>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
disvolrest 8,3K

disvolrest

Użytkownik
Danny do końca dnia powinna się wygrana znaleźć na koncie bankowym, najpóźniej do południa jutro. Przynajmiej ja tak nawet długo czekam, także spokojnie bo Fortuna to konkretna firma ;)
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
ok dzięki ???? nie zauważyłem, że na poprzedniej stronie był ten problem. Sprawdziłem w tabeli elixir i niby dla mBanku o 15 są przychodzące no ale poczekam i zobaczę wieczorem jeszcze. Pytam bo nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu, ale jak widać każdą regułę musi potwierdzić wyjątek. Wolałbym, żeby to było dziś bo zostałem bez kasy ale do jutra jakoś przeżyje, byle ta kasa doszła
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
ok dzięki ???? nie zauważyłem, że na poprzedniej stronie był ten problem. Sprawdziłem w tabeli elixir i niby dla mBanku o 15 są przychodzące no ale poczekam i zobaczę wieczorem jeszcze. Pytam bo nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu, ale jak widać każdą regułę musi potwierdzić wyjątek. Wolałbym, żeby to było dziś bo zostałem bez kasy ale do jutra jakoś przeżyje, byle ta kasa doszła
Nie masz się co martwić , Fortuna to nie jakieś byle g...o , żeby coś kręcili itp. To legalny buk i wszystko tam jest dopięte na ostatni guzik , nie ma możliwości , żeby kasa zginęła ;).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie wiem czy pytalem ale zapytam jeszce raz ile mozna w fortunie max meczy obstawic?
To chyba raczej zależy od Twojego łącznego kursu na kuponie albo łącznych kursów w obrębie systemu, który zastosowaleś. Ważne chyba są &quot;relacje&quot; pomiędzy kursem a Twoją stawką.
Generalnie, jesteś ograniczony tym, co wygeneruje w odniesieniu do Twoich typów, &quot;kalkulator&quot; na stronie Fortuny ...
Napisałem to w wyniku obserwacji własnej a nie Regulaminu buka, więc jest to tylko mój pogląd.
Może gdzieś w faq Fortuny jest coś o tym ..?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Support fortuny to jest jedna wielka tragia, nie rozliczaja kuponow godzinami a jak sie o tym napisze to chca aby podac numer kuponu pisza ze niedlugo zapewne rozlicza i babka spierdziela z czata, komedia
 
serafini 13

serafini

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie wygranych. Czy ktoś wypłacał z efortuny jakąś większą sumę rzędu 2-3 tysięcy jednorazowo. Chodzi mi o to czy robią jakieś problemy??
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie wygranych. Czy ktoś wypłacał z efortuny jakąś większą sumę rzędu 2-3 tysięcy jednorazowo. Chodzi mi o to czy robią jakieś problemy??
Nie mogą robić problemów, będą się bali o stratę licencji ????
Nic się nie bój ;p
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No pewnie, o to w tym chodzi, żebyśmy korzystali, a jeśli dają takie promocje, tzn. że musi się im to opłacać, czyli każdy zadowolony ;) W obecnej formie - jak już pisałem w Hyde Parku - walkę między STS bez podatku w punktach vs. Fortuna podatek 6% przez neta wygrywa Fortuna. Jednak nie chce się latać do punktów STS, już nie mówiąc o tym, że ten ich nowy system nie jest najwyższych lotów, często się panie w punktach gubią albo jeszcze gorzej - system się przywiesza ;) A Fortuna sprawdzona firma, wygoda, bo przez neta i jeszcze teraz ze zmniejszonym podatkiem ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jak dalej się będą tak licytować to będę zadowolony ????
To byłaby dobra droga do tego aby nie ściągać w ogóle podatku z Klientów.
Może pójdą po rozum do głowy i zrozumieją, że ten podatek to jest wielka bariera oddzielajaca ich od oceanu, na którym zerują wielkie światowe rekiny Internetu.(Oferta też ale to inna sprawa i ją względnie szybko możnaby rozwiązać). Nie wiem czy im się opłaca płacić podatek aż taki (lub jego całość) podatek za Klientów ale dobrze, że zaczęli &quot;eksperymentować&quot; ...
Oczywiście, że najlepsze byłyby rozwiązania ustawowe a nie tworzenie ścieżek alternatywnych ... No ale skoro w Polsce jest jak jest ...
Nie wiem tylko jak to potraktują od strony formalnej, polskie organa odpowiadające za ściąganie podatku.
Poza tym, ciekaw jestem jak i czy, (nie) odbiło się to &quot;zmniejszenie podatku&quot; na wysokościach kursów ...
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Mam pytanie: Jak rozliczany jest krecz w fortunie bo ktos pisal na forum, że porażka ale mi sie wydaje ze niedawno bylo bo gram juz jakis czas i byl zwrot, zmienili cos czy ja mam racje?
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Krecz rozliczają jako porażkę kreczującego. Zwrot jest jeśli mecz się nie rozpocznie i zakończy walkowerem
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Mam pytanie: Jak rozliczany jest krecz w fortunie bo ktos pisal na forum, że porażka ale mi sie wydaje ze niedawno bylo bo gram juz jakis czas i byl zwrot, zmienili cos czy ja mam racje?
Być może miałeś zagrane handi lub u/o, te rozliczają jako zwrot. Choć też do końca nie mam pewności jak jest np w sytuacjach oczywistych: np grało się under 20,5 a krecz nastąpił przy wyniku 6:2,2:6,2:0
 
K 0

koniki

Użytkownik
Jezeli Fortuna placi 50% podatku za mnie. To grajac za 100zl kurs 2.00 ile wyciagne na czystko po odjeciu wszystkich podatkow, oplat ?
W sumie ciekawe czy im sie to oplaca.
Wedlug mnie Euro to sad ostateczny dla bukow. Albo zachęca klientow, albo beda zawijac zagle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom