>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
S 0

starywoj

Użytkownik
Fortuna=dziadostwo. Dzisiaj zagrałem mecz live w azjatyckiej lidze mistrzów: Pohang - Bunyodkor, że w 2 połowie będzie mniej, niż 1,5 bramki. Kupon oznaczony jako wygrany, a nawet WYPŁACONY, w profilu użytkownika do tej pory nie został rozliczony. Po prostu nie dodano wygranej kasy do konta. Formularz kontaktowy na stronie nie działa (w skrzynce mailowej pokazuje się, że wiadomości nie dostarczono, choć na stronie dziękują za wysłanie WTF?). Wiadomości wysłane na adres, którego używa się przy rejestracji (modem@efortuna.pl) - bez odzewu. Nie chodzi o pieniądze, bo to drobne, ale traktowanie graczy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Prawdopodobnie w Fortunie wzorem e-bukmacherów będą przewidziane jakieś promocje. Nie jestem w stanie powiedzieć wam jakie ale wczoraj dzwoniła do mnie przedstawicielka właśnie po to by mi coś zaoferować. Nie byłem zainteresowany i w dodatku nie miałem czasu na rozmowę wiec nie wiem co przygotowali ale wiem, że coś mają.
 
P 10

petepistol

Użytkownik
mam pytanie do grających online. kolega chce założyć tam konto, ale nie ma swojego konta w banku. czy wpłaty mogą być dokonywane z konta jego żony na przykład czy właścicielem konta musi być on sam?
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
mam pytanie do grających online. kolega chce założyć tam konto, ale nie ma swojego konta w banku. czy wpłaty mogą być dokonywane z konta jego żony na przykład czy właścicielem konta musi być on sam?
Musi być on sam!
 
igor123 35,6K

igor123

Użytkownik
Mam pytanie. Nigdy nie grałem w bukmacherach internetowych dlatego się pytam. Czy podanie swojego dowodu jako skan jest w 100% bezpieczne? Wiecie o co chodzi. Żeby nie było, że ja muszę jakiś kredyt spłacać bo ktoś wziął za mnie ???? . Oczywiście żartuje, ale chciałbym mieć tą pewność. Jakby mógł się wypowiedzieć ktoś kto gra w Fortunie. Z góry dzięki.
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Ja gram i nic jeszcze na mnie nie zaciągnęli więc na razie spokój ????
A na poważnie to raczej bezpieczne, Fortuna to dość poważny bukmacher ze dość długim stażem na rynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Mam pytanie. Nigdy nie grałem w bukmacherach internetowych dlatego się pytam. Czy podanie swojego dowodu jako skan jest w 100% bezpieczne? Wiecie o co chodzi. Żeby nie było, że ja muszę jakiś kredyt spłacać bo ktoś wziął za mnie ???? . Oczywiście żartuje, ale chciałbym mieć tą pewność. Jakby mógł się wypowiedzieć ktoś kto gra w Fortunie. Z góry dzięki.
Jest ustawa o ochronie danych osobowych i firma nie pozwoliła by sobie na wypuszczenie danych poza swoją bazę , bo udowodnienie im takiego przekrętu groziło by im utratą licencji , a na to napewno nie mogą sobie pozwolić , tak że rejestruj się spokojnie wysyłając skan dowodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
igor123 35,6K

igor123

Użytkownik
Ostatecznie zalogowałem się na Fortunie. Wie ktoś ile idą pieniądze z Fortuny na konto? Wydałem polecenie przelewu w środę po 12 i dzisiaj o 12:00 jest że wypłata-polecenie przelewu, a kasy na koncie bankowym nie ma. Jak ktoś wie prosiłbym o odpowiedź. Z góry dzięki.
 
A 5

adam160

Użytkownik
Ostatecznie zalogowałem się na Fortunie. Wie ktoś ile idą pieniądze z Fortuny na konto? Wydałem polecenie przelewu w środę po 12 i dzisiaj o 12:00 jest że wypłata-polecenie przelewu, a kasy na koncie bankowym nie ma. Jak ktoś wie prosiłbym o odpowiedź. Z góry dzięki.
dzisiaj o 12 pieniądze wyszły z fortuny . Oni robią przelewy z ING
więc musisz sobie wejść na strone http://kiedykasa.pl/ i tam wybrać godzine i swój bank i Ci przybliżoną godzine poda. Ale do 24 godzin będziesz mieć napewno. Najlepiej zlecać przed godziną 12 . ja tak zawsze robie
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
mam taki jeden problem... strona fortuny dziwnie się wyświetla jest jakby niekompletna, tak jakby słabo się ładowała... Co mam robić? jakieś pluginy zainstalować?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Wyczyść &quot;ciasteczka&quot; w swoim komputerze?
nic mi to nie dało.
zainstalowałem nawet google chrome i nic nie chodzi.
Nawet nie mogę postawić zakładu bo cały czas strona jest niekompletna.
Z innymi bukami typu Milenium czy Betsson nie ma takich problemów..
Już nie wiem co jest grane...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
nic mi to nie dało.
zainstalowałem nawet google chrome i nic nie chodzi.
Nawet nie mogę postawić zakładu bo cały czas strona jest niekompletna.
Z innymi bukami typu Milenium czy Betsson nie ma takich problemów..
Już nie wiem co jest grane...
Ewidentnie coś nie &quot;halo&quot; w Twoim komputerze (albo u Twojego dostawcy netu), ponieważ wchodzę dzisiaj swobodnie na kompletną stronę Fortuny.

... a jeśli wejdziesz przez jakąś bramkę proxy, to nadal strona wyświetla Ci się w formie niekompletnej?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Ewidentnie coś nie &quot;halo&quot; w Twoim komputerze (albo u Twojego dostawcy netu), ponieważ wchodzę dzisiaj swobodnie na kompletną stronę Fortuny.

... a jeśli wejdziesz przez jakąś bramkę proxy, to nadal strona wyświetla Ci się w formie niekompletnej?
ja nie mogę wejść , mam internet Iplusa więc raczej bramka proxy odpada.
Dziwne to jest strona Fortuny niekompletna , nie mam jak postawić zakładu a inne strony buków smigają aż miło...
Cały czas myślę czego brakuje żeby strona Fortuna się załadowała.. Ba nawet Internet Exploer nie pomaga...:;/:
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
ja nie mogę wejść , mam internet Iplusa więc raczej bramka proxy odpada.
Dziwne to jest strona Fortuny niekompletna , nie mam jak postawić zakładu a inne strony buków smigają aż miło...
Cały czas myślę czego brakuje żeby strona Fortuna się załadowała.. Ba nawet Internet Exploer nie pomaga...:;/:
Może jakiegoś Flash Player&#39;a? Może spróbuj ściągnąć najnowszego?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Może jakiegoś Flash Player&#39;a? Może spróbuj ściągnąć najnowszego?
Sciągnałem i zainstalowałem .. I nic nie chodzi.
Google Chrome - nic
Mozilla Firefox 11. - nic
Internet Expoler - nic..
Ciasteczka i pliki tymczasowe usunięte i też nic..
Internet 2Mb/s Iplusa...
Już naprawdę nie wiem co mam robić ....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom