>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher GO+bet - opinie

O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Promki może i ostatnio ciekawe, ale niestety odradzam. Ich strona chodzi jakby była na korbkę. Potrafi zwiesić całą przeglądarkę, zwłaszcza jak śledzisz coś live i spotkanie się zakończy. Byłem przekonany, że to może coś u mnie, ale testowałem na kilku urządzeniach i tylko ich strona była problemem.
Niektóre strony chodzą wolniej, niektóre szybciej, ale ich strona to już kryminał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Marisini 52

Marisini

Użytkownik
Cześć, zastanawiam się nad rejestracją u tego nowego buka - warto czy nie?
Wydaje mi się, że mają spoko cashback na start według opisu - chyba że macie z tym inne doświadczenie i są gdzieś kruczki? Ta ich gra bez podatku też wydaje się spoko jeśli jest praktycznie na całą ich ofertę.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Cześć, zastanawiam się nad rejestracją u tego nowego buka - warto czy nie?
Wydaje mi się, że mają spoko cashback na start według opisu - chyba że macie z tym inne doświadczenie i są gdzieś kruczki? Ta ich gra bez podatku też wydaje się spoko jeśli jest praktycznie na całą ich ofertę.
Nie wiem czy warto czy nie warto, bo konto zamknalem jak wywalili promocje gry bez podatku na single. Mieli wtedy gigantyczna marze... teraz widze, ze maja mniejsza marze niz poprzednio aczkolwiek nadal jest wyzsza niz u konkurencji a im bardziej niszowa dyscyplina/liga tym wieksza marza. O promocjach mozesz sam sobie poczytac na ich stronie, nie korzystam, wiec sie nie wypowiem. Na pewno maja 3x1.2 bez podatku (3 zdarzenia z minimalnym kursem 1.2 na kuponie = brak podatku). Czu otworzylbym konto ponownie? Nie wiem, poczekam do jakis wyborow parlamentarnych, samorzadowych i zobacze :)
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Cześć, zastanawiam się nad rejestracją u tego nowego buka - warto czy nie?
Wydaje mi się, że mają spoko cashback na start według opisu - chyba że macie z tym inne doświadczenie i są gdzieś kruczki? Ta ich gra bez podatku też wydaje się spoko jeśli jest praktycznie na całą ich ofertę.
Jeśli już, to tylko aby wykorzystać ofertę powitalną i się zmywać. Szkoda tracić nerwów. Strona przez godzinę użytkowania potrafi się. zawiesić 5-6 razy. Wylogowuje Cię z konta i nawet o tym nie wiesz, bo w rogu pokazuję Ci saldo i ikonę, ale postawić nic nie możesz i kuponów nie widać. Masakrycznie dużo błędów. Aplikacja chodzi podobnie, a przez ich kolorystykę wielu rzeczy nie widać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Cześć, zastanawiam się nad rejestracją u tego nowego buka - warto czy nie?
Wydaje mi się, że mają spoko cashback na start według opisu - chyba że macie z tym inne doświadczenie i są gdzieś kruczki? Ta ich gra bez podatku też wydaje się spoko jeśli jest praktycznie na całą ich ofertę.
spoko bukmacher i często ma jakieś promocje. Może nie ma podatku za to jest bonus do ako, który de fakto wpada jako kasa na konto główne. Zatem grając 3 typy na kuponie wychodzisz nawet lepiej niż bez podatku (wiadomo marża nie jest jakaś topowa więc zależy też od spotkań).
 
Marisini 52

Marisini

Użytkownik
Jeśli już, to tylko aby wykorzystać ofertę powitalną i się zmywać. Szkoda tracić nerwów. Strona przez godzinę użytkowania potrafi się. zawiesić 5-6 razy. Wylogowuje Cię z konta i nawet o tym nie wiesz, bo w rogu pokazuję Ci saldo i ikonę, ale postawić nic nie możesz i kuponów nie widać. Masakrycznie dużo błędów. Aplikacja chodzi podobnie, a przez ich kolorystykę wielu rzeczy nie widać.
z tego co wydaje mi się, to chyba każdy buk ma jakieś błędy, ale fakt, ta kolorystyka jest trochę nieczytelna i zbyt jasna.
Post automatycznie złączony:

spoko bukmacher i często ma jakieś promocje. Może nie ma podatku za to jest bonus do ako, który de fakto wpada jako kasa na konto główne. Zatem grając 3 typy na kuponie wychodzisz nawet lepiej niż bez podatku (wiadomo marża nie jest jakaś topowa więc zależy też od spotkań).
ten bonus ako + ta oferta powitalna brzmią nawet spoko, dzięki za info.
 
Ostatnia edycja:
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
z tego co wydaje mi się, to chyba każdy buk ma jakieś błędy, ale fakt, ta kolorystyka jest trochę nieczytelna i zbyt jasna.
Post automatycznie złączony:


ten bonus ako + ta oferta powitalna brzmią nawet spoko, dzięki za info.
Każdy buk ma jakieś błędy, ale raczej nie takie, które uniemożliwiają grę. Sobota, godzina 16 - od dwóch godzin ani strona ani apka niedostępna.
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Założyłem dla oferty powitalnej. Wpłacone 225, pierwszy kupon przegrany - szybko rozliczony bonus w postaci casha błyskawicznie dodany. AKO 3 obrócone i rozliczone LIVE (plus +), wykonany przelew do PKO natychmiastowy. Czterocyfrowy, bez dodatkowej weryfikacji. Czytelnie i fajnie. Jestem zadowolony, ale kończę na tym, bo faktycznie brak tu atrakcji :)
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Chyba kolejni do odstawienia. Promocji przez ostatni miesiąc lub nawet dwa - praktycznie zero. Kolejni, którzy nawalili promocji pod korek, a teraz posucha. Zaczynam wątpić czy jest na naszym rynku jakakolwiek poważna firma z logiczną strategią działania.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Chyba kolejni do odstawienia. Promocji przez ostatni miesiąc lub nawet dwa - praktycznie zero. Kolejni, którzy nawalili promocji pod korek, a teraz posucha. Zaczynam wątpić czy jest na naszym rynku jakakolwiek poważna firma z logiczną strategią działania.
Nawalili promocji? Proszę Cie tam praktycznie nic ciekawego z promocji do wykorzystania nie było.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
To wartość firmy bukmacherskie jest uzależniona od tego czy dostaniesz od nich pieniądze za darmo? Grasz tylko w urodziny lub z darmowej kasy? To po co w ogóle się w to bawić, jak nie ma się środków na inwestowanie :)
To nie pieniądze za darmo, najczęściej promocje wymagają zagrania konkretnego kuponu albo wpłaty i obrotu depozytem, więc gdzie tu "darmoszka"? Poza tym, w takich firmach jak Go+ nie ma kompletnie nic zachęcającego, więc wydawałoby się, że muszą walczyć ciekawymi promocjami co na początku robili. Teraz, przy braku promocji nie ma w mojej opinii już u nich nic czym mogą zachęcić do grania.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To wartość firmy bukmacherskie jest uzależniona od tego czy dostaniesz od nich pieniądze za darmo? Grasz tylko w urodziny lub z darmowej kasy? To po co w ogóle się w to bawić, jak nie ma się środków na inwestowanie :)
A wiesz, że analitycy wykorzystują bonusy, promocje, dodatkowe % przy graniu akumulowanych zakładów do zyskiwania przewagi nad analitykiem bukmacherskim? :) Napisał, że nie będzie tam grał i tyle a z jakich powodów to chyba jego sprawa i jego wybór :) Może jest analitykiem i uznał, że "zabawa" z tym bukmacherem w takich warunkach nie ma sensu? :) Wiele osób tak robi ;)
 
jaroslav_ 296,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
A wiesz, że analitycy wykorzystują bonusy, promocje, dodatkowe % przy graniu akumulowanych zakładów do zyskiwania przewagi nad analitykiem bukmacherskim? :) Napisał, że nie będzie tam grał i tyle a z jakich powodów to chyba jego sprawa i jego wybór :) Może jest analitykiem i uznał, że "zabawa" z tym bukmacherem w takich warunkach nie ma sensu? :) Wiele osób tak robi ;)
Dlatego w swoim poście zadałem pytania :) Nie wiem kim ta osoba jest. Napisała suche zdanie, z którego w pierwszej kolejności wywnioskowałem, że woli grać za darmo lub na promocjach - stąd moje pytania, czy to był główny argument w ocenie bukmachera. Raczej nie bawię się tutaj w zgadywanie lub analizowanie czyiś życiorysów :D
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dlatego w swoim poście zadałem pytania :) Nie wiem kim ta osoba jest. Napisała suche zdanie, z którego w pierwszej kolejności wywnioskowałem, że woli grać za darmo lub na promocjach - stąd moje pytania, czy to był główny argument w ocenie bukmachera. Raczej nie bawię się tutaj w zgadywanie lub analizowanie czyiś życiorysów :D
Nie prawda :) Napisał wprost, że mieli jedne z lepszych promocji na rynku :) wywnioskowałeś to co chciałeś wywnioskować a swoimi pytaniami próbowałeś z niego zrobić gracza czekającego tylko na promocje lub grającego za darmo :) Ja wiem co to przemoc słowna/agresja słowna i kiedy się ja stosuje ;) (nie nie każdy robi to świadomie...) i po prostu stanąłem w jego obronie ;) eot z mojej strony i dobrego dnia
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Był moment, jakieś 2-3 tygodnie w których było pełno promocji. Teraz nie ma kompletnie nic, nawet ochłapów nie rzucą.
Hmm. Nie mam żadnych powodów, by chwalić Go Beta czy któregokolwiek innego bukmachera z licencją PL, bo dopóki nie zmieni się ustawodawstwo i nie odwróci ciąg zdarzeń zainicjowany spotkaniami "na cmentarzu" przez Mira, Rycha i Zbycha, czyli fumfli pewnego POlityka, który obecnie obiecuje reanimację naszego państwa, to gra u kogokolwiek z marżą i 12% podatkiem równa się zapłacony czynsz od głupoty (wyjątek: punktowe "strzelanie", czyli wykorzystywanie oczywistego value, mniejsza o to, czy ich błędów, czy naszej insajderskiej wiedzy, zanim oni ją nabędą)... ale akurat w GoBecie, zdaje się, mają ciągła promocję gry bez podatku przy 3 zdarzeniach po kursie minimalnym 1.2. Jakiś buk ma obecnie liberalniejsze warunki?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Hmm. Nie mam żadnych powodów, by chwalić Go Beta czy któregokolwiek innego bukmachera z licencją PL, bo dopóki nie zmieni się ustawodawstwo i nie odwróci ciąg zdarzeń zainicjowany spotkaniami "na cmentarzu" przez Mira, Rycha i Zbycha, czyli fumfli pewnego POlityka, który obecnie obiecuje reanimację naszego państwa, to gra u kogokolwiek z marżą i 12% podatkiem równa się zapłacony czynsz od głupoty (wyjątek: punktowe "strzelanie", czyli wykorzystywanie oczywistego value, mniejsza o to, czy ich błędów, czy naszej insajderskiej wiedzy, zanim oni ją nabędą)... ale akurat w GoBecie, zdaje się, mają ciągła promocję gry bez podatku przy 3 zdarzeniach po kursie minimalnym 1.2. Jakiś buk ma obecnie liberalniejsze warunki?
Tak grając wygrywasz parę tysięcy i masz zlimitowane konto do zera.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Tak grając wygrywasz parę tysięcy i masz zlimitowane konto do zera.
Żadna nowość. I to też jest element chorego systemu zrodzonego ww. ustawą (przecież pod tymi regulaminami STS-ów, GoBetów i inszych Fortunek znajduje się pieczątka Ministerstwa Finansów, pod każdymi rządami ta sama pieczątka, pozwalająca im limitować, wykluczać "wedle uznania". Normalnie w takich sytuacjach wkracza UOKiK. Tutaj... szkoda gadać).

Tym niemniej. Jednak tych kilka tysi masz w swojej kieszeni. Możesz iść do kolejnego z listy po następne kilka tysi. To już nie jest kilka tysi w plecy, a do przodu. Różnicę widać w portfelu.
 
Do góry Bottom