>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forumowe Łapu Capu

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Mecz live
⚽ Politehnica Iasi - Pandurii under 3,5 1.01 1-0 ✅
stawka-2600zł
e.w-2626zł

stan-0zł
w 10 minut da się strzelić jeszcze 3 bramki, warto ryzykować za to tyle sałaty? no chyba, że oglądasz to spotkanie i ma bardzo spokojny przebieg to wtedy rozumiem
Spokojnie wiem co grać na live jakie opcje ,i dlatego mi idzie dobrze na live sporo zarobiłem :spokodfhgfh:
ps-Nieuczyć mistzra live grania bo was mistrz może nauczyć :)
Mistrzowie live graja 1.01
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
a ile razy udało ci sie trafic z armaty ta truskawką do dyni ?? bo kurde ja zawsze celuje i nigdy nie moge trafic trzy razy..a tak sie staram ;/
alke masz jakas metode zeby trafić ?? bo ja troche macham rekami czaruje, i staram sie przymierzyc, ale kur...***** daje... ;/
Czarodziej na temat techniki wygrywania na slotach. &quot;No ja se tu pomacham i moze se wygram wiecej&quot;...;)
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Link

&quot;Oba teamy ce****e jedno - mnóstwo traconych bramek&quot;

Taaa Cenzura...Padlem ???? :browar565::browar565:
Oj Odisio...:twisted::twisted:
 
pablo1ch 0

pablo1ch

Użytkownik
Spotkanie:pittsburgh Penguins -
Ottawa Senators
typ-2
Kurs:3.90
Buk:unibet
Analiza:jutro zagraja zesoba pittsburgh- ottawa stawiam na ottawa .mysle ze ottawa wygra poniewaz wygrali 2 mecze ostatnie a pittsburgh przegralo ostatni mecz.wiem ze to jest kiepska analiza ale inni tez maja kiepskie analizy i im nie dajecie -100 i co bylo zle w moje analizie St.liege powiedzcie mi dobra tylko ja sie pytam i mi nie dajcie -100 lub nie blokujcie znowu na 1 miesiac.
nie mam pytań ????
 
L 147

luminat

Użytkownik
Spotkanie:St. Liege-Kortrijk
Typ:2
Kurs:6.50
Buk:Unibet
Analiza: Dziś o godzinie 20.30 St.Liege podejmie na wlasnym boisku Kortrijk .Faworytem tego mecuzu jest St.Liege ale jak ich obserwowalem to im nie szlo najlepiej w 3 ostatnich kolejkach.
St.Liege na wlasnym boisku radzi sobie na wet dobrze tylko raz przegrali ale duzo remisoja bo asz 5 .?.Wydaje mi sie ze St.Liege wyjdzie rezerwowym skladzie poniewaz powinin zapewnic sobie po przez dobre miejsce w tabeli i zagraja sobie w lidze europejskiej..Kottrijk jest wyzej w tabeli niz St.liege .Kortrijk na wyjazdach radzom sobie bardzo dobre jak na taka druzyne bo ja ich bardzo malo znam.mysle ze ten mecz bedzie bardzo zacienty i ze Kortijk wyjdzie na 100 procen i ze bedom chcieli zrobic nie spodzianke, dopink kibicow im pomorze zeby wygrac ten mecz.sZKODA E NIE MOZNA POSCIC DWOCH TYPOW BO BYM POSCIL NA 2.5 POWYZEJ.

Tragiczna analiza, przy okazji zajrzyj do słownika ortograficznego
Ten sam autor, gość ewidentnie kpi z ludzi ????. Na pewno ma dobre info, ale ta cała otoczka i ściema ;)
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
zgadza się Canal+ ma NBA ale jeśli chodzi o platformy to jest najdroższy, najlepszy jak dla mnie jest cyfrowy polsat poniewaz ma rozne dyscypliny. Jeśli jesteś tylko fanem piłki nożnej i koszykówki polecam Canal+. Żeby CIę nie skłamać aby mieć canal plus i dostęp do meczy będzie abonament w granicach 60 zł chyba, że jest promocja na św. Cyfra wymiata bo mają najlepsze ligi europy w tym Polską.
Polska liga w kręgu najlepszych w Europie ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Na chybil trafil...

Co zrobic jesli zastanawiamy sie nad pisownia jakiegos wyrazu ktorego uzyjemy w wypowiedzi dwukrotnie i mamy dwie opcje, mozna wybrac jedna i ryzykowac podwojny blad a mozna uzyc kazdej z nich i blad popelnic tylko raz ;-)

O Wszystkim zadecydują sami piłkarze jednak przypuszczam że gdy oni się wycofają pójdzie solidarność piłkarzy i jeszcze ze 2 -3 narodowości się wycofią Po za tym prezes Fifa czeka na wyjaśnienia od Angoli w sprawie tego wypadku.
Zabawny lapsus jezykowy z kalibru: okuszują, zgłodłem, ogłupłeś ????
 
Do góry Bottom