>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher GO+bet - opinie

K 650

kamil997

Użytkownik
Gdzie u nich zobaczyc czy zaakceptowali wyplate? W operacjach na koncie jest tylko wypłata ale nie czy już zaakceptowali a pewnie muszą to recznie zrobić
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Kpina ten buk. Wypłaty od trzech dni nie przechodzą. Tłumaczą się błędami po czym zwracają kasę na konto gracza i proponują zlecić kolejną. Tylko że tej kolejnej nie można zlecić bo podobno wisi poprzednia która została już cofnięta. Po kolejnym kontakcie blokada zostaje zdjęta i można zlecić ale co z tego jak kasa nie dochodzi. I tak w kółko. Do konta co chwila zalogować się nie można bo wyskakują komunikaty jak nie błąd systemu to limit dzienny/miesięczny został przekroczony. Co oczywiście jest nie prawdą bo nauczony tym z bettersa lub betcrisa loguje się tam tylko jak chcę coś zagrać. O limitach nie wspomnę.
Ostatnią wypłatę którą otrzymałem szła 4 dni.
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Kpina ten buk. Wypłaty od trzech dni nie przechodzą. Tłumaczą się błędami po czym zwracają kasę na konto gracza i proponują zlecić kolejną. Tylko że tej kolejnej nie można zlecić bo podobno wisi poprzednia która została już cofnięta. Po kolejnym kontakcie blokada zostaje zdjęta i można zlecić ale co z tego jak kasa nie dochodzi. I tak w kółko. Do konta co chwila zalogować się nie można bo wyskakują komunikaty jak nie błąd systemu to limit dzienny/miesięczny został przekroczony. Co oczywiście jest nie prawdą bo nauczony tym z bettersa lub betcrisa loguje się tam tylko jak chcę coś zagrać. O limitach nie wspomnę.
Ostatnią wypłatę którą otrzymałem szła 4 dni.
może masz konto w banku typu spółdzielczy.
tez mialem problem bo pomylilem jedna cyfre w numerze konta. wyplata wisiala 24h po czym zwrocili ja na konto. numer konta poprawiony (od reki), wypłata na koncie po kilku minutach. każda kolejna to samo, więc nie wie co wy robicie, ze macie tam takie problemy.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
może masz konto w banku typu spółdzielczy.
tez mialem problem bo pomylilem jedna cyfre w numerze konta. wyplata wisiala 24h po czym zwrocili ja na konto. numer konta poprawiony (od reki), wypłata na koncie po kilku minutach. każda kolejna to samo, więc nie wie co wy robicie, ze macie tam takie problemy.
Konto mam w PKO BP.
Jeżeli chodzi o limity to przykładowo początkowo linie w kosza (over/under i handicapy) mogłem stawiać po 1000 zł to teraz po 100 max
Przedmeczowo dam radę zagrać i wyższymi kwotami bo jest taka opcja. Zaznaczasz i wysyłają do ręcznej weryfikacji. Nie pamiętam jak się nazywa a nie mogę zalogować się i sprawdzić.
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Własnie wypłaty na PKO BP z wczoraj wieczora dotarły z sesją elixir. Mimo to konsultant wprowadza w bląd mówiąc że cała dobę.
Co do buka to chyba do singli narazie najlepsza opcja dopóki bedzie promocja bez podatku. Gram i tak za 50-100 to limitów narazie nie ma. Marże na 1x2 i gole troche mniejsze niz w innych bukach ale podobne na zakłady typu kartki/rozne. Minusem jest brak apki i strona czesto sie zawiesza co przeszkadza grajac live.
 
lucaspl 245

lucaspl

Użytkownik
Wpłaciłem tam 150 zł, wczoraj wypłaciłem 300, elegancko po minucie czy dwóch kasa na koncie.
Dziś wypłaciłem kolejne 300, kasy od 2h nie ma a pani na czacie napisała: "Problem pojawił się na linii Bank - Przelewy24. Skontaktuję się z Przelewy24 w celu wyjaśnienia problemu. Jak tylko uzyskam jakąś informację to poinformuję Pana mailem." oraz "Muszę się dowiedzieć co się stało po tym jak przelew wyszedł z naszego konta."
No to się pieniążki gdzieś rozpłynęły. :rolleyes:
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
żałosna oferta livebet.Z niezrozumiałych powodów dają np4 mecze z piłki,gdzie konkurencja w tym
czasie ponad 20
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
No naczytałem się o tych wypłatach i mnie też to spotkalo. Zazwyczaj zlecona kasa na mbank byla po 5min. Dzis zlecona i zatwierdzona w 5min, także powinna być od razu na koncie jak w poprzednich dniach, a tu czekam i czekam i kasy nie ma.

Edit: sytuacja jest bardziej rozwojowa. Ekspresowe przelewy z efortuny i superbet na mbank również dalej do mnie nie dotarły, mimo iż zostały już zaakceptowane przez bukmacherów(zawsze miałem kase na koncie w kilka sekund)
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Moja przygoda z nimi dobiegła końca. Przez dwa tygodnie konto tak zlimitowane że nie da się nic grać.
Suma depozytów 3900
Suma wypłat 6650
 
Do góry Bottom