>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Zaczyna się święto tenisa! jestem podekscytowany!

czas coś ustrzelić na starcie ????

RG 2013
Spotkanie: Carreno Busta vs Federer
Typ: Carreno Busta +2,5s ⛔⛔⛔za wysokie progi i lekcja pokory 2:6,2:6,3:6
Kurs: 3,05
Buk: Pinnacle
Stawka: 2/10

Hiszpan ma smykałkę do gry na mączce i w tym roku pokazał, że jest w stanie płynnie zmienić poziom z challi na duże turnieje ATP. Powalczył z Wawrinką, wygrał z Fogninim, Andujarem czy Bennetau. Jasne, że Fedex to półka wyżej, ale ja gorąco liczę, że Hiszpan pokaże dziś dobry tenis i ugra seta. Roger tylko 7 meczów w tym roku na ziemi stoczył a Carreno Busta... sami sprawdźcie ???? Polecam!

RG 2013
Spotkanie: Dev Varman vs De La Nava
Typ: Dev Varman ✅✅✅ 6:3,6:3,7:5
Kurs: 2,18
Buk: Pinnacle
Stawka: 3/10

Analiza:
Obaj przeszli kwalifikacje wygrywając 3 mecze i tracąc w nich 1 seta. Lekkim faworytem jest Hiszpan, ale ja gram na Hindusa, bo podoba mi się jego poruszanie się po korcie, ma chłopak umiejętności na lepszą pozycję w ATP, a Munoz to typowy średniak i wyrobnik. To, że potrafi grać na cegle, Hindus udowodnił pokonując w ostatnim meczu kwali faworyzowanego Odesnika 6:3,6:4.
 
john90 115

john90

Użytkownik
RG 2013
Spotkanie: Carreno Busta vs Federer
Typ: Federer -8.5 gema
Kurs: 1.90
Buk: Expekt
Analiza:
Typ ryzykowny, co by nie powiedzieć że bardzo ryzykowny. Jednak wiadomo jaką marką jest Roger. Nie pozwoli on sobie na grę dłuższą niż 3 sety i do tego stawiam, że będzie chciał szybko odprawić swojego rywala. Careno Busta dobrze radzi sobie na kortach ziemnych, o czym już kolega wcześniej wspominał jednak jego wiek, poziom głównie challengerowy, poziom imprezy a także starcie z Rogerem myślę, że nie pozwolą mu na ugranie czegokolwiek w tym spotkaniu.
RG 2013
Spotkanie: Matosevic - Ferrer
Typ: under 26.5 gema
Kurs: 1.85
Buk: Expekt
Analiza:
Również stawiam po prostu na faworyta, moim zdaniem drugiego zawodnika na globie na kortach ziemnych po Rafie. Drabinka dla Ferrera jak wiadomo ułożyła się bardzo korzystnie i myślę, że David będzie chciał dzisiaj bardzo szybko i pewnie wygrać, jednocześnie tracąc przy tym jak najmniejszą ilość sił. Moim zdaniem wynik w setach 6-3;-6-3;6-2 nie będzie żadnym problemem do przeskoczenia dla Davida Ferrera.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
RG 2013
Spotkanie: Hajek vs Kudla 6:2, 5:7, 6:0, 6:4 -szkoda trzeciego seta
Typ: Kudla +1,5s (pamiętam, że gramy do 3. wygranych setów:p)⛔⛔⛔
Kurs: 1,90
Buk: Bet At Home
Stawka: 4/10

Kudla win Pinnacle 2,90 Stawka: 2/10⛔⛔⛔

Analiza:
Obu zawodników grałem w maju i bardziej doceniam talent Denisa Kudli niż rzemieślnika Hajka. Różnie może być w tym meczu, ale Hajek wygrywa mecze, w których rywale nie grają twardo i mają swoje problemy. Kudla przeszedł przez kwale i na pewno ma wielką motywację. Amerykanin wyraźnie jest na fali wznoszącej, a to co widziałem ze strony Czecha w Dusseldorfie na pewno nie powala.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Hajek (-1,5 seta) - Kudla @ 1,89 Betsafe✅

Wg mnie najpewniejsze dzisiejsze spotkanie z jakiś porządniejszych kursów.
Kudla to młody jankes, zdolny, ale popełniający masę błędów. Wygrał turniej na amerykańskim clayu, ale z europejską prawdziwą mączką to on nie ma za wiele wspólnego. Pokazał to chociażby z Bordeaux, gdzie łatwo przegrał z Llodrą, który też przecież nie przepada za grą na cegle.
Denis mógł właściwie już polecieć w kwalach z Polanskym. Bardzo wyrównany mecz rozegrał też z De Greefem. Nie są to żadne nazwiska na tym poziomie i nawet porównując do dzisiejszego rywala z Czech.

Hajek? Typowy claycourter, który zdominował w ostatnich latach challengery ziemne i teraz próbuje swoich sił w tourze. Z różnym skutkiem, ale co ma wygrywać to raczej wygrywa. Na pewno nastawiał się na ten turniej, bo to jedyny wielki szlem, gdzie może coś osiągnąć (3, 4 r). Jego doświadczenie i ogranie na kortach ziemnych weźmie górę i nie wierzę, żeby młody Kudla ugrał więcej niż seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 8

emilianooo

Użytkownik
Ferrer wygra swoją ćwiartkę 2,0
Bet365


Kto może mu pokrzyżować plany w ewentualnej drodze do półfinałów ? Przede wszystkim Tomek Berdych, lecz jeśli Ferrer zagra na maximum swoich możliwości na nawierzchni ziemnej powinien okazać się lepszy od czecha. Kto poza Berdychem ? Gulbis, Raonic, Monfils, Almagro
I właśnie każdy z nich w mojej opinii może wygrać z Davidem. Dlatego kurs mocno zaniżony. Raonic mocno poprawił poruszanie się po korcie, Monfils zawsze może odpalić, Almagro to wiadomo. I zostaje nieobliczalny Gulbis który grał jak robot z Nadalemi i jak widać chyba wreszcie zaczął to brać na poważnie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Simon - Hewitt
3:6 1:6 2:0*
kto wygra trzeciego seta? Hewitt 6.50 WH
Próbuję tego typu, Hewitt do tej pory w tym meczu radzi sobie naprawdę dobrze, pomimo prowadzenia na początku Francuza wynik tego seta jest otwarty. Jeśli Australijczyk ma wygrać to spotkanie musi to zrobić w trzech setach, po takim kursie przy takim przebiegu spotkania warto.
 
M 10

mk890614

Użytkownik
Witam, czy ktoś z Was mógłby przybliżyć postać Nicka Kyrgiosa ? O ile ktoś coś o nim wie. W 1 rundzie gra ze Stepankiem, który na mączce gra powiedzmy średnio. Ze strony ATP wiem, że młody Australijczyk unikał do tej pory tej nawierzchni. Jednak może ktoś go widział w jakimś meczu i może coś o nim powiedzieć?
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Co do Krygiosa to rocznik 95 191 cm praworęczny z oburęcznym Backhandem na cegle nie grywa ( ma dwa mecze rozegrane na cegle w życiu 1 wygrał drugi przegrał z nic nie znaczącymi rywalami ) większość swoich meczów rozegrał w Australii co zrozumiałe kilka też w Chinach . A co do Stepanka to jak podaje cegła to jego ulubiona nawierzchnia rozegrał ostatnio niezłe spotkanie z Youzhnym czy ze Starace więc jedyne co morze go tu zatrzymać to brak zdrowia inaczej nie widzę szans dla Krygiosa
 
M 10

mk890614

Użytkownik
dzięki Green_Hornet, ale zbyt wiele o nim nie napisałeś. bardziej przydatne byłyby informacje o tym jak porusza się po korcie, jaką gre preferuje itd. ale rozumiem, że trudno o takie info.
Co do meczu to Stepanek ma 35 lat, Kyrgios 18. Stepanek w tym roku na cegle tylko 2/5, a od 2 lat odpada w 1 rundzie RG (rok temu z Goffinem). Generalnie od 2009 roku na cegle bilans ma 31:31, więc bez szału. Kyrgios z kolei (co wygooglowałem) wygrał swojego pierwszego Challengera w wieku 17 lat. Młody, widać, że zdolny... może ze &quot;staruchem&quot; powalczyć. Ja spróbuję jakies handi w jego stronę mimo wszystko. Jak znajdę kursy to wrzucę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 10

mk890614

Użytkownik
przed chwilą znalazłem jeszcze informacje, że Kyrgios wygrał już juniorskie AO 2013 w grze pojedynczej oraz RG i Wimb (oba 2012) w podwojnej. W zeszłorocznym RG w grze pojedynczej odpadł w drugiej rundzie jako zawodnik nierozstawiony z rozstawionym z 6 późniejszym zwycięzcą turnieju po 3-setowym meczu (do 2 wygranych setów)
obecnie jest też liderem rankingu ITF. Stepanek musi uważać...
 
A 6

avengeroo

Użytkownik
Frapuje mnie jutrzejszy mecz pomiędzy Alexem Kuznetsovem a Lucasem Pouille.
O ile ze znajomością Kuznetsova nie mam problemów to tego młodego Francuzika to nie znam. Kurs na zwycięstwo Amerykanina oscyluje w granicy 1,6 co jest łakomym kąskiem, ponieważ patrząc na bilans Pouille to nie wiem jakie on może mieć szanse z Alexem. Co prawda Kuznetsov to nie jest wirtuoz, jednak solidnym rzemieślnikiem to mogę go nazwać. Przegranej w ostatnim turnieju przed RG z Jounaem nie liczę, możliwe że kalkulował chciał odpocząć etc.
Wracając do Pouille - młody bo 94 rocznik, zawodnik Futures, na mączce niewiele gra. Jakiś challanger ostatnio - wygrane z podrzędnymi graczami i przegrana z Ribą który też grubą rybą nie jest.
Kurs 1,6 chyba pobiorę, no chyba że ktoś mnie odwiedzie od tego pomysłu, kto coś wie na temat tego młokosa? ????

Dodatkowo na dzisiaj:
James Blake - Victor Troicki // BLAKE +2,5s @ 1.5 ⛔ chimeryczny Serb dzisiaj był niechimeryczny i wygrał gładko z słabym dziadkiem Blake&#39;em ;-)
Granollers - Lopez // Granollers @ 1,5 ⛔ - Granollers - pajacyk ;-)
Na jutro:
Tobias Kamke - Paolo Lorenzi // Kamke @ 1,61 ✅
Marin Cilic - Pettznschner // Cilic @ 1,17 ✅
De Schepper - Robin Haase // Haase @ 1,42 ✅✅ - chyba ktoś tam grał na Scheppera. Oglądałem Haase - jestem pewny że jest w formie. Przegrana z Monfilsem ale ten Monfils grał bardzo dobry tenis... aż do spotkania finałowego. Nie dziwi mnie to że z nim przegrał, bo Monfils ma duuży pułap umiejętności który czasami pokazuje tu i tam. Poza tym w ostatnich dziesięciu meczach przegrane tylko z Robredo który fajnie się prezentował w turniejach przed RG oraz Tsongą. Schepper nie ten pułap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Ten młodziutki Francuz to nadzieja francuskiego tenisa. Korty Rolanda Garrosa to jego baza treningowa, może być groźny. Na pewno warto będzie go obejrzeć w akcji, żeby zapamiętać na przyszłość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
cóż mnie Alex Kuznetsov nigdy nie przekonywał. Coś na swoim podwórku gra i tyle. A Młody Francuz napewno postawi mu trudne warunki. Decyzja należy do Ciebie ????
ja ponawiam moje propozycje na pierwszą rundę. Mecze są jutro, jedynie Łukasz gra w wtorek.
Buki nieźle robią nas w balona ???? Kursy na Simona, Seppiego czy innych graczy rzędu 1.15-1.20 to jakiś żart, kursy zdecydowanie nie adekwatne do sytuacji. Dlatego ja zdecydowałem się na te mecze, mecze ciężkie, być może nawet żaden z nich nie wejdzie. Miałem grać za grubą kasę, ale to jeszcze nie ta runda, może w trzeciej coś zagramy grubiej. Niektórzy grają DW, ale ja do tego nie mam całkowicie sensu ????

Janowicz 1.75 Bet-at-home, teraz 1.65✅
Jurek jest w formie, gra już bardziej regularnie. Jeżeli zagra na 75% tego co pokazał w Rzymie to wygra. Dotarcie do 3-ciej rundy nie powinno mu sprawić problemów. Fakt grał z Albertem Ramosem i przegrał, ale ja na to nie zwracam uwagi. Polak jak nie zepsuje tego meczu to nie przegra. Oglądałem Hiszpana z Hanescu i naprawdę nic specjalnego.

Kubot 1.4 Bet-at-home
Liczyłem na ciut wyższy kurs, ale jest jak jest. Łukasz musi wygrać z kimś takim jak Teixeira, która chyba sam nie wie jak się znalazł w głównym turnieju. Jego mecz z Cipollą to jakiś kabaret, Włoch chyba coś ukręcił. Po za tym Łukasz może forma nie najlepsza ale zawsze spinał się na RG, do tego to dalej poziom ATP, a ranking francuza dużo nam mówi. W trzeciej rundzie zwycięstwo nad słabym Cervenakem, który także jak TEixeria wygrał dzięki przeciwnikowi, capdeville oddał mu mecz i tyle. Łukasz jeżeli chce być w pierwszej setce musi obronić Trzeciej rundy, ale to będzie ciężke, po w razie zwycięstwa zagra prawdopodobnie z Pairem. Ja uważam że Łuki wygra z Maximem, nie wyobrażam sobie innego scenariuszu.

Przysiężny 1.8 Bet-at-home, teraz 1.65✅
Michał grał w piątek z Williamsem i pokonał go , mimo iż większość skazywało go na porażkę. Ołówek ma mocną psychę, ile razy w tym sezonie przegrywał pierwszego seta, by potem wygrać dwa tibreaki? Uważam że Williams znów jest do ogrania, w dwa-trzy dni dużo się nie zmieni. Fakt mecz był na styku, ale to Michał miał lepszą zagrywkę i więcej winnerów, i był skuteczniejszy w wykorzystywaniu breaków.. Williams w tym sezonie miał niezły początek, ale od ponad miesiąca gra piach. Wielka szansa dla Michała, na skok w rankingu, i zarobienie pokaźnej gotówki. Spodziewam się zaciętego meczu ale zwycięstwa Polaka i awansu wszystkich naszych do 2-giej rundy!

Kamke 1.7 Bet-at-home, teraz 1.6✅✅ była niepotrzebna nerwówka
No H2H 2-0 dla Niemca. Forma raczej też. Tobias gra agresywnie, szybsza mączka to plus dla niego. W tym sezonie wrażenie zrobił na mnie jego przegrany mecz z Robredo. Jest zawodnikiem solidnym, a Lorenzi to zwykły Chalangerowiec. Forma nie ta, najlepsze lata ma też za sobą. Kamke w tym roku nie przegrywa z byle kim, jak przegrywa to po walce i z takimi zawodnikami jak Monaco, Brands, Troicki czy Robredo. Kurs bardzo fajny, dlatego ja go pobieram i gram na Niemca, który jest faworytem moim zdaniem.

Roger Vasselin Edouard 1.4 Bet-at-home, teraz 1.35✅✅
Popieram mojego przedmówcę co do tego meczu. Francuz gra u siebie, jest w niezłej formie, a przeciwnik to zwykły chalangerowiec, który jest groźny tylko u siebie na kontynencie. nie powinien tutaj zaszkodzić Rogerowi. Półfinał Alunda w Sou Paulo nie robi wrażenia na mnie. Zagrał jako LL, pokonał słabego Mello, Chardego i Volandriego, i to tyle. W tym roku nawet w chalach nie odnosi takich sukcesów jak w poprzednich latach. Francuz pierwsze rundy w tym roku pokonuje i ogrywa lepszych grajków. dlatego uważam że powinien dać sobię radę z Alundem.

łączne Ako dało mi wczoraj 10.50, teraz jest już koło 8.50, a jutro będzie jeszcze niżej.
Wątpliwe że to wszystko mi wejdzie, ale może ktoś skorzysta z czegoś i zgarnie parę groszy? Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Alund M. - Roger Vasselin E. 1.37
Struff J.L. - Donskoy E. 1.50
Zemlja G. - Giraldo S. 1.50
Johnson S. - Montanes A. 1.22
De Schepper K. - Haase R. 1.30

AKO: 4,88

Alund to typowy challengerowiec, który głównie grywa na swoim kontynencie. Francuz to solidny gracz ATP, który obecnie prezentuje znacznie lepszy poziom niż jego rywal. Dodatkowo gra u siebie.

Donskoy kompletnie bez formy. Przegrywa wszystko jak leci. Struff przeszedł ładnie kwalifikacje i urósł do rangi faworyta tego spotkania. Obaj młodzi, obaj zdolni, ale na dzień dzisiejszy to Niemiec jest na fali wznoszącej.

Giraldo to solidny clayowiec. Wie o co chodzi w grze na tej nawierzchni i w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze. Zemlja jakoś troszkę ostatnio przygasł, ale to nie zmienia faktu że grać potrafi. Ktoś jednak wygrać musi, a wydaje się, że Giraldo ma więcej atutów po swojej stronie.

Hasse potrafi przyłożyć podaniem więc też będzie miał wiele do powiedzenia w tej kwestii. Wiadomo, że gra Francuza bazuje na serwisie więc Holender musi uważać, żeby nie dać się połamać zbyt wiele razy. Sezon bardzo fajny. Nie tak dawno panowie spotkali się ze sobą i górą był Hasse, który wygrał gładko dwa sety, a w między czasie przegrał jednego. Na dłuższym dystansie powinno być tylko lepiej i myślę, że Francuz ugra seta, ale odda Robinowi tym razem 3 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 6

avengeroo

Użytkownik
Dziwi mnie to że nikt nie podał tutaj typu na Nieminena.
Od kilku turniejów gram na niego - zero wpadek. Nie jest wybitny, ale to jeden z bardziej walczących tenisistów jakie oglądałem. Ma duużo ambicji, lubię chłopaka. Wkońcu Fin, oni nie tną ;-)
Gra z Mathieu. Nieminen nie powinien tego przegrać. Sezon na mączce Fina to porażki: 2x Gulbis, Monaco, Djoković no i Simon. Dał radę pokonać m.in. Haasa, Del Potro, Troickiego, Raonicia.
Kurs 1,42. ✅✅
Ktoś tam do mnie napisał jak widzę mecz z Kamke. Nie odpiszę bo nie mam 10 postów na koncie, nie mogę napisać prywatnej wiadomości - trochę to śmieszne - moderatorzy powinni to zmienić moim skromnym zdaniem.

Kamke? w temacie jeden z kolegów napisał dokładnie to co mam na myśli. Kamke w lepszej formie, jest lepszym tenisistą niż będący w dołku Lorenzi. Szanse? 65:35 i to dosyć asekuracyjnie. Myślę, że Kamke może nie jest jakoś wybitnie w gazie, ale jest solidny gra dobrze, ale nie na tyle by potem z kimś sprawić niespodziankę dalej. Lorenzi musiałby zagrać na wysokim jak dla siebie poziomie żeby go ograć i też tego nie wykluczam bo to tenis... Lorenzi ostatnio przegrywa.... nie widzę go zwyciężającego, ale... życie nauczyło mnie że nie ma pewniaków.
Mam małą listę &quot;pewniaków&quot;, kolejność nieprzypadkowa :):
1. Roger Vasselin ✅
2. Nieminen ✅
3. Kamke ✅

będę jutro na nich grał.
Pozdrawiam, powodzenia w robieniu hajsu!
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Dziwi mnie to że nikt nie podał tutaj typu na Nieminena.

-też go lubię i podoba mi się oglądanie tenisa w jego wykonaniu, jednak, to już nei taki &quot;młody chłopak&quot; i uważam, że na pewno odczuwa trudy całego turnieju w Duesseldorfie, jego organizm nie regeneruje się tak szybko jak tenisistów młodszych. Fakt, że ph mathieu też ma prawie tyle samo lat, ale miał więcej czasu na odpoczywanie ????

z całego serca życzę wygranej dla fina, ale te spotkanie odpuszczam ????
 
C 5

chacal

Użytkownik
Berlocq - Isner 2.09


Na pierwszy rzut oka, wygląda to nieco dziwnie. Osiągający ostatnio słabe wyniki Isner, do tego na kortach ziemnych, kontra &quot;typowy ziemniak:, a ja mimo to podążam pod prąd.
Pozory mylą, a według mnie typ, ma naprawdę duże szanse powodzenia. Berlocq to zawodnik, który ma spore problemy z returnem. BH Argentyńczyka, będzie zapewne notorycznie testowany przy serwisie Big Johna, a trzeba przyznać, że to pięta Achillesowa zawodnika z Ameryki Południowej. Trzeba pamiętać, że francuska mączka to naprawdę dobre miejsce dla zawodników o profilu Isnera. Według mnie kurs 2.09 to ogromna przesada, spodziewałem się czegoś w granicach 1.80, więc kurs zdecydowanie przeszacowany. Berlocq nigdy nie lubił grać z zawodnikami z bardzo dobrym serwisem, co najlepiej obrazują statystyki. Kurs warty grzechu.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Sijsling I. (Ned)-Melzer J. (Aut) WYNIK 64 63 62 :cool: bardzo gładko ✅
KURS:
1.85
Expekt

Jak dla mnie to jedna z lepszych propozycji na pierwszą rundę po dość fajnym kursie... Igor bardzo dobrze zaprezentował się Dusseldorfie, gdzie przegrał dopiero z finalistą Nieminenem a wcześniej pokonując Kohliego, Hajka i Koroleva. Oglądałem mecz Sijslinga z Kohlim i Holender grał rewelacyjnie, podanie na bardzo dobrym poziomie, sporo ciekawych akcji i winnersów. Kohli na pewno nie odpuścił tamtego meczu, w końcu grał u Siebie, ale po prostu tamtego dnia lepszy był Igor. Fakt, że może i Holender preferuje twardsze nawierzchnie, ale na pewno i na CLAYu potrafi być wymagającym rywalem.
Melzer natomiast wręcz przeciwnie, jest na równi pochyłej, ale niestety dla niego, nie w tę stronę co trzeba... Od Monte Carlo przegrywał wszystkie mecze - kolejno z Monfilsem, Nishikorim i Andersonem. Oczwyście porażka z dwoma ostatnimi dziwić nie powinna, ale już rozmiar przegranej mówi wszystko. Jurgen w formie na penwo nie jest, będzie starał się &quot;wyszarpać&quot; coś Holendrowi ale większych szans mu nie daję.
Grali ze sobą raz, w tym roku w Memphis - wygrał Sijsling 64 76. Jutro wg mnie będzie podobnie - po walce ale dla Holendra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom