>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W Fortunie, podobnie jak u wszystkich innych buków wszystko zależy od tego co chcecie grać wysokimi stawkami. Jak grasz popularne ligi, spotkania to stawki chodzą bez problemu nawet w dziesiątkach tysięcy. Jak grasz jakieś podgry z wysokimi kursami albo mało popularne ligi to limity są - no przecież to nie są debile tam po drugiej stronie. Jak wykorzystasz błąd i grasz przez neta to też masz zaraz limity. Jak ostro ich ograsz to też dostaniesz - wszystko zależy od tego co grasz ????
[...]
Napisałeś tak &quot;z głowy&quot;, tak uważasz, czy posiadasz wiarygodną informację?
 
-adamo- 0

-adamo-

Użytkownik
Witam,
Jaka jest minimalna wpłata na konto w Fortunie? i jaka jest minimalna stawka na stronie? 2zł tak jak w punkcie? Czy przelew musi byc z konta czy moze byc z poczty?
I rozumiem, że jest to gra w pełni legalna? ;P

Pozdrawiam!
 
R 0

ro07

Użytkownik
* Doładowanie konta możliwe jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego, z konta podanego podczas rejestracji.
* Fortuna pozwala na doładowanie konta dowolną kwotą, nawet 0,01zł. Należy jednak pamiętać o tym, że minimalna kwota za zakład wynosi 2,00zł.
* Gra jest 100% legalna, bo płacisz podatki od wygranej.
Polecam na przyszłość: efortuna.pl/pl/pomoc/faq_test/index.html
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
* Gra jest 100% legalna, bo płacisz podatki od wygranej.
Nie tylko od wygranej, bo przecież zanim ew. wygrasz, płacisz z góry 12% swojej stawki - jako podatek obrotowy, nawet od tych później przegranych zakładów!
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Czyli grając w fortunie oni sami odprowadzają podatek i ja już się o nic bać nie muszę, że gram na &quot; czarno&quot;? Fajna opcja z tą Fortuną, założyłem dziś u nich konto internetowe. Ktos wie ile idą przelewy na konto gracza jak i wypłaty wygranej?
 
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Tak,grając w Fortunie podatek od wygranej odprowadza bukmacher.
Przelewy jak u mnie na konto gracza idą 5 minut,a wypłaty jak robisz je do godz 12, to różnie w zależności w jakim banku masz konto (Mbank- około jednego dnia) :grin:
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Pytanko Panowie.
Czy ktoś z Was grających u nich w zakładach internetowych dostał takiego maila a co za tym idzie
BONUS 100zł.Czy może tylko nieliczni go dostali - pare tysięcy do nich już wpłaciłem i tak się zastanawiam czy ten bonus zależny jest od wpłat wykonanych do nich...

&quot;Drogi graczu,Ruszają ligi piłkarskie. Nie przegap tego wydarzenia. Szczególnie, że przygotowaliśmy dla Ciebie fantastyczną ofertę. BONUS 100zł!
Na czym dokładnie polega ten bonus?
Fortuna oferuje Ci bonus wartości 50% Twojego najbliższego depozytu, maksymalnie do 100zł.
Zaloguj się na swoje konto i zaakceptuj bonus. Złóż depozyt i rozpocznij grę za swoje pieniądze. Obróć dwa i pół raza kwotą spodziewanego bonusu z minimalnym kursem 1,6 a otrzymasz 50% do Twego depozytu, maksymalnie 100 zł.
Czyli wpłacasz 200 zł, wnosisz zakłady za całkowita sumę 500 zł i otrzymujesz od nas bonus w wysokości 100 zł, z którym możesz zrobic co chcesz!
Aby ułatwić Ci zrealizowanie obrotu - damy Ci 20% bonusu po spełnieniu 20% wymaganego obrotu. Nie wahaj się ani chwili, złóż depozyt teraz i graj aby zyskać ten wyjątkowy bonus! &quot;
 
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
Mam do Ciebie również pytanie: dlaczego postępujesz okrężną drogą i nie zadasz pytania wprost support&#39;owi Fortuny?
Jakoś niezręcznie mi ich pytać, ponieważ jak powiedzą, że nie, a potem założe konto, bo mogą mnie sprawdzać czy coś, czemu mam nie zapytać użytkowników tego forum, może ktoś się spotkał z podobną sytuacją.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Pytanko Panowie.
Czy ktoś z Was grających u nich w zakładach internetowych dostał takiego maila a co za tym idzie
BONUS 100zł.Czy może tylko nieliczni go dostali - pare tysięcy do nich już wpłaciłem i tak się zastanawiam czy ten bonus zależny jest od wpłat wykonanych do nich...

&quot;Drogi graczu,Ruszają ligi piłkarskie. Nie przegap tego wydarzenia. Szczególnie, że przygotowaliśmy dla Ciebie fantastyczną ofertę. BONUS 100zł!
Na czym dokładnie polega ten bonus?
Fortuna oferuje Ci bonus wartości 50% Twojego najbliższego depozytu, maksymalnie do 100zł.
Zaloguj się na swoje konto i zaakceptuj bonus. Złóż depozyt i rozpocznij grę za swoje pieniądze. Obróć dwa i pół raza kwotą spodziewanego bonusu z minimalnym kursem 1,6 a otrzymasz 50% do Twego depozytu, maksymalnie 100 zł.
Czyli wpłacasz 200 zł, wnosisz zakłady za całkowita sumę 500 zł i otrzymujesz od nas bonus w wysokości 100 zł, z którym możesz zrobic co chcesz!
Aby ułatwić Ci zrealizowanie obrotu - damy Ci 20% bonusu po spełnieniu 20% wymaganego obrotu. Nie wahaj się ani chwili, złóż depozyt teraz i graj aby zyskać ten wyjątkowy bonus! &quot;

Dostał ktoś takiego maila w ostatnich dniach od Fortuny?
 
duda 380

duda

Użytkownik
Jakoś niezręcznie mi ich pytać, ponieważ jak powiedzą, że nie, a potem założe konto, bo mogą mnie sprawdzać czy coś, czemu mam nie zapytać użytkowników tego forum, może ktoś się spotkał z podobną sytuacją.
Jeżeli powiedzą, że nie możesz tak zrobić, a mimo to założysz konto - z pewnością będą problemy z wypłatą.
A jeśli ja Ci powiem, że możesz, a okaże się że nie? Pytaj supportu.
 
sasiad 0

sasiad

Użytkownik
Witam. Mam pytanko na które możliwe że była już odpowiedz w tym temacie ale to za dużo czytania... ???? Czy w momencie kiedy wpłace pieniązki na konto efortuna zagram online wygram i bede chciał odebrać kase to czy moge wykonac taką transakcje w punkcie naziemnym czy tylko i wylacznie przez przelew?
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Witam,
Pytanie do zorientowanych i grających przez internet w Fortunie...czy faktycznie założenie konta internetowego w tym bukmacherze to spore ryzyko na ewentualną kontrol skarbówki ?
Przez kilka lat gram w internetowych bukmacherach i dokonywałem transakcji na koncie bankowym (z i na :p) i teraz chciałbym zacząć grę w fortunie online ale jednak po przeczytaniu tego tematu mam pewne obawy jednak :/
Czy ktoś z forumowych wyjadaczy może się wypowiedzieć jak to w jego przypadku było np...
Wiem, że wyjściem zawsze by było złożenie nowego konta bankowego ale przecież tam i tak podaję swoje dane więc ewentualna weryfikacja może być na zasadzie... gracz X o nazwisku XXXXX ma 2 konta bankowe np...i wtedy nowe konto bankowe nic nie daje...
Proszę o wypowiedź graczy zaprawionych w bój ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Powiem ci tak jak na razie nigdy się to nie zdażyło a jeśli zechce urząd skarbowy to Fortuna musi podać twój numer konta i to jest w pełni zrozumiałem jeśli decydujesz się na grę u tego buka także może ale nie musi to jest odpowiednia odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom