>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Forumowe Łapu Capu

olo 2,4K

olo

Użytkownik
Jak nie wejdzie to chyba już nie podaje typów na forum bo to co nie podam wchodzi jak w masełko a jak podaje to każdy widzi jak to wygląda​

Zawsze te same teksty, niezależnie jaki autor.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Pomyślałem, że będę zamieszczał tutaj cytaty z typów dnia. Jeśli będzie ich sporo, to może zrobię ankietę na cytat miesiąca.

Wielkim atutem Kazachów jest fakt, że ich liga jest w trakcie trwania
Nie ma zdecydowanego faworyta choć wg. mnie jest!
Dla Litwinów sam wyjazd na wyspy to już atrakcja, a mecz rozegrają przy okazji.
Jutro dojdzie do spotkania równego z równym.
W tym meczu stawiam na Mische. Jest to tenista ktory nie wykorzystuje swojego potencjalu i ma bardzo nie rowna forme a w tym roku tragiczna.
No rzeczywiście, przy takich argumentach nie sposób na niego nie stawiać
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Witam od samego poczatku mundialu bylem za Holandia moze to dlatego ze w pro evo gram zawsze nia..ale na ms2006 roku grali przecietnie..muwiono i wrozono ze za 4lata Holandia moze wygrac..juz dwa lata temu byla to najlepsza druzyna jaka w zyciu widzialem..przypominala mi Polske z 74..trafili na Rosje ktora Nie wiem czym sie nacpala..Holandia zapomniala wtedy ze jest najlepsza.. W 74 przegrali final z Niemcami a w 78 z Argentyna..co ciekawe Niemcy i Argentyna byli gospodarzami...takze sciany zawsze pomagaly im..skrzywdzona Holandia zasluguje na mistrzostwo..pewnie wygra Hiszpania..bo Holandia miala swoje szanse,ale dostali 3szanse..byc moze ostatnia..jestem za nimi tak jak bylbym za Polska..bo maja dramatyczna przeszlosc z pilka jak my..moze i my dostaniemy kiedys 3szanse..szkoda mi takze Robbena..on nie ma szczescia..kiedy stal sie jednym z najlepszym pilkarzy to ktos musial go skontuzjowac..i kiedy po raz drugi wrocil po dwoch latach na prawie szczyt to znow kontuzja..nie poddal sie i dostal trzecia szanse..wygral z rakiem,wygral zycie,przegral lige mistrzow..nic wielkiego nie osiagnol..i jestem pewien ze w finale da z siebie wszystko chocby mial juz nigdy nie zagrac..Robben jest wielka postacia..to czlowiek ktory wygral z rakiem i przeciwnosciami losu..dlatego zasluguje na mistrzostwo..dla mnie Robben jest strasznie podobny do Zidana..i ktos pewnie powie ze Nie mozna go porownywac,bo nic nie osiagnol..dla mnie Robben to magiczny pilkarz taki jak Zidane..i mam nadzieje ze strzeli 2bramki tak jak Zizu w Brazylia w98
Grunt to dobra analiza meczowa! ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Witam wszystkich!

No zesz k.... co ten Riba zrobił to szaleństwo! Przy 26 kupon podarłem tak mnie zdenerwował, ale się sprężył i wygrał ???? Mam pytanko czy taki posklejany wypłacą w totomixie? ze 100 -&gt; 918 do wyjęcia

Nieźle ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Spotkanie: FC Torpedo Zhodino - OFK Belgrad
Dzisiaj w szranki staną przed sobą, drużyna bułgarska i serbska. (...) W pierwszej rundzie grali z grużyną z Albanii, Lanci.
nie wprowadzaj ludzi w błąd, po pierwsze Zhodino to klub z białorusi, a nie z bułgarii, a po drugie do w pierwszej rundzie grał z islandzkim Falkirkiem, a nie z Laci
Falkirk to klub ze Szkocji... I nie bierze udziału w europejskich pucharach ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
kur.. ktoś ładnie zarobił na meczu PSg - Legia... jak mozna było sprzedac mecz patałachom z Warszawy, to się w głowie nie mieści. perfidnie oddane zwyciestwo.. oddać 2 bramki i zremisowac w ciagu niecalych 10 minut z takimi ogórami jak Legia to trzeba być na serio zdolnym, albo miec poważny kryzys finansowy... brak słów:;/:
Strach się bać, teraz każdy towarzyski może być ustawiony
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie, czy te wszystkie zdarzenia dajesz na jednym kuponie? Moim zdaniem to trochę za dużo i prawdopodobieństwo tego że z kuponu wejdzie Ci te 14 meczy jest bardzo małe. Jeśli chcesz wygrywać pieniązki to radzę max 3-4 zdarzenia na kuponie o ile grasz za pieniądze a nie dla rozrywki ???? pozdrawiam!
NIE NO CO TY TO SĄ SINGLE TAK ŻEBY KTOŚ ZAPOŻYCZYŁ SOBIE EWENTUALNIE
Mam rozumieć ze Ty tych meczy w ogóle nie puszczasz ?
PUSZCZAM TE MECZE
to puść jeszcze caps-locka.
xD spodobała mi się ta riposta ;P
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Kupon grany raczej rekreacyjnie. Żydowska ekipa jest na prawdę solidną drużyną na wyjazdach, jakoś nie widzę ekipy z Kazachstanu aby weszła w fazę Play-Off.
Żydzi do boju :mrgreen:

A ja stawiam na Leszka po kiepskim meczu w Poznaniu przeciwko Inter Baku Kolejorz potrzebuje sukcesu żeby udobruchać kibiców bo ostatnio gwizdali wniebogłosy ;)
I te gwizdy jak najbardziej zasłużone :mrgreen:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witajcie Mam pytanie:
Załóżmy , że dziś obstawiam na kursie 3.40 wiadomo , że do jutra się zmniejszy do np 2.0 przed meczem ,stąd moje pytanie czy jeśli ta drużyna wygra to ja dostane pieniądze z kursu 3.40 czy z kursu 2.0?
I jeszcze jak by ktoś mógł dać Mi jakiś poradnik z dobrym systemem obstawiania meczy , wygrywania pieniędzy itp.
Pozdrawiam.
To na czerwono zwaliło mnie z nóg...
Jakby ktoś miał jakiś dobry &quot;poradnik do wygrywania pieniędzy&quot; to ja też bym prosił o info ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-2-sierpnia-2010r-poniedzialek-47137.html#post1752398
Beijing Guoan - Home Utd
Typ: 1
Kurs: 4.60
Bwin

Szczerze powiedziawszy nie wiem nic o tej egzotycznej lidze singapurskiej, ale jutrzejszy mecz przykuł moja bukmacherska uwage. Otoz jak sama nazwa druzyny wyjazdowej wskazuje sa oni druzyna wlasnego boiska, dlatego sa oni najlepsza druzyna domowa w lidze z bilansem (8-4-0). Na wyjazdach jak sie mozna spodziewac nie sa potega i okupuja tylko srodkowe rejony tabeli jesliby spojrzec na same mecze wyjazdowe (5-3-4). Bejing u siebie przyzwoicie 6-1-5. W poprzednim sezonie te dwie druzyny wymienily sie puntkami i wygrywala tylko druzyna ktora grala w domu. Tak wiec kurs 4.6 wydaje sie byc wystarczajaca zacheta na to by zagrac w tym meczu na niespodzianke.
 
Do góry Bottom