 18pkt, a kiedyś 15 pkt straty to nie jest nic nadzwyczajnego na tak wysokim poziomie.
W piłce ręcznej również 6 bramek przewagi, to nie jest jakiś kosmos nie mówiąc już o prowadzeniu 2:0 w setach w siatkę :)
Nawet wygranie seta 6:0 lub 6:1 w babskim tenisie to norma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
a ile Ty bys chcial grac zakladow? Jeden chu. czy naziemny czy nie naziemny, wszedzie masz konto smiernik po raptem paru zakladach - ameryki nie odkryles
Widocznie jak nie potrafisz zarobic na bukach naziemnych to slaby zawodnik z Ciebie - tyle ode mnie.
Bukach naziemnych? Mam swoje życie i nie będę go marnował na siedzenie pół dnia u buków naziemnych. Co do słabego zawodnika to każdy jest mocny w gębie ile to kasy nie zarabia na bukmacherce ale do pracy wszyscy i tak chodzą😁
Temat jest o tym że gobet to pralnia pieniędzy bo nie ma ludzi u nich i tego tematu się trzymajmy. Wyjaśniłem wyżej dlaczego może tak być że klientów mało. Poprostu może przyjeli taki model biznesowy i nie interesują ich drobni gracze.
 
Ostatnia edycja:
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Coś tam ptaszki ćwierkają, że pomału zbliża się koniec Go+. Bardzo małymi krokami, ale jednak.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale na pewno od długiego czasu dzieje się tam bardzo źle, więc raczej nikt by się nie zdziwił.
I osobiście bardzo mnie to cieszy. Praktyki jakie stosują w kierunku klientów są skandaliczne. Ponadto, tak jak potraktowali swoich byłych już pracowników (z częścią mam kontakt) to druga, równie skandaliczna sprawa. Nikt myślę nie będzie płakał za tym pseudobukiem.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Nie chcą mi rozliczyć zakład na plus z 13,5 powyżej wzowien od bramki meczu Lipsk z YB. Wysłałem im 3 screeny że było 10:4 statystyki z STS, Fortuna i Iforbet i nic. Złodziejskie praktyki , nie bo nie,.
 

Załączniki

Do góry Bottom