>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forumowe Łapu Capu

sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Sutek: Moderator
Zrodlo

Cytat:
Grałem na XBoxie dla mie powiem tak grafika mega dobra, ale nie podoba mi się że zawodnik przyjmie piłke wypuszcza ją na dlugi dystans, czesto jak gralem z kumplem to caly czas wslizg wslizg i kopanina chyba ze to kwestia przyzwyczajenia dla mnie bardzo różnie się od młodszych braci

Perelka za perelka????:mrgreen::mrgreen:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Haha wiedziałem że ktoś moją wypowiedź wklei ???? niestety nie wiedziałem jak to ujać w słowa i tak napisałem chociaż wiem że i tak mało kto domyśla sie o co mi chodzi, dopóki ktoś nie zagra w tą gierkę to się nigdy nie dowie chyba ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Haha wiedziałem że ktoś moją wypowiedź wklei ???? niestety nie wiedziałem jak to ujać w słowa i tak napisałem chociaż wiem że i tak mało kto domyśla sie o co mi chodzi, dopóki ktoś nie zagra w tą gierkę to się nigdy nie dowie chyba ????
Jaką wypowiedź?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Właśnie.Ja od kiedy gram w zakładach bukmacherskich unikam kursu 1.45 .Dlaczego?Ponieważ zawsze kiedy go stawiam nie wchodzi.I to nie jest przypadek chyba bo jak patrzę na mecze o tym kursie to do tej pory nie wchodzą niektóre...A czy wy macie podobne spostrzeżenia?Albo inne?Podzielcie się jeśli macie ????
niezłe
jeszcze dalej:
Barti a mi się wydaje,że to nie zbieg okoliczności.Wczoraj znowu ten kurs nie wszedł ;]
????
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Koleś pisze o meczu Maccabi - Juve

zal mi ciebgie gosciu i chyba to ty sie nie znasz na pilce???? ja popieram ten typ gdyz moze liga wloska i mocna ale juve widac ze gra w kratke a uzydkow czy na poziomie narodowym czy klubowym jest bardzo ciekzko wygrac szczescie i jeszcze raz szczescie muial bayern wiec ja popieram typ 1
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Post roku odnosnie NBA -jak dla mnie -rozgoryczenie po porazce Jazzmanow z Kings


Sacramento wygrywa w Utah, w hali, w której 2 lata temu tylko cztery drużyny wygrały, roku temu tylko osiem. Szok do potęgi entej:kwasny4565: W dodatku przegrywają z pretendentem do tytułu najsłabszej drużyny ligi(????????), grającej także bez swego najlepszego zawodnika. Wiem, że NBA to Where amazing happens, ale to co się stało wczoraj jest dla mnie niewytłumaczalnym absurdem. Takie mecze utwierdzają mnie tylko w tym, że nawet w najlepszej lidze świata korupcja nie jest zjawiskiem obcym.???? Sorki za mały offtop, musiałem się trochę wyżalić....
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ciag dalszy nastapil
no sory nie wiedzialem ze nie wolno kopiowac analiz kolega mi powiedzial ze mozna kopiowac .A gram dopiero tydzien wejscie mi pozwolcie grac juz nie bede kopiowal.plis ostatni raz kopiowalem sory wszystkim

http://forum.bukmacherskie.com/1304083-post39.html


Show must go on...

ale kurcze nie vwiedzialem ze nie mozna bylo zgapiac kurcze sory kolega mi powiedziale ze mozna bylo zgapiac wejscie mi pozwolcie grac prosze
 
Do góry Bottom