>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
jose7 40

jose7

Użytkownik
Fortuna wreszcie się ogarnęła i już nie nagradza bonusem tylko nowych użytkowników:

Wyjątkowa okazja dla naszych stałych Klientów.
FORTUNA przygotowała wspaniałe bonusy lojalnościowe dla swoich Klientów, które są formą nagrody za korzystanie z naszych usług w dłuższym okresie czasu.

Przygotowaliśmy dwa rodzaje bonusów:

1. zakład bez ryzyka (tak zwany free bet)

2. bonus dodawany do depozytu.
Warunki przyznania bonusów są bardzo korzystne - nie blokują kont, nie ograniczają gry, dlatego wszystkich gorąco namawiamy do korzystania z nich. Oferty wysyłamy drogą mailową, więc prosimy regularnie sprawdzać korespondencję od nas i zapoznać się ze szczegółami bonusowania przedstawionymi w mailu.
 
other 60

other

Użytkownik
8 miesięcy można grać legalnie w internecie u bukmachera. Przejrzałem te niemalże 20 stron dyskusji i nie jestem zdecydowany czy zakładać konto u polskiego buka internetowego czy nie zakładać?
A jak do tej kwestii mają się nasi administratorzy czy moderatorzy? Rozumiem, że się admini nie wypowiadają w tym temacie z czysto biznesowych względów, ale jednak chciałbym się dowiedzieć co sądzą o grze w internetowej Fortunie.
Argumentem przemawiającym za jest z pewnością legalność, a jakie są argumenty przeciw prócz złodziejskiego opodatkowania?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Fortuna wreszcie się ogarnęła i już nie nagradza bonusem tylko nowych użytkowników:

Wyjątkowa okazja dla naszych stałych Klientów.

FORTUNA przygotowała wspaniałe bonusy lojalnościowe dla swoich Klientów, które są formą nagrody za korzystanie z naszych usług w dłuższym okresie czasu.

Przygotowaliśmy dwa rodzaje bonusów:


1. zakład bez ryzyka (tak zwany free bet)

2. bonus dodawany do depozytu.

Warunki przyznania bonusów są bardzo korzystne - nie blokują kont, nie ograniczają gry, dlatego wszystkich gorąco namawiamy do korzystania z nich. Oferty wysyłamy drogą mailową, więc prosimy regularnie sprawdzać korespondencję od nas i zapoznać się ze szczegółami bonusowania przedstawionymi w mailu.
Dostał już ktoś ten bonus od Fortuny? czy to tylko dla wybranych użytkowników?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dostał już ktoś ten bonus od Fortuny? czy to tylko dla wybranych użytkowników?
Ja dostałem najpierw z okazji rozpoczęcia nowego sezonu, a dziś przysłali mi maila, że mają dla mnie bounus 50% depozytu do 40zł z okazji początku fazy grupowej Ligi Mistrzów.
 
G 83

geo5

Użytkownik
do jakub007;
cytowana wypowiedz &lt; other &gt; to jakis beznadziejny przejaw &quot;cykorii&quot;, ten człowiek chyba słabo kuma
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
do jakub007;
cytowana wypowiedz &lt; other &gt; to jakis beznadziejny przejaw &quot;cykorii&quot;, [...]
Niekoniecznie. Nie każdy jest np. nierobem na utrzymaniu (i pod wieczną ochroną) swoich Rodziców
a niektóre osoby wykonują w życiu stałe zajęcia pozabukmacherskie. Zajęcia w życiu bywają różne. Można być urzędasem (w tym, pracownikiem &quot;skarbówki&quot;) - nota bene, to największa grupa &quot;zawodowa&quot; w Polsce bo bodajże (o zgrozo dla Polski) milionowa, Policjantem, biznesmen przez duże &quot;B&quot; z całym bagażem tego &quot;B&quot; czyli obstrzałem z każdej strony, osobą publiczną, zawodowym złodziejem co nie stoi w kolizji z wcześniej wymienionymi zajęciami, itp. itd ...
Konta takich osób są, i nie jest to niczym niezwykłym, &quot;sprzężone&quot; (przelewane wynagrodzenie) z księgowością firmy/urzędu, w którym pracują. Realnie, kontrola skarbówki grozi właściwie tylko osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Ich konta prywatne mogą być prześwietlone w kontekście przelewów firmowych. (Skarbówka w ostatnich latach zainteresowana jest także relacjami pomiędzy podmiotami powiązanymi). Pozostałe osoby należące do ww. kategorii (pomijając zawodowych złodziei) raczej powinny spać spokojnie ale &quot;wypada&quot; aby były &quot;czyste&quot;.

Może więc Kolega other należy do jakiejś wymienionej wyżej grupy, gra o długiego czasu w Internecie a poprzez ewentualną grę w &quot;Fortunie&quot; internetowej, obawia się o powiązanie konta z podmiotem polskiego prawa aby przy okazji (jakiej okazji, nie wiem) nie wyszły poprzednie transakcje? Nie wiem, próbuję myśleć &quot;na głos&quot;.
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Dostał już ktoś ten bonus od Fortuny? czy to tylko dla wybranych użytkowników?
U mnie nic, cisza. Konto założyłem od razu gdy dostali licencję więc staż jak coś to mam ;) Może kryterium jest obrót? Bo ja mam ponad 13 tys więc może za mało na bonus ;) Nie wiem na jakiej zasadzie oni to przyznają
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I tak i nie. Jak jest z grą w Fortunie? A jak z grą online w innych serwisach?
To jest temat/rzeka i przelano tysiące zdań w innym zdaje się wątku do tego przeznaczonym.
W &quot;Fortunie&quot; i innych bukach, które/jeśli otrzymały licencję na prowadzenie swojej działalności w Polsce, to gra wg rządzących Polską jak najbardziej legalna i jedynie legalna jeśli jesteś obywatelem RP, zawierającym zakłady z terytorium Polski.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Więc jeżeli o zakłady przez internet w Fortunie chodzi, są legalne i już. Urzędnicy, Policjanci, biznesmeni i cała reszta nie ma się czego obawiać. Tak mi się wydawało na początku, ale kilka powyższych wypowiedzi nie pasowało do tego, stąd moje wątpliwości - już rozwiane. Znalazłem też w sieci info o pozwoleniu wydanym przez MF dla Fortuny na zakłady internetowe.
W świetle powyższych faktów kompletnie nie rozumiem użytkownika &quot;other&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
W świetle powyższych faktów kompletnie nie rozumiem użytkownika &quot;other&quot;.
... a ja zapytałem wcześniej retorycznie tak:
Może więc Kolega other należy do jakiejś wymienionej wyżej grupy, gra o długiego czasu w Internecie a poprzez ewentualną grę w &quot;Fortunie&quot; internetowej, obawia się o powiązanie konta z podmiotem polskiego prawa aby przy okazji (jakiej okazji, nie wiem) nie wyszły poprzednie transakcje? Nie wiem, próbuję myśleć &quot;na głos&quot;.
Może. Nie wiem.
Wszystko w głowie Kolegi other&#39;a.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Mam pewien problem, otoz zmienilem maila w fortunie, i po tej zmianie potwierdzenie wyslania pieniedzy do fortuny przez transferuj.pl przychodzi mi dalej na starego maila, a support fortuny wogole nie odpowiada jak do nich te sprawe zglosilem, wie ktos jak rozwiazac ten problem?
 
P 1

pejson

Użytkownik
mam pytanie odnosnie weryfikacji i pelnego zatwierdzenia konta, dostalem maila z aktywacja konta czekam juz 2 dzien na weryfikacje danych ile to najdluzej moze trwac? W regulaminie psize ze 24h a tak w praktyce?
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
@Pejson
U mnie tożsamość potwierdzili tego samego dnia. Popołudniu wysłałem skany dowodu, a wieczorem już mogłem postawić zakłady.

Może mieli jakiś błąd na stronie, albo nie załadowały Ci się do końca zdjęcia/skany dowodu. Spróbuj wysłać jeszcze raz;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom