>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher GO+bet - opinie

R 924

radziooh

Użytkownik
dla mnie mogą rozliczać i tydzień zakładi wypłacać tydzień ,jeśli tylko bedzie cały czas opcja single przedmeczowe i live bez podatku to nr 1 w Polsce buk .
Minus to żużel live ekstraliga na biegi limity ok 20 zł max stawka -dramat
dokładnie, obecnie najlepszy polski bukmacher, nikt normalny i tak nie gra łączonych zakładów, za nastolatka się grało u naziemnych akumulatory, ale jaki sens przez internet skoro można wszystko rozbijać na single i prawdopodobieństwo zarobku znacznie wyższe.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Tak jak kolega pisał wcześniej tragiczna oferta live i nie wiem czy to jakaś ich awaria, bo tak jest od 3-4dni - wcześniej to u nich było więcej niż u reszty, czy celowe ograniczenie bo w tym momencie w ligach Australii u reszty bukmacherów 40 spotkań a tu ledwo 3.
 
P 0

pl677

Użytkownik
Jaką polecacie przeglądarkę na której w miarę szybko można grać u tego bukmachera ,którego strona www bardzo powoli chodzi ,wręcz zamula ?
 
P 0

pl677

Użytkownik
Strona chodzi tragicznie wolno, zawsze tam tak jest? Bo dopiero co założyłem konto ale oferta live jakieś 5 minut się ładuje, a tyle samo zajmuje przy kliknięciu w mecz i stawianiu zakładu, kompletnie niegrywalne
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Takie pytanko: dobrze Wam rozliczają wszystkie bety? Mam dziwne wrażenie jakby kasa mi się nie zgadzała albo znikały zawarte kupony
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wplacilem 1000zl żeby pograc dzis Real handi +0.5 po kursie 1.79. Zaklad zakceptowalo w sekunde. Wchodze w historię kuponow a tam kurs 1.71 mimo iż w ofercie caly czas wisi 1.79. Zobaczymy czy to jednorazowa akcja czy zaczynają trochę oszukiwać by zminimalizować straty na grze bez podatku
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wplacilem 1000zl żeby pograc dzis Real handi +0.5 po kursie 1.79. Zaklad zakceptowalo w sekunde. Wchodze w historię kuponow a tam kurs 1.71 mimo iż w ofercie caly czas wisi 1.79. Zobaczymy czy to jednorazowa akcja czy zaczynają trochę oszukiwać by zminimalizować straty na grze bez podatku
Ja gralem live cos po kursie 2.0 kliknalem zaklad. Wyskoczylo, ze zaakceptowano i na potwierdzeniu byl kurs 2.0. Wchodze w zakladke moje zaklady a tam 1.30. Wchodze znowu w live a tam ciagle wisi kurs na to zdarzenie 2.0 wiec u nich to normalne i trzeba uwazac. Dodam, ze chcialem wykorzystac szanse bo ten kurs 1.30 byl prawidlowym kursem ale gdybym wiedzial, ze daja 1.30 to bym tego nie zagral.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Jak chce wypłacić kase to wyskakuje jakieś okienko "Clint restricted for action" dowod mam zweryfikowany to co jeszcze trzeba zrobić żeby wypłacać??
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
próbuje zagrac na tym zjeb..... buku dubelka z zuzla za 100 zł i pokazuje LIMIT PRZEKROCZONY -to zmieniam na 50 zł i t samo
na 20 zł i to samo ,10 i znowu limit przekroczony za 5 zł i dalej to samo ......
czy macie podobnie ?
 
Do góry Bottom