>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Andreas Seppi - Blaz Kavcic
Typ: 2
Kurs: 3,15 (BetFair)
Wynik: ⛔ 3-2

Podobał mi się mecz Kavcica tutaj rok temu - z Djokovicem, w drugiej rundzie (w pierwszej ograł Hewitta). Zresztą Włoch także odpadł z Novakiem później, ale był w dużo lepszej dyspozycji, niż w tym roku. Słoweniec przegrał w trzech setach, ale w dwóch naprawdę powalczył i zaprezentował się z dobrej strony. Ten chłopak na mączce potrafi wyczyniać naprawdę sporo, gdy ma dzień, a wydaje się, że jest w przyzwoitej formie, bo przedwczoraj ograł Duckwortha 6/2 6/2 6/2, a takim faworytem nie był. Seppi przeciwnie - jest bez formy, a rankingi nie grają. Dopiero w piątej partii uporał się z Leo Mayerem. Wcześniej trzykrotnie odpadał w pierwszych rundach: z Haasem, Fogninim i Lu. Spodziewam się dość długiego i zaciętego pojedynku, ale wygranej Blaza. Kursy powinny być wyrównane moim zdaniem, bo w dużej mierze wróżenie z fusów tutaj może być.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? I. Sijsling (+2.5 Sets) vs T. Robredo (-2.5 Sets) dla Mecz (1.538) WYNIK 76 64 36 16 16 ✅
???? F. Lopez (-2.5 Sets) vs J. Sousa (+2.5 Sets) dla Mecz (1.541) WYNIK 36 ... ✅
KURS: 2.370
PinnacleSports

???? E. Donskoy/K. Anderson (O 32) dla Mecz (1.885) WYNIK 76 16 57 26 ✅
???? N. Kyrgios/M. Cilic (O 31.5) dla Mecz (1.855) WYNIK 46 26 26 ⛔
KURS: 3.496
PinnacleSports

Na dziś pomijając niedokończone mecze z wczoraj wpadły mi w oko powyższe propozycje.
Sijsling bardzo solidnie prezentuje się w ostatnich dniach, dobrze został ustawiony trening i forma przyszła tuż przed RG. Już na turnieju w Dusseldorfie prezentował się super i wg mnie napsuje sporo krwi dziś &quot;pięknemu Tommy&quot; ???? Tutaj już gładziutko odprawił Melzera (o czym pisałem wcześniej w temacie) prezentując się serwisowo bardzo dobrze (16 asów). Tommy też gra całkiem nieźle ostatnio, ale wg mnie 3:0 Holendra dziś nie pokona.
Sousa bardzo pewnie i szybko pokonał w pierwszej rundzie Soedę i dziś też powinien powalczyć z Lopezem. Oglądałem mecz dwóch Hiszpanów (Lopez z Groszkiem) i mecz nie stał na jakimś dobrym poziomie. Lopez w całym meczu popełnił UWAGA 74 UE przy 48 niewymuszonych błędach Groszka... To mówi wiele o tamtym meczu! Portugalczyk jak zagra solidnie to seta spokojnie powinien ugrać, ba, nie zdziwię się jak wygra i cały mecz...
Donskoy/Anderson - tutaj liczę również na walkę i wg mnie Donskoy tego łatwo nie puści. Wiadomo, Kevin ma super seozn, gra na prawdę solidnie, ale czasem zdarzają mu się chwilowe przestoje, z których to Donskoy będzie miał szanse skorzystać. Linia wg mnie bardzo nisko ustwiona przy całkiem fanym kursie. Jak Anderson męczył się w pierwszej rundzie z Marchenko to i pomęczy się z Donskoyem.
Kyrgios/Cilic - drugi poważny sprawdziać dla młokosa z Australii. Wielu już zadziwił pokonując Stepanka zachowując zimną krew w TIE BREAKACH. Na pewno wynik budzi szacunek i dziś nakręcony młodzian na pewno postawi się i Cilicowi, który ostatnio przecież nie zachwyca... Nick posiada bardzo dobre podanie, z Czechem posłał 10 asów, więc na pewno Cilicowi łatwo przełamać go nie będzie. Wg mnie Nick powalczy dziś z Cilicem, seta może i nie ugra ale wynik 75 64 64 dla Cilica daje WIN.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Andreas Seppi - Blaz Kavcic
Typ: 2
Kurs: 3,15 (BetFair)

Podobał mi się mecz Kavcica tutaj rok temu - z Djokovicem, w drugiej rundzie (w pierwszej ograł Hewitta). Zresztą Włoch także odpadł z Novakiem później, ale był w dużo lepszej dyspozycji, niż w tym roku. Słoweniec przegrał w trzech setach, ale w dwóch naprawdę powalczył i zaprezentował się z dobrej strony. Ten chłopak na mączce potrafi wyczyniać naprawdę sporo, gdy ma dzień, a wydaje się, że jest w przyzwoitej formie, bo przedwczoraj ograł Duckwortha 6/2 6/2 6/2, a takim faworytem nie był. Seppi przeciwnie - jest bez formy, a rankingi nie grają. Dopiero w piątej partii uporał się z Leo Mayerem. Wcześniej trzykrotnie odpadał w pierwszych rundach: z Haasem, Fogninim i Lu. Spodziewam się dość długiego i zaciętego pojedynku, ale wygranej Blaza. Kursy powinny być wyrównane moim zdaniem, bo w dużej mierze wróżenie z fusów tutaj może być.
???? A. Seppi vs B. Kavcic dla Mecz. WYNIK 60 76 67 46 63 ⛔:?
KURS: 3.130
PinnacleSports

Jak najbardziej popieram TYP na Kavcica z Seppim. Kursy nieco spadły już ale jeszcze jak najbardziej jest duże VALUE w graniu na Słoweńca. Seppi słabiutko ostatnio się prezentuje, owszem wygrał z L.Mayerem ale to był mecz błędów (zarówno Mayer jak i Seppi popełnili po 69 - Unforced Errors). Kavcic dla odmiany w meczu z Duckwothem popełnił w całym meczu tylko 8 niewymuszonych błędów prezentując się na prawdę solidnie. Włoch ostatnio przegrywał gładziutko z Ferrerem, Hassem i Fogninim - a po walce przegrał nawet z Lu. Może i porażki z Ferrerm i Haasem nie powinny dziwić ale już rozmiar porażki jak najbardizej... Kavcic może i jakoś rewelacyjnie nie gra ale kilka jego meczy utkwiło mi w pamięci - przykład z początku sezonu z Chorwacji i mecz Cilicem - pokazał tam masę charakteru i walki. Na pewno Słoweniec miewa przebłyski gry bardzo dobrej a na będącego poniżej kreski Seppiego może to wystarczyć.
Po taki kursie zdecydowanie w to wchodzę...
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Gulbis - Monfils
typ: 2
kurs: 2.3
Marathonbet

Miałem przyjemność oglądać mecz Monfilsa z Berdychem i główny i najważniejszy wniosek tego meczu to taki że Francuz przez cały mecz był śmiertelnie poważny, żadne ważne piłki przez niego wygrane nie były celebrowane w ekspresyjny sposób. Już sam fakt że obaj sobie sędziowali i sędzią prawie w ogóle nie wstawał ze stołka był imponujący. Co do Berdycha to serwował dobrze, zresztą obaj kilkukrotnie wygrywali gemy od stanu 0:30, przy czym Gael w piątym odrobił 0:40. Czech miał prawo czuć się bardziej wypoczęty z tego względu że Monfils od dwóch tygodni grał w finałach w Bordeaux i Nicei, mimo to wygrał Francuz. Berdych nie wyglądał źle w tym meczu bo niemiłosiernie rozrzucał rywala po korcie a z głębi kortu to już go bombardował. Przy siatce Czech też wyglądał dobrze, ale Monfils jest niesamowicie zwinny i dochodził do większości piłek. Nawet serwis odbierał w miarę chociaż wiadomo jak dobrym serwismanem jest Tomas. Natomiast serwis Monfilsa był bez zarzutu, miał około 10 asów więcej od Berdycha! A miał ich prawie 30,przy kilkunastu Czecha. Gulbis dobrze gra na clayu w tym roku ale ciężko mu będzie grać przeciwko tak świetnie dysponowanemu zawodnikowi gospodarzy. Myślę że będzie też tiebreak i około 40 gemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Gimeno Traver vs Troicki
Typ: Troicki ✅✅✅ 2:3 w setach , ale gdyby Victor trzymał nerwy na wodzy to mogło być 0:3
Buk: Sportingbet
Kurs: 1,73

W Dusseldorfie Serb miał drobne problemy z kontuzją stopy, ale już widać wszystko jest ok i moim zdaniem powinien dziś ograć Hiszpana. Troicki nie ma żadnych spektakularnych wyników na clayu tym roku, ale ostatnio gra solidnie. Ma moc i kąsa rywali płaskim FH. Ograł weterana Blake&#39;a 3:0 w 1,5h, a jego rywal toczył długą batalię z Juanem Monaco. Hiszpan wygrał ten mecz po blisko 4h i pokazał charakter, ale na tym wg mnie koniec. Przed RG wystąpił w Madrycie, gdzie skreczował w spotkaniu z Andujarem. Miał czas, żeby dojść do siebie, ale kto tam wie... bilans na mączce ma w tym roku ujemny.

Spotkanie: Bautista vs Chardy
Typ: Bautista ⛔⛔⛔
Buk: Pinnacle
Kurs: 3,40

Mecz 50/50, a kurs mega wysoki. Hiszpan to ciekawy,nietuzinkowy gracz, choć akurat w tych meczach, które oglądam nie zachwyca (Muller w DUE,Mayer w MON). Handi Francuza to publiczność i większe przetarcie w tym sezonie na mączce. Bautista nie jest typowym hiszpańskim ziemniakiem, gra przyzwoicie na każdej nawierzchnii. Na RG pokonał 3:0 Mullera z LUX, z którym kilka dni wcześniej się męczył w Niemczech i w 1. rundzie wyglądał ok. Chardy ograł 3:0 Beckera, którego nie traktuję poważnie:p

Mój pewniak do tgo meczu:
Bautista +2,5s Pinnacle 1,45 ⛔⛔⛔


Spotkanie: Sijsling vs Robredo
Typ: Sijsling +2,5s ✅✅✅ 1.set dla Holendra
Buk: Pinnacle
Kurs: 1,56
Stawka: 8/10

+ za mniejszą stawkę:

Typ: Sijsling win ⛔⛔⛔ przy stanie 2:0 nie liczyłem, że wtopi:p
Buk: Pinnacle
Kurs: 3,97
Stawka: 2/10

Analiza:
Holender od turnieju w Dusseldorfie prezentuje się świetnie. Nie jest ziemniakiem, ale maksymalnie wykorzystuje swoje atuty: serwis, siłę, FH, volley. W Niemczech pokonał Hajka, Kohliego i Koroleva,a w półfinale uległ Nieminenowi po 3. setach. Gdyby Sijsling był przebijaczem nie miałby dziś szans, ale dlatego, że gra jak gra , ma duże szanse z Robredo. To będzie mecz taktycznie podobny do starcia Brands vs Nadal, tyle że wykonawcy inni i efekt końcowy również może być inny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Gulbis-Monfils 2 @ 2.2
Gael jak najbardziej wart gry moim zdaniem, bo z Berdychem mielismy bardzo dobry mecz. Gulbis jest w porzadku, gra dobrze, a w szczegolnosci w Rzymie zagral bardzo dobrze, ale to akurat w Wiecznym Miescie postawa Lotysza nie dziwi. Tutaj wygral 1 mecz pewnei 3-0, ale ciezko tu cos powiedziec o tym pojedynku bo rywal w postaci Dutry Silvy nie jest jakims optymalnym wykladnikiem. Jezeli Monfils zagra tak jak z Berdychem to bedzie miec wielkie szanse na triumf. Marti tylko troche fakt czestego grania Monfilsa, bo w ciagu trzech tygodni wygral challengera w Bordeaux, zagral w finale w Nicei oraz stoczyl bardzo dlugi 5-setowy mecz z Berdychem. Niemniej jednak jest to French Open, wiec nie ma sie co oszczedzac. Gael jako byly polfinalista French Open ma wszelkie mozliwosci, zeby to spotkanie wygrac.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Idąc tropem wyników jakie osiągają faworyci bukmacherów wypada stawiać na ugranie seta przez underdogów. Dziś po raz kolejny mamy taką sytuacje u pachołka z RPA, gdzie zapewne niedoceniany przez wielu Donskoy urwał seta. Swoją drogą śledziłem ten mecz i dyspozycja serwisowa drewniaka była na żałosnym poziomie, można powiedzieć, że i tak szczęśliwie dociągnął do TB, w którym nawet miał set balla, ale tradycyjnie już w tamtym secie dał ciała po całości.
Obserwując takie sytuacje wydaje się, że dziś może się to zdarzyć zarówno w Meczu Raonica i Robredo, bo oni mają przeciwników jak dla mnie z dużo wyższej półki. Raonic w 1 meczu stracił seta z Malisse, który wirtuozem na clayu nie jest. Dziś gra z gospodarzem Llodrą. Francuz w 1 meczu spokojnie odprawił Darcisa, niby inna klasa niz Raonic, ale przy dobrych wiatrach może dziś doprowadzić np. do TB, gdzie nie jest bez szans. Holender tak samo w 1 meczu rozbił Melzera, a dziś na przeciw Robredo, który moim zdaniem żadnym geniuszem tenisa nie jest i jak najbardziej Sjisling w takiej dyspozycji seta mu spokojnie urwie.

Sjislig - Robredo (-2,5 s.) 1 1.47 Betsafe ✅
Llodra - Raonic (-2,5 s.) 1 1.47 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Querrey 1.45 bet-at-home
Sam nie zachwyca na clayu, ale z Czechem powinien wygrac. Dobry serwis może dużo dac, ale jak bedzie nie wiadomo. Czech Hajek nigdy mnie nie przekonywał. Sam jest lepszym zawodnikiem, chociaż fakt iż Czech ma dobry bilans na clayu, ale nie pokonuje zawodników z czołówki. Amerikanin to chyba za wysoka półkA dla Czecha
Janowicz 1.35 bet-at-home
PO tym co Jurek zagrał z Ramosem aż żal nie zagrac na niego, Hasse ma słaby sezon, to że wygra łz De Schepersem to żaden wyczyn. Robin jest mniej zwinny od Ramosa i nie wytryzmuje wymian, sam czsto psuje. Dlatego uważam że Jerzyk sobie z nim poradzi. Naprawde w meczu z Ramosem Jerzyk zagrał bardzo dobre zawody i z Hassem powinien sobie poradzic
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Paire B. - Kubot L. @ 1.33 ✅
Paire B. -1,5 seta - Kubot L. @ 1.62
✅
1.33 na Paire z Kubotem? LOL. Ja bym nie dał więcej niż 1.05. Różnica 380 klas. Kubot żenujące ostatnie występy, forma tragiczna. Paire nie będzie już się tak bawił jak w 1 rundzie i odprawi Polaka w szybkich 3 setach. Dziękuje, Promocja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? F. Verdasco vs J. Tipsarevic dla Mecz. WYNIK 67 16 63 75 68 ✅
KURS: 2.050
PinnacleSports
???? R. Harrison vs J. Isner dla Mecz (1.328) WYNIK 75 76 36 16 68 ✅
???? B. Paire vs L. Kubot dla Mecz (1.339) WYNIK 76 62 64 ✅
???? R. Haase vs J. Janowicz dla Mecz (1.308) WYNIK 64 46 36 46 ✅
KURS: 2.325
PinnacleSports

Na jutro takie dwa kupony, więcej raczej nie będę grał.
Gram już dziś na Janko bo do jutro moim zdaniem kursy się wyrównają, a nawet może być niższy kurs na Tipse. Janko ostatnio może i nie grał na swoim poziomie licząc częste wpadki jak ostatnio z Pella, Brandsem czy GGL ale nie oszukujmy się - były to porażki w mało znaczących turniejach. Na Wielkie Szlemy Janko się zawsze motywuje i bardzo żadko odpada wcześniej niż w trzeciej/czwartej rundzie. Ostatnio w drugiej rundzie odpadł w 2011 roku na AO grając właśnie z Verdasco. Na pewno takich porażek się nie zapomina i Tipsa będzie chciał za wszelką cenę się zrewanżować Hiszpanowi. Ktoś powie, że nawierzchnia faworyzuje Hiszpana - może i trochę tak, ale Janko też na CLAY grać potrafi (2012 17-7) a ten CLAY nie jest taki wolny... Wg mnie kurs jest delikatnie zawyżony i widzę tutaj małe VALUE. Verdasco może i ostatnio się &quot;odrodził&quot; wygrywając kilka spotkań ale zerknijmy kogo on pokonał - Goffina bez formy, Raonica na CLAY i Zeballosa. Nikogo groźnego na tej nawierzchni (no może poza Raonicem przy szybszym CLAY) zatem nie ograł, a oglądając jego mecze nie przekonywał mnie jakoś do jego stylu. Jutro Janko pokaże mu miejsce w szeregu ???? H2H na korzyść Tipsy - jutro to się potwierdzi.
Drugi kupon to tzw. &quot;pewniaczki&quot; - bardzo się zdziwię jak jeden z tych zawodników przegra swoje spotkanie. Jerzyk wyglądał bardzo pewnie z Ramosem, dobrze trzymał swoje podanie, dużo winnersów, bardzo solidna gra... Hiszpan nie miał nic do powiedzenia. Widać, że jest bardzo zmotywowany, drabinke ma łatwą, więc tylko wygrywać!!
Paire również zagrał całkiem solidnie, mimo że Bagietka postawił mu opór, ale skutecznie Francuz bronił masę break pointów przy ciepłym dopingu Francuskiej publiczności i zdobywał kluczowe piłki. Kubot sam Siebie wykończy niewymuszonymi błędami ???? Paire potrafi bardzo dobrze mijać zawodników przy siatce, a wiemy jaki styl prezentuje Kubot...
Isner nie puści młodemu Harrisonowi na pewno tego spotkania. Mówi się, że Isner na CLAY grać nie potrafi, ale jak trzeba to potrafi się zmotywować. Wygrał przecież w tym roku turniej na CLAY w Houston pokonując po drodze Monaco i w finale Almagro!! Ryan nie powinien BIG JOHNowi zagrozić w tym meczu - nie w takim turnieju...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
F 263

fidelio

Użytkownik
Rosol - Fognini 2 @1.47 (unibet)
Harrison - Isner 2 @ 1.28 (unibet)
Powyższe typy wydają mi się dość pewne, ale może ktoś widzi tu jakieś haczyki, których ja nie dostrzegam?
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Benoit Paire (-2.5s) - Łukasz Kubot @2.37 (7:6 6:2 6:4)
Zgadzam się z tym co napisał Majestro. Kubot w tragicznej formie, Paire pewniak do wygrania tego meczu. Jako że gram na Bet365 to nie mam grania opcji -1.5 seta w stronę Paire więc gram na gładkie 3:0. Dla mnie osobiście promocja i nie chce mi się wierzyć że Łukasz może wygrać seta z Francuzem.
???? Yen-Hsun Lu - Philipp Kohlschreiber (-2.5s) @1.61 ZWROT
Tutaj podobnie jak w przypadku Paire i Kubota. Różnica klas, Kohli bardzo dobry na mączce i nie opcji żeby Lu wygrał z Niemcem seta. Co prawda ograł Bolleliego ale każdy wie kim jest w obecnej formie Włoch. Po raz kolejny spora promocja od bukmacherów.
Do tego już bez analizy:
???? John Isner @1.25
???? Jerzy Janowicz @1.33

???? Jo-Wilfried Tsonga @1.20

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Verdasco-Tipsarevic 1 @1.7
A wedlug mnie Fiasco jest faworytem tego meczu. Verdasco jest duzo bardziej renomowana marka za caloksztalt na cegle, a forma tez zwyzkuje. Jakies 3-4 lata wstecz Verdasco prezentowal forme z najwyzszej polki na cegle i wygrywal tak duze turnieje jak Barcelona czy byl finalista w Monte Carlo i ogrywal zawodnikow typu Ferrer, Djokovic, Robredo czy Wawrinka. Oczywsice Verdasco nie gra juz tak dobrze, ale tutaj na szlemach kazdy zbliza sie do lepszego. Tipsarevic wygral 1 turniej na cegle w swojej karierze, a na taki poziom jak Verdasco gral wtedy nie wskoczy na tej nawierzchni. Ja bardzo cenie Janko za jego umiejetnosci, ale Tipsarevic gra slabo. Serb wygral w dobrze sobie znanym malym turnieju w Chennai na poczatku roku. W Miami jeszcze, ktore tez lubi cos tam zagral, ale reszta wystepow to jest slabiutka. Verdasco gral jeszcze gorzej od poczatku roku, a India Wells i Miami to klapa totalna, ale ostatnie 3 tygodnie forma Verdasco zwyzkuje. W Madrycie bylo juz bardzo dobrze, ale tam Fiasco zawsze prezentuej godny poziom. Widzialem natomiast spora czesc meczu Verdasco z Ferrerem w Rzymie w 3-setowym, dobrym meczu i z taka dyspozycja Fiasco wg mnie ogra bedacego w dolku Serba. Poza tym cegla we Francji relatywnie szybka, chyba nawet szybsza niz zwykle - przynajmniej takie mam wrazenie- a to juz tez duzo bardziej korzystne dla Fiasco, ktory gra i serwuje mocniej od Janko. Takze ja gram w strone Hiszpana jednak.
Paire-Kubot 1 @1.3
Tak do jakiejs kombinacji w sam raz. Paire dobra forma od kilku tygodni. Watpie, zeby Kubot potrafil zagrac na takim poziomie jak Paire z Baghdatisem. Forma Polak musilaby sie zblizyc do tej z French Open z 2011 roku, a to juz chyba sie wiecej nie stanie, takze w pelni rozumiem przewage Paire&#39;a w tym starciu.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Tursunov D. v Hanescu V.
2,44 Pinnacle Sports
Co by tu dużo pisać, jak dla mnie faworyt to Rosjanin, Tursunov jest takim małym zaskoczeniem tego sezonu, od turnieju w Marsylii gra fantastycznie, w Paryżu pokonał rozstawionego zawodnika, Ukraińca Dolgopolova w trzech setach. Hanescu miał ułatwione zadanie bo jego rywal Berni Tomic poddał się w czasie meczu. Bilans spotkań bezpośrednich na korzyść Tursunova, zagrali cztery spotkania z czego trzy zakończyły się końcowym sukcesem Rosjanina. Tursunov w tym sezonie fantastyczny bilans, 22/9 z czego 6/3 na mączce, trzeba również zauważyć, że w Barcelonie pokonał samego Davida Ferrera, co jak wiemy zasługuje na wyróżnienie. Co by tu więcej napisać, wszystko mnie kieruje na stronę Tursunova, Hanescu gra w tym sezonie dobrze jednak jutro może to po prostu nie wystarczyć, polecam!
******​

???? Paire B. v Kubot Ł.
1,27 Pinnacle Sports
???? Harrison R. v Isner J.
1,34 Pinnacle Sports
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Lu Y-H. - Kohlschreiber P. over 27,5 gema @1,893
A co myślicie o tym typie? Nie jestem znawcą tenisa, ale przeglądając ofertę na jutro wpadł mi w oko taki bet. Kohlschreiber zdecydowanym faworytem. Grali ze sobą dwukrotnie i za każdym razem lepszy był Niemiec jednak sety były dość wyrównane
08.02.2011 Rotterdam Lu Y-H. - Kohlschreiber P. 4:6, 6:7
12.08.2010 Toronto Lu Y-H. - Kohlschreiber P. 7:6, 5:7, 0:6
Co do meczu w Toronto to te 3 sety pokryłyby ten over. Co myślicie?
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Cóż, nadszedł czas na moją pierwszą analizę w dziale tenisowym ???? .
Robin Haase - Jerzy Janowicz; Janowicz -1,5s @ 1,6 (Unibet)
Cóż, kurs może nie zachwyca, jednak to jest mój osobisty bet dnia. Warto zauważyć, że jeszcze wczoraj było 1,8; ale to raczej nawiasem mówiąc.
Na dobrą sprawę to wszystko zostało napisane przez Seboafc oraz Kubamajchera, bo co tutaj więcej pisać? Moim zdaniem Haase to po prostu przeciętniak, z którym nasz rodak nie powinien mieć żadnych problemów. Pomimo ostatnich całkiem niezłych występach na mączce w wykonaniu Holendra (6:3; 6:7; 7:2 z Dolgopolovem) (tylko 6:7 i 6:7 z Tsongą) (6:4; 1:6; 7:5 z Isnerem) to mimo wszystko pomiędzy Albertem Ramosem a Robinem Haasem stawiam minimalnie na Hiszpana, szczególnie na tej nawierzchni.
Wydaje się, że Janowicz złapał całkiem dobrą formę na Roland Garrosa, przyznam szczerze, iż nie liczyłem na gładkie 3:0 w poprzedniej rundzie - cóż, wystarczy się cieszyć. Owszem, w ostatnich tygodniach notowania Ramosa poleciały w dól, ale to ciągle jest mączka, a pierwsze skojarzenie dotyczące Hiszpanii i tenisa = nie tylko Rafa Nadal, ale także właśnie ta nawierzchnia.
Mogę jedynie powtórzyć słowa Kubamajchera - serwis na dobrym poziomie (17 asów, dla porównania - 8 asów Haase), dobrze wygląda przy siatce. Samo urwanie seta przez De Scheppera powinno mówić samo za siebie. Moim zdaniem Polak jest w stanie rozstrzygnąć to nawet w 3. setach bez zbędnych ceregieli, jednak na zabezpieczenie daję -1,5 seta po nie najgorszym kursie.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Monfils - Robredo 1 1,53

Po raz pierwszy w tegorocznym RG reprezentant gospodarzy Gael Monfils będzie faworytem spotkania. Bez wątpienia duży wpływ na ten fakt ma postawa Francuza, który gra bardzo dobrze. Clay to jego ulubiona nawierzchnia i porusza się po korcie znakomicie. Jest w gazie i to nie ulega wątpliwości.
Robredo pomęczył się troszkę z Sijslingiem i wyciągnął mecz ze stanu 2:0. Hiszpan ma bardzo dobry sezon, ale ogólnie nigdy mnie nie przekonywał. Nie mam zaufania do jego psychiki, a tutaj zagra z kimś kogo publiczność uwielbia. Łatwo mu nie będzie. Monfils w takiej formie jest nie do ogrania przez Robredo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Monfils - Robredo 1 1,53

Po raz pierwszy w tegorocznym RG reprezentant gospodarzy Gael Monfils będzie faworytem spotkania. Bez wątpienia duży wpływ na ten fakt ma postawa Francuza, który gra bardzo dobrze. Clay to jego ulubiona nawierzchnia i porusza się po korcie znakomicie. Jest w gazie i to nie ulega wątpliwości.
Robredo pomęczył się troszkę z Sijslingiem i wyciągnął mecz ze stanu 2:0. Hiszpan ma bardzo dobry sezon, ale ogólnie nigdy mnie nie przekonywał. Nie mam zaufania do jego psychiki, a tutaj zagra z kimś kogo publiczność uwielbia. Łatwo mu nie będzie. Monfils w takiej formie jest nie do ogrania przez Robredo.
Sam bym to zagrał bez mrugnięcia okiem. Jest jednak jedno &quot;ale&quot;:

His good run may not last, though, as Monfils is still troubled by a nagging injury that has hampered his career.
&quot;I&#39;m still that worried, and as worried as I (was) before. And tired. But I don&#39;t want to show it,&quot; he told a news conference. Later, he added: &quot;My knee is totally broken.&quot;
Link: http://eurosport.yahoo.com/news/french-open-djokovic-strong-goffin-191042844.html
Sam nie wiem co myśleć o tych słowach Gaela. Jeśli rzeczywiście coś jest nie tak, to należy tylko współczuć Francuzowi, który gra tutaj bardzo dobrze.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Pouille vs Dimitrov-Poniżej 30,5 kurs:1,75✅
????Przysiężny vs Gasquet-Poniżej 28,5 kurs:1,75✅
????Paire vs Kubot- 3:0 kurs:2,30✅:spokodfhgfh:


Na jutro moje główne propozycje to dwa pojedynki Francusko-Polskie oraz jeden Francusko-Bułgarski.W pojedynku Pouille&#39;a z Dimitrovem spodziewam się zwycięstwa Bułgara w trzech setach.Francuz obecnie zajmuje 324 miejsce w rankingu ATP,w tym roku rozegrał zaledwie cztery pojedynki na mączce,nie pokonał nikogo znaczącego.Z resztą Lucas nie czuje się najlepiej na tej nawierzchni,woli korty typu hard.W pierwszej rundzie pokonał Kuznetsova i to by było chyba na tyle z jego strony w tym turnieju.Jego jutrzejszy rywal notuje bardzo dobre wyniki od początku roku.Mimo iż również nie preferuje mączki potrafił pokonać na tej nawierzchni lidera rankingu Djokovica oraz urwać seta Nadalowi.W pierwszej rundzie Bułgar się nie nagrał,bo Falla skreczował na początku drugiego seta jednak jutro powinien pokazać,że jest w na prawdę dobrej dyspozycji i dość spokojnie rozprawić się z młodym Francuzem.Co do meczu Przysiężnego z Gasquetem to w tym pojedynku będzie widoczna różnica klas.Dla Polaka już dobrym wynikiem jest druga runda tego turnieju,a mecz na korcie centralnym powinien być swego rodzaju nagrodą za dobrą postawę.Na walkę o zwycięstwo raczej nie ma Przysiężny co liczyć,bo Francuz to dla niego za wysokie progi.W pierwszej rundzie Richard w imponującym stylu rozprawił się ze Stakhovskym i jutro powinno być bardzo podobnie.Under moim zdaniem jak najbardziej do pokrycia.Jeśli chodzi o mecz Paire z Kubotem to popieram poprzedników i idę w stronę zwycięstwa Francuza w trzech setach po dobrym kursie.Paire ostatnio prezentuje się o niebo lepiej niż Łukasz i myślę,że wygra gładko.Polak dziś jeszcze trochę musiał pomęczyć się z Teixeirą,który potrafił urwać mu seta i przysporzyć sporo kłopotów w trzecim secie.Jutro więc czas na pożegnanie Kubota z turniejem singlowym,bo nie wydaje mi się by był w stanie coś zdziałać z faworyzowanym rywalem.H2h 3:0 na korzyść Francuza.

Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Tursunov v Hanescu 2 @1,64 Marathonbet

Kurs przyjemny. Dmitry wiadomo, offensive baseliner, zdecydowanie woli szybkie nawierzchnie, hale i grass. Na mączce słabiutkie rezultaty. W tym roku pokonał kontuzjowanego Ferrera(potem wtopa z Bellucim), tutaj Dolgiego który ten rok ma dramatyczny, może wtopić dosłownie z każdym. Hanescu bardzo fajne występy, solidny. Dmitry miewa ogromne przestoje, popełnia masę UE. Z Ukraińcem 44/50, Wiktor z kolei 27/22. Forma zdecydowanie przemawia za Rumunem, nawierzchnia także. To spokojnie wystarczy na Ruska, który po niezłym meczu standardowo w kolejnej rundzie gra kaszankę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom