>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher GO+bet - opinie

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Żadna nowość. I to też jest element chorego systemu zrodzonego ww. ustawą (przecież pod tymi regulaminami STS-ów, GoBetów i inszych Fortunek znajduje się pieczątka Ministerstwa Finansów, pod każdymi rządami ta sama pieczątka, pozwalająca im limitować, wykluczać "wedle uznania". Normalnie w takich sytuacjach wkracza UOKiK. Tutaj... szkoda gadać).

Tym niemniej. Jednak tych kilka tysi masz w swojej kieszeni. Możesz iść do kolejnego z listy po następne kilka tysi. To już nie jest kilka tysi w plecy, a do przodu. Różnicę widać w portfelu.
Daj spokoj. Jak dostajesz limity , a jestes zawodowym graczem i masz plany pograc jeszcze kilka ładnych lat to później trzeba kombinować z kontami na rodzinę i znajomych. Ogólnie uważam, że limitowanie graczy to nadużycia ze strony bukmacherów.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Daj spokoj. Jak dostajesz limity , a jestes zawodowym graczem i masz plany pograc jeszcze kilka ładnych lat to później trzeba kombinować z kontami na rodzinę i znajomych. Ogólnie uważam, że limitowanie graczy to nadużycia ze strony bukmacherów.
No chyba nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi, że jestem sympatykiem limitowania i wykluczania.
Wypowiedź dotyczyła tego, że "skoro już" wdepnąć, chociaż chwilowo, w juroszkowy biznes, to wolę ewakuować się z niego mając 10x tych kilka tysi wymienionych przez kolegę wyżej, niż uwalać non stop na co dzień.
 
poool90 61

poool90

Użytkownik
Niestety, nigdy nie spotkałem się z tak jawnym oszustwem ze strony bukmachera, jak spotkało mnie to ze strony Go+Bet.
Od początku: 22 września o 17:25 zawarłem kupon grając na KFUM Oslo U19 + tenis Blu Baker (kupon w załączniku).
KFUM Oslo wygrało, a selekcję na Blu Bakera po kursie 6.15 anulowano, dlaczego? Nie mam pojęcia, kursy były w momencie stawiania zakładu jak najbardziej poprawne, na co dowody są na oddsportalu czy oddspedii.
Reklamacja oczywiście odrzucona, powód: błąd kursowy. Na pytanie jaki kurs był o 17:25 aktualny brak odpowiedzi.
Fakt, były w tym meczu spadki (do ok. 2.20 na "mojego"), ale w momencie stawiania zakładu inni bukmacherzy mieli podobne kursy.
Konto rzecz jasna zlimitowane, bo pograć za więcej niż 5 zł mogę jedynie na Ligę Mistrzów czy Premier League.
Ogólnie żałuję, że tak się zachowali, był to jeden z moich ulubionych buków, niestety podejście do gracza i bezpodstawne okradanie go z wygranych sprawia, że odradzam komukolwiek założenie tam konta, nie wiadomo co, kiedy, komu anulują.
Dodam, że inny bukmacher, w którym zawarłem zakład na Blu Bakera rozliczył kupon uczciwie, a zawierany był po wyższym kursie niż w Go+.

Wrzucam też link z oddspedii, by można było porównać kursy jakie oferowały buki na tenisistę, którego stawiałem.
 

Załączniki

cynamon 0

cynamon

Użytkownik
Jak oceniacie ich ofertę powitalną? Cashback do 1000 ziko brzmi fajnie, tylko czy nie robią problemów ze zwrotem przegranej stawki? O marżach naczytałem się w poprzednich postach i rzeczywiscie spore, ale bonus przy ako 3 daje fajny efekt. Chyba założę konto chociazby tylko po to by skorzystać z tego cashacku, co myślicie?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Poki co mają najlepsze promo z okazji Mundialu. Wplacasz 500zl. Grasz za 50zl kurs min 1.50 I dostajesz 500zl bonusu. Czy ktoś przebije taka ofertę? Wątpię. Sprawdzone, działa
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Wow, to niedopatrzenie z ich strony czy serio są tak szczodrzy ? Chyba najlepszy bonus dla nienowych graczy o jakim słyszałem
To 50 PLN to tylko "odblokowanie" bonusu. Żeby go potem móc wypłacić warunki to 2x obrót, minimum 3 zdarzenia na kuponie po minimalnym kursie 1.3. I jeszcze "haczyk" w krótkim 7-dniowym terminie. Niemniej, nawet jeśli spece buka sobie policzyli, że na tym ograją ludzi, to oferta wydaje się ciekawa i wielu ludziom uda się coś wypłacić.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Gdzie ten bonus sie odblokowuje?? Zagralem za 50 zl po wplacie kasy ale na koncie gracza w zakladce Bonusy nic nie mam
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
hej , skąd biorą oni rozliczenia statystyk z meczów mundialowych ? z Fifa, z Opty? jak pytałem na czacie to gość nie wiedział xD
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Ten buk to zart, obracam tym ich bonusem i teraz mi wyskakuje ze "limit na zaklad zostal przekroczony" i nie moge nawet za 5 obstawic hahaha jebani parodysci
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
ku potomnych , oficjalny wynik z FIFY :) także cofnelli mi bo duża rozbieżność w posiadaniu piłki przez Niemców :) na stronie Fifa max 65 % a na innych stronach to 72 % etc
 
P 0

pablo91

Użytkownik
DNO DNO I jeszcze raz DNO. Anulują zakłady kiedy im sie podoba ! marna obsługa klienta i problemy dosłownie z wszystkim ! UNIKAĆ
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
ale coś konkretnego ? to Twój pierwszy post na forum, i mógłbyś być bardziej szczegółowy tak aby innym pomóc, lakoniczny komunikat niestety nic nie wnosi
 
Do góry Bottom