>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Nicolas Mahut - Janko Tipsarevic 0-3 [Correct Score] @ 2.23 Pinnacle ✅
Janko Tipsarevic nie prezentuje się ostatnio olśniewająco, jednak faktem jest iż w największych turniejach wciąż osiąga przyzwoite wyniki (czwarte rundy w Australian Open i w Mastersie w Miami). Nie bez znaczenia na postawę Serba mają jego rozliczne dolegliwości zdrowotne. Na szczęście jego dzisiejszy rywal w obecnym sezonie spisuje się fatalnie (bilans 2-6 na poziomie challenegerów), a w dodatku przyjdzie mu grać na nawierzchni, którą lubi najmniej. Nicolas Mahut, bo o nim rzecz jasna mowa, znany jest ze swojego nieco już archaicznego stylu serw&amp;volley. Mimo to wątpię, by w obecnej formie Francuz był w stanie skutecznie rywalizować ze spragnionym wyników/punktów Serbem. W mojej ocenie Tipsarević mimo, że nie jest zapewne w optymalnej formie, swoimi umiejętnościami technicznymi, gry kontowej etc. powinien rozstrzygnąć to spotkanie w szybkich trzech setach. Tipsy Time!
Roland 2013:
Jesse Levine - Kei Nishikori 0-3 [Correct Score] @ 1.70 Pinnacle ✅
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Na dziś rzucił mi się w oczy ciekawy typ, a mianowicie dodatni hc gemowy na Tursunova. Rosjanin w ostatnim czasie pogrywa całkiem nieźle, nawet udało mu się pokonać Ferrera, widać, że jak siedzi mu serwis to jest bardzo groźny. Dolgopolov wiadomo, potrafi zagrać genialnie, ale i potrafi totalnie przejść obok meczu. Teraz jest Wielki Szlem, więc koncentracja na 100% u obu panów, grali ze sobą ostatnio w Monachium i po 2 tie breakach wygrał Ukrainiec, więc jak widać mecz był wyrównany. Dziś linia ustawiona na poziomie 6,5 i myślę, że Tursunov nie da się ograć więcej niż 6 gemami, a liczę jeszcze na jakiegoś seta Rosjanina. Pobieram tą linię.
Dolgopolov - Tursunov (+6,5g) 2 1.75 Unibet ✅
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Dołgopolov vs Tursunov
Typ: Tursunov +2,5s ✅✅✅ pierwszy set 6:7 i cały mecz dla Rosjanina
Kurs: 1,61
Buk: Pinnacle

Typ: Over 38g ⛔⛔⛔3:0 Tursunov 36 gemów, a Dołgo miał 5 setboli w 3. secie:p
Kurs: 2,06
Buk: [URL='http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch']Pinnacle[/URL]

Analiza:
H2H z ostatnich 3 lat na remis 1:1. Ostatnio zagrali 1-go maja na mączce w Monachium, a mecz wygrał Ukrainiec 2:0. Istotne jednak jest to, że obie partie rozstrzygnęły się w TB. Dołgo to chimeryczny zawodnik, który ze stanu 2:0 może zrobić 2:3. Obecnie gra dużo lepiej niż na początku roku, ale to nadal nie jest pewny zawodnik. Tursunow najlepszy występ na mączce w tym sezonie zaliczył w Barcelonie, gdzie wygrał 4 spotkania (pokonał Ferrera) i uległ Belluciemu po 3. setach. Zapowiada się długi mecz...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
O 27

odrzanski

Użytkownik
Panowie radze wstrzymac sie z graniem jak narazie, chyba, ze ktos lubi miec zamrożone środki, ponieważ w Paryżu ma dzisiaj cały dzień lać i to dość solidnie więc wątpie, że wszystko zostanie rozegrane zgodnie z planem,opady mogą nawet wynosić 16 mm/12h więc solidna porcja sie szykuje deszczu.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Pouille &amp; Rufin +6.5g @ 4.78

Najlepsza decyzja FFT by dać kolejnemu młodzikowi dziką kartę jak i ogólnie to najlepszy wybór z dzikich kart na ten turniej. Lucasa już chyba opisywałem ostatnio.

Bardzo dobrze ułożony młodzian, buki powoli do niego się przekonują w tamtym roku wygrane ITFy w Meksyku, teraz dorzucił skalp w Wietnamie w tym dobre zapoznanie się z głównym cyklem i porażki na styku z Troickim czy Benneteau, czy ćwierćfinał w Samarkandzie i porażka z Ribą 67 76 36.

Zawodnik bardzo dobrze uczony tenisa, dobrze wprowadzany w turnieje i jak narazie wychodzi mu to dobrze.

Lucas zawodnik właśnie na wolne nawierzchnie choć nawet na wolniejszym hardzie potrafi sobie poradzić z graczami bez większego planu.

Dobry serwis z reguły wyrzucający, styl gry z obu skrzydeł bardziej ze spinem niż z góry na dół, bardzo dobra koordynacja i umieszczanie się na korcie. Najlepsze co cenie u młodzika to plasowanie uderzeń jak i bardzo duża rzetelność i walka do końca.

Alexa Kuznetsova raczej nie kojarzę na grze na mączce jak i jego styl jest bardziej Amerykański niż na typowe wolne nawierzchnię, dostał dziką kartę na turniej dzięki wygranym PO w USA i wygranym turniejem w Sarasocie gdzie nie pokonał żadnego typowego ceglaka (Borvanov, Krueger, Becker, Smyczek, Johnson, Devvarman, Odesnik) zastrzeżenia można mieć jedynie do rywala w finale.

Idealny sprawdzian dla obu zawodników, a bardziej cenie miejscowego.

Jeszcze 4 dni temu Tommy wycofał się z turnieju w Dusseldorfie z powodu choroby głębiej nie opisanej. Haas już nie wiem która to jego młodość na korcie ale Ci oldschoolowi Niemcy tak mają Kiefer też nie jeden raz wracał i podbijał ATP.

Choroba może jednak wybić z rytmu Tommiego który już zrobił od groma w tym sezonie, a to dopiero połowa tego roku.

Rufin też zawodnik który potrafi zajść pod skórę jeśli chodzi o mecze na mączce tym bardziej na RG czy kortach we Francji. Na RG będzie to jego trzeci występ pod rząd raz zanotował 2R, rok temu urwał seta Monaco 26 62 26 67. Chyba do trzech razy sztuka by zrobić jakąś niespodziankę, a jak narazie tegoroczne RG jest barzo ciekawe więc może kolejny starawy gracz odpadnie z młodzikiem jak wczoraj Stepanek z Kyrgiosem czy Russell z Klizanem.

Haas - Rufin @ 5.20

Hanescu - Tomić @ 3.27

Kubot - Teixxeira @ 3.33

Pierwsze spotkanie wyżej opisane, od razu przejde do drugiego spotkania. Hanescu strasznie przeceniony przez bukmacherów, a jednak chłop ma jeden z najgorszych czajników w tourze wraz z Melzerem, Lopezem itp.

Obaj podobne style opieranie się na serwisie plus fh, u Tomicia wychodzi większy wachlarz bo jednak gra kombinacyjnie jak i więcej potrafi wybiegać o punkt niż Rumun.

Ostatni mecz Kubot to jest prawdziwy rollercoaster na RG porażki z Ouanną, wygrane z Almagro, kontrola w meczu z Goffinem i jednak porażka.

Naprawdę nie wiem co może dzisiaj się zdarzyć lecz Teixxeira który jako jedyny wszedł z kwalifikacji może się cieszyć że gra z zawodnikiem bardzo różnym i grającym ofensywnie jest dużą szansa że jednak pracuś taki jak Maxime może powalczyć i wygrać z naszym zawodnikiem.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Wawrinka - De Bakker 1,07 7,80
Faworyt jest jeden, zdecydowany i to nie ulega wątpliwości. Przy czym, Stachu, udowodnił w zeszłym roku, a także i dwa lata temu, że z tym jego dominowaniem na korcie z słabszym rywalem różnie bywa. I tak w 2011 roku mecz z Gensse rozpoczął się od sensacyjnego zwycięstwa Francuza w pierwszym secie, kolejne trzy padły łupem Szwajcara. Rok temu było znacznie bardziej nerwowo. Wszystko przebiegało zgodnie z planem, Wawrinka prowadził 2-0 z Cipollą i wydawało się, że będzie to mecz bez historii z łatwym zwycięstwem zdecydowanego faworyta. Nic bardziej mylnego. Flavio zdołał odrobić straty i doprowadzić do wyrównania. W decydującym 5 secie wszystko wróciło do normy i Stachu ostatecznie wygrał 3-2. W drugiej rundzie, ponownie kursy na Wawrinkę bardzo niskie, a dwa pierwsze sety z Andujarem stały na wyrównanym poziomie, w tym jeden padł łupem Hiszpana i byliśmy świadkami 4-setówki.
Wiadomo jakim potencjałem dysponuje Wawrinka, ale z drugiej strony jak bywa &quot;niezrównoważony poziomem&quot;
Dlatego rozważam opcję: 4 sety 3,60 lub 5 setów 8,00 Fortuna
Co sądzicie?
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Victor Hanescu - Bernard Tomić
typ 2
kurs 3.00
bet365
Ten mecz mnie interesuje. Ma ktoś jakieś zdanie na temat tego spotkania? Kursy na Tomica wysokie 3.0. Stary nie zasiądzie na trybunach, będzie miał chłopak spokojną głowę. Może odpali co?
Hanescu potrafi grać na cegle, a Tomic nigdy nic nie wygrał i ma bardzo słabe wyniki. Sprawdzałeś np. statystyki? Bardzo słaby wpis.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Wawrinka - De Bakker 1,07 7,80

Wiadomo jakim potencjałem dysponuje Wawrinka, ale z drugiej strony jak bywa &quot;niezrównoważony poziomem&quot;

Dlatego rozważam opcję: 4 sety 3,60 lub 5 setów 8,00 Fortuna

Co sądzicie?
jak dla mnie gładkie 3:0 dla Stasia W. Pinnacle Wawrinka -2,5s 1,67⛔⛔⛔
Szwajcar w tym roku wymiata i nie ma co się sugerować meczem z zeszłego roku.

W moim osobistym rankingu ziemniaków AD 2013:
1) Nadal
2) Djokovic
3) Wawrinka
4) Ferrer
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Roland Garros (Francja), ziemna
Vesely J. (Cze) - Kohlschreiber P. (Ger)
Typ: Powyżej 35.5 games
Kurs 1.92
Pinnacle
Tutaj myślę,że Czech może powalczyć w tym meczu , chociaż to Kohlschreiber jest zdecydowanym faworytem , jednak obecna forma Veselego może spowodować ,że ugra przynajmniej seta i nie odpadnie z kretesem. Ja pogrywam Veselego w dublu z Teixerą mam nadzieje,że wypali ten duet. Ponadto polecam Andujara ,ale to tu większość poleca , oprócz tego over gemowy w meczu Tursunova z Dolgopolovem jest odpowiedni do gry ,bo linia nie za wysoka ,a ostatnio jak grali ze sobą to padły 2 tajbreki
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grigor 21

grigor

Użytkownik
Hanescu potrafi grać na cegle, a Tomic nigdy nic nie wygrał i ma bardzo słabe wyniki. Sprawdzałeś np. statystyki? Bardzo słaby wpis.
Twój wpis za to jest rewelacyjny. Jeżeli nie zauważasz, że zadałem tylko pytanie odnośnie tego meczu to napiszę jeszcze raz: pytałem czy ktoś ma jakieś zdanie na temat tego spotkania. Oczekiwałem sensownych odpowiedzi - być może ktoś doczytał sie czegoś wiecej o aktualnej sytuacji Tomicia. Nie interesują mnie bzdety typu: &quot;ktoś ma słabe staty a tamten umie grać na cegle&quot;.
Tomić to talent, marnujący sie jak na razie talent. Złe prowadzenia zawodnika, niewłaściwe nastawienie mentalne i psychiczne, problemy rodzinne etc niejednemu zatrzymały karierę. Ten chłopak ma papiery na granie i gdyby tylko umiał odnaleźć własciwą drogę albo zająłby się nim ktoś odpowiedzialny nie tylko wygrywałby z takimi rzemieślnikami jak Hanescu.
Jak wiadomo ojciec Tomica miał duży wpływ na gre swojego syna. Ostatnie wydażenia rodzinne (sprawa pobicia przez ojca Tomica jego sparingpartnera) oraz zakaz zasiadania na trybunach podczas meczu mogą mieć wpływ na wynik spotkan rozgrywanych przez Bernarda. Albo mu to pomoże albo nie. Wielu jest graczy którym obecność bliskich na trybunach przeszkadza w grze. Przykładowo taki Gil Simone ostatnio wypraszał swoich rodziców z trybun - nie mógł się przy nich skoncentrować.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
No dobrze dobrze. Ja mam pytanie co do meczu Verdasco - Gicquel. Kurs bardzo niziutki na Verdasco 1.11 nie ma sie co dziwić po ostatnich wynikach. Nie znam się tak dobrze na tenisie ale nazwisko Gicquel jest mi dobrze znane , do tego gra u siebie we Francji. Zastanawiam sie nad typem + 7,5 gema w strone Francuza. Verdasco &quot; zmiecie &quot; Gicquela w 3 setach?
Verdasco - Gicquel / Gicquel + 7,5 Gema 1.80 toto
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dawno tutaj się nie udzielałem , chociaż kiedyś bardzo często , kiedyś to był jednak wyższy poziom a teraz jakieś licytacje kto ma rację , bo jeden uważa że wygra zawodnik x a drugi że y . Żeby to chociaż było poparte jakimś argumentem/wiedzą ale często to wygląda jakby dany użytkownik oglądał mecze tenisa od miesiąca . Ktoś bardziej ogarnięty zwróci uwagę na błędy to jeszcze pretensje .
Co do dzisiejszych meczów to ciekawe propozycje napisał Hellraiser , jedynie bym nie próbował grać Ruffina ale kto wie .
Mayer - Istomin - ZWROT
1.57
bet365
Mam spore zaufanie do Niemca jeśli chodzi o grę na clayu , w RG nigdy nie miał większych sukcesów ale dzis przeciwnik niezbyt wymagający moim zdaniem .
Istomin w 2013 roku na clayu gładko przegrał z Berdychem , Wawrinką , Ferrerem i te porażki były planowe i niewiele nam mówią . Jednak wyraźne przegrane z Tomicem , Tursunovem , Berankisem oraz 3 setowa porażka z Elliasem mówią więcej . W Rzymie wygrał z Isnerem i to jest warta odnotowania wygrana .
Mayer ze sporym repertuarem zagrań , spore doświadczenie na clayu , solidny serwis . Nie widzę żadnych argumentów po stronie Istomina , jedynie to że Mayer jest chimerycznym zawodnikiem . Spodziewałem się niższych kursów na to spotkanie , jednak Mayer nie jest w jakieś oszałamiającej formie więc mogę to zrozumieć . Wygrywał z tymi z którymi miał wygrać , przegrane z Haasem , Murrayem czy GGL wstydu nie przynoszą .
Forma moim zdaniem na Istomina wystarczająca i jest to mój główny typ na dzisiejszy dzień .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Andujar - Youzhny
typ: 2
2.0
Pinnacle

Jedno z ciekawszych spotkań 1r, Andujar warto zauważyć jego półfinał w Madrycie i Nicei. Ogrywał Simona, Isnera, Nishikoriego i Cilicia. Ewidentnie na clayu się rozkręcił, zaś Jużny ma na liście pokonanych Haasa i Almagro, czyli półka wyżej od graczy typu Simon czy Isner. Zresztą dużo będzie zależeć od głowu Ruska, ale to wielki szlem więc myślę że się uda.
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Czytając te bzdury (ostatnie posty coniektórych) na telefonie, postanowiłem, że się tu zaloguje i napiszę co nieco.
&quot;Hanescu potrafi grać na cegle, a Tomic nigdy nic nie wygrał i ma bardzo słabe wyniki. Sprawdzałeś np. statystyki? Bardzo słaby wpis.&quot;
Kompromitacja na całej linii, nie będę rzucał inwektywami w kierunku autora tych słów, bo to nie ma sensu. Mogę tylko napisać - nie bierzcie tego na poważnie.
To, że ktoś przegrywał ostatnio, czy też ma jakiś tam bilans z kimś niedobry - nie ma znaczenia takiego dużenia w turnieju jak Wielki Szlem. Mamy Rumuna po 1.3 i Tomicia po 3 i ludzie zachwyceni pierwszą opcją. Nie rozumiem. Młody kangur może w każdej chwili odpalić. Tu jest value na niego! Umiejętności ma moim zdaniem większe, niż Rumun. Jak dołożyć jeszcze tylko koncentrację i mobilizację to powinno wystarczyć, by wygrać.
Ja od siebie polecam handicapy gemowe, setowe, jak i win Kangura.

Mecz widzę się już zaczął, to nie będę niczego podawał konkretnego &#39;pre-match&#39;. Na live można natomiast łapać coś w kierunku Bernarda.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Wygrywał z tymi z którymi miał wygrać , przegrane z Haasem , Murrayem czy GGL wstydu nie przynoszą .
Co do 2 pierwszych to mogę się zgodzić, ale kim jest GGL ? 79 miejsce w rankingu, zwyżka formy w Bukareszcie, gdzie turniej nie był zbyt mocno obsadzony, bo Tipsarevica w tej formie nie ma nawet co wymieniać, a poza tym to tylko sukcesy w challengerach. Jak widać nawet teraz dostaje srogie baty od Socka. Ja bym w tym meczu raczej szukał overa gemowego lub ilość setów więcej niż 3, bo Istomin na pewno się dziś postawi.
e: i właśnie GGL został pojechany 3-0 przez Socka więc rzeczywiście wielka klasa tego grajka ;)
F. Mayer - D. Istomin over 37 g. 2.0 Betsafe oraz over 3,5 s. 1.53 Betsafe zwrot i ch.. bombki strzelił, ładnie wchodziło do czasu, ciekawe ile w tym rzeczywistego urazu
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Rolland Garros 15:30, 28.05
Dodig - Pella
typ: 1
1,50
WilliamHill
Analiza
Dzis kolejne spotkania pierwszej rundy Rollanda Garrosa, w jednym z nich Chorwat, Ivan Dodig spotka sie z Argentynczykiem, Pella. Bukmacherzy wystawiajac kursy na dzisiejsze spotkanie sugeruja sie zapewne dobrym wynikiem Pelli w Dusseldorfie. Argentynczyk potrafil wykorzystac mniejsza mobilizacja zawodnikow na ten turniej i osiagnal zyciowy wynik. Trzeba mu przyznac ze gral przy tym naprawde niezle. Dla mnie jednak to nie jest poziom pierwszej rundy wielkiego szlema. Argentynczyk to zawodnik co najwyzej challengerowy wciaz. Widzialem go dwa razy w tym roku poza turniejem w Dusseldrofie i nie zrobil na mnie absolutnie zadnego wrazenia. Przypomnijmy jego wyniki na ziemi, porazki z Volandrim i De Schepperem, odpowiednio w II i I rundzie challengerow. Dodig to juz natomiast uznana marka w swiatowym tenisie. Potrafi zrobic niezle wyniki. Niezbyt dobrze radzi sobie na cegle, jednak nieco szybsza nawierzchnia w Paryzu powinna mu odpowiadac. Umiejetnosciami na pewno powala Argentynczyka na kolana i zdziwie sie, jesli nie wygra pewnie tego spotkania.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Mam przeczucie, by grać na Bagietę, mimo że nie ma przesłanek:p
Paire ostatnio wygląda naprawdę przyzwoicie, ale to pewność siebie może pogrążyć Francuza, który będzie grał przed własną publiką i znając go na bank będzie się chciał popisywać swoimi zagraniami. Spotkali się w tym roku na hali i wtedy w 3. secie skreczował Francuz, a pierwszą partię Bagieta wygrał 6:0.

Spotkanie: Paire vs Baghdatis
Typ: Baghdatis +2,5s
Buk: Pinnacle
Kurs: 1,7
Baghdatis win Pinnacle 5,07 Stawka: 3/10
 
grigor 21

grigor

Użytkownik
Mam przeczucie, by grać na Bagietę, mimo że nie ma przesłanek:p
Paire ostatnio wygląda naprawdę przyzwoicie, ale to pewność siebie może pogrążyć Francuza, który będzie grał przed własną publiką i znając go na bank będzie się chciał popisywać swoimi zagraniami. Spotkali się w tym roku na hali i wtedy w 3. secie skreczował Francuz, a pierwszą partię Bagieta wygrał 6:0.

Spotkanie: Paire vs Baghdatis
Typ: Baghdatis +2,5s
Buk: Pinnacle
Kurs: 1,7
Baghdatis win Pinnacle 5,07 Stawka: 3/10
Popieram! Handi jak najbardziej. Jednak jak grać to grać na win Baghdatisa. Kurs 5.0 to value. Nie widzę tu przeciw argumentów czemu Bagieta miałby nie wygrać. Statystyki statystykami, dotychczasowe wyniki wynikami a tu jest Roland Garros. Baghdatis może sie sprężyc i wygrać. A jakby wygrał nawet gładko 3:0 to nie widziałbym tu wielkiej sensacji.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
N. Mahut/J. Tipsarevic - over 36 @ 2.07 (Pinnacle) ⛔ 2:6, 6:7 (4:7), 1:6
Skoro mecz zostal przelozony na jutro, mozna napisac pare slow o tym co sie bedzie dzialo. Gospodarz Mahut spotka sie z Tipsarevic. Wg bukow zdecydowanym faworytem jest Tipsa, ale chyba kazdy wie, jak kiepska ma ostatnio forme. Przegrywa mecz za meczem. Prawdopodobnie sie jutro w koncu odblokuje, bo kiedys musi - turniej wielkoszlemowy to chyba najlepsza okazja do tego. Czy bedzie mial jednak latwa przeprawe?
Ciekawa jest statystyka Francuza, od 2010 roku odpadl wlasnie w RG w pierwszej rundzie tylko raz z Kevin Anderson, urywajac mu seta - wiec powalczyl. W zeszlym roku ogral tutaj Andy Roddick, Martin Klizan oraz urwal seta samemu Roger Federer - a to juz jest cos.
Zarowno Francuz jak i Serb maja kiepska forme - wiec dlaczego ma to byc mecz jednostronny? Gospodarz powalczy, faworyt tez.

---Podsumowanie dotychczasowe RG---
R. Bautista Agut vs G. Muller - 2 @ 4.46 ⛔
S. Devvarman vs D. Munoz-De La Nava - 1 @ 2,27 ✅
P. Carreno-Busta vs R. Federer - 1 @ 12.25 ⛔
A. Dolgopolov vs D. Tursunov - 2 @ 4.45 ✅
C. Berlocq vs J. Isner - 2 @ 2.04 ✅
A. Ramos vs J. Janowicz - 2 @ 1.72 ✅
N. Mahut/J. Tipsarevic - over 36 @ 2.07 ⛔
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Podsumowując powoli dzisiejszy dzień rzuca się w oczy typ, który na pewno zagrało dużo osób czyli 3-0 Stasia Wawrinki. Miało być lekko, gładko i przyjemnie i tak było do połowy 3 seta. Wtedy Szwajcar nie wiadomo czemu dał się łatwo odłamać i zaczął pajacować na korcie. Przez cały mecz było widać u niego brak koncentracji, sporo wyrzucanych piłek, ale kiedy tylko przyśpieszał, to Holender nie wiedział za bardzo co ma zrobić. Wawrinka liczył chyba, że mecz sam się wygra, co wykorzystał de Bakker i urwał mu seta. Takie nastawienie Szwajcara jak dziś powoduje, że moim zdaniem Stasiek nigdy nie będzie w ścisłej światowej czołówce.
Na jutro myślę, żeby zagrać na Gulbisa z Monfilsem. Francuz świetny mecz z Berdychem, wielki szacun za waleczność i serce, ale ma już w nogach ogromną dawkę meczów w ostatnim czasie i myślę, że po takim maratonie z Czechem po prostu z czasem wymięknie. Łotysz wypoczęty, szybki mecz w 1 rundzie i na świeżości jutro powinien wygrać, z mocno wyeksploatowanym Francuzem. Typ głównie opieram na zmęczeniu Monfilsa, bo potencjał i umiejętności obaj mają bardzo duże.
E. Gulbis - G. Monfils 1 1.57 Betsafe ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom