>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gamebookers FREE 35z

kksg 6

kksg

Użytkownik
Przecież możesz na siebie założyć konto bankowe...
Na razie nie jest mi potrzebne a nie założyłbym od tak tylko musiałbym trochę poczekać na załatwienie wszystkich papierów.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Na razie nie jest mi potrzebne a nie założyłbym od tak tylko musiałbym trochę poczekać na załatwienie wszystkich papierów.
zjebałes kolego.jak już konto miałes na ojca to było i munebokers na niego założyc.jestem wiecej niż pewny ze ci tego hajsu nie dadza.a mogles ten przegrac z kims o ile maja poekra albo gry multiplayer
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
zjebałes kolego.jak już konto miałes na ojca to było i munebokers na niego założyc.jestem wiecej niż pewny ze ci tego hajsu nie dadza.a mogles ten przegrac z kims o ile maja poekra albo gry multiplayer
Nie wiem po co takie głupoty piszesz
Przecież nie mogą mu kasy zabrać ! pomyśl czasem
Albo Ci anulują wypłate to sobie wypłacisz na mb albo normalnie wypłacą
w najgorszym wypadku mogą chcieć scan dowodu to wtedy im wyslesz scan tego na kogo masz konto
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
A jak myślicie przejdzie wypłata na konto bankowe mojego ojca a konto jest założone na mnie?? próbował ktoś kiedyś wypłacać na inne dane niż na koncie??
Jeżeli nie poproszą Cię o jakiś dowód że to Twoje konto bankowe to wypłata dojdzie, powinno wszystko być ok, bez obaw.
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Najlepiej tą wypłatę na konto bankowe anuluj jak najszybciej się da o ile jest taka możliwość. Wypłać sobie precyzyjnie na MB, tam &quot;prawdziwych danych&quot; nie trzeba. Z MB możesz wpłacić na Bet-at-home, zakładasz tam konto na rodzica i bez problemu wypłacasz kasę na konto bankowe. Mi się wydaje, że to co zrobiłeś może przejść ;) Chociaż kasy mu napewno nie zabiorą. Konto może być co najwyżej zablokowane przez Dział Bezpieczeństwa i musisz wtedy okazać skan dowodu osoby na którą rejestrowałeś konto.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Nie wiem po co takie głupoty piszesz
Przecież nie mogą mu kasy zabrać ! pomyśl czasem
Albo Ci anulują wypłate to sobie wypłacisz na mb albo normalnie wypłacą
w najgorszym wypadku mogą chcieć scan dowodu to wtedy im wyslesz scan tego na kogo masz konto
jak wyplaca na osobe inna niż ma konto.to blokuja wyplate chyba jasne:zoltakartka:.a nawet jak mu hajs zwróca to czy wyplaci ponownie..? na siebie tak?to mowilem zeby zrobil tak odrazu a nie komplikowal sobie sprawe.bo mogą mu bana dac bez gadania i tyle ????a skan coz tego ze wysle jak danych osoby na której konto wyplaca nie zmieni.wiec nie wbijaj że glupoty bo mu poradzilem jak sie nie wjeb.. na mine z bukiem
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
jak wyplaca na osobe inna niż ma konto.to blokuja wyplate chyba jasne:zoltakartka:.a nawet jak mu hajs zwróca to czy wyplaci ponownie..? na siebie tak?to mowilem zeby zrobil tak odrazu a nie komplikowal sobie sprawe.bo mogą mu bana dac bez gadania i tyle ????a skan coz tego ze wysle jak danych osoby na której konto wyplaca nie zmieni.wiec nie wbijaj że glupoty bo mu poradzilem jak sie nie wjeb.. na mine z bukiem
Bukmacher nie ma pojęcia czy podany numer rachunku należy do niego czy do jego ojca, może poprosić żeby wysłał jakiś dokument potwierdzający to, ale jeżeli nie poprosi i wypłata pójdzie to bank to na pewno przymnie.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
dane sie muszą zgadzać w 100% wysla załuzmy na Jana Kowalskiego.a konto bedzie na Renie Grabowską to bank nie przyjmie przelewu.chyba że sie myle ale to by dało duze pole do wałków bo zakladasz lewe konta(bonusy) a hajs bez klopotow transferujesz na swoje konto BANKOWE.

napisz czy ci doszła ta flota i sie wyjaśni. ja wsyatwiam kurs 1,05@ że nie wyślą. i 2.2@ że wyłapie jeszcze bana dzieki waszym poradom
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
dane sie muszą zgadzać w 100% wysla załuzmy na Jana Kowalskiego.a konto bedzie na Renie Grabowską to bank nie przyjmie przelewu.chyba że sie myle ale to by dało duze pole do wałków bo zakladasz lewe konta(bonusy) a hajs bez klopotow transferujesz na swoje konto BANKOWE.


napisz czy ci doszła ta flota i sie wyjaśni. ja wsyatwiam kurs 1,05@ że nie wyślą. i 2.2@ że wyłapie jeszcze bana dzieki waszym poradom
Wiem co mówię bo sprawdzałem i pieniądze bez problemu przechodzą, może przy dużych kwotach banki na to zwracają uwagę ale przy kilku stówkach zawsze było ok. Według mnie na 95% kasa dojdzie.

Co Ci z lewych kont jeżeli jak bierzesz bonus to praktycznie zawsze chcą skan dowodu?
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Wiem co mówię bo sprawdzałem i pieniądze bez problemu przechodzą, może przy dużych kwotach banki na to zwracają uwagę ale przy kilku stówkach zawsze było ok. Według mnie na 95% kasa dojdzie.
Co Ci z lewych kont jeżeli jak bierzesz bonus to praktycznie zawsze chcą skan dowodu?
a dlamnie to nierealne.buk jak wysyła hajs to podaje dane osoby na której konto ma wysłać.wsyztkie przelewy oprucz numeru konta mają nazwe konta (czyli nazwe firmy lub adresata imiennego)i jeśli sie nie zgadza to z danymi konta to bank hajs odeśle i to jestem przekonany.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
spokój panowie , ja nic nie dostałem niestety i nie mam problemu :jezora:

jak wypłaca na inne konto bankowe to moga nie wypłacić, chyba, że się nie dopatrzą, ale mogą też konto zablokować, na mb było wypłacać posłać skana, zrobić minimalne depo i wypłacić, później przelać na mb osoby z kontem bankowy, po czym wypłacić i odebrać gotówke od znajomego :spokodfhgfh:
 
lbs 0

lbs

Użytkownik
Promocja jak najbardziej na wielki +
Obrót poszedł w rekordowym tempie ???? 10 x 35zł, saldo: 406.61 PLN
Teraz takie pytanko chcę zlecić wypłatę więc mam posłać im skana dowodu czy sami poproszą?
 
M 12

m@estro

Użytkownik
A ja mam dziwną sytuację... Dostałem $15 czyli 55zł. No to obrót wg regulaminu =&gt; 8*55=440zł a wg systemu 550zł. Wczoraj jeszcze miałem bodajże 34% obrotu , postawiłem na noc kupony za 45zł(oba wygrane), i teraz patrze, a tego bonusu nie ma w zakładce aktywny! Moje saldo jest &quot;dostępne&quot; nie &quot;zastrzeżone&quot;. Podliczyłem moje stawki, i biorąc AKO&gt;2.o to jest ok 240zł, + 140zł po kursie &lt;2.0 co razem daje 380zł... Niby niema się czym stresować - zaliczyli obrót jako skończony i święto ale potem jak się przyczepią przy wypłacie, że nie obróciłem do końca? :-?
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
Kwota bonusu zł35.00 PLN została dodana do Twojego konta z prawdziwymi pieniędzmi, jako kwota zastrzeżona.



W każdej chwili możesz wyświetlić kartę &#39;Szczegóły bonusu&#39;, aby sprawdzić jego status.



Najsmieszniejsze jest to ze ostatni moj depozyt w tym bukmacherze byl w 2006 roku ???? 3 lata temu a ci daja mi bonus ????
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
roXXo,
no właśnie troche maja dziwne wartosci. Ja skladalem depozyty w ostatnich miesiacach 2008 roku i nie dostałem bonusa. No cóż, jakos dziwnie wybieraja ale i tak szacunek za taka promocje.
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
Zobaczymy czy kasa dojdzie nie zgadzać się będą tylko imiona nazwisko takie same więc myślę że może wypłacą.
Zastanawiam się nad anulowaniem tej wypłaty ponieważ w nocy wszedł kupon na 2000 a jak zablokuja konto to kasa pójdzie się ........
Ale jest jeszcze jedna sprawa konto na GB założyłem na siebie z 4 lata temu a wtedy nie miałem jeszcze 18 lat i jak zarządają skanu dowodu to nie będzie się zgadzał rok urodzenia.
A pamiętam że kiedyś miałem na siebie konto tam jakieś nie wiem jak się PKO Grafiti bodajże to kase na konto bez problemu przelewali bez żadnych skanów dokumentów.
Co radzicie żeby zrobić wpłacić kase przez MB i wypłacić spowrotem na MB czy na te konto ojca próbować.Jak myślcie przy czym mogą nie zarządać dowódu.Pamiętem że jak na ojca konto miałem to jak wpłacałem kase przez MB to zadzwonili tylko i się zapytali czy jestem właścilem konta i nie chcieli nawet dowodu
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14766b5d24da19f0.html
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
ja mam konto w bet-at-home na mamę, a kasę wpłacam i wypłacam ze swojego konta bankowego i nie ma żadnych problemów
Jak pytałem suportu na betssonie i na bet365 to mówili że nie wolno wypłacać na konto rodziny muszą być moje dane
 
Do góry Bottom