>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No pewnie, o to w tym chodzi, żebyśmy korzystali, a jeśli dają takie promocje, tzn. że musi się im to opłacać, czyli każdy zadowolony ;) W obecnej formie - jak już pisałem w Hyde Parku - walkę między STS bez podatku w punktach vs. Fortuna podatek 6% przez neta wygrywa Fortuna. Jednak nie chce się latać do punktów STS, już nie mówiąc o tym, że ten ich nowy system nie jest najwyższych lotów, często się panie w punktach gubią albo jeszcze gorzej - system się przywiesza ;) A Fortuna sprawdzona firma, wygoda, bo przez neta i jeszcze teraz ze zmniejszonym podatkiem ;)
No jeśli lubisz wygrywać mniej , ale wygodnie siedzieć w fotelu to pewnie tak. Ale prawda jest taka , że gra w STSie opłaca się o 50% badziej.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No jeśli lubisz wygrywać mniej , ale wygodnie siedzieć w fotelu to pewnie tak. Ale prawda jest taka , że gra w STSie opłaca się o 50% badziej.
No wiadomo, że tego nie oszukasz i jest tak jak piszesz ;) Ale tak jak pisałem, ten nowy system w STSie jest kijowy i chodzenie do punktu to strata czasu ;) Oczywiście, jeśli będzie sytuacja potrzeby zagrania grubiej czegoś, to można się przejść do STS&#39;a, ale ogólnie optuje za Fortuną :] poza tym te nowe kupony w STSach są masakryczne - zagrasz na over, czy under np. gemowy w tenisie i nie wiesz, jaka była linia, bo na kuponie jest tylko jakie spotkanie i np. &quot;+&quot;, że over gemowy zagrany.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No wiadomo, że tego nie oszukasz i jest tak jak piszesz ;) Ale tak jak pisałem, ten nowy system w STSie jest kijowy i chodzenie do punktu to strata czasu ;) Oczywiście, jeśli będzie sytuacja potrzeby zagrania grubiej czegoś, to można się przejść do STS&#39;a, ale ogólnie optuje za Fortuną :] poza tym te nowe kupony w STSach są masakryczne - zagrasz na over, czy under np. gemowy w tenisie i nie wiesz, jaka była linia, bo na kuponie jest tylko jakie spotkanie i np. &quot;+&quot;, że over gemowy zagrany.
Masz rację , ale to są tylko detale. Osobiście dla większej wygranej warto pofatygować się zapamiętać jaki grało się handi :razz: . Tak jak piszesz , matematyki się nie oszuka , przy grze W STSie twój Yield będzie po prostu wyższy i wygrasz po prostu więcej niż przy grze w Fortunie. Osobiście widzę tylko jeden plus w Fortunie , można pograć tam na live . Ale nic więcej , kursy mają najniższe ze wszystkich buków stacjonarnych , najszybciej reagują na spadki. Oczywiście gra u nich jest bardziej opłacalna niż w Toto i Milenium , ale ja wybieram STS i to zdecydowanie , do chwili w której podatek nie wróci , będę tam grał ;) . Tak nawiasem to dziś zauważyłem ciekawą rzecz , kursy na dwu-drogowe zdarzenia w tenisie to w STS po 1.85 , przy czym u reszcie jest jedynie 1.80. Po prostu gra tam jest najbardziej opłacalna i każdy myślący człowiek wybiera w tym momencie STS , co oczywiście daje tej firmie ogromne zyski , dużo bardziej opłaca im się zgarniać wszystkich klientów i zapłacić to 12% niż mieć jedynie 20% wszystkich klientów i nakładać im podatek.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Masz rację , ale to są tylko detale. Osobiście dla większej wygranej warto pofatygować się zapamiętać jaki grało się handi :razz: . Tak jak piszesz , matematyki się nie oszuka , przy grze W STSie twój Yield będzie po prostu wyższy i wygrasz po prostu więcej niż przy grze w Fortunie. Osobiście widzę tylko jeden plus w Fortunie , można pograć tam na live . Ale nic więcej , kursy mają najniższe ze wszystkich buków stacjonarnych , najszybciej reagują na spadki. Oczywiście gra u nich jest bardziej opłacalna niż w Toto i Milenium , ale ja wybieram STS i to zdecydowanie , do chwili w której podatek nie wróci , będę tam grał ;) . Tak nawiasem to dziś zauważyłem ciekawą rzecz , kursy na dwu-drogowe zdarzenia w tenisie to w STS po 1.85 , przy czym u reszcie jest jedynie 1.80. Po prostu gra tam jest najbardziej opłacalna i każdy myślący człowiek wybiera w tym momencie STS , co oczywiście daje tej firmie ogromne zyski , dużo bardziej opłaca im się zgarniać wszystkich klientów i zapłacić to 12% niż mieć jedynie 20% wszystkich klientów i nakładać im podatek.
Zgadzam się, a promocję bez podatku przedłużyli też dlatego, że rosło niezadowolenie klientów już nie wynikające z samej przerwy w działaniu, ale też problemów wynikających z nowego systemu. Teraz ci klienci wracają (tak myślę), więc muszą utrzymać tę promocję ;) Tak jak już ktoś wcześniej zauważył - lepiej dla nas, jeśli będą te buki ze sobą tak konkurowały :jezora: Na Euro postawię może zakłady długoterminowe w STSie, a nad stawianiem codziennym na mecze pomyślę ;)
 
michalb20 47

michalb20

Użytkownik
jak nie było promocji i zabierali Ci 12 % to ze 100 zabrali Ci 12 zł. Czyli wyszło Ci 88zł x Twój kurs. Teraz 50% czyli odejmują Ci tylko połowę tego czyli 6zł. Czyli 94 x 2 (twoja stawka) = 188 zł ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No to STSowi znudziła się promocja i teraz możemy zagrać u nich śmieszny kurs z 12% podatkiem... kuszące ???? . A tak na serio to straszni idioci , w tym momencie Fortuna przejmuje wszystkich myślących graczy .
 
T 15

temp

Użytkownik
Mam pytanie, czy po rejestracji w efortunie przysyłają na adres domowy jakąś korespondencję (potwierdzenie rejestracji, reklamy, ulotki, promocje, itp.)?

Przy okazji widzieliście nową nową wersję zakładów live na czeskiej efortunie? Bardzo podobna do bwina ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No to STSowi znudziła się promocja i teraz możemy zagrać u nich śmieszny kurs z 12% podatkiem... kuszące ???? . A tak na serio to straszni idioci , w tym momencie Fortuna przejmuje wszystkich myślących graczy .
No i nasze dywagacje o opłacalności Fortuny 6% vs, STS 0% nie mają już sensu :jezora: Faktycznie, bardzo głupi ruch ze strony STSu, który przedłużył grę bez podatku, żeby przyciągnąć z powrotem do siebie graczy, a zakończenie tej promocji tak szybko, jeśli Fortuna ma obniżony podatek jeszcze prawie miesiąc jest samobójstwem tej firmy ;) A kto wie, czy Fortuna czegoś po tym miesiącu nie wymyśli. Narazie oni najlepiej sobie radzą ze wszystkich firm na naszym rynku ;)
 
M 0

michal504

Użytkownik
Witam. Mam do Was pytanie. Czy jest możliwość grania online, wpłaty/wypłaty pieniędzy, jeśli przy rejestracji podam swoje dane, a konto będzie na mojego ojca? Jestem pełnoletni, konta do tej nie zakładałem bo nie miałem takiej potrzeby, a ojciec o wszystkim wie i nie ma nic przeciwko? ;)
Z góry dzięki za odpowiedz ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam. Mam do Was pytanie. Czy jest możliwość grania online, wpłaty/wypłaty pieniędzy, jeśli przy rejestracji podam swoje dane, a konto będzie na mojego ojca? Jestem pełnoletni, konta do tej nie zakładałem bo nie miałem takiej potrzeby, a ojciec o wszystkim wie i nie ma nic przeciwko? ;)

Z góry dzięki za odpowiedz ????
Nie ma takiej możliwości, jeśli nie masz konta bankowego, a chcesz grać z konta bankowego ojca i on o tym wszystkim wie i się zgadza, to załóż konto w Fortunie na ojca (metoda &quot;leniwa&quot;) albo leć i załóż konto w banku. Czasu to nie zajmuje wiele, a konto wcześniej czy później będziesz musiał założyć i lepiej już mieć.
 
M 0

michal504

Użytkownik
Nie ma takiej możliwości, jeśli nie masz konta bankowego, a chcesz grać z konta bankowego ojca i on o tym wszystkim wie i się zgadza, to załóż konto w Fortunie na ojca (metoda &quot;leniwa&quot;) albo leć i załóż konto w banku. Czasu to nie zajmuje wiele, a konto wcześniej czy później będziesz musiał założyć i lepiej już mieć.
Dzięki za odpowiedz. Chyba najlepszym wyjściem będzie założenie własnego konta ????
 
disvolrest 8,3K

disvolrest

Użytkownik
Te zakłady live2 to ulepszona wersja &quot;live1&quot;- można nawet skorzystać z dostępnego tam chatu, ogólnie nawet fajny bajer ????
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Promocja z płaceniem tylko 6% podatku obejmuje tylko członków klubu fortuny i graczy posiadających konto internetowe. Czy jeśli przygotuję kupon i zapiszę go na moim koncie w efortunie (ekupon) i zrealizuję go w naziemnym pkt. fortuny to też obejmie mnie promocja?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom