>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Forumowe Łapu Capu

fabregas 498

fabregas

Forum VIP
up:grin: pomogłeś? On prezentuje prawdopodobnie grupe społeczeństwa, która uczyła się czytać i pisać w wieku 12 lat, grając w Tibie.:grin:
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
dostałem dokładnie taką samą wiadomość na gadulca ale uznałem że nie będę się pastwił nad dzieckiem :-|
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
19Hubert94
Spotkanie: FC København - Marseille
Typ:2
Kurs:2.30
Buk:Tobet.com

Analiza:
Moim faworytem w tym spotkaniu jest Marseille.Klub francuski zajmuje 5 miejsce w tabeli i raczej nie będzie mistrzem Francji bo do prowadzącego Bordeaux brakuje 9 pkt ,więc będzie chciało pokazać się w Pucharze UEFA.Ostatnie 2 mecze wygrali z AS Monaco (2:1) i Valenciennes (5:1).
Skład Marsylia:
Andrade (B), Mandanda (B), M&#39;Bow, Bonnart, Hilton, So.Diawara, Taiwo, E.Cisse, Kabore, M&#39;Bia, Be.Cheyrou, Valbuena, Abriel, Lucho, Ben Arfa, N&#39;Doumbou, Niang, B.Kone, Morientes
Składu FC København jeszcze nie ma.


10/10 ;) Ten Pan ma 6 lat i jest niesamowicie zabawny ;)
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Pieniądze doszły:

Agata: Witamy na czacie BetClic!
Agata: W czym moge pomóc?
Marcin: Witam, moja nazwa to xxx, chciałbym zamknąć konto.
Agata: Bardzo prosze chwile poczekac.
Marcin: Oczywiście.
Agata: Dobrze, konto zostało już zamknięte
Marcin: Dziękuje, życzę miłego dnia.
Marcin: Pozdrawiam.


???? Betclick wyplacil pieniadze (z lekkim opoznieniem ale w czasie regulaminowym) - Kanas zamyka z tego powodu konto. Nie ma to jak MYSLEC i PODEJMOWAC MADRE DECYZJE. Zamykac konto u wyplacalej firmy.

Wiecej tutaj -- &gt; http://forum.bukmacherskie.com/f22/40-zl-od-dpeozytu-betclick-41596.html
 
T 41

tobi

Użytkownik
Wczoraj mialem jeszcze na mysli Resovie -14.5 i tez by siadlo nie zagralem ale i tak wyszlo bdb



Na dzisiaj duzo do granie i sam duzo gram PO w Pluslidze dzisiaj odpuszczam juz bardziej z regoly nie mam czuja na drugie mecze zagrałem tylko Skre na Under 160.5

KUPON
PGE Skra Bełchatów - Siatkarz Wieluń Typ:Under 160.5
BKS Aluprof Bielsko-Biała (W) - Organika Budowlani Łódź Typ:1 @ 1.20
AKO:1.74 (8/10)
Unibet

KUPON
Iskra Odintsovo - Noliko Maaseik Typ:Noliko Maaseik +1.5 seta @ 1.60
MKS Dąbrowa Górnicza - Bank BPS Fakro Muszynianka Typ:2 @ 1.42
AKO:2.24 (4/10)
Betsafe

KUPON
Panathinaikos VB - Olympiacos Piraeus VB Typ:Olympiacos Piraeus+1.5 seta @ 1.65 (7/10)
Betsafe
&quot;regoly&quot; som zaras po slowje &quot;Borze&quot; u tego typera najlepszymi babolami jakie można zobaczyć...

1/100 z umiejętności typerskich za umiejętności pisania w języku polskim i byłoby całkiem nieźle...

Jak jest się ułomnym w kwestii pisania to istnieją dziś takie fajne sprawy jak wtyczki w przeglądarkach itp.

 
midel 189

midel

Użytkownik
On ma pewnie dysmózgowie - orzekła mu jakaś mądra pani w poradni, co chciała mu &quot;pomóc&quot; ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Mecz: Catania-Palermo
Typ:X
Analiza: (...)Nie bede sie rozpisywal nad statystykami poniewaz wydaje mi sie ze mecz jest ustawiony i to jest jedyny argument jaki przemawia za tym ze stawiam dzisiaj na remis w tym pojedynku (..)
Cóż, można i tak ;p
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
odnośnie trafionego typu &quot;Szakala&quot; (Barca-Arsenal 1 -1) i pomeczowych komentarzy.
Raz mu się udało coś trafić i przez tydzień będzie się podniecać ???? No cóż ...
AKA SHAKAL - kup sobie krem do rąk, bo chyba będą Cię lekko piekły po dzisiejszym spotkaniu ????
;)

ps SHAKAL ... luuuz.
 
piotrex007 97,4K

piotrex007

Użytkownik
ejjj ????

w godzinie napisanie postu jest 15.30 a na kompie mam 16.30 (nigdzie zegarka w domu nie przestawilem :])

moglby mi ktos powiedziec , ktora jest godzina ???? ???? ????

bo godzina postu mnie calkowicie zmylila ????
Niedługo po zmianie czasu i już niepewność która jest godzina dopadła nawet użytkownika FB ;D
 
Do góry Bottom