>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher GO+bet - opinie

ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
próbuje zagrac na tym zjeb..... buku dubelka z zuzla za 100 zł i pokazuje LIMIT PRZEKROCZONY -to zmieniam na 50 zł i t samo
na 20 zł i to samo ,10 i znowu limit przekroczony za 5 zł i dalej to samo ......
czy macie podobnie ?
Na kuponie nad stawka powinienes miec "+bet dostepny" kliknij to i wtedy pojdzie do recznej weryfki. Moze zaakceptuja.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
próbuje zagrac na tym zjeb..... buku dubelka z zuzla za 100 zł i pokazuje LIMIT PRZEKROCZONY -to zmieniam na 50 zł i t samo
na 20 zł i to samo ,10 i znowu limit przekroczony za 5 zł i dalej to samo ......
czy macie podobnie ?
Też miałem tego typu problem. Napisałem do nich na czacie, że sobie jaja z klientów robią i teraz nawet za kilka stów wejdzie na pre (żużel). Jednak na live nadal ten problem niestety jest.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czy kogos jeszcze automatycznie wylogowuje ze strony po mniej niz 10 minutach? Pytalem na czacie to powiedzieli ,ze to moze byc blad techniczny i zglosza do odpowiedniego dzialu.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Idealny buk pod single i ew. kontry. Przy takiej marży i teraz podatku to nie opłaca się grać.
 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Serio to ten buk słaby od samego początku nawet bez podatku. Nie wiem czy jest po czym płakać
Tia, jasne, 12% podatku zabija wdzystko, przykładowo:
Fortuna i kurs 5,35 x100zł - podatek = 470,8
Goplus i kurs4,90x100 zł(bez podatku) = 490zł

Nie ma bata, nikt mi nie wmowi ze jest ktokolwiek kto zarabia w dłuzszej perspektywie na grxe w polskich bukach ( mowie tutaj o kilku latach). Przeciez to sie nigdy nie zepnie matematycxnie, 12% plus marża to policzcie sobie jaką musisz miec skutecznosc.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
" Na ten moment promocja została zakończona, jednak jeszcze dziś zostanie uruchomiona nowa, dużo atrakcyjniejsza promocja.

a jaka? Przy najwiekszej marzy na rynku to musi byc jakas ekstremalna promocja :)
Patryk 12:44
Proszę śledzić ofertę. Na ten moment nie mogę zdradzić."

info z czata xd
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Tia, jasne, 12% podatku zabija wdzystko, przykładowo:
Fortuna i kurs 5,35 x100zł - podatek = 470,8
Goplus i kurs4,90x100 zł(bez podatku) = 490zł

Nie ma bata, nikt mi nie wmowi ze jest ktokolwiek kto zarabia w dłuzszej perspektywie na grxe w polskich bukach ( mowie tutaj o kilku latach). Przeciez to sie nigdy nie zepnie matematycxnie, 12% plus marża to policzcie sobie jaką musisz miec skutecznosc.
Dlatego ciągle nie rozumiem czemu tak szerokie grono ludzi gra z podatkiem. Skoro swobodnie idzie grać bez podatku. Jeszcze jak widzę te skany
Kuponów z stawkami rzędu 1000+ z efortun i innych Polskich złodzieji to śmiać mi się chce
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to chyba ta nowa promocja zamiast gry bez podatku



GO+AKO
Wyższa wygrana w zasięgu Twojej ręki! Ty decydujesz ile więcej możesz wygrać - 7%, 14%, 25%, 50% czy nawet 100% więcej. Zyskujesz już grając dubla, a im dłuższego tasiemca przygotujesz tym lepiej dla Ciebie!
Szczegóły promocji: Każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs przynajmniej 1.20. Jeśli któreś z nich nie spełni wymogu kursowego nie anuluje to bonusu, ale też zdarzenie to nie będzie brane pod uwagę. W zależności od ilości zdarzeń spełniających wymóg kursu na kuponie możesz uzyskać dodatkowe środki do Twojej wygranej z kuponu AKO. Ile więcej zyskasz mając określoną liczbę zdarzeń pokazuje poniższa tabela:
Liczba zdarzeń na kupnieProcentowa wysokość bonusu do potencjalnej wygranej
25%
314%
416%
518%
620%
722%
825%
927%
1030%
1135%
1240%
1345%
1450%
1555%
1660%
1765%
1870%
1975%
2080%
2185%
2290%
2395%
24100%
25100%
26100%
27100%
28100%
29100%
30100%
 
Otrzymane punkty reputacji: +196
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Czyli nic ani orginalnego ani ciekawego. Można się było tego spodziewać ale jakoś nie jestem przekonany że klienci przy nich zostaną
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czyli nic ani orginalnego ani ciekawego. Można się było tego spodziewać ale jakoś nie jestem przekonany że klienci przy nich zostaną
na prosbe o zamkniecie konta odpowiedz dostalem po mniej niz sekundzie xd
Post automatycznie złączony:

Hmm przecież to duża promocja dużo lepszy przelicznik niż w Fortunie.
to sobie sprawdz jaka maja marze i kursy... im wiecej zakladow dodasz tym wieksza roznica robi sie na korzysc fortuny... i nie wiem czy da sie to odbic ta "atrakcyjna promocja"...


edit: jest i druga promocja


GRA BEZ PODATKU
Wiemy jak lubicie grę bez podatku w GO+bet i ona nigdzie się nie wybiera! Cały czas możecie zwiększać swoje wygrane.

Gra bez podatku dostępna jest w ramach całej oferty dostępnej na stronie (z wyłączniem gier karcianych i sportów wirtualnych).
Aby grać bez podatku należy stworzyć kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami, gdzie każde z nich będzie mieć kurs co najmniej 1.20.
Zasady proste i jasne - korzystajcie dowoli.

Szczegółowe zasady określone są w ramach promocji GO+AKO.



edit: ta druga promocja to wynik pierwszej promocji, ktora podbija ako z 3 zdarzen o 14% :LOL:edit2:

Drogi Graczu,

Zgodnie z prośbą konto w naszym systemie zostaje zamknięte z dniem 23.05.2022 r.
Od tego dnia nie będzie możliwości logowania się na konto,

Informujemy również, iż Pana dane nie mogą zostać usunięte z naszej bazy danych zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych [Dz. U. 2009 nr 201 poz. 1540]:

Art. 15d.
3. Podmiot urządzający gry hazardowe przez sieć Internet jest obowiązany prowadzić, w czasie rzeczywistym, w urządzeniu archiwizującym usytuowanym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskie Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) – strony umowy o Europejskich Obszarze Gospodarczym, archiwizację wszelkich danych związanych z urządzaną grą hazardową, w tym wymienianych między tym podmiotem a uczestnikiem gier hazardowych, pozwalających na ustalenie przebiegu i wyniku gier hazardowych oraz przeprowadzanych transakcji wynikających z tych gier oraz danych niezbędnych do identyfikacji uczestnika gier hazardowych.

7. Dane, o których mowa w ust. 3, są przechowywane przez okres 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym dokonano ich archiwizacji. Po upływie tego okresu podmiot urządzający gry hazardowe przez sieć Internet usuwa dane.


18 minut tylko im to zajelo, niezle
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom