>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Nadal vs Brands-Poniżej 26,5 kurs:1,75⛔ 42,brawo Brands ????
????Beck vs Fognini-0:3 kurs:1,60✅ 3:6 5:7 3:6
Na jutro proponuje ze swojej strony under gemowy w meczu Rafy oraz zwycięstwo w trzech setach Fabio Fogniniego.Hiszpan jest typowany tutaj do zwycięstwa w całym turnieju i trudno się z tym nie zgodzić,bo ciężko sobie wyobrazić by np.Federer przy swojej nie najlepszej dyspozycji czy Novak Djokovic,który też raczej w szczytowej formie nie jest,byli w stanie powstrzymać Nadala.Jutro jednak na jego drodze staje w pierwszej rundzie obecnie pięćdziesiąta dziewiąta rakieta świata,Niemiec Daniel Brands.Na jego temat mogę napisać tyle iż dysponuje on świetnymi warunkami fizycznymi,ma dobry serwis,dobrze też czuje się na mączce.Jego bilans na tej nawierzchni w tym roku prezentuje się całkiem całkiem,a wynosi dokładnie 8-4.Jednak czy ma szansę coś ugrać w pojedynku z królem mączki?Nie wydaje mi się.Dla Nadala powinna to być szybka przeprawa i gładko wygrane trzy sety,a kurs całkiem niezły więc spróbować można.Drugi pojedynek myślę,że również powinien odbywać się do &quot;jednej bramki&quot;.Dla Niemca przejście kwalifikacji jest już niezłym osiągnięciem.Ciężko mi coś napisać o jego grze,bo najzwyczajniej w świecie nie miałem okazji go oglądać.Ma dobre warunki fizyczne,w tym roku jego bilans na mączce to 5-3(nikogo szczególnego nie pokonał).Włocha widziałem w Monte Carlo,gdzie zagrał bardzo dobry turniej po drodze eliminując takich graczy jak Seppi,Ramos,Berdych czy Gasquet.Myślę,że przy tym co potrafi i na co go stać ogranie w trzech setach zawodnika znajdującego się obecnie na 556 miejscu na świecie nie powinno stanowić większego problemu.Kurs całkiem dobry.

Bukmacher:STS
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Igor Sijsling - Juergen Melzer over 3.5 seta @1.50 bet365 ⛔

Oglądałem trzy mecze Sijslinga z Dusseldorfu, grał bardzo dobrze, posyłał dużo asów, grał agresywnie i co najważniejsze trafiał ogólnie widać, że chłopak jest w formie. Melzer od Monte Carlo w którym wygrał z Almagro, zaliczył 4 porażki, jednak z przeciwnikami z którymi nie wstyd przegrać. Melzer zbliża się zapewne do końca swojej kariery, jednak coś tam jeszcze próbuje walczyć i czuję, że jutro także powalczy i nie da się zmieść z kortu 3-0 Igorowi, seta powinien ugrać bo Igor specjalistą od ziemi wcale nie jest.


Jan-Lennard Struff - Evgeny Donskoy 1 @1.50 ⛔

Struff młodziutki niemiaszek przeszedł kwalifikacje szybko i bezboleśnie bez straty seta, może i przeciwników nie miał przednich, ale warte odnotowania. Gra młodego niemca może podobać się widzom, widziałem ze 2-3 jego pojedynki (na twardej nawierzchni) i daje radę chłopak, na clayu ma też nawet niezły bilans ostatnich pojedynków. Natomiast Donskoy, 6 ostatnich meczów przegrał, a jeżeli licząc tylko te na cegle to uzbierało ich się aż 10 ;) styl rosjanina zupełnie nie na tę nawierzchnię choć urwanie seta Nieminenowi i Istominowi pozostawia mu jakiś cień nadziei. Jednak jak dla mnie to max co może tutaj ugrać to jeden set.


Jo Wilfried Tsonga - Aljaz Bedene under 33.5 gema @1.80 bet365 ✅

Mimo iż Tsonga w nienajlepszej formie był jeszcze dwa tygodnie temu to uważam, że na Rolanda przygotował się znakomicie (w końcu miał na to czas) i będzie chciał zacząć od mocnego uderzenia i bez zbędnego tracenia sił ten turniej. Bedene bardzo dobre wyniki na clayu, wygrał ostatnio challenger w Rzymie, jednak tutaj już za wysokie progi na Słoweńca nogi. Wiadomo, trochę ryzyka w tym typie jest, Tsonga lubi błaznować, lubi przegrywać wygrane sety jednak tutaj uważam, że będzie pełne skupienie i będzie dość swobodnie returnować serwisy Słoweńca, a i przy swoich będzie skoncentrowany, bo jeżeli będzie mu siedział pierwszy serwis na dobrym procencie to o typ się nie martwię.

do tego jeszcze pewnie zagram takie typy:
-Berdych @1.24 ⛔
-Montanes @1.25 ✅
-Mannarino-Cuevas over 3.5 seta @1.50 ✅
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Riba-Madrid Pere - Rosol Lukas 6/10 ⛔
Kurs: 2.94

Jeśli szukamy czegos po dużym kursie proponuje ten typ. Rosol sobie nie radzi w ostatnim czasie. Na ostatnie 5 meczy na clayu przegral 4, w tym z Darcis i Kuznetsovem. Riba natomiast trzyma linie. Z kim ma wygrac to wygrywa m.in z Sousa. Wydaje mi sie ze Rosol nie bedzie wiekszym problemem

Kuznetsov Andrey - Harrison Ryan 3/10 ✅ :spokodfhgfh:
Kurs: 2.68

Szukamy dalej dużych kursow. Obaj mlodzi obaj szukaja gry. Bedzie to pewnie bardzo wyrownany mecz chociaz Kuznetsov wydaje sie lepszym zawodnikiem ale jak pisałem wyżej pokonanie Lukasa Rosola nie robi na mnie wrażenia.... Harrison wszak nie pokonal ostatnimi czasy nikogo, zeby przyciagnac uwage ale w tym roku gra regularniej od swojego rywala.

Melzer J.-Sijsling I 9/10 ✅ tutaj gładziutko ;)
Kurs: 1.80

edit: @kubamajcher opisał dobrze to pare postow wyzej

Struff J.L.-Donskoy E. 9/10 ⛔ ????
Kurs: 1.53

Tutaj sie rozpisywać chyba nie muszę. Donskoy nie wygral jeszcze w tym roku na clayu, wszak za duzo meczy nie rozegral. Struff przegral w ostatnim czasie tylko z Llodra ale to akurat zawodnik z lepszymi umiejetnosciami od mlodego Struffa, obaj w tym samym wieku Stuff gra dobrze i regularnie. Donskoy bedzie miec problem zeby ugrac seta, ale bezpieczniej zagrac na zwycięstwo Struffa.

Nieminen J.-Mathieu P.H. 8/10 ✅

O tym spotkaniu juz zostało napisane sporo, ja dodam tylko zeby uwazac tutaj bo Neminem mial mniej czasu na odpoczynek od przeciwnika a wiek obu Panow jednak mowi sam za siebie... Jednak to Neminem pokazuje lepsza gre i H2H przemawia za Finem ;)

To tyle ode mnie. Dalbym jeszcze Paire ale przerzucili na jutro.

Pozdrawiam ;)

Zaskoczył Struff ale nie ogladalem wiec nie jestem w stanie nic powiedziec
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Mathieu - Nieminen. Konfrontacja dwóch panów po 30stce. Niemalże identyczne parametry fizycznie, ale kompletnie odmienne style gry.
Zupełnie nie rozumiem takiego faworyzowania Fina, który wczoraj tj. 25 maja grał wyczerpujący finał turnieju w Dusseldorfie z Juanem Monaco.

Francuzowi być może wielką karierę pokrzyżowały kontuzje, kiedy doszedł już naprawdę wysoko, bo w 2008 roku sklasyfikowany został na 12stej pozycji w rankingu ATP, pojawiły się kłopoty ze zdrowiem. Po powrocie z sezonu na sezon wspinał się coraz wyżej, jednak do dawnej formy nie udało mu się wrócić. Dzisiaj gra trochę w kratkę. Potrafi wygrać z dużo bardziej znanym rywalem, a potem ulec w kiepskim stylu jakiemuś kelnerowi.

Typ opieram na dwóch znaczących faktach. W Paryżu zawsze szło mu dobrze, nawet jeśli nie zachodził daleko w drabince, to pokazywał kapitalny tenis, w końcu wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Nie inaczej było rok temu. Na kortach Rolanda Garrosa doszedł do trzeciej rundy. Rzadko się to zdarza, ale losy każdego z trzech meczy ważyły się w piątej partii. Zmęczeniem przypłacił brak awansu do kolejnej rundy, ale mimo to pokazał na co go stać.
Poniżej zapis występów Francuza i przykład, że potrafi wychodzić z opresji.

http://www.livesports.pl/mecz/8fqJntnn/#szczegoly-meczu

http://www.livesports.pl/mecz/l0PATVR2/#szczegoly-meczu wygrana z Isnerem, 18-16 w piątej partii

http://www.livesports.pl/mecz/hEJ5lbC5/#szczegoly-meczu tutaj niestety zabrakło sił

I druga sprawa. Nieminen, jak już pisałem wcześniej, rozegrał męczący turniej w Duesseldorfie gdzie zaszedł aż do finału ulegając Argentyńczykowi Monaco.
Przez cały czas trwania imprezy pogoda nie sprzyjała tenisistom. Korty były wolne i trzeba było sporo się nabiegać. Nieminen ma 32 lata, jego organizm na pewno odczuwa trudy poprzednich konfrontacji, niekiedy trzysetowych. Zmęczenie odegra tu może nie kluczową, ale znaczącą rolę.


Czy francuska publiczność pomoże Mathieu wygrać mecz? Według mnie jak najbardziej. Nieminen nie przepada za nawierzchnią ziemna, więc nie może być inaczej.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Riba-Madrid Pere - Rosol Lukas 6/10
Kurs: 2.94
Jeśli szukamy czegos po dużym kursie proponuje ten typ. Rosol sobie nie radzi w ostatnim czasie. Na ostatnie 5 meczy na clayu przegral 4, w tym z Darcis i Kuznetsovem. Riba natomiast trzyma linie. Z kim ma wygrac to wygrywa m.in z Sousa. Wydaje mi sie ze Rosol nie bedzie wiekszym problemem
Kuznetsov Andrey - Harrison Ryan 3/10
Kurs: 2.68
Szukamy dalej dużych kursow. Obaj mlodzi obaj szukaja gry. Bedzie to pewnie bardzo wyrownany mecz chociaz Kuznetsov wydaje sie lepszym zawodnikiem ale jak pisałem wyżej pokonanie Lukasa Rosola nie robi na mnie wrażenia.... Harrison wszak nie pokonal ostatnimi czasy nikogo, zeby przyciagnac uwage ale w tym roku gra regularniej od swojego rywala.
Pozdrawiam ;)
Nie bardzo rozumiem granie przeciw Rosolowi, w tym roku bilans na clayu 11-4 z czego 7-2 na poziomie ATP, Riba to poziom CH i raczej go nie przeskoczy, w tym roku tylko 9-6 i to na poziomie niższym
Ostatnio bilans może i lepszy Hiszpana, ale porównajmy przeciwników, wspomniałeś Kuznetsova i Darcisa, 1. na ziemi grać potrafi bardzo dobrze, a Czech w Ostravie grał świetny tenis (obaj level wyżej od Riby) - w obu przypadkach mecze po walce. Występ Riby w MD dla mnie małe zaskoczenie, ale udało mu się, plus dla niego, tylko jakie on ma argumenty przeciwko Czechowi to ja nie bardzo wiem, sam w anlizie nie podałeś żadnego ...
Rosol 1,40 ???? marathonbet
W drugim spotkaniu to już nie wiem jaka to analiza ... typ mniej pewny na moje, bo Andrey to trochę jeździec bez głowy, ale na cegle to on gra zdecydowanie lepiej, dobry występ w Rzymie. Ryan to ziemi to grajek mocno poniżej średniego, na szybkiej mączce w USA sobie radził, ale w Europie już w Nicei pokazał co potrafi. Dla mnie trochę mały kurs na Rosjanina, bo umiejętnościami to poziom zbliżony, ale nawierzchnia zdecydowanie pod Rosjanina.
Jutro fajny typ to Klizan. Tylko granie poniżej 1,2 to już na moje średni bet, bo obaj marna forma, ale jednak Russell na mączce wyjadaczem nie był, przegrywa z graczami znacznie gorszymi od Martina. Czech ostatnio słabo, ale poniżej poziomu Michała to nie zejdzie raczej ;).
1,23 Klizan- marathonbet
Monaco 1,2 jutro coś skrobnę ;P Monaco -5,5 (1,51 Pinancle)
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Brands +10,5 gema - Nadal
Tutaj sprawa jest prosta i sprowadza się do jednego słowa - SERWIS.
Brands to rosły chłop, 196cm i ponad 90 kg wagi, energia wynikająca z takiej masy musi mieć jakieś ujście. Wystarczy, że w całym meczu wygra 8, a w przypadku tiebreaka w którymś z setów, 9 gemów przy własnym podaniu i handicap zostanie pokryty.
Nadal, który nie tak dawno zrezygnował ze startu w AO z powodu kontuzji, do pełni sił jeszcze nie wrócił. Być może rozkręci się na kortach Rolanda Garrosa, ale z racji tego, że mam w pamięci ostatni mecz Rafy z Gulbisem i widziałem co się dzieje kiedy gracz prezentujący siłowy tenis trafia, nie mam złudzeń co do powodzenia tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Mathieu - Nieminen. Konfrontacja dwóch panów po 30stce. Niemalże identyczne parametry fizycznie, ale kompletnie odmienne style gry.
Zupełnie nie rozumiem takiego faworyzowania Fina, który wczoraj tj. 25 maja grał wyczerpujący finał turnieju w Dusseldorfie z Juanem Monaco.

Francuzowi być może wielką karierę pokrzyżowały kontuzje, kiedy doszedł już naprawdę wysoko, bo w 2008 roku sklasyfikowany został na 12stej pozycji w rankingu ATP, pojawiły się kłopoty ze zdrowiem. Po powrocie z sezonu na sezon wspinał się coraz wyżej, jednak do dawnej formy nie udało mu się wrócić. Dzisiaj gra trochę w kratkę. Potrafi wygrać z dużo bardziej znanym rywalem, a potem ulec w kiepskim stylu jakiemuś kelnerowi.

Typ opieram na dwóch znaczących faktach. W Paryżu zawsze szło mu dobrze, nawet jeśli nie zachodził daleko w drabince, to pokazywał kapitalny tenis, w końcu wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Nie inaczej było rok temu. Na kortach Rolanda Garrosa doszedł do trzeciej rundy. Rzadko się to zdarza, ale losy każdego z trzech meczy ważyły się w piątej partii. Zmęczeniem przypłacił brak awansu do kolejnej rundy, ale mimo to pokazał na co go stać.
Poniżej zapis występów Francuza i przykład, że potrafi wychodzić z opresji.

http://www.livesports.pl/mecz/8fqJntnn/#szczegoly-meczu

http://www.livesports.pl/mecz/l0PATVR2/#szczegoly-meczu wygrana z Isnerem, 18-16 w piątej partii

http://www.livesports.pl/mecz/hEJ5lbC5/#szczegoly-meczu tutaj niestety zabrakło sił

I druga sprawa. Nieminen, jak już pisałem wcześniej, rozegrał męczący turniej w Duesseldorfie gdzie zaszedł aż do finału ulegając Argentyńczykowi Monaco.
Przez cały czas trwania imprezy pogoda nie sprzyjała tenisistom. Korty były wolne i trzeba było sporo się nabiegać. Nieminen ma 32 lata, jego organizm na pewno odczuwa trudy poprzednich konfrontacji, niekiedy trzysetowych. Zmęczenie odegra tu może nie kluczową, ale znaczącą rolę.


Czy francuska publiczność pomoże Mathieu wygrać mecz? Według mnie jak najbardziej. Nieminen nie przepada za nawierzchnią ziemna, więc nie może być inaczej.
Rozumiem że szukasz wysokich kursów ale patrz obiektywnie na formę obecnego sezonu. Mathieu przegrywał prawie z każdym a przytaczanie meczy z przed paru lat jest bezsensowne bo jakie ma to przełożenie na obecną terazniejszość? Ta jest okrutna oglądałem Mathieu w starciu z Montatnesem i zagrał fatalnie, dużo podwójnych błędów serwisowych, masa ue, w starciu z Hiszpanem był jak dziecko we mgle,przegrywał każdą dłuższą wymiane, to zawodnik o bardzo kruchej psychice, mimo przychylności widzów był bezradny, co innego Nieminen który w tym sezonie jest w życiowej formie, kapitalny mecz z Monaco mimo porażki, przede wszystkim Jarko jest bardzo regularny, serwis może nie mocny ale z rotacją która na pewno sprawi problemy Francuzowi, do tego świetny return i bardzo dobry Fh,nie widzę żadnych argumentów za Francuzem,obecna forma przemawia za Finem i tak też będzie na korcie, patrzmy troche obiektywniej na każde spotkanie, myślę że jeśli Francuz ugra seta to będzie dla niego sukces.
Typ Nieminen✅ 1,44 Pinnacle
Do tego popieram typ na Lukasa Rosola, który w tym sezonie mnie zaskakuje, wygrana w Bukareszcie,bardzo dobry mocno bity serwis oscylujący w granicach 200km/h, agresywny Fh jak i Bh, częste wypady pod siatkę, myślę że challengerowiec z Hiszpanii nie będzie dla niego żadnym rywalem i szukanie niespodzianki w tym spotkaniu przez innych użytkowników mija się z celem
Typ Rosol✅ 1,35 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Co do typu na zwycięstwo Nadal na Rolland Garros po śmiesznym kursie, który pojawiał się na wcześniejszych stronach, to chyba żartujcie, że można coś takiego zagrać i Nadal nie ma prawa wygrać tego turnieju. Hiszpan jest w tragicznej formie. A co do kursów to poczekajcie sobie do półfinału z Djokovicem i gdy Nadal będzie przegrywał 0:2 to będziecie mieli wtedy kursy 5.00 lub 10.00 a najwyższe będzie mieli przy meczowej dla Serba i jak chcecie to wtedy sobie pograjcie, bo po komicznym 1.7 czy ile tam macie to jest ostry żart.
A na dzisiaj polecam:

Nadal Rafael - Brands Daniel over 26,5 @ 2.10
✅
Tak jak pisałem wyżej i zaznaczałem to w poprzednich turniejach Nadal jest w bardzo słabej formie. Nie będę się powtarzał i pisał tego samego co pisałem przy ostatnich moich typach w meczach Nadala, jak ktoś będzie chciał to sobie przeszuka ostatnie tematy. W skrócie liczba prostych błędów jest kosmicznie wysoka. Błąd goni błąd i ogólnie tragedia. Co też warto zaznaczyć serwis, który już w pewnym punkcie kariery Nadal był już na na prawdę wysokim poziomie, teraz znowu jest dość kiepskim uderzeniem i rywale mają cała masę szans na przełamanie Hiszpana. Brands w tym sezonie spisuje się znakomicie. Świetny serwis, dobra ofensywna gra i jak na takie ryzyko ilość błędów jest na niskim poziomie i Niemiec tutaj może mocno przegonić Hiszpana po korcie i linia wystawiona przez buki spokojnie powinna zostać pokryta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Jesse Levine - Kei Nishikori 0-3 [Correct Score] @ 1.70 Pinnacle ✅
Kei Nishikori to zawodnik trudny do okiełznania przez jakieś tenisowe schematy lub szablony. Z jednej strony potrafi ograć Djokovica, Federera, Berdycha, Tsongę czy Ferrera, by potem w kolejnych rundach przegrać z jakimiś słabeuszami. Ewidentnie Japończykowi brakuje siły fizycznej i daleko mu do tenisowych atletów. Z drugiej strony nadrabia to kocią zwinnością, techniką oraz inteligencją. Dzisiaj stawiam na jego zdecydowaną wygraną w trzech kolejnych setach, z uwagi na to, że jego rywal do jakichś fizycznych herosów również nie należy. Co więcej Jesse Levine jest niższy od Nishikoriego, zaś technicznie i kondycyjnie daleko mu do klasy Japończyka. Dlatego też zakładam, iż mając niedawne ziemne wpadki z Chardym, Andujarem, czy też Ramosem - Kei zagra maksymalnie skoncentrowany i jak szybko się da odprawi rywala z kwitkiem.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Mathieu - Nieminen. Konfrontacja dwóch panów po 30stce. Niemalże identyczne parametry fizycznie, ale kompletnie odmienne style gry.
Zupełnie nie rozumiem takiego faworyzowania Fina, który wczoraj tj. 25 maja grał wyczerpujący finał turnieju w Dusseldorfie z Juanem Monaco.

Francuzowi być może wielką karierę pokrzyżowały kontuzje, kiedy doszedł już naprawdę wysoko, bo w 2008 roku sklasyfikowany został na 12stej pozycji w rankingu ATP, pojawiły się kłopoty ze zdrowiem. Po powrocie z sezonu na sezon wspinał się coraz wyżej, jednak do dawnej formy nie udało mu się wrócić. Dzisiaj gra trochę w kratkę. Potrafi wygrać z dużo bardziej znanym rywalem, a potem ulec w kiepskim stylu jakiemuś kelnerowi.

Typ opieram na dwóch znaczących faktach. W Paryżu zawsze szło mu dobrze, nawet jeśli nie zachodził daleko w drabince, to pokazywał kapitalny tenis, w końcu wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Nie inaczej było rok temu. Na kortach Rolanda Garrosa doszedł do trzeciej rundy. Rzadko się to zdarza, ale losy każdego z trzech meczy ważyły się w piątej partii. Zmęczeniem przypłacił brak awansu do kolejnej rundy, ale mimo to pokazał na co go stać.
Poniżej zapis występów Francuza i przykład, że potrafi wychodzić z opresji.

http://www.livesports.pl/mecz/8fqJntnn/#szczegoly-meczu

http://www.livesports.pl/mecz/l0PATVR2/#szczegoly-meczu wygrana z Isnerem, 18-16 w piątej partii

http://www.livesports.pl/mecz/hEJ5lbC5/#szczegoly-meczu tutaj niestety zabrakło sił

I druga sprawa. Nieminen, jak już pisałem wcześniej, rozegrał męczący turniej w Duesseldorfie gdzie zaszedł aż do finału ulegając Argentyńczykowi Monaco.
Przez cały czas trwania imprezy pogoda nie sprzyjała tenisistom. Korty były wolne i trzeba było sporo się nabiegać. Nieminen ma 32 lata, jego organizm na pewno odczuwa trudy poprzednich konfrontacji, niekiedy trzysetowych. Zmęczenie odegra tu może nie kluczową, ale znaczącą rolę.


Czy francuska publiczność pomoże Mathieu wygrać mecz? Według mnie jak najbardziej. Nieminen nie przepada za nawierzchnią ziemna, więc nie może być inaczej.
Chciałbym się odnieść do tego co napisałeś, ciekawsze zdania podkreśliłem. Więc do rzeczy, wyczerpujący finał turnieju o którym pisałeś trwał zaledwie 1.10 h, jak na mączkę to naprawdę szybko, więc pierwsze pudło, po drugie to są zawodowcy i 2 dni na regenerację organizmu to całkiem wystarczająco. Po 3 Mathieu jest ostatnio w takiej formie ( jakieś problemy rodzinne od ponad pół roku), że pokonałaby go rozbujana po końcowej linii opona zawieszona na linie. Po 4 Nieminen może i nie przepada za nawierzchnią ziemną, ale w tym sezonie pokazuje, że grać na niej potrafi (1/4 Monako, finał w Dusseldorfie) wygrane mecze min. z Troickim, Raonicem i Del Potro (wszyscy są w w 50 razy lepszej formie niż Mathieu). Moim zdaniem szkoda inwestować kasy we Francuza, tylko dlatego że gra u siebie i że zawsze(czyt. w zeszłym sezonie) mu dobrze szło na RG. Ostatnio też grał w Nicei i nic nie pokazał, wątpię żeby się oszczędzał przed RG, bo ostatnio grywał naprawdę sporadycznie. Dla mnie żadnego value tutaj nie ma. Nieminen, 1.45 , Unibet✅

Mathieu postawił trudniejsze warunki niż myślałem, szkoda tylko że nie zagrał tak w meczu z Montanesem w Nicei.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dalej szukam małych niespodzianek po ciekawym kursie:

Spotkanie: Klizan vs Russell
Typ: Russell +2,5s✅✅✅ pierwszy set 3:6 - moralne zwycięstwo ale był KRECZ przy 2:1 w setach
Kurs: 1,74 (kurs skoczył do 2,0 ????
Buk: Pinnacle

Analiza:
Faworytem jest af kors Klizan, ale Słowak ostatnio gra kiepsko. Na ostatnich 6 spotkań wygrał tylko 1 mecz (z Montanesem). Fakt, że rywale to nie byli kelnerzy, ale jednak... Klizan na clayu w tym roku tylko 3/5. Co prawda bilans weterana z USA wygląda jeszcze tragiczniej w tym sezonie, ale... Widziałem go w meczu z Troickim w Dusseldorfie i pokazał się bardzo ładnie. Przegrał 2:1, ale walczył i miał świetne momenty. Obecnie nie postrzegam Klizana jako lepszego niż Serba i myślę, że Russell ugra tego 1 seta. Brak mu już szybkośći i mocy, ale gra niesamowicie dokładnie, regularnie i cierpliwie - dodatkowo bez dużej ilości UE.


Spotkanie: Tsonga vs Bedene
Typ: Bedene +2,5 ⛔⛔⛔ 6:2,6:2,6:3 - jednak wariant nr 1:p
Kurs: 2,23
Buk: Pinnacle

Analiza:
Albo Tsonga rozniesie Bedene 3:0 bardzo gładko, albo troszkę się z nim pomęczy. Wybieram wariant nr 2 ???? Francuz w ostatnim meczu przed RG przegrał 2:0 z Janowiczem w Rzymie, a Bedene rywalizował w Duesseldorfie, gdzie uległ Kamke, a wygrał mecz z Dawidienką. Spotkanie z Kamke było jednak specyficzne, bo Bedene po prostu był zmęczony (grał tam kwale). Dziś obaj powinni być wypoczęci i typuję, że będzie 3:1. Bedene to ciekawy zawodnik, a w tym roku na mączce ogrywał już Delbonisa, Volandriego, Zeballosa czy Nalbandiana, zaś z graczami tj Fognini, Paire, Dodig urywał seta.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Brands +10.5g, De Schepper +5.5g, Kyrgios +7.5g @ 7.10 ✅ 64 67 46 36, 64 76 26 63, 76 76 76,
Krótkie write up&#39;y.
Przy meczu Brandsa z Nadalem, widzę scenariusz podobny jak z Isnerem, a Niemiec jest bardziej zwrotny jak i ma większy wachlarz zagrań niż Amerykanin. Nadal ostatnio ma męczarnie z zawodnikami odważnymi już jego świder z lewej ręki nie przestrasza, jest szansa by Brands chociaż w jednym secie powalczył o najwyższą stawkę.
Przy meczu Scheppera zawodnicy grają na bocznych kortach gdzie płot jest bardzo blisko końcowej linii i grać tutaj cały czas rzeźbą jak i odpierać taką ofensywę jaką ma Kenny jest naprawdę ciężko.
Francuz zaszufladkowany jako typ Karlovićia ale jednak chłopak ciągle się szkoli, nabiera doświadczenia i naprawdę nawet na mączce jego ofensywna gra jest nieźle dostrojona do tej wolnej nawierzchni.
Ostatni mecz dużo o nim powspominano lecz jednak nikt nic przy nim nie gra. Kyrgios prawdziwa nowa fala z Australii bardzo młody bo rocznik 95&#39;, bo gracze pokroju Saville&#39;a czy Millmana, Duckwortha to jednak nie to nie wspominając o Ebdenie, Grothcie czy Matoseviciu.
Stepanek miesza swój oldschoolowy s&amp;v + przepychanie i wrzucanie piłek nawet dla młodego Australijczyka to nie musi być zabójcza broń, jak i trzeba dodać ponownie boczne korty gdzie płot jest naprawdę blisko i ciężko toczyć wymiany z kimś ogarniętym i ofensywnym.
Stepanek - Kyrgios @ 6.69 ✅ 67 67 67
Haase - De Schepper @ 3.61 ⛔ 64 76 26 63
Benneteau - Berankis @ 3.79 ⛔ 76 63 57 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Andreas Seppi - Blaz Kavcic @2.75 Bet365
A ja z kolei wybiorę mecz z jutrzejszego dnia, a dokładnie mecz Seppi - Kavcic. Kompletnie nie rozumiem czym kierują się bukmacherzy wystawiając kursy na ten mecz. Obydwoje w niezbyt dobrej formie, ale mimo wszystko uważam, że Słoweniec powinien sobie z Włochem poradzić. Bardzo dobry mecz z kwalifikantem Duckworthem, szybkie 3:0 i naprawdę dobra gra. A pamiętam, że kilka osób widziało w tym meczu niespodziankę i stawiało na zwycięstwo Australijczyka. Natomiast jeśli chodzi o Włocha to ten zawodnik nigdy, przenigdy mnie nie przekonywał. Męczarnie 3:2 z Mayerem po prawie 4 godzinnym boju większego wpływu na mecz mieć nie będą, bo spotkanie dopiero jutro, ale jeśli Argentyńczyk urwał mu 2 sety, to myślę, że i Kavcic jest w stanie powalczyć o wygraną.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Berdych + Klizan 1,51 unibet
Klizan, to już uznana marka, w zeszłym rokub był objawienie, w tym trzyma poziom, cegle to jego teren i pokaze doświadczonemu jankesowi gdzie jego miejsce ???? Walka do 3 wygranych setów bedzie straszna dla takich własnie zawodników, przekonał się o tym wczoraj Hewitt, dzisiaj będzie zdecydowanie mniej emocji. Berdych miał mały spadek formy, ale w mastersach pokazał kawał dobrego tenisa, w Rzymie ograł Djoka, na pewno stać go tutaj na dobry wynik. Monfils w Paryzu nigdy za dobrze nie grał, to już inny zawodnik, o klase słabszy od Czecha. Ostatnio masa meczy w nogach, ale muso gonić punkty, wie, że tutaj kariery nie zrobi. Berdych solidna firma w osatnich miesiach, porostawia Monfilsa po kontach, jak będzie troche mniej regularny może straci seta, ale nic wiecej...
P.S Nie polecam grania tenisa(zwlaszcza WS w tobecie. Każdy buk ma pelna oferte na dzien przed mecze, tobet daje około 23 i to jeszcze nie pełną oferte, tragedia. No i kursy zdecydowanie słabsze niż unibet. Ale to taka rada odemnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Juan Monaco (ARG) - Daniel Gimeno-Traver (ESP) - 1 (-2.5) - 2.20
Expekt


Światowa 19 Juan Monaco vs 48 Daniel-Traver. By stawiać Juana w roli bezwzględnego faworyta w tym spotkaniu wystarczy mi to że jest światową czołówką i w przeddzień French Open wygrał w niezłym stylu turniej w Duseldorfie. Widziałem jego ostatnie mecze i naprawdę jest w formie, ma facet troszkę gorącą głowę i zdarza mu się trwonić przewagę ale z drugiej strony nawet jeśli przegrywa sporo to potrafi się zebrać i zagrać dobrze. Moim zdaniem Juan nr 3 lub 4 na mączce na świecie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Odniosę się dodyskusji lothara i pele1921.Zdecydowaną rację na ten pierwszy. Nieminen po te 1,45 to jakieś cudo kursowe nie jest ale ja tak 4/10 mam pograne i czekam na mecz. Jarkko jest graczem bardzo uniwersalnym, a korty w Paryżu nie są mega wolne więc naweirzchnie tutaj zostawny. Mathieu kreczuje, po czymprzegrywa 7 meczów z rzędu, i znów kreczuje. Gra teraz z 42 rakietą świata (sam jest ponad 30 miejsc dalej) i pada zdanie:

Zupełnie nie rozumiem takiego faworyzowania Fina
Ja nie rozumiem jakby mogło być inaczej.To nie znaczy, że wynik na pewno będzie pozytywny dla Fina ale jakby buki miały w tym meczu faworyzować Francuza? Na podstawie czego? To jest takie kolorowanie na siłe. Jakby w kolorowance dla dzieci była flaga Polski, a kogos korci żeby zamalować na niebiesko i zielono bo czemu musimy być czerwono-biali. Jest jak jest. Fakty wskazują na Nieminena, co będzie na korcie zobaczymy.

Nieminen 1,45 4/10
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Carlos Berlocq – John Isner
Typ: 1
Kurs: 1,80 ComeOn

Ostatnie spotkanie zaplanowane na dziś na korcie numer 2. Mimo, iż obu zawodników dzieli równo 50 miejsc w rankingu ATP to faworytem tego spotkania jest niżej notowany Berlocq. Popularny “Charlie” to dużej klasy specjalista od kortów ziemnych. Co ciekawe, w Paryżu nigdy mu się dobrze nie wiodło, a jego najlepszy rezultatem jest dojście do 2 rundy.
Kiedy obserwowałem jego poczynania podczas turniejów rozgrywanych w Ameryce Południowej i spotkań Davis Cup, stwierdziłem, że to może być “czarny koń” części sezonu, kiedy gramy na cegle. Do tej pory Argentyńczyk nie potwierdził moich przeczuć… Franch Open to ostatnia i najlepsza szansa Berlocqa na ugrania czegoś więcej, bo w kolejnej części sezonu będzie o dobre rezultaty coraz trudniej.
John Isner w przeciwieństwie do swojego dzisiejszego rywala nie lubi grać na mączce. Oczywiście wynika to z jego warunków fizycznych i stylu gry. Uważam, że bukmacherzy dziś przeceniają jego szanse w tym spotkaniu. Wpływ na to może mieć zwycięstwo w turnieju w Houston, gdzie teoretycznie grali na kortach ziemnych. Napisałem teoretycznie, bo mączka w Houston bardziej przypomina hard, niż clay.
Myślę, że nawierzchnia odegra w tym spotkaniu kluczową rolę. Berlocq może mieć na początku problemy z serwisem “Big Johna”, ale z czasem powinien przyzwyczaić się. Jeżeli będzie grał swoje i czekał na słabsze gemy Isnera przy swoim podaniu to wydaje mi się, że “wypunktuje” Jankesa.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Na wstępie o meczu Nadala: czyżby zapowiadała się powtórka z rozrywki z pamiętnego meczu na RG z Isnerem? ???? Brands póki co jak automat - graty dla grających handi i over.


Spotkanie: Przysiężny M. vs Williams R
Typ: Williams
Kurs: 2,03
Buk: Pinnacle
Stawka: 4/10

Analiza:
Po raz trzeci od kwalifikacji gram przeciwko Polakowi:p Jak na razie Michał mnie ograł 2:0, ale do trzech razy sztuka. Mecz będzie rewanżem za spotkanie z kwalifikacji, które Polak wygrał 6:4,6:4 i wyrównał H2H na 1:1. Był to wyrównany mecz i różnie mógł wyglądać wynik, ale zadecydowały niuanse. Dziś zasadniczą różnicą będzie dystans na którym się spotkają - 3 sety. Williams wg mnie kondycyjnie jest lepiej przygotowany do długich meczów, Polak skasować może już czek za 1.rundę i nie oczekuję, że stać go na coś więcej mimo, że naprawdę ma wielką szansę wygrać ten mecz, bo rywal jest w jego zasięgu. Typuję wynik na 3:1 lub 3:2 dla Williamsa.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Carlos Berlocq – John Isner
Typ: 1
Kurs: 1,80 ComeOn


Ostatnie spotkanie zaplanowane na dziś na korcie numer 2. Mimo, iż obu zawodników dzieli równo 50 miejsc w rankingu ATP to faworytem tego spotkania jest niżej notowany Berlocq. Popularny “Charlie” to dużej klasy specjalista od kortów ziemnych. Co ciekawe, w Paryżu nigdy mu się dobrze nie wiodło, a jego najlepszy rezultatem jest dojście do 2 rundy.
Dużej klasy? Berlocq to przeciętniak, nic więcej. Fajny walczak, ale to by raczej było na tyle. Gość ma 30 lat, a nigdy nie wszedł nawet do pierwszej 30 rankingu. Tak jak piszesz nigdy nie doszedł nawet do trzeciej rundy RG&gt;

Korty na Roland Garros są stosunkowo szybkie, nie tak jak np. w Rzymie. Więc też szanse dla Isnera rosną.

Widziałem ostatnio Argentyńczyka w meczu z Mathieu i zaprezentował się mega słabo, jeśli tak dziś zagra to Isner bez większych problemów się z nim rozprawi. John po kontuzji grał trochę na pół gwizdka w ostatnich turniejach, stąd na pewno jego słabsze wyniki. Tutaj, we Francji powinniśmy zobaczyć najlepszy tenis Amerykanina.

Isner (2.09) Pinnacle ✅
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Thomas Berdych – Gael Monfils
Typ: Gael Monfils + 2,5s
Kurs: 1,66 Pinnacle

Jako 3 spotkanie na korcie Philippa Chatrier zaplanowano pojedynek pomiędzy Thomasem Berdychem i Gaelem Monfilsem. Mecz jest uznawany przez wszystkich za najlepszy pojedynek pierwszej rundy no i rzeczywiście tak jest. Faworytem meczu oczywiście jest Berdych, szósta rakieta świata zanotowała dobre występy w turniejach poprzedzających French Open. Berdych może się pochwalić pokonaniem między innymi Djokovcia czy Murraya, ale nie zawsze gra w Mastersach przekłada się na Wielki Szlem. Za Monfilsem przemawia fakt, że gra u siebie, wiemy jak francuska publiczność reaguje na trybunach, można było zaobserwować to podczas meczu Simona z Hewittem, na dodatek Berdych nie należy do lubianych graczy na całym świecie. Na dodatek Monfils powoli, powoli wraca do dobrej gry, w maju wygrał turniej Challengerowy w Bordeaux gdzie pokonał w finale Llodrę, ale także w Nicei poszło mu bardzo dobrze. Francuz doszedł tam do finału po drodze pokonując m. in. Fogniniego, Haase czy Andujara, natomiast w finale uległ Montanesowi. Całkiem niezłe wyniki, na dodatek wydaje się, że z jego formą fizyczną jest całkiem dobrze, wiemy, że za najlepszych swoich czasów Francuz mógł biegać i biegać, na tej nawierzchni okazuje się to bardzo pomocne, więc poruszanie po korcie także na korzyść Gaela. Nie sądzę jednak, że Francuz mógłby wygrać cały mecz, gdyż Berdych prezentuje dobrą formę, ale ma także momenty dekoncentracji, które Monfils może wykorzystać, by zamienić je na seta. Kurs moim zdaniem bardzo dobry, by zagrać taki zakład a szanse naprawdę spore. Sercem kibicuję Francuzowi, ale rozum mówi, że po ciekawym meczu wygra Czech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom