>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Forumowe Łapu Capu

prof 23,6K

prof

Użytkownik
Ja na betsafe z jednego IP założyłem z 15 kont jak nie więcej i każde na moje dane bo chciałem się na każdym koncie pobawić z 5 PLN jaką dają na start. Później po czasie pomyślałem że tak naprawdę moja gra na Betsafe zakonczyła sie dożywotnio bo z jakiego konta nie wyplace to przy weryfikacji i tak zablokuja. Napisalem wiec z 1 utworzonego konta ze bardzo przepraszam ale bardzo chcialbym grac i bede uzywal tylko jednego konta i nigdy wiecej nie zlamie juz przepisow. W odp. otrzymalem ze grac moge z tego jednego konta zadnych problemow nie bedzie przy wyplacie oni to kontroluja i jesli nie zlamie juz wiecej przepisow to wszystko jest ok. Wiec jestem zadowolony, a myslalem ze juz koniec ????
;);):razz:
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Przez te wszystkie wydarzenia nie mogę iść spać, bo boję się, że bet365 źle mi rozliczy over 1,5 w meczu Portugalia - Cypr (wynik 4:4). Zaraz mi napiszą, że tylko 1 bramka została zdobyta prawidłowo, gdyż reszta była strzelana z dużego palca u lewej stopy, co jest kategorycznie zabronione, niedozwolone i zakazane. :-|
&quot;afera hazardowa&quot;
 
maszot 16

maszot

Użytkownik


Best of the rest. ;D

Pozdrowienia dla wszystkich,którzy walczyli i wspierali.
Czejś! Pogramy w coś? Domyś sie!
To nic, że dostaliśmy 3 razy mniej!
Liczy się walka do końca!

To będzie pamiętna akcja.
Forum Bukmacherskie 1:0 BET365 FT
Kursy w okolicach 1.20-4.03.
PeFFka.
 
prof 23,6K

prof

Użytkownik
Spotkanie: Meksyk(+0.5)-Ekwador
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365

Jutro w nocy o godzinie 03:00 Meksyk i Ekwador rozpoczynają eliminacje do Euro 2012. Nie będę się tu długo rozpisywał . Meksyk będzie chciał awansować za wszelką cenę ,tak jak pokazał klasę na Mś RPA. Swoją klasą przewyższa gospodarza tego meczu o kilka razy. W swoim składzie mają graczy, którzy potrafią wygrać mecz strzelając kilka bramek . Meksyk potrafi zremisować z RPA 1:1 , wygrać z USa 2:0, więc czemu nie miałaby zrobić tego Ekwadorem słabszym przeciwnikiem :grin:. Jeśli będzie im się tylko chciało, a myślę że będzie, bo przecież są profesjonalistami to wygrają ten mecz nawet i większą ilością goli, żeby dobrze rozpocząć te eliminacje. Jestem za Meksykiem.

Pozdrawiam ????


No ciekawe, Meksyk i Ekwador w eliminacjach do EURO 2012. Z mapą to Ty jakąś styczność miałeś?


Zaniedlugo Afryka wpakuje nam sie na Euro ???? ????
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Kupon #14
Egipt - Sierra Leone (+1)
Typ: 1 Wynik:

Kurs:
1,55
Stawka:
250
Analiza:
Chyba większej analizy tutaj nie potrzeba. Egipt najlepsza reprezentacja z Afryki przeciwko ogórkom z kraju wojny i biedy.
]
Ach Szachal i jego &quot;boska&quot; analiza.
 
Do góry Bottom