>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Forumowe Łapu Capu

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Po co komu interpunkcja :-|
Widzę że sam nie jestem w kibicowaniu Pomarańczowym Vis wszystko napisał o Holandii jak trzeba Ja dodam tylko iż tutaj Dania która naprawdę gra niezłą piłkę i tutaj Kamerun i Japonia powiedzmy sobie szczerze powinny spokojnie powalczyć między sobą o trzecie miejsce dla mnie bardzo fajna grupa Holandia zmierzy się tu z drużynami z 3 różnych kontynentów powinna nabrac rozpędu i spokojnie dążyć do celu
Win Holandii w grupie po kursie około 1.70 to inwestycja która naprawde się bardzo opłaca
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
midel 189

midel

Użytkownik
Analiza:


Na Trawiastych kortach Rolanda Garossa we Francji wielki turniej dobiega końca -nie obyło się bez niespodzianek i sensacji Rosyjska tenisistka Elena Dementieva (5 w WTA) podejmuje francheskę Schiavone (17 w WTA) z Włoch. O rosjance można powiedzieć ,że jest to zawodniczka szalenie ambitna i grająca bardzo zacięcie do skutku -potrafi zaskoczyć silną zagrywką ale także i grą pod siatką ,do jej atutów należy także szybkość. Włoszka to zawodniczka przede wszystkim zawodniczka szybka , potrafi gonić za każdą piłką ale także dobra technicznie i także zacięta w grze z nieco słabszą zagrywką ale potrafiąca bronić wszystko . Szykuje się więc bardzo wyrównany mecz w którym ciężko wskazać favorytkę -decydująca może się okazać zagrywka i tu upatruję szansę na zwycięstwo lepszej w tym elemencie gry Dementievej.
A już niedługo będziemy mieli do czynienia z zapachem świeżo skoszonej mączki na kortach Wimbledonu ^^
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Spotkanie: Anglia - USA
Typ: Anglia (-1) erłopejski handicap
Kurs: 2,3
Buk: Sportingbet.com
Anglia wreszcie znalazła swój rytm. W tym roku zagrała już 3 mecze, wszystkie wygrywając, w tym 2 z handicapem.
30/05-10 Międz. Mecze Towarzyskie Anglia vs. Japonia 2 : 1 24/05-10 Międz. Mecze Towarzyskie Anglia vs. Meksyk 3 : 1 03/03-10 Międz. Mecze Towarzyskie Anglia vs. Egipt 3 : 1
Jak to jest z USA? No, ciut gorzej. Amerykańce grali w tym roku 6 meczy, wygrywając jedynie 3 i to tracąc gola w każdym spotkaniu.
05/06-10 Międz. Mecze Towarzyskie USA vs. Australia 3 : 1
29/05-10 Międz. Mecze Towarzyskie USA vs. Turcja 2 : 1
26/05-10 Międz. Mecze Towarzyskie USA vs. Czechy 2 : 4
03/03-10 Międz. Mecze Towarzyskie Holandia vs. USA 2 : 1
25/02-10 Międz. Mecze Towarzyskie USA vs. Salwador 2 : 1
24/01-10 Międz. Mecze Towarzyskie USA vs. Honduras 1 : 3
A jak będą wyglądać składy? Napewno zagrają dwaj najlepsi napastnicy obu reprezentacji. Z jednej strony Wayne Rooney, a z drugiej Lodan Donovan. Ten pierwszy po prostu błyszczy formą i gra na naprawdę światowym poziomie. A jak Donovan? Z tym już gorzej. Jak dla mnie, ten piłkarz już się wypalił.
Na Anglii spoczywa presja. Wszyscy oczekują wygrania tego meczu, z o wiele niżej notowanym rywalem. Lampard i spółka raczej wygrają ten mecz gładko do zera, ale wyższy kurs jest na handicap (-1), więc gram ten typ.
ja mam wiekszy problem mam dziewczyne i poznalem nad morzem duzo mlodsza i ta pcha mi sie do łóżka mocno i sie zastanawiam czy warto ryzykowac powiedzialem sobie,ze jak ugram tysiaka z tych 50 co dostalem to dam jej troche radosci i juz prawie 600 mam ???? 8-3 juz Ukalova elegancko
miszcze świata.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
tak maja. Obejrzyj sobie na YT jest wiele filmow poswieconych temu krajowi.
Caly fenomen polega na tym ze oni maja tam przeprane mozgi do tego stopnia ze kochaja swoj kraj ponad zycie, naprawde ciekawe zjawisko. Zreszta jakby ktos powiedzial cos zlego na kraj badz na wodza to on jak i jego rodzina zostaliby zeslani wlasnie do tego obozu
Lubię te teksty.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Wiecie , podziele sie z wami swoją refleksją. Zbliza się weekend , i w moim portwelu po zaplaceniu różnych rachunków zostało 300 zł. Mialem to miec do konca miecha na male co nie co. Postawilem Helsinki i Hiszpanow , chcialem zarobic 200 zl. NAwet nie wiec jaki czuje teraz bol , bo rankiem chcialem postawic Singapurskie Etoile i Chile i Helsniki i nie bawic sie Hiszpanami ???? i tak 3:0 Etoile , HJK wygralo CHile wygralo
a pretendenci...NIE wytrzymali presji , parcia , nogi mieli rozregulowane , grając na luzie ograli polakow 6:0 , grając na spięciu , przegrali. Zycze im by w pojedynku z Chile zanotowali porazke , bo pilkarsko są lepsi , jednak na mundialu odstają od chile. Chlopaki z chile bez zadyszki , grają na wiekszych wysokosciach i moim zdaniem , ROZPIERDOLĄ hiszpanów jak sie patrzy !!!! TAK MI DOPOMÓZ BÓG !
Frustracja przez duże F ???? padłem ????
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Gram na Meksyk z dwóch powodów pierwszy to że Francja nic nie pokazała na meczu otwarcia z Urugwajem a drugim powodem jest Kontuzja Trzeciego bramkarza reprezentacji Francji, Cedric Carrasso, doznał kontuzji, które eliminuje go z dalszego udziału w mistrzostwach świata.
Sa bez szans ???? :grin:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Tutaj akt po akcie ????

ee tam podlozyli glos tylko, nie wierze ze zydzi sobie spiewaja takie jakies przyspiewki na zgromadzeniach
Tutaj się zaśmiałem i myślałem, że to prowokacja.

no tak mi sie wydaje albo kibole jakiegos wrogiego kluibu sie pzebrali za zydow
Tutaj już prawie z fotela spadłem.

ale macie ubaw, nie przeszkadza mi to ????
tylko slyszlaem pare razy na cracovie ze zydowski klub ale zydow niegdy na stadionie nie widzialem w tv tak samo rts to widzew ta? i tyle ludzi sie przebrala w stroje zydowskie i zaczeli soboie spiewac rts? mi by sie nie chcialo
w sumie to dobry filmik dobrali
jezeli to fake bo ja jak mnie ine rozjasniliscie to myslalem ze real oni tam sa i sobie spiewaja ale pozniej sobie mysle zydzi niemozliwe
Tutaj ze śmiechu ledwo trzymałem myszkę ręką.

moz nie interesuje sie stosunkami miedzy klubami nie przegladma kibice.net czy cos o hooliganach tez nie wiem jakie maja uklady itp co mnie to obchodzi , na mecze nie chodze wec nie wiem
filmik wygladal realistycznie wiec dlugo myslalem ze real, ale dzisiaj dzieki mi uswiadomoliscie troche sam sie domyslilme ze fake
A tutaj już pojawiło się współczucie i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
 
Do góry Bottom