>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Tak,promocja obejmuje również taki kupon :grin:
Tylko po co to robić, skoro możesz puścić kupon bezpośrednio ze swojego konta internetowego.
Chyba, że dla kogoś kto nie ma konta ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W tym momencie w &quot;Fortunie&quot; możecie natrafić na taki komunikat:
Kuponu nie można zagrać. Zakłady przez internet są dostępne tylko w godzinach 6:00-23:59 i 0:02-6:00
Co dzieje się przez te tajemnicze dwie minuty to jest być może wielki sekret Firmy :grin: ;)
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
Oni bazują na własnym badziewnym systemie. Pewnie wtedy aktualizują system czy tam stronę żeby wszystko im śmigało.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Oni bazują na własnym badziewnym systemie. Pewnie wtedy aktualizują system czy tam stronę żeby wszystko im śmigało.
To jeśli te 3 minuty nazywasz badziewnym systemem, to co powiesz o Milenium, gdzie nie można stawiać przez 6h w nocy czy jakoś tak? ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Promocja trwała miesiąc bo tyle miała trwać. Podobno w planach są kolejne takie akcję więc trzeba czekać
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Ja po meczu Federera miałem kasę gdzieś 10 minut już po meczu. Dopiero wtedy się logowałem. W zależności od popularności zdarzenia.
 
R 0

ro07

Użytkownik
Czy typując przez internet w efortuna.pl spotkam się z jakimiś indywidualnymi limitami na poszczególne mecze, mam na myśli czy przez takie zachowanie ograniczają możliwości wygranych mądrych graczy?
 
R 0

ro07

Użytkownik
Nikt nie gra tak wysoko żeby dostać limit?
Chodzi mi o zakłady max po 1000 - 1500 zł na pojedyncze zdarzenia i raczej kursy zaczynające się od 1,7.
W takim razie może ktoś kto gra takie stawki jak wyżej będzie wiedział jak jest z tymi indywidualnymi limitami?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nikt nie gra tak wysoko żeby dostać limit?
Chodzi mi o zakłady max po 1000 - 1500 zł na pojedyncze zdarzenia i raczej kursy zaczynające się od 1,7.
W takim razie może ktoś kto gra takie stawki jak wyżej będzie wiedział jak jest z tymi indywidualnymi limitami?
Limity masz oficjalnie określone (limity wygranej na 1 zakład).
Jeśli go przekroczysz (a ściślej, jeśli przekroczysz wysokość stawki, która przy określonym kursie da Ci wygraną przekraczającą &quot;limit&quot;) to Twój kupon zostanie automatycznie skorygowany więc limitu nie przekroczysz. Wyślesz za tyle i z takim kursem jak jest to określone Regulaminem. Tak to widzę.
Tutaj jest faq:
https://www.efortuna.pl/pl/pomoc/faq_test/index.html
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Czy typując przez internet w efortuna.pl spotkam się z jakimiś indywidualnymi limitami na poszczególne mecze, mam na myśli czy przez takie zachowanie ograniczają możliwości wygranych mądrych graczy?
też mnie to zastanawia w zasadzie. widocznie jeszcze nikt tu nie grał na tyle u nich by móc mówić o limitach indywidualnych.
Ale dywagując - sądzę iż mogą coś takiego też stosować, nie są przecież instytucją charytatywną i jesli ktoś bedzie ich za bardzo łupił... ?

*****
Edit.
Zapytałem supportu o możliwość stawiania kilku takich samych zakładów - np TERNO , gdzie limit jest 300zł a ja chce grać np za 900 lub więcej.
ODP:
&quot;W regulaminie nie ma zapisu o zakazie wysyłania kuponów zawierających te same bądź podobne zdarzenia. Zwykle takie kupony są akceptowane.
Znajduje się jedynie zapis o tym, że w przypadkach, kiedy zagrożone jest prawidłowe działanie, ewentualnie interes Fortuny, Fortuna ma prawo wstrzymać przyjmowanie zakładów&quot;.
-No tak, w regulaminie nie ma zakazu, ale gdy zagrożony jest ich interes ? czyli gdy ktoś ich chyba zacznie ogrywać?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Kaj_;2976866][...]
-No tak, w regulaminie nie ma zakazu, ale gdy zagrożony jest ich interes ? czyli gdy ktoś ich chyba zacznie ogrywać?
Sądzę, że w putinizowanej Polsce, w &quot;państwie&quot; kar, w kraju gdzie największą silą oprócz służb specjalnych jest armia urzędasów (ilu to już, milion?) zbyt się boją urzędniczego bata. Nie po to otrzymali koncesję aby robić sobie teraz &quot;pod górkę&quot;. Będą na nią chuchać i dmuchać.
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
YarOOO - czyli ? ????
Sądzisz, że jednak nie będą ograniczać ludzi wygrywających, mądrych graczy ?
No bo fakt - limitowanie graczy to strata dla naszego ukochanego &quot;Państwa&quot;,
ale mądre granie to strata dla nich...
Ciekawe...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kaj,
mój osobisty pogląd jest taki, że nie będą ograniczać bo ich strach będzie silniejszy od pazerności.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
W Fortunie, podobnie jak u wszystkich innych buków wszystko zależy od tego co chcecie grać wysokimi stawkami. Jak grasz popularne ligi, spotkania to stawki chodzą bez problemu nawet w dziesiątkach tysięcy. Jak grasz jakieś podgry z wysokimi kursami albo mało popularne ligi to limity są - no przecież to nie są debile tam po drugiej stronie. Jak wykorzystasz błąd i grasz przez neta to też masz zaraz limity. Jak ostro ich ograsz to też dostaniesz - wszystko zależy od tego co grasz ????
Jak masz terno max za 300zł to teoretycznie nie powinni pozwolić za więcej skoro sami tak informują, ale sam widziałem jak pozwalali. Tak samo z superofertą u nich - niby max jest 600zł a widziałem jak za 2000zł przyjęli na kilku kuponach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom