>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W Fortunie, podobnie jak u wszystkich innych buków wszystko zależy od tego co chcecie grać wysokimi stawkami. Jak grasz popularne ligi, spotkania to stawki chodzą bez problemu nawet w dziesiątkach tysięcy. Jak grasz jakieś podgry z wysokimi kursami albo mało popularne ligi to limity są - no przecież to nie są debile tam po drugiej stronie. Jak wykorzystasz błąd i grasz przez neta to też masz zaraz limity. Jak ostro ich ograsz to też dostaniesz - wszystko zależy od tego co grasz ????
[...]
Napisałeś tak &quot;z głowy&quot;, tak uważasz, czy posiadasz wiarygodną informację?
 
-adamo- 0

-adamo-

Użytkownik
Witam,
Jaka jest minimalna wpłata na konto w Fortunie? i jaka jest minimalna stawka na stronie? 2zł tak jak w punkcie? Czy przelew musi byc z konta czy moze byc z poczty?
I rozumiem, że jest to gra w pełni legalna? ;P

Pozdrawiam!
 
R 0

ro07

Użytkownik
* Doładowanie konta możliwe jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego, z konta podanego podczas rejestracji.
* Fortuna pozwala na doładowanie konta dowolną kwotą, nawet 0,01zł. Należy jednak pamiętać o tym, że minimalna kwota za zakład wynosi 2,00zł.
* Gra jest 100% legalna, bo płacisz podatki od wygranej.
Polecam na przyszłość: efortuna.pl/pl/pomoc/faq_test/index.html
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
* Gra jest 100% legalna, bo płacisz podatki od wygranej.
Nie tylko od wygranej, bo przecież zanim ew. wygrasz, płacisz z góry 12% swojej stawki - jako podatek obrotowy, nawet od tych później przegranych zakładów!
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Czyli grając w fortunie oni sami odprowadzają podatek i ja już się o nic bać nie muszę, że gram na &quot; czarno&quot;? Fajna opcja z tą Fortuną, założyłem dziś u nich konto internetowe. Ktos wie ile idą przelewy na konto gracza jak i wypłaty wygranej?
 
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Tak,grając w Fortunie podatek od wygranej odprowadza bukmacher.
Przelewy jak u mnie na konto gracza idą 5 minut,a wypłaty jak robisz je do godz 12, to różnie w zależności w jakim banku masz konto (Mbank- około jednego dnia) :grin:
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Pytanko Panowie.
Czy ktoś z Was grających u nich w zakładach internetowych dostał takiego maila a co za tym idzie
BONUS 100zł.Czy może tylko nieliczni go dostali - pare tysięcy do nich już wpłaciłem i tak się zastanawiam czy ten bonus zależny jest od wpłat wykonanych do nich...

&quot;Drogi graczu,Ruszają ligi piłkarskie. Nie przegap tego wydarzenia. Szczególnie, że przygotowaliśmy dla Ciebie fantastyczną ofertę. BONUS 100zł!
Na czym dokładnie polega ten bonus?
Fortuna oferuje Ci bonus wartości 50% Twojego najbliższego depozytu, maksymalnie do 100zł.
Zaloguj się na swoje konto i zaakceptuj bonus. Złóż depozyt i rozpocznij grę za swoje pieniądze. Obróć dwa i pół raza kwotą spodziewanego bonusu z minimalnym kursem 1,6 a otrzymasz 50% do Twego depozytu, maksymalnie 100 zł.
Czyli wpłacasz 200 zł, wnosisz zakłady za całkowita sumę 500 zł i otrzymujesz od nas bonus w wysokości 100 zł, z którym możesz zrobic co chcesz!
Aby ułatwić Ci zrealizowanie obrotu - damy Ci 20% bonusu po spełnieniu 20% wymaganego obrotu. Nie wahaj się ani chwili, złóż depozyt teraz i graj aby zyskać ten wyjątkowy bonus! &quot;
 
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
Mam do Ciebie również pytanie: dlaczego postępujesz okrężną drogą i nie zadasz pytania wprost support&#39;owi Fortuny?
Jakoś niezręcznie mi ich pytać, ponieważ jak powiedzą, że nie, a potem założe konto, bo mogą mnie sprawdzać czy coś, czemu mam nie zapytać użytkowników tego forum, może ktoś się spotkał z podobną sytuacją.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Pytanko Panowie.
Czy ktoś z Was grających u nich w zakładach internetowych dostał takiego maila a co za tym idzie
BONUS 100zł.Czy może tylko nieliczni go dostali - pare tysięcy do nich już wpłaciłem i tak się zastanawiam czy ten bonus zależny jest od wpłat wykonanych do nich...

&quot;Drogi graczu,Ruszają ligi piłkarskie. Nie przegap tego wydarzenia. Szczególnie, że przygotowaliśmy dla Ciebie fantastyczną ofertę. BONUS 100zł!
Na czym dokładnie polega ten bonus?
Fortuna oferuje Ci bonus wartości 50% Twojego najbliższego depozytu, maksymalnie do 100zł.
Zaloguj się na swoje konto i zaakceptuj bonus. Złóż depozyt i rozpocznij grę za swoje pieniądze. Obróć dwa i pół raza kwotą spodziewanego bonusu z minimalnym kursem 1,6 a otrzymasz 50% do Twego depozytu, maksymalnie 100 zł.
Czyli wpłacasz 200 zł, wnosisz zakłady za całkowita sumę 500 zł i otrzymujesz od nas bonus w wysokości 100 zł, z którym możesz zrobic co chcesz!
Aby ułatwić Ci zrealizowanie obrotu - damy Ci 20% bonusu po spełnieniu 20% wymaganego obrotu. Nie wahaj się ani chwili, złóż depozyt teraz i graj aby zyskać ten wyjątkowy bonus! &quot;

Dostał ktoś takiego maila w ostatnich dniach od Fortuny?
 
duda 380

duda

Użytkownik
Jakoś niezręcznie mi ich pytać, ponieważ jak powiedzą, że nie, a potem założe konto, bo mogą mnie sprawdzać czy coś, czemu mam nie zapytać użytkowników tego forum, może ktoś się spotkał z podobną sytuacją.
Jeżeli powiedzą, że nie możesz tak zrobić, a mimo to założysz konto - z pewnością będą problemy z wypłatą.
A jeśli ja Ci powiem, że możesz, a okaże się że nie? Pytaj supportu.
 
sasiad 0

sasiad

Użytkownik
Witam. Mam pytanko na które możliwe że była już odpowiedz w tym temacie ale to za dużo czytania... ???? Czy w momencie kiedy wpłace pieniązki na konto efortuna zagram online wygram i bede chciał odebrać kase to czy moge wykonac taką transakcje w punkcie naziemnym czy tylko i wylacznie przez przelew?
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Witam,
Pytanie do zorientowanych i grających przez internet w Fortunie...czy faktycznie założenie konta internetowego w tym bukmacherze to spore ryzyko na ewentualną kontrol skarbówki ?
Przez kilka lat gram w internetowych bukmacherach i dokonywałem transakcji na koncie bankowym (z i na :p) i teraz chciałbym zacząć grę w fortunie online ale jednak po przeczytaniu tego tematu mam pewne obawy jednak :/
Czy ktoś z forumowych wyjadaczy może się wypowiedzieć jak to w jego przypadku było np...
Wiem, że wyjściem zawsze by było złożenie nowego konta bankowego ale przecież tam i tak podaję swoje dane więc ewentualna weryfikacja może być na zasadzie... gracz X o nazwisku XXXXX ma 2 konta bankowe np...i wtedy nowe konto bankowe nic nie daje...
Proszę o wypowiedź graczy zaprawionych w bój ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Powiem ci tak jak na razie nigdy się to nie zdażyło a jeśli zechce urząd skarbowy to Fortuna musi podać twój numer konta i to jest w pełni zrozumiałem jeśli decydujesz się na grę u tego buka także może ale nie musi to jest odpowiednia odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom