>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
P 0

pefkohori

Użytkownik
Obstawiajac kupony przez internet pojawiaja sie jakies punkty w Fortuna Klub +.
Czy to oznacza ze juz sie nalezy do tego Klubu i mozna zbierac puntky bo wczesniej byla mowa ze trzeba wypelnic jakis formularz i przekazac go pracownikowi ???
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Na pewno minusem według mnie w fortunie jest to że jak wysyłaja powiadomienie na mail o rozstrzygnieciu meczu to tylko jest napise nr i czy zaklad przegrany czy wygrany natomiast nie ma tego w powiadomieniu jaki mecz nie wszedl :zoltakartka:
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Obstawiajac kupony przez internet pojawiaja sie jakies punkty w Fortuna Klub +.
Czy to oznacza ze juz sie nalezy do tego Klubu i mozna zbierac puntky bo wczesniej byla mowa ze trzeba wypelnic jakis formularz i przekazac go pracownikowi ???
Wcześniej nie było możliwości gry przez Internet, więc żeby przypisać punkty danej osobie trzeba było mieć jej dane. Skoro grasz przez Internet teraz to znaczy, że podałeś dane i masz własne konto i na to konto zbierasz punkty, więc nie trzeba wypełniać w punkcie żadnych formularzy.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Mam pytanie do tych punktów. Czy są one po jakimś czasie kasowane?
Punkty zbierane są w systemah rocznych do 31 12.2012 musisz zrealizować nagrody za punkty tzn.zamówić w punkcie bo z tegpo co wiem to przez nata nie można zamawiać nagród - chyba że sms info i bonusy , nagrody rzeczowe tylko w punkcie.
Po 01.01.2013 punkty ci się wyzerują jak ich nie wykorzystasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
W zakładach internetowych w fortunie jest takie coś jak kompendium gracza.z tego co widzę to będą takie wirtualne zdarzenia na wzór tych v-sport z sts.wie ktoś moze o tym coś więcej?
 
chough 35

chough

Użytkownik
Cześć.

Z tego co pisało powinni podesłać mejla z informację, że konto zostało zweryfikowane. Czekam już ze 24h. Natomiast w kilka minut po potwierdzeniu mejla (tego od rejestracji, nie weryfikacji) dostałem SMS &quot;Twoje konto zostało pozytywnie zweryfikowane. Zapraszamy na efortuna.pl&quot;. To jak to jest - konto mam już okej - mogę przelać kasę na iKonto? Czy czekać na informację o weryfikacji na mejla.

Proszę o odpowiedź kogoś kto ten teges tam wie coś ;)
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Można doładować konto w weekendy? Inaczej mówiąć czy jak zlecę dzisiaj wpłatę z Alior Banku do zostanie automatycznie doładowane jak w większości buków czy bedzie konieczność czekania do poniedziałku?
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
No to dziwna sprawa bo doładowałem konto przelewem z Alior Banku około 11. Do tej pory nie otrzymałem ani wpłaty ani chociaż potwierdzenia w żadnej formie, a pieniądze zeszły z konta. To normalna procedura czy też u mnie coś nie tak? Napisałem do supportu i babka powiedziała, że przekazała sprawe do ich gosci od finansow. Dziwne.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No to dziwna sprawa bo doładowałem konto przelewem z Alior Banku około 11. Do tej pory nie otrzymałem ani wpłaty ani chociaż potwierdzenia w żadnej formie, a pieniądze zeszły z konta. To normalna procedura czy też u mnie coś nie tak? Napisałem do supportu i babka powiedziała, że przekazała sprawe do ich gosci od finansow. Dziwne.
No dziwna sprawa, bo ja jakąś godzinę temu doładowałem konto z mBanku, kwestia 2-3 minut i kasa na koncie w Fortunie, potwierdzenie dokonania przelewu z transferuj na mailu, a po jakiś 20 minutach sms, że konto doładowane (przy czym kasę na koncie miałem już wcześniej oczywiście) ;)
 
A 5

adam160

Użytkownik
Dokładnie, u mnie też z mBanku poszło w 3 minuty wraz z potwierdzeniem na maila i wiadomością sms. Także podejrzewam że to wina banku a nie ze strony fortuny
P.S. A nie zmieniałeś przypadkiem tytułu przelewu ?
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Wszystko wypełniłem według schematu. Nic nie zmieniałem. Alior Bank jest na liście obsługiwanych banków i wedle ich FAQ ze wszystkich obsługiwanych banków przelew idzie kilka minut. Napisałem do nich i mówią mi, że wystąpiła jakaś awaria. Dziwne, bo skoro wy możecie przelać to jaka awaria? Jeżeli wina ze strony banku to przelew powinien zostać mimo wszystko potwierdzony a pieniądze dotarłyby do mnie w poniedziałek a tu nic.
 
C 46

chudinho

Użytkownik
Siemka wszystkim ????
Jakoś doszukać nie mogę się informacji :
Jeżeli robię kupon w punkcie to czy mogę wygraną mieć na koncie internetowym? Chodzi o to czy wygraną można dostać na konto w fortunie a nie w kasie w punkcie ???? Coś mi się zdaje że nie ale może ktoś mnie w tym upewni? ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Siemka wszystkim ????
Jakoś doszukać nie mogę się informacji :
Jeżeli robię kupon w punkcie to czy mogę wygraną mieć na koncie internetowym? Chodzi o to czy wygraną można dostać na konto w fortunie a nie w kasie w punkcie ???? Coś mi się zdaje że nie ale może ktoś mnie w tym upewni? ????
Już spieszę z upewnieniem Cię - nie można tak zrobić ???? Gra naziemna i gra internetowa to dwie osobne sprawy (niestety). Taka jest forma Ustawy, że w grach przez neta mogą być operacje wpłat i wypłat tylko poprzez konto bankowe ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom