>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Germanbet 5 Euro Za Rejstracje

Status
Zamknięty.
F 0

frantic20

Użytkownik
1. Bank account details

SWIFT Adr./BIC-Code
IBAN
Name of bank (nazwa banku )
Recipient&#39;s name

2. Please enter desired amount
Amount (kwota do wyplaty)

Mogłby mi ktos objaśnic co w tych polach wpisać (wypłata)
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Działa, dodało mi 5 euro tylko mam jeden mały problem. Tak mi sie muli ta strona ze nie moge nawet postawic zadnego kuponu...A jak jest u was??;/
 
K 0

kusiu

Użytkownik
U mnie laduje sie tylko gorne logo. Support to u nich tylko sie tak nazywa .. wogole nie odpisuja. Ale wazne zeby mi moje 20 ojro wyplacili :p
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
A u mnie jest tak ze: wpisuje haslo luguje sie i otwiera sie strona w ktorej jest napisane &quot;Service Unavailable&quot; ???? ???? ... pewnie Polacy znowu zaczeli masowo kozystac z bonusow ???? ????
 
F 0

frantic20

Użytkownik
mam problem ;/ wygrałem 3 kupony o wszystkie są rozliczone na zielono tylko że do stanu konta dodało mi tlyko 2 wygrane ;/ i chyba musze napisac do suportu żeby to poprawili tlyko nieznam angielskiego na tyle czy moglby mi ktoś napisać cos takiego
&quot;proszę o korekte zakłądów na moim koncie, ponieważ stan konta niezgadza się z wygranymi zakłądami.&quot; czy cos takiego ;&gt; http://uczen.brzesko.edu.pl/~jagielski_sz/add.jpg
 
K 0

kusiu

Użytkownik
My account condition isn&#39;t agreed with won bets, so that could you correct my account quantity ?

Tak powinno byc dobrze ????


Jest dobrze .. buk nadal dziala ;)
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
&quot;Service Unavailable&quot; moze za duzo ludzi wbija .mam nadzieje ze bedzie dobrze o juz ok 20euro mialem na koncie
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
To jeszcze akutalne?

Bo się zarejestrowałem, i nic. ????


Musisz wejs na swojego emaila i potwierdzic rejestracje. Jezeli to zrbiles i nie masz nic na koncie w Germanbet to znaczy ze promocje wysofali bo Polacy sie o niej dowiedzieli (zartuje ???? )
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
Coś nie tak ???? założylem drugie konto i nic. Pokażcie screen jak wy wpisujecie, może coś źle robie?? :roll:

Promocja sie chyba skończyla bo nie widze banera przez ktory mozna bylo do niej wejsc. Hehe po polnocy Germanbet smiga pieknie :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom